Najlepsze grzebienie do brody dla wszystkich rodzajów Brody

Mason Pearson Viking kent grzebienie i szczotki do brody

Najlepsze grzebienie do brody dla wszystkich rodzajów Brody

13 najlepszych grzebieni i szczotek do brody dla każdej Brody

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Z dodatkami Barret Wertz

Olejek do brody, trymer do brody i szampon do brody-trzy popularne produkty, które prawdopodobnie są przechowywane w łazience podczas wykonywania schematu pielęgnacji brody. Ale jeśli jesteś mężczyzną, który jest zdefiniowany przez jego futrzany wygląd twarzy, to oczywiście brakuje kluczowego elementu-pielęgnacji twarzy niezbędnego pod każdym względem-szczotki do brody lub, w zależności od długości, grzebienia brody.

Powiązane: Najlepsze Trymery do brody 2020

Te dwa narzędzia ułatwiają pielęgnację brody, umożliwiając wygodne kształtowanie i stylizowanie naszych owłosionych kubków, jednocześnie odżywiając twarz od nasady do powierzchni skóry. Istnieje wiele opcji, niektóre mieszczą się w wielu tych samych kategoriach, co grzebienie do włosów dla mężczyzn. Jednak nie każdy model jest zaprojektowany tak, aby pasował do twojej twarzy. Może to być projekt, a bardziej użyte elementy lub tkaniny, które sprzyjają ciału brody.


Wybór najlepszych materiałów do szczotki i grzebienia do brody


Jakość zaczyna się od budowy. Świetne produkty to te wykonane z komponentów klasy A. Zasadniczo, wszystko inne niż podstawowy plastik. Wykonaj badania, a natkniesz się na inne rodzaje twardej gumy, które działają tak samo dobrze, jak mówią Stop lub drewno. Chociaż należy wziąć pod uwagę tylko następujące kwestie, biorąc pod uwagę szczotki i grzebienie do brody.

 • Włosy Knurów: Naturalne włókna, które nasiąkają olejami, aby równomiernie pokryć włosy na całej długości pęcherzyka brody.
 • Metal: Zwykle wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej o najwyższej trwałości i lepszej konstrukcji do długotrwałego użytkowania. Tarcie jest zwykle nieobecne podczas używania tych grzebieni.
 • Naturalny plastik: Octan celulozy jest jedynym rodzajem plastiku, który każdy człowiek powinien rozważyć, przeglądając grzebienie brody, ponieważ jego produkcja jest znacznie bardziej znacząca.
 • Kompozyt syntetyczny: Materiał zwykle zawierający jeden lub więcej polimerów, które są odporne na zginanie lub zatrzaskiwanie, ale posiadają lekki dotyk i wykonują pracę lepiej niż plastik.
 • Drewno: Każdy grzebień wykonany z drewna gwarantuje wyniki bezstatyczne i najlepiej rozprowadza balsamy, takie jak balsamy lub olejki po twarzy.

Aby dać Ci lepsze wyobrażenie o tym, co pasuje do twojej twarzy, AskMen wyszukał najlepsze szczotki i grzebienie do brody, łącząc je z najlepszymi stylami brody.


Szczotki do brody kontra grzebienie do brody


Oba produkty działają bardzo podobnie poza drobnymi rzeczami. Grzebienie do brody są bardziej przenośne, mają rękaw ochronny, aby utrzymać jakość zębów i działają lepiej na mokrej brodzie (powiedzmy po prysznicu). Ci, którzy posiadają dwustronny grzebień brody, mają tendencję do uzyskiwania lepszych wyników, używając najpierw szerszego końca zębów i przechodząc na węższy koniec.

Z drugiej strony szczotki do brody sprzyjają suchym brodom, wydajniej rozprowadzając olej, usuwając martwe komórki naskórka i znacznie ułatwiając stylizację włosów. Niektóre modele mogą się podwoić jako grzebienie do włosów. To samo dotyczy niektórych grzebieni do brody. Na koniec dnia, to wszystko jest kwestią preferencji bardziej niż cokolwiek innego. Gdy twój umysł jest ustawiony na konkretny typ, chodzi o naukę, jak nim władać.


Jak szczotkować lub czesać brodę


Niektórzy mogą pomyśleć, że nauka stojąca za pielęgnacją brody nie różni się od tego, jak mężczyzna dba o włosy na głowie. Mówimy o bardzo niewielu podobieństwach, innym wykonaniu. Czy potraktujesz go szamponem do brody? Oczywiście. Czy zaczniesz szczotkować mieszki twarzy tak, jak te na mopie? Trochę. I czy użyjesz tych samych produktów do stylizacji włosów, aby nadać im pożądaną objętość, połysk i objętość? Nie bardzo. 

Powiązane: 25 Najlepsze Olejki Do Brody Recenzowane

Jak na ironię, potrzeba mniej pracy, aby prawidłowo rozczesać i utrzymać brodę. To są podstawowe działania, które należy wykonać, aby uzyskać odpowiedni wygląd beardsmana:

 • Krok 1: Zastosuj krem nawilżający do twarzy, aby zapobiec pociągnięciu lub złamaniu
 • Krok 2: Trzymaj szczotkę lub grzebień skierowany do góry i delikatnie szczotkuj brodę od samego dołu
 • Krok 3: Kontynuuj, szczotkując wszystko
 • Krok 4: Szczotkuj lub czesaj wąsy zaczynając od środka na bok, który jest skierowany w kierunku
 • Krok 5: Używaj olejku do brody, wody po goleniu i/lub wosku do brody przez cały tydzień, aby utrzymać zdrowe włosy

Które narzędzie do brody jest dla Ciebie odpowiednie? 


Najlepsze grzebienie i szczotki do brody


Najlepszy Grzebień Do Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rocky20mountain20barber20company20hair20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rocky20mountain20barber20company20hair20comb.html

Bez plastiku. Żadnych fantazyjnych przywiązań. Po prostu wspaniały kawałek drewna ukształtowany do perfekcji do prostowania nici, które siedzą na twarzy (i głowie). Dwufunkcyjna szczotka Rocky Mountain korzysta z krzepkiego drwala z grubszym futrem Na twarz z solidnymi, zaokrąglonymi zębami, aby zapobiec zadrapaniom podbródka. Ta sama konstrukcja pomaga w rozprowadzaniu olejków i balsamów do brody na całej twarzy, a jednocześnie łatwo rozczesuje węzły, zapewniając brodę pozbawioną puszenia się. Jest również odporny na zawijanie, nigdy nie wygina się ani nie zakrzywia pomimo wpływu ciepła, wody lub innych warunków środowiskowych.

11,99 zł Amazon.com

Najlepsza Szczotka Do Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/smooth20viking20beard2020mustache20brush20and20comb20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/smooth20viking20beard2020mustache20brush20and20comb20kit.html

Aby właściwie utrzymać futro twarzy, zawsze najlepiej jest, jeśli szczotka znajduje się w dłoni. Smooth Viking zapewnia to dzięki szczotce do brody o podwójnym działaniu, idealnej do stylizacji i kształtowania brody lub wąsów, jeśli tak zdecydujesz. Włosie jest wiązane wystarczająco blisko, co pozwala na płynny ruch pociągnięcia, co daje niesamowite wyniki w zamian. Działa świetnie do usuwania łupieżu, usuwania codziennych niechcianych zabrudzeń i stosowania niezbędnych produktów do pielęgnacji brody.

12,97 zł Amazon.com

Grzebień Do Brody Best Value

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/viking20revolution20wooden20beard20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/viking20revolution20wooden20beard20comb.html

Kompaktowy, dwustronny grzebień z drewna gruszkowego, mieszczący się w stylowej pochwie i mieszczący się w kieszeni? Tak, i od szanowanej firmy w atrakcyjnej cenie. Odważymy się nawet powiedzieć, stylowy? Jasne. Jest to rodzaj grzebienia, który kupujesz, aby wąchać tyle miejsc, ile możesz, więc nigdy nie będziesz bez niego.

7,88 zł Amazon.com

Best Value Szczotka Do Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cremo20beard20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cremo20beard20brush.html

Znalezienie szczotki do brody z bardziej miękkim niż zwykle włosiem jest trudnym zadaniem. Cremo tak się składa, że tworzy wysokiej jakości pędzel, który zapewnia komfort potrzebny do delikatnych pieczywa, które nie radzi sobie z twardym włosiem. Utrzymuj brodę miękką i elastyczną z małymi lub zerowymi splątaniami lub zacięciami, a także usuń martwe komórki naskórka i pozostałości zwykle znajdujące się w zaniedbanych grzybach twarzy. Pierwsze kilka razy szczotkujesz brodę, może zrzucić kilka włosia, ale jest to uważane za normalne i ustaje po pierwszych kilku zastosowaniach.

9,82 zł Amazon.com

Najlepszy grzebień do brody do codziennego użytku

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mason20pearson20styling20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mason20pearson20styling20comb.html

Mason Pearson to rodzinna firma z siedzibą w Londynie, która od ponad 130 lat produkuje jedne z najlepszych narzędzi w handlu tress. Niektóre marki szczotek do włosów kosztują ponad $200, kupowanie grzebienia odpowiedniego dla brody jest kradzieżą w tej cenie. Każdy grzebień Mason Pearson jest ręcznie wykonany tradycyjnymi technikami przy użyciu jednego kawałka materiału, aby zapewnić całkowicie bezproblemową konstrukcję. Rezultatem są gładko zwężające się zęby i zaokrąglone końcówki dla większego komfortu i pielęgnacji.

$28 at Amazon.com

Najlepszy grzebień do brody do codziennego użytku

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/baxter20of20california20beard20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/baxter20of20california20beard20comb.html

Oferta marki Baxter w zakresie pielęgnacji twarzy jest świadectwem rodowodu amerykańskiej marki, która przechodzi rygorystyczny 12-stopniowy proces produkcyjny w celu osiągnięcia doskonałego kunsztu. Wykonany jest ręcznie z octanu celulozy, dzięki czemu wytrzymały grzebień ma doskonały wygląd. Jeśli chodzi o rozmiar, jest dość mały i wystarczająco szeroki, aby poradzić sobie z większością długości i grubości brody, ale uznaliśmy, że jest najbardziej odpowiedni do głaskania długiego zarostu i krążenia po grillu produktami pielęgnacyjnymi, takimi jak uniwersalny balsam pielęgnacyjny tej marki.

$18 at Amazon.com

Najlepsza Szczotka Do Brody do codziennego użytku

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zilberhaar20beard20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zilberhaar20beard20brush.html

Przechodząc dwustopniowy proces cięcia w celu uzyskania gładkich włosów dzika, ZiberHaar nie oszczędza kosztów na swojej przyjaznej dla budżetu szczotce do brody,która ma około sześciu cali długości, aby być idealnym towarzyszem podróży, zachowując jednocześnie codzienny czas powieszania twarzy. Działa dobrze z utrzymaniem wszystkich długości brody miękkiej i wolnej od plątaniny. Wspierany przez dożywotnią gwarancję i wykonany z solidnego kawałka drewna gruszkowego, jest wygładzony do mocnego uchwytu, nadając temu akcesorium seksowne wykończenie.

17,99 zł Amazon.com

Najlepsza Szczotka Do Brody do codziennego użytku Runner Up

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/every20man20jack20beard20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/every20man20jack20beard20brush.html

Wszystkie produkty Every Man Jack są certyfikowane przez PETA cruelty free i nigdy nie są testowane na zwierzętach. W tym Amerykański pędzel dzięki zastosowaniu wytrzymałego, syntetycznego włosia zamiast dzika. Dodatkowo szczotka została zaprojektowana tak, aby łatwo i wygodnie pasowała do dłoni, dzięki czemu jest łatwym dodatkiem do codziennej domowej rutyny lub rutyny na siłowni dzięki wygodnemu futerałowi podróżnemu.

12,99 zł Amazon.com

Najlepszy Grzebień Do Brody W Rozmiarze Podróży

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kent20pocket20beard20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kent20pocket20beard20comb.html

Wieloletnia nazwa w szczotkach do włosów tak się składa, że jest podstawą ruchu grzebienia brody dzięki drobnemu doborowi stylizacji włosów na twarzy. Wannabe-Wolverines biorące w podróż powinny utrzymać ten przyjazny dla budżetu grzebień w ciężkiej rotacji. Mniejsza forma sprawia, że idealnie nadaje się do wąsów i krótkich twarzy, a także wspaniale wyrosłych kotletów baranich. Gładkie zaokrąglone zęby pomagają chronić włosy brody i brody przed potencjalnymi zadrapaniami lub szarpnięciem. W tej cenie warto zaopatrzyć się w zapasowy zestaw do pielęgnacji.

$8 at Amazon.com

Najlepszy Grzebień Do Brody Oversized

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zeus20boomerang20sandalwood20beard20comb.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zeus20boomerang20sandalwood20beard20comb.html

Zeus to marka, którą hodowcy brody znają dzięki dobrze dobranej kolekcji narzędzi do zarostu. Nie ma potrzeby dzwonków i gwizdków, tylko niektóre z najlepszych dostępnych narzędzi handlu. Ten obszerny grzebień jest idealny dla dużych, krzaczastych brody pełnych grubych, szorstkich włosów. Używanie organicznego drzewa sandałowego pomaga zwalczać elektryczność, aby zminimalizować pękanie, podczas gdy średnie zęby są dobre do rozczesywania gęstych brody.

23,95 zł Amazon.com

Najlepszy Pędzel Do Aplikacji Balsamu Do Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/can20you20handlebar20beard20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/can20you20handlebar20beard20brush.html

Jeśli kołyszesz wygląd Gandalfa, odżywienie brody i skóry pod nią jest niezwykle istotne. Ta specjalna szczotka do brody sprawia, że rozprowadzanie olejków do brody na suchych włosach jest przyjemnym zadaniem. Okrągła konstrukcja zapewnia przyczepność dłoni, a włosie końskiego włosia przenika przez gęste włosy brody na twarzy, złuszczając skórę, jednocześnie stymulując mieszki włosowe, aby uzyskać zdrowszy wygląd brody. Unikaj niechlujnych plam puszką, która zwiększa wygodę noszenia jej przez cały dzień lub podczas pakowania w celach podróży.

$25 at Amazon.com

Najlepsza Podgrzewana Szczotka Do Brody

Masc Jeff Chastain Kuschelbär podgrzewana Szczotka Do Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/masc20by20jeff20chastain20kuschelbc383c2a4r20heated20beard20brush.html

Nie wszystkie brody są sobie równe, ale wszystkie brody mogą być wykonane, aby wyglądać dobrze. Jeśli masz grubą, falistą, niesforną brodę, ta podgrzewana szczotka może pomóc oswoić to dziecko w krótkim czasie. Ogrzewanie do prawie 375 stopni, grzebień z barierą cieplną wykorzystujący rewolucyjne włosie do przesuwania się po twarzy i skórze głowy bez szkody dla włosów lub skóry. Gdy twoja broda będzie gładka i gładka, dodaj trochę balsamu lub olejku, aby twoja broda wyglądała jak najlepiej.

85,98 zł Amazon.com

Najlepszy Ogólny Zestaw Do Pielęgnacji Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jack20black20beard20grooming20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jack20black20beard20grooming20kit.html

Oczyść. Szczegół. Warunek. Styl. Czteroetapowy zestaw do pielęgnacji Jacka Black został zaprojektowany dla klasycznego mężczyzny, który balansuje z pełną brodą i miejskim wyrafinowaniem. Produkty do pielęgnacji skóry w pakiecie całkowicie eliminują zarówno wolne rodniki, jak i wszelkie zalegające okruchy z Taco Tuesday, wykorzystując kluczowe składniki, takie jak olej jojoba, białko pszeniczne i witaminę E, aby odżywiać mieszki włosowe w celu zapobiegania wrastającym włosom i bakteriom. Pomimo grzebienia brody grającego na skrzypcach, udaje mu się utrzymać zarost na twarzy zadbany i schludny. Jego przyjazna dla podróży forma tylko zwiększa wartość pakietu.

$35 przy Amazon.com


Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze grzebienie do Włosów Dla Mężczyzn
 • 8 najlepszych maszynek do golenia dla mĀĺľczyzn
 • Trymery Do Włosów Ciała

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Konserwacja Wąsów
Read More

Konserwacja Wąsów

Konserwacja Wąsów Czas, Aby Rock Najbardziej Kickass Wąsy Z Nich Wszystkich Ten Ruch Jeremy Glass 2 listopada 2015…