Kobiety dzielą się tym, co kochają i nienawidzą w męskich włosach

Mężczyzna i kobieta szykują się do pocałunku.

Kobiety dzielą się tym, co kochają i nienawidzą w męskich włosach

Prawdziwe kobiety ujawniają to, co kochają (i nienawidzą) najbardziej w męskich włosach

Gdzie się podziało lato? Wygląda na to, że tylko wczoraj był Dzień Pamięci, A jednak mamy już za sobą weekend Święta Pracy. Przeskakując w nowy sezon i zmieniając szafy, aby przygotować się na chłodniejsze miesiące, pomyślałem, że nadszedł czas, aby zmienić perspektywę naszych jesiennych fryzur. Zamiast odkrywać, co przemysł fryzjerski i modowy wyobraża sobie, zamierzam zbadać, co kobiety kochają (lub nienawidzą) w męskich włosach!

Nie było to naukowo zaprojektowane badanie, z losowo wygenerowanym pobraniem próbek wszystkich kobiet. Zamiast tego, było to kilka pytań zadanych przeze mnie i kilku przyjaciół. Kobiety miały 20, 30 i 40 lat i każda z nich miała silne opinie na temat tego, co lubią lub nie lubią w męskich włosach. Tak, niektóre męskie włosy mają bardzo silny negatywny wpływ na płeć przeciwną, więc radzę zwrócić bardzo szczególną uwagę na te informacje, ponieważ twoje włosy mogą być ważnym czynnikiem decydującym o Twoim sukcesie z kobietami! Czytaj dalej, aby sprawdzić, czy jesteś na dobrej drodze. 

Biegają Palcami Po Twoich Włosach

Najbardziej konsekwentną odpowiedzią było to, że wszystkie kobiety, które były przesłuchiwane, reagują na męskie włosy, które są wystarczająco długie, aby przepuścić ręce.

Tak, kobiety uwielbiają biegać rękami i bawić się włosami swojego faceta. A ty nie lubisz, gdy twoja druga osoba falbuje ci włosy, porusza przednią nogą lub podkręca bok? Oznacza to dla nas, że jeśli chcemy być przytulani, musimy mieć bardzo dotykalne włosy. A wszystko, czego potrzeba, to konsekwentna pielęgnacja, więc miło wiedzieć, że jest nagroda za twój wysiłek.

Za Długie Lub Za Krótkie

Innym obszarem, w którym kobiety były dość spójne, były włosy o długości.

Podczas gdy mężczyźni na ogół kochają długie włosy u kobiet, kobiety nie czują się tak samo o długich włosach u mężczyzn. Będąc gwiazdą rocka lub męskim modelem, oczywiście możesz uciec z taką długością, ale my, zwykli śmiertelnicy, możemy potrzebować uniknąć czegoś zbyt poważnego, długiego lub krótkiego. Pamiętaj, że chcą bawić się twoimi włosami; jeśli są zbyt krótkie, nie mogą, A ty tego nie chcesz! Zbyt długo i może to być również zwrot.

Wstaw z Getty Images

Włosy Muszą Być Stylizowane

Kobiety były również bardzo pozytywne co do swojego przekonania, że męskie włosy muszą być stylizowane. Idealna fryzura bardzo się różniła, ponieważ każda kobieta miała określony wygląd, jednak dzieliła jedną wspólną cechę: wygrali faceci o określonym stylu. Nie oznacza to, że musisz zmienić swój krój, ale oznacza to, że musisz przekazać stylistce określony wygląd, który chcesz osiągnąć. Obcinaj co 3-4 tygodnie. W domu upewnij się, że zastosujesz odpowiednią procedurę, aby odtworzyć wygląd i pamiętaj, że twoje włosy są “zawsze włączone”, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy natkniesz się na swoją przyszłą dziewczynę lub szefa i jego żonę! Jeśli zawsze dbasz o swój styl, nawet w sobotę, zawsze zrobisz właściwe wrażenie.

Wstaw z Getty Images

Za Dużo Produktu

Ankietowane przez nas kobiety konsekwentnie wyrażały wstręt do włosów z zbyt dużą ilością “goop” w nim.

Ekstremalny obraz, ale taki, który jasno pokazuje punkt. Zbyt wiele produktów i / lub niewłaściwych produktów nie przynosi ci przysług. Jest to z pewnością czas, aby pamiętać o aksjomacie, mniej znaczy więcej… uwierz w to, jeśli chodzi o użycie produktu. Zawsze zacznij od małego produktu, a następnie dodaj więcej, jeśli to konieczne. Czasami możesz potrzebować kombinacji produktów, aby stworzyć włosy, których pragniesz, a nie tylko wiele z jednej rzeczy. Kobiety chcą dotykać twoich włosów, więc staraj się, aby twoje włosy były dotykalne, najpierw oczyszczając i odżywiając, a następnie stosując odpowiednie produkty w odpowiednich ilościach.

Starannie Przycięta Linia Włosów

Panie były duże na tym: Czysta linia włosów-bez krzaczastych bokobrodów i brudnych szyj. I nie zapomnij przyciąć poniżej linii włosów! Każda kobieta dzieliła się z nami, jak nieatrakcyjny facet wygląda, gdy z koszuli lub z tyłu szyi wychodzą kosmyki włosów.

Brak Combover

Wszystkie dziewczyny zgodziły się, że wolą widzieć faceta, który łysieje, zamiast próbować ukryć to, co oczywiste. Jeśli przerzedzisz się na górze, załóż fryzurę odpowiednią do gęstości włosów; dziewczyny to docenią.

No Man-lites

Jeśli nie jesteś naturalną blondynką lub nie spędzasz wystarczająco dużo czasu na plaży i naturalnie uzyskujesz efekt muśnięcia słońcem we włosach, trzymaj się z dala od wszelkich wybielaczy. Panie bardzo się o tym przekonały. Nie chcą rozmawiać ze swoimi męskimi partnerami o tym, jaki odcień blondu byłby odpowiedni dla ich włosów; wolą go mieć ze swoimi koleżankami.

Wstaw z Getty Images

No Man Bun

Więcej sprzecznych odpowiedzi pojawiło się na pytanie o niesławny man bun.

Wiele kobiet, które były negatywne na ten temat, myślało, że zawrócił w królestwo przerażające! Dali opisy bezkształtnych, brudnych, brudnych, bezmyślnie wykonanych włosów-Nie obraz, z którym normalnie chce się kojarzyć! Niektóre kobiety, którym podobał się wygląd, mówiły więcej o facetach, których znają lub widzą, którzy poświęcają czas na stylizację ich męskiej bułki.

Wstaw z Getty Images

If Man Bun

Chłopaki, jeśli ten Męski kok jest w waszym stylu, weźcie go sobie! Weź odpowiedzialność za swój wygląd, ponieważ nie jest to wakacje z dala od dbania o włosy lub ucieczka od stylisty. Te włosy wymagają czegoś więcej niż gumki! Zapytaj każdą kobietę z długimi, świetnie wyglądającymi włosami: wymaga pracy, przycinania, produktu,suszenia, ton czasu kondycjonowania itp. Na pewno powie, że warto. Znajdź odpowiedniego stylistę, osobę, która wie, jak zrobić ten wygląd, i zarezerwuj spotkania, aby utrzymać ją przycinaną i czystą linię włosów.

Wstaw z Getty Images

Ogólny Konsensus

Zastanawiając się nad wynikami, jestem trochę zaskoczony! Nie zdawałam sobie sprawy, jak “zainwestowane” są kobiety w męskie włosy! Jestem również trochę zaskoczony ilością konserwatyzmu, który został znaleziony. Wygląda na to, że kobiety mają więcej szans z własnym wizerunkiem niż z męskim stylem. Ogólne włosy, które jako przysługa grupowa nie są zbyt długie lub zbyt krótkie, mają określony styl, są czyste, zadbane, a przede wszystkim dotykalne.

Tak, to ten facet z idealnymi włosami! Ten look opiera się na świetnym kroju, który podkreśla jego naturalną konsystencję, bardzo wytrzymałej długości (Nie długiej ani krótkiej), odpowiedniej ilości produktu do kontroli i — co najważniejsze — jest dotykowy!

Mam nadzieję, że przydadzą się wam te informacje. To może być tylko punkt wyjścia do rozmowy z partnerem o jej lubi!

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Pielęgnacja Brwi Dla Mężczyzn

Pielęgnacja Brwi Dla Mężczyzn Starasz się oswoić brwi? Wypróbuj Te Triki Pielęgnacyjne Barret Wertz 16 stycznia 2019 Podziel…