Miesiąc Samodoskonalenia: Jak Przenieść Swoje Życie Miłosne Na Wyższy Poziom

Miesiąc Samodoskonalenia: Jak Przenieść Swoje Życie Miłosne Na Wyższy Poziom

Przenieś Swoje Życie Miłosne Na Wyższy Poziom W Dziewięciu Prostych Krokach

Jednym z wielkich błędów naszego wieku, uderza mnie, jest męska niechęć, jeśli chodzi o samodoskonalenie. Z tego czy innego powodu wielu młodych mężczyzn wydaje się dziś nieufnych wobec całego projektu poprawy.

W tym sensie Askmeni mogą czasami czuć się jak relikt z odległej przeszłości. Gdybyśmy byli zainteresowani zaspokojeniem panujących nastrojów w danej chwili, publikowalibyśmy artykuły takie jak “19 Kobiet, Które Powinny Się Zamknąć I Przestać Nienawidzić Mężczyzn,” “Dlaczego to jest całkowicie OK być tak obrzydliwe, jak chcesz,” “Najlepsze Hacki Do Jedzenia Przekąsek Bez Ruszania Się Z Kanapy“i łapanki najbardziej realistycznych lalek erotycznych.

Nazwij nas szalonymi, ale to nie jest nasza wizja nowoczesnej męskości, do której powinniśmy dążyć.

Projekt AskMen polega na tym, abyś stał się najlepszą wersją siebie — a nie zadowolił się przeciętnością. Nie oznacza to, że samoakceptacja jest zła, ale jeśli Twoja ogólna postawa wobec świata jest taka: “jeśli masz jakąkolwiek krytykę tego, kim jestem i jak się zachowuję, jesteś pełen sh*t i powinieneś umrzeć”, jesteś w niebezpieczeństwie pozostania w wyraźnie nastoletnim trybie przez większą część twojego dorosłego życia.

Seks i randki, w szczególności, są obszary, w których mężczyźni wydają się potrzebować dużo pomocy. To nie tylko nasza redakcja — widać to po szybkim spojrzeniu na nasze liczby. Faceci gromadzą się, by pytać ludzi szukających odpowiedzi, a my jesteśmy zobowiązani ich udzielić.

To ma sens-styl i fitness i pielęgnacja to obszary, w których można działać samodzielnie, jednostronnie. Widzisz koszulę, którą lubisz, kupujesz ją. Jeśli chcesz się nabrać, wykonuj te ćwiczenia. Chcesz, aby twoje włosy wyglądały w określony sposób, czesasz je w ten sposób. Z seksem i randkami to nie takie proste. Jest inna osoba (lub, czasami, osoby) zaangażowana. Twoje działania wpływają na więcej niż tylko na Ciebie-w rezultacie uzyskanie tego, czego chcesz z równania, jest dalekie od zagwarantowania.

To dlatego, że sukces w sferze seksu i randek wymaga przede wszystkim życzliwości, zgody i pewnej hojności ducha. Jeśli nie masz zamiaru stawiać siebie na stole, dlaczego ktoś miałby tu zostać? Jeśli pójdziesz do restauracji i dostaniesz koszmarny posiłek (“Whoops! Czy to karaluch na talerzu? Zaraz przyniosę.”), prawdopodobnie nie wróciłbyś tylko na wypadek, gdyby się pozbierali, w nadziei, że usłyszą, że personel kuchni po prostu “przechodzi tam przez dziwny okres.”

W AskMen staramy się wyjść poza rozmowę z pierwotnymi popędami i wnieść do niej serce i umysł. W tym duchu, w dziewiątym miesiącu, oto dziewięć aktów seksu i samodoskonalenia randki, że każdy facet może i powinien spojrzeć na Wrzesień tego roku:

  1. Poczytaj o zgodzie seksualnej. To nie jest ważne.

  2. Dowiedz się, dlaczego większość kobiet nie lubi, gdy podrywasz je publicznie

  3. Wzmocnij swoje umiejętności flirtu z podstawami flirtu i zaawansowanymi technikami flirtu.

  4. Zapoznaj się z listą najlepszych praktyk, jak przesyłać swoje mecze na Krzesiwie.

  5. Flesh out swoje zrozumienie, jak wyciągnąć od zabawy pierwszą randkę.

  6. Pokaż swoje umiejętności seksu oralnego.

  7. Zobacz, ile pozycji seksualnych rozpoznajesz z naszej listy mega pozycji seksualnych.

  8. Zapamiętaj te kluczowe wskazówki, aby utrzymać romans.

  9. Przejrzyj rzeczy, które musisz wiedzieć, aby upewnić się, że twój związek trwa.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts