Najlepsza Fryzura dla każdego kształtu twarzy

Jake Gyllenhaal, Michael Ealy i Adam Levine

Najlepsza Fryzura dla każdego kształtu twarzy

Wybierz idealny krój i styl dla siebie

Wielu facetów często nie myśli dwa razy, jeśli chodzi o ich fryzurę. Dla wielu z nas mamy “zwykłe” lub czasami (nacisk na okazjonalnie) próbujemy podejść do czegoś, co niedawno pojawiło się na czerwonym dywanie lub może na naszym kanale na Instagramie — i nie ma w tym nic złego. Po tym wszystkim, jeśli jesteś właścicielem, można go kołysać, prawda? Nie zawsze.

Powiązane: Jak obcinać włosy jak profesjonalista

“Wybór kroju lepiej dopasowanego do kształtu twarzy, gdy następnym razem usiądziesz na krześle, może znacznie poprawić swój wygląd”, mówi Tony Jimenez, założyciel Tony ‘ s W Nowym Jorku.

Pamiętaj jednak, że nie oznacza to, że twój fryzjer nie zrobi wszystkiego, aby uzyskać fryzurę do pracy z twoją twarzą, a według Daniela Lee z Blind Barber Chicago, jeśli chodzi o dopasowanie fryzury do kształtu głowy: “nie jest to [zawsze] Jeden rozmiar pasuje do każdego rodzaju rzeczy, ale [po fachowym wykonaniu] może pomóc podkreślić dobre, widoczne cechy, minimalizując te, które chcesz ukryć.” 

Następnym razem, gdy udasz się do fryzjera, skorzystaj z tego przewodnika, aby dopasować kształt twarzy do fryzury, aby zoptymalizować swój wygląd.

Najlepsza Fryzura dla owalnych twarzy: Slicked Back

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/singer20justin20timberlake20wearing20a20black20tuxedo20and20bow20tie.htmlGetty Images

Jake Gyllenhaal

Kształt Twarzy: Dłuższe niż szerokie.

Najlepsza Fryzura: Prawie wszystko. Według Lee jest to Święty Graal kształtów głowy. “Jesteś szczęśliwym sukinsynem, który może rządzić każdą fryzurą” – mówi. “Zaszalej.”

Najlepsza fryzura na długie twarze: Crew Cut

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/musician20adam20levine20wearing20a20blue20hoodie.htmlGetty Images

Adam Levine

Kształt Twarzy: Podobny do owalu, ale z dłuższym podbródkiem.

Najlepsza Fryzura: Wszystko, od krótszego cięcia, takiego jak krój załogi, do stylu nieco dłuższego, może pracować dla tego kształtu. “Zwiększenie ciężaru boków lub nawet wydłużenie boków może pomóc zwiększyć szerokość sylwetki”, dodaje Lee, mówiąc, że pomaga to zapobiec pojawianiu się zbyt wąskiej twarzy.

Najlepsza Fryzura dla kwadratowych twarzy: Buzz Cut

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/singer20zayn20malik20wearing20a20black20suit20and20tie.htmlGetty Images

Zayn Malik

Kształt Twarzy: Mocne kąty o podobnej szerokości kości policzkowych i linii szczęki.

Najlepsza Fryzura: “Większość fryzur będzie działać z tym kształtem, o ile rogi są zaokrąglone”, mówi Lee. Polecane przez Jimeneza są krótsze style: “Buzz cuts lub classic crew cuts [work], ponieważ pomagają zrównoważyć okrągłość głowy z kanciastą twarzą.”

Najlepsza Fryzura dla twarzy w kształcie serca: Shadow Taper

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20michael20ealy20wearing20a20black20suit.htmlGetty Images

Michael Ealy

Kształt Twarzy: Spiczasty podbródek z szerszymi kośćmi policzkowymi.

Najlepsza Fryzura: Do tego kształtu Jimenez preferuje coś z odrobiną wagi, takie jak wysoki lub średni blaknięcie z frędzlami lub klasyczny styl smarowania. Zauważa: “[zarost] może zrównoważyć węższą dolną połowę twarzy, dodając trochę luzu.”Jednak Lee ostrzega przed zbyt ciężkim podjazdem. “Dodanie zbyt dużej wagi w miarę wzrostu może sprawić, że podbródek będzie wyglądał na jeszcze mniejszy.”

Powiązane: Najlepsze produkty do Włosów Dla Mężczyzn

Najlepsza Fryzura dla Diamentowych twarzy: zwężane boki, długi przód

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/social20media20personality20bryce20hall20is20wearing20a20floral20print20suit.htmlGetty Images

Bryce Hall

Kształt Twarzy: Podobny do długiej twarzy, ale z mocnymi kątami i szerokimi kośćmi policzkowymi.

Najlepsza Fryzura: Ze względu na kątowe cechy twarzy mężczyźni o tym kształcie twarzy zazwyczaj wybierają zwężający się bok i długi wierzch o dużej objętości.

Najlepsza Fryzura dla okrągłych twarzy: Pompadour Fade

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/reality20tv20star20ronnie20ortiz-magro20wearing20a20red20jacket20and20a20black20blazer.htmlGetty Images

Ronnie Ortiz-Magro

Kształt Twarzy: Długość i szerokość są takie same z miękkimi krawędziami.

Najlepsza Fryzura: “Cięcie, które jest ciaśniejsze na dole, z większą wagą i długością w miarę wzrostu, jest idealne”, mówi Jimenez. W zależności od rodzaju włosów, krótki teksturowany blaknięcie lub boczna pompa ze zwężającymi się bokami jest idealna, ponieważ “wysokość we włosach wydłuży kształt, aby zminimalizować wygląd okrągłości”, według Lee.

Najlepsza fryzura na trójkątne twarze: Brush Up

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/singer20justin20timberlake20wearing20a20black20tuxedo20and20bow20tie.htmlGetty Images

Justin Timberlake

Kształt Twarzy: Szczęka jest szersza od kości policzkowych.

Najlepsza Fryzura: Ze względu na szersze kości policzkowe, Jimenez zazwyczaj zaleca albo ogolone lub bardzo krótkie włosy na twarzy. “[To ] oprócz ciasnego blaknięcia z wycięciem załogi lub nawet średniej długości na górze, aby zrównoważyć proporcje twarzy.”

Pamiętaj, że są to wszystkie sugestie, ponieważ nie ma twardych i szybkich zasad, jeśli chodzi o to, co chcesz zrobić z włosami. Pod koniec dnia, dopóki czujesz się dobrze, możesz robić, co chcesz. Szukasz jeszcze więcej inspiracji do włosów? Sprawdź te zatwierdzone przez celebrytów style i pamiętaj, że nie każdy kształt głowy jest taki sam, zawsze warto dać nowy styl strzał.

Możesz Też Kopać:

  • Chcesz (prawidłowo) zapuścić włosy? Postępuj Zgodnie Z Tymi Profesjonalnymi Wskazówkami
  • Są to najlepsze style okularów przeciwsłonecznych dla każdego kształtu twarzy
  • Oto, co Twoja fryzura (potajemnie) mówi o twojej osobowości
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
od lewej zielony ceylon face wash tube biały lord jones face lostion jar zielono-biały dr Jart face wash
Read More

Jak myć twarz

Jak myć twarz Przewodnik krok po kroku do mycia twarzy Barret Wertz 20 kwietnia 2021 roku Podziel się…