Najlepsze Amerykańskie Marki Pielęgnacyjne

Trzy All American grooming products od lewej do prawej American Providence Caswell-Massey

Najlepsze Amerykańskie Marki Pielęgnacyjne

Wspieraj swoich rodaków, uwodząc w kraju 4 lipca

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Podczas gdy tak wiele rzeczy w naszym współczesnym życiu jest zlecanych i wytwarzanych za granicą, wysokiej jakości amerykańskie produkty pielęgnacyjne mają chwilę.

“Krajowa produkcja kontraktowa (ile produktów do pielęgnacji skóry jest produkowanych w Stanach) jest żywa i kwitnie” – mówi https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco.html założyciel Ben Smith. “Szybkość, znajomość rynku i kontrola jakości, które partnerzy krajowi przynoszą do stołu takim markom jak nasza, sprawiają, że produkcja naszych produktów w USA jest łatwą decyzją biznesową. Co ważniejsze, wytwarzanie produktów w USA przynosi zarówno mnie, jak i naszym klientom poczucie dumy narodowej.”

Powiązane: AskMen Grooming Awards 2021

Najlepsza część? Jest świetny, Amerykański produkt dla potrzeb każdego mężczyzny. Krem do golenia? Szach. Olejek do brody? Tak. Dezodorant? O tak. Wielu liderów stojących za tymi patriotycznymi produktami angażuje się również w czyste i etyczne pozyskiwanie i produkcję, w odpowiedzi zarówno na potrzeby konsumentów, jak i potrzebę ochrony planety.

Tak więc, podczas gdy poniższe 10 marek nie jest kompletną listą – a niektóre nie są tym, co można by uznać za tradycyjne “męskie uwodzenie” – każda z nich reprezentuje kawałek amerykańskiego rynku uwodzenia i pomysłowość, która dzieje się tutaj w naszych własnych granicach.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osmia20organics.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osmia20organics.html

Kultowa marka pielęgnacyjna dr Sarah Villafranco jest chwalona za intensywną, skoncentrowaną na naturze filozofię zakorzenioną w samowystarczalności. Oparty na Carbondale, co, każdy produkt Osmia przechodzi rygorystyczne testy, a innowacyjne wykorzystanie przez firmę tylko najbardziej naturalnych składników sprawiło, że jest to szczególnie ulubiony produkt wśród osób z wrażliwą skórą lub schorzeniami dermatologicznymi.

Czego spróbować: Purely Gentle Mud Cleanser

$48 at OsmiaOrganics.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/taos20aer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/taos20aer.html

Nie spodziewałbyś się, że Taos w Nowym Meksyku będzie domem wysokiej klasy marki dezodorantów, ale założycielka Kristine Keheley zbudowała reputację dzięki szerokiej gamie doskonałych zapachów i zaangażowaniu w całkowicie naturalne podejście. Największa różnica z https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/taos20aer.html produkty jest to, że tylko mały dab jest potrzebny w porównaniu do swathy ślizga się od innych. Trochę to długa droga.

Czego spróbować: Dezodorant Palo Santo Blood Orange

$19 at TaosAER.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/disco.html

Marka Smith ‘ s modern skincare podbiła branżę, zdobywając wiele nagród (w tym nasze), skupiając się na bezsensownych zabiegach pielęgnacyjnych, przejrzystych opakowaniach i łatwych wkładach. Jesteśmy wielkimi fanami świeżego zapachu eukaliptusa, który ich zespół dodaje do wielu swoich produktów.

Czego spróbować: Repair Eye Stick

$32 at Letshttps://e-gentleman.pl/wp-content / uploads/2021/12/disco. html. com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osea20malibu.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/osea20malibu.html

Jak sama nazwa wskazuje, kalifornijska firma opiera się na wybrzeżu Pacyfiku i korzysta z wielu składników zasilanych oceanem w swoich produktach. Certyfikowana Marka Climate Neutral wykorzystuje trio różnych wodorostów morskich w szerokiej gamie masek, olejów i mgieł, a także wspiera wiele inicjatyw związanych z ochroną oceanów.

Czego spróbować: Sea Minerals Mist

$38 at OSEAMalibu.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plant20apothecary.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plant20apothecary.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plant20apothecary.html pogrubiony krój na większości etykiet ułatwia zrozumienie, co otrzymujesz i jakie przyniesie Ci to korzyści. Jeśli chodzi o ekologiczne i Ekologiczne Marki, są one jedną z szerzej dostępnych opcji mycia ciała stałego, mycia twarzy i leczenia trądziku.

Czego spróbować: Start Happy Organic Body Wash

$9 at PlantApothecary.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/american20provenance.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/american20provenance.html

W pewnym sensie można powiedzieć https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/american20provenance.html jest dla dzieci. Marka została założona przez nauczyciela w gimnazjum w 2015 roku po tym, jak dowiedział się o okropnych składnikach, których uczniowie używali w wielu produktach pielęgnacyjnych. Postanowił stworzyć własną firmę i zbudował firmę wokół no-fuss simplicity z południowego Wisconsin.

Czego spróbować: Naturalna Woda Po Goleniu

$10 at AmericanProvenance.com

Pasta do zębów Davida

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/davidc3a2c280c299s20toothpaste.html

Wiesz, jak bardzo dbamy o dobrą higienę jamy ustnej, a wszystko zaczyna się od wysokiej jakości pasty do zębów. Nie możesz pomylić się z żadnym z ich trzech smaków, wszystkie z wieloletnią przejrzystością, która dopiero teraz pojawia się w męskiej pielęgnacji. Dodatkowo możesz spróbować prawdziwego olejku miętowego, którego używają, pozostawiając twój oddech niezaprzeczalnie świeży.

Czego spróbować: Pasta do zębów David ‘ s Spearmint

$10 at Davids-USA.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pacific20shaving20co.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pacific20shaving20co.html

Ta marka do golenia jest prawdopodobnie największą na naszej liście i jest jedną z bardziej przystępnych opcji produkcji amerykańskiej. Podczas gdy ich kofeinowy krem do golenia jest niezbędny w zestawie travel dopp, ich niekwestionowanym zwycięzcą jest olejek do golenia, który dodaje cudownego poślizgu prawie każdemu goleniu. Cieszą się grube zarośla.

Czego spróbować: Naturalny Olejek Do Golenia

22,99 zł PacificShaving.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/badger20balm.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/badger20balm.html

Nie jesteśmy pewni, czy to właśnie te zimy w Nowej Anglii sprawiają, że produkty borsuka są tak wytrzymałe, ale cokolwiek to jest, ich balsamy do ust są niezaprzeczalnie jednymi z najlepszych. Mają silną wiarę w odnawialne rolnictwo ekologiczne i pracują nad współpracą z farmami, które wspierają tę misję. Rezultatem jest kwintesencja czystej gamy balsamów, filtrów przeciwsłonecznych i nie tylko, które pomijają fanfary i kładą nacisk na wydajność.

Czego spróbować: Balsam Do Ust Sweet Orange Cocoa Butter

4,99 zł przy BadgerBalm.com

Caswell-Massey

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/caswell-massey20number20six20fragrance20bottle20and20box.html

Nie można mieć All-American grooming bez marki, która prawdopodobnie rozpoczęła to wszystko. Ten klasyczny ziołowy zapach przywołuje aurę Rewolucyjnego salonu fryzjerskiego z czasów wojny. Jest ku temu bardzo konkretny powód: numer sześć był zapachem wyboru dowódców Armii Kontynentalnej, najbardziej znany, przyszłego prezydenta George ‘ a Washingtona.

Czego spróbować: Czapka Złota Numer 6 Cologne

44 zł przy CaswellMassey.com

Więc następnym razem, gdy robisz zakupy w oknie (lub cyfrowym oknie), poświęć dodatkową minutę i poszukaj czegoś amerykańskiego. Z pewnością będziesz wyświadczać swojej skórze przysługę i wspierać dobrą, staromodną krajową przedsiębiorczość.

Możesz Też Kopać:

  • Jak myć twarz
  • Najlepsze produkty do Stylizacji Włosów Dla Mężczyzn
  • Najlepsze Peelingi Złuszczające Do Twarzy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts