10 Haków Do Wody Kolońskiej, Aby Pachnieć Dobrze Przez Cały Dzień

10 Haków Do Wody Kolońskiej, Aby Pachnieć Dobrze Przez Cały Dzień

10 Haków Do Wody Kolońskiej, Aby Pachnieć Dobrze Przez Cały Dzień

Upewnij Się, Że* Zawsze * Pachniesz Najlepiej Dzięki Tym Kolońskim Hackom

Mężczyźni łączą szczególną więź z preferowanym zapachem. Kąpią się w nim, czynią go częścią rytuałów pielęgnacyjnych i, co najważniejsze, używają go jako stymulatora, aby nakarmić pożądane atrybuty, o których fantazjuje większość kobiet. Więc kiedy związek dobiega końca, robimy wszystko, co możliwe, aby wydoić z niego każdą ostatnią kroplę, dosłownie, dla zachowania jego odurzającego zapachu. Cóż, to i oszczędzić nam bólu zanurzania się w naszych portfelach po butelkę zastępczą.

Ale z wód kolońskich z silnymi formułami jest zdolność do manipulowania takimi aromatami, aby osiągnąć długotrwałe rezultaty. Dzięki pewnym eksperymentom, wraz z użyciem niektórych środków do pielęgnacji skóry i narzędzi pielęgnacyjnych, każdy pachnący dżentelmen może w pełni wykorzystać swój charakterystyczny zapach, jednocześnie zarządzając proporcjami sprayu.

Zanim więc zalogujesz się na Amazon Prime i ponownie zwiększysz zamówienie Tom Ford Velvet Orchid, rozważając powąchanie tych kreatywnych hacków do wody kolońskiej, aby twój zapach był silny i przyjemny przez cały dzień.

Nawilżyć Przed Nałożeniem
Eksperci od pielęgnacji skóry uważają, że zapachy dłużej utrzymują się na nawilżonej skórze, ponieważ suchość skraca czas trwania zapachu po wchłonięciu. Zainwestuj w 24-godzinny bezzapachowy krem nawilżający, aby zapobiec odwodnieniu, ponieważ im dłużej twoja skóra pozostaje wilgotna, tym dłużej utrzyma zapach. Polecamy Serum Protein Booster firmy Jack Black ze względu na jego bezzapachową formułę i doskonałe właściwości przeciwstarzeniowe.

Zapisz Ostatnie Krople Na Balsam Do Ciała
Niezwykle kuszące jest zastosowanie sztuczki z wodą kolońską, gdy zbliżasz się do dna butelki Givenchy Pi Extreme. Ale tylko rozcieńczasz formułę, geniuszu. Lepiej wlewać resztę do balsamu do ciała; w ten sposób uratuje wszelką pozostałą przyprawę, wzmacniając zapach bezzapachowej maści. Tylko nie spuszczaj z siebie pieniędzy. W zależności od wrażliwości twarzy może to prowadzić do podrażnienia.

Technika Wacików
Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kobiety mają zapachy znacznie dłużej niż mężczyźni? Albo dlaczego ich bielizna pachnie tak kusząco każdej nocy? Sekret tkwi w waciku. Moczenie jednego z nich w płynnej esencji, aby rozprowadzić go po skórze lub w kieszeni garnituru, pomoże Ci utrzymać zapach przez cały dzień – chociaż będziesz chciał wybrać coś bardziej dystyngowanego, na przykład ozdobną chusteczkę, aby dopełnić Garnitur Armaniego.

Tryskaj Trochę Na Szczotce Do Włosów
Okazuje się, że twoje zamki niosą aromaty lepiej niż większość części ciała. Przytul swoją kobietę i powąchaj jej włosy, jeśli czujesz się sceptycznie. Ale powiedzmy sobie jasno: rozpylenie perfum na bazie alkoholu bezpośrednio na głowę wysusza włosy. To czysty zdrowy rozsądek. Zamiast tego spryskaj trochę szczotką do włosów i zastosuj kilka pociągnięć, aby rozłożyć bukiet.

Wcierać Wazelinę W Punkty Pulsu
Czym dokładnie są punkty pulsu? Miejsca na ciele, gdzie tętno może być odczuwalne przez naczynia krwionośne, które są najbliżej skóry. Niektóre z bardziej popularnych znajdują się za kolanami, wewnątrz łokci, na szyi, nadgarstkach i skroniach oraz u podstawy gardła. Pocieranie wazeliny w tych obszarach pozwoli mgiełce kolońskiej przyklejać się do skóry i emitować aromat przez dłuższy czas.

Zanurz Bieliznę W Wodzie Perfumowanej
Innym sposobem, aby jak najlepiej wykorzystać te ostatnie krople wody kolońskiej, jest wlewanie resztek do miski z zimną wodą, aby utworzyć partię wody perfumowanej. Widząc, jak zapachy dłużej utrzymują się na tkaninach, włożenie majtek lub bokserek do specjalnego eliksiru da “utrzymujący się efekt zapachowy.”Dzięki temu nie tylko dżinsy (i genitalia) pachną świeżo, ale także przenoszą zapach po całym ciele.

Zapachy Warstwowe
Równoważenie wielu zapachów może stać się trudne, zwłaszcza że jeden z nich może obezwładnić drugi w zależności od stosowanej dawki. To wciąż jeden z najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie silnego zapachu wody bez marnowania jednej trzeciej butelki w piątkowy wieczór. Zrób kilka praktycznych badań i znajdź najlżejszy olejek do skóry, który dobrze pasuje do Twojej ulubionej wody kolońskiej. Pomoże to stworzyć bazę dla płynnego zapachu. Gdy to zrobisz, najpierw spryskaj mocniejszy zapach, a następnie lżejszy, aby ustabilizować wynik, oszczędzając kilka sprayów w tym procesie.

Temat: Jak nosić wodę kolońską

Spryskaj Poduszkę, Aby Uzyskać Zapach Na Noc
Jeśli nie ćwiczysz żadnego z podstawowych wskazówek dotyczących pielęgnacji przed uderzeniem w worek z powodu zwykłego lenistwa, przynajmniej zamaskuj swój funk pociągającym zapachem ciała. Podobnie jak dezodorant, woda kolońska może być bardziej skuteczna w nocy, ponieważ temperatura ciała jest niższa w trybie uśpienia. Jeśli więc planujesz rano obudzić się obok pudeł lub podpalić Tinder, wiedz, że rozpylenie wody kolońskiej na poduszkę sprawi, że będziesz pachniał jak szef przy śniadaniu.

Kapać trochę w żelaznym parowcu
Jak podkreślaliśmy, kolonia ma silny pociąg do tkanin. Pamiętaj o tym następnym razem, gdy wyciągniesz deskę do prasowania. Uwolnij kilka kropli do parowca i naciśnij swoje ubrania za pomocą tej wyjątkowej mikstury. Twój zespół będzie wdzięczny za leczenie.

Przechowuj Je W Szafie Z Bielizną Lub Oryginalnym Opakowaniu
Od lat mówi się, że najlepszym miejscem do przechowywania zapachów są szafki łazienkowe. Źle. Nadmierne ciepło, nie mówiąc już o parze z gorącego prysznica, może wpływać na górne nuty zapachu, czyniąc je bardziej mustierskimi. Ekspozycja na światło słoneczne też im nie pomaga. Szafa na pościel może chronić wody kolońskie przed zagrożeniami dla środowiska, a także utrzymywać je w chłodzie i suchości. Przechowywanie ich w zakupionych pudełkach przyniesie takie same rezultaty.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Rozbujać Rozstajną Brodę

Jak Rozbujać Rozstajną Brodę Dlaczego Zapuszczanie Brody Jest Pierwszą Rzeczą, Którą Powinieneś Zrobić Po Rozstaniu Charles Thorp 14…