Korzyści Płynące Z Co-Mycia

Korzyści Płynące Z Co-Mycia

Korzyści Płynące Z Co-Mycia

Czas pozbyć się szamponu, jeśli chcesz mieć najlepsze włosy w swoim życiu

Naturalna scena włosów i proces utrzymywania perwersyjnych, kręconych włosów przyniosły tak wiele fajnych koncepcji uszom i umysłom branży pielęgnacyjnej, ale wspólne mycie jest zdecydowanie jednym z najfajniejszych. Nigdy o tym nie słyszałeś? Nie jesteś sam. Marisa Peal, kosmetolog, blogerka o naturalnej pielęgnacji włosów, i założyciel OrganixLocs.com mówi: “Czuję, że wielu czarnych mężczyzn słyszy ten termin cały czas, jeśli żyją z kobietą, która jest naturalna, ale czy wiedzą, co to jest? Prawdopodobnie nie.”

Co-mycie jest tylko odżywką mycie-zamiast używać szamponu do czyszczenia włosów, używasz samej odżywki. Co-mycie służy do utrzymania zdrowych i świeżych włosów między regularnymi myciami. Widzisz ten proces w czarnej kulturze, ze względu na naszą strukturę włosów, bardziej niż w kulturach, które mają delikatniejszą strukturę włosów, ponieważ pomaga nawilżyć suche włosy bez usuwania naturalnych olejów, których potrzebują nasze włosy.

To, że jesteś mężczyzną, nie znaczy, że nie możesz wspólnie myć włosów. Pamiętaj, że loki to loki, a jeśli jesteś pomiędzy szamponami, ale chcesz odświeżyć włosy, wspólne mycie może okazać się ważną częścią twojej rutyny. Aby zrozumieć, dlaczego ten proces działa, oto trzy ogromne zalety wspólnego mycia włosów jako człowieka koloru.  

Definiuje Twój Wzór Zwijania
Ostatnio wielu mężczyzn wyrasta z włosów, a wspólne mycie zaprezentuje wzory loków, takie jak przycięte loki lub strukturyzowane naturalne, na przykład. Im lepiej wyglądają twoje loki, tym lepiej te style będą wyglądać na tobie, a wspólne pranie jest kluczem do świetnego zwijania. Zwykle myję włosy raz w tygodniu, ale dodam co-wash raz w tygodniu w miesiącach letnich z powodu upału. Pomaga to moim włosom zachować naturalny połysk przy zachowaniu jego szczegółów i powinno zrobić to samo dla Ciebie.

Zmiękcza Włosy

Nie ma nic gorszego niż twarde, łamliwe włosy w oczywistej potrzebie TLC. Jedną z wspaniałych rzeczy, które można zrobić dla włosów co-wash jest uczynić je miękkie i łatwe do rozczesania – nie widząc dużo włosów łamanie i spada na podłogę. Oczywiście, wszyscy rzucamy włosy każdego dnia, ale nie chcesz tracić włosów na lewo i prawo; tylko martwe włosy muszą spaść na podłogę. Jeśli chcesz, aby twoje włosy były miękkie w dotyku, ale wciąż świeże i czyste, rutynowe wspólne mycie pomoże Ci osiągnąć ten efekt.
 

Przywraca Naturalne Oleje I Eliminuje Substancje Chemiczne Pozostawione Przez Szampon

Jeśli używasz szamponu do włosów, dziewięć razy na 10 zawiera siarczany. Siarczany są syntetyczne składniki, które pochodzą z wazeliny lub innych źródeł i mogą pozostawić włosy zbyt suche. Co-mycie przynosi korzyści skórze głowy, uzupełniając naturalne oleje, które szampon może usunąć. Co więcej, pomoże nawilżyć włosy zamiast je wysuszać. Gdy twoje włosy są zbyt tłuste lub tłuste, co-washing rzeczywiście odświeży strukturę włosów, przywróci im połysk i nada im bardziej naturalnie nawilżoną strukturę.

Uwaga: Zanim przesadzisz z co-washing, wiedz, że jeśli robisz to zbyt często, zaczniesz zauważać nagromadzenie wokół skóry głowy i będziesz musiał użyć szamponu do czyszczenia rzeczy. 

Spróbuj Sam

Featherweight ™ Odżywka Autor: Original Moxie

18,00 zł przy OriginalMoxie.com

Delicate ‘ Doo No Poo by Karen ‘ s Body Beautiful

24,00 zł przy Shop.KarensBodyBeautiful.com

 Odżywka Nawilżająca Ożywiająca autor: Frederick Benjamin

$12.00 at Shop.FrederickBenjamin.com

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Stylizować Pompadour

Jak Stylizować Pompadour How To Rock A Modern Pompadour Katie Chang 14 kwietnia 2016 Podziel się RedTube Flip…