Najlepsze Amerykańskie Marki Pielęgnacyjne

Trzy All American grooming products od lewej do prawej American Providence Caswell-Massey

Najlepsze Amerykańskie Marki Pielęgnacyjne

Wspieraj swoich rodaków, uwodząc w kraju 4 lipca

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Podczas gdy tak wiele rzeczy w naszym współczesnym życiu jest zlecanych i wytwarzanych za granicą, wysokiej jakości amerykańskie produkty pielęgnacyjne mają chwilę.

“Krajowa produkcja kontraktowa (ile produktów do pielęgnacji skóry jest produkowanych w Stanach) jest żywa i kwitnie” – mówi https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco.html założyciel Ben Smith. “Szybkość, znajomość rynku i kontrola jakości, które partnerzy krajowi przynoszą do stołu takim markom jak nasza, sprawiają, że produkcja naszych produktów w USA jest łatwą decyzją biznesową. Co ważniejsze, wytwarzanie produktów w USA przynosi zarówno mnie, jak i naszym klientom poczucie dumy narodowej.”

Powiązane: AskMen Grooming Awards 2021

Najlepsza część? Jest świetny, Amerykański produkt dla potrzeb każdego mężczyzny. Krem do golenia? Szach. Olejek do brody? Tak. Dezodorant? O tak. Wielu liderów stojących za tymi patriotycznymi produktami angażuje się również w czyste i etyczne pozyskiwanie i produkcję, w odpowiedzi zarówno na potrzeby konsumentów, jak i potrzebę ochrony planety.

Tak więc, podczas gdy poniższe 10 marek nie jest kompletną listą – a niektóre nie są tym, co można by uznać za tradycyjne “męskie uwodzenie” – każda z nich reprezentuje kawałek amerykańskiego rynku uwodzenia i pomysłowość, która dzieje się tutaj w naszych własnych granicach.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osmia20organics.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osmia20organics.html

Kultowa marka pielęgnacyjna dr Sarah Villafranco jest chwalona za intensywną, skoncentrowaną na naturze filozofię zakorzenioną w samowystarczalności. Oparty na Carbondale, co, każdy produkt Osmia przechodzi rygorystyczne testy, a innowacyjne wykorzystanie przez firmę tylko najbardziej naturalnych składników sprawiło, że jest to szczególnie ulubiony produkt wśród osób z wrażliwą skórą lub schorzeniami dermatologicznymi.

Czego spróbować: Purely Gentle Mud Cleanser

$48 at OsmiaOrganics.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/taos20aer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/taos20aer.html

Nie spodziewałbyś się, że Taos w Nowym Meksyku będzie domem wysokiej klasy marki dezodorantów, ale założycielka Kristine Keheley zbudowała reputację dzięki szerokiej gamie doskonałych zapachów i zaangażowaniu w całkowicie naturalne podejście. Największa różnica z https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/taos20aer.html produkty jest to, że tylko mały dab jest potrzebny w porównaniu do swathy ślizga się od innych. Trochę to długa droga.

Czego spróbować: Dezodorant Palo Santo Blood Orange

$19 at TaosAER.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco.html

Marka Smith ‘ s modern skincare podbiła branżę, zdobywając wiele nagród (w tym nasze), skupiając się na bezsensownych zabiegach pielęgnacyjnych, przejrzystych opakowaniach i łatwych wkładach. Jesteśmy wielkimi fanami świeżego zapachu eukaliptusa, który ich zespół dodaje do wielu swoich produktów.

Czego spróbować: Repair Eye Stick

$32 at Letshttps://e-gentleman.pl/wp-content / uploads/2021/12/disco. html. com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osea20malibu.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osea20malibu.html

Jak sama nazwa wskazuje, kalifornijska firma opiera się na wybrzeżu Pacyfiku i korzysta z wielu składników zasilanych oceanem w swoich produktach. Certyfikowana Marka Climate Neutral wykorzystuje trio różnych wodorostów morskich w szerokiej gamie masek, olejów i mgieł, a także wspiera wiele inicjatyw związanych z ochroną oceanów.

Czego spróbować: Sea Minerals Mist

$38 at OSEAMalibu.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plant20apothecary.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plant20apothecary.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plant20apothecary.html pogrubiony krój na większości etykiet ułatwia zrozumienie, co otrzymujesz i jakie przyniesie Ci to korzyści. Jeśli chodzi o ekologiczne i Ekologiczne Marki, są one jedną z szerzej dostępnych opcji mycia ciała stałego, mycia twarzy i leczenia trądziku.

Czego spróbować: Start Happy Organic Body Wash

$9 at PlantApothecary.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/american20provenance.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/american20provenance.html

W pewnym sensie można powiedzieć https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/american20provenance.html jest dla dzieci. Marka została założona przez nauczyciela w gimnazjum w 2015 roku po tym, jak dowiedział się o okropnych składnikach, których uczniowie używali w wielu produktach pielęgnacyjnych. Postanowił stworzyć własną firmę i zbudował firmę wokół no-fuss simplicity z południowego Wisconsin.

Czego spróbować: Naturalna Woda Po Goleniu

$10 at AmericanProvenance.com

Pasta do zębów Davida

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/davidc3a2c280c299s20toothpaste.html

Wiesz, jak bardzo dbamy o dobrą higienę jamy ustnej, a wszystko zaczyna się od wysokiej jakości pasty do zębów. Nie możesz pomylić się z żadnym z ich trzech smaków, wszystkie z wieloletnią przejrzystością, która dopiero teraz pojawia się w męskiej pielęgnacji. Dodatkowo możesz spróbować prawdziwego olejku miętowego, którego używają, pozostawiając twój oddech niezaprzeczalnie świeży.

Czego spróbować: Pasta do zębów David ‘ s Spearmint

$10 at Davids-USA.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pacific20shaving20co.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pacific20shaving20co.html

Ta marka do golenia jest prawdopodobnie największą na naszej liście i jest jedną z bardziej przystępnych opcji produkcji amerykańskiej. Podczas gdy ich kofeinowy krem do golenia jest niezbędny w zestawie travel dopp, ich niekwestionowanym zwycięzcą jest olejek do golenia, który dodaje cudownego poślizgu prawie każdemu goleniu. Cieszą się grube zarośla.

Czego spróbować: Naturalny Olejek Do Golenia

22,99 zł PacificShaving.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/badger20balm.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/badger20balm.html

Nie jesteśmy pewni, czy to właśnie te zimy w Nowej Anglii sprawiają, że produkty borsuka są tak wytrzymałe, ale cokolwiek to jest, ich balsamy do ust są niezaprzeczalnie jednymi z najlepszych. Mają silną wiarę w odnawialne rolnictwo ekologiczne i pracują nad współpracą z farmami, które wspierają tę misję. Rezultatem jest kwintesencja czystej gamy balsamów, filtrów przeciwsłonecznych i nie tylko, które pomijają fanfary i kładą nacisk na wydajność.

Czego spróbować: Balsam Do Ust Sweet Orange Cocoa Butter

4,99 zł przy BadgerBalm.com

Caswell-Massey

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/caswell-massey20number20six20fragrance20bottle20and20box.html

Nie można mieć All-American grooming bez marki, która prawdopodobnie rozpoczęła to wszystko. Ten klasyczny ziołowy zapach przywołuje aurę Rewolucyjnego salonu fryzjerskiego z czasów wojny. Jest ku temu bardzo konkretny powód: numer sześć był zapachem wyboru dowódców Armii Kontynentalnej, najbardziej znany, przyszłego prezydenta George ‘ a Washingtona.

Czego spróbować: Czapka Złota Numer 6 Cologne

44 zł przy CaswellMassey.com

Więc następnym razem, gdy robisz zakupy w oknie (lub cyfrowym oknie), poświęć dodatkową minutę i poszukaj czegoś amerykańskiego. Z pewnością będziesz wyświadczać swojej skórze przysługę i wspierać dobrą, staromodną krajową przedsiębiorczość.

Możesz Też Kopać:

  • Jak myć twarz
  • Najlepsze produkty do Stylizacji Włosów Dla Mężczyzn
  • Najlepsze Peelingi Złuszczające Do Twarzy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Rozbujać Rozstajną Brodę

Jak Rozbujać Rozstajną Brodę Dlaczego Zapuszczanie Brody Jest Pierwszą Rzeczą, Którą Powinieneś Zrobić Po Rozstaniu Charles Thorp 14…
Pomadki
Read More

Najlepsze Pomady dla mężczyzn

Najlepsze Pomady dla mężczyzn Te Pomady to sekret mocnych, ale elastycznych stylizacji bez wszystkich płatków Alex Bracetti 10…