Najlepsze Prenumeraty Kolonii

Butelka wody kolońskiej Hugo Boss.

Najlepsze Prenumeraty Kolonii

7 Subskrypcji Kolonia Warto Spróbować

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Z dodatkami Garrett Munce


Znalezienie zapachu, który pasuje do Twoich konkretnych upodobań, może być trudnym zadaniem, a nawet jeśli uda ci się dotrzeć do licznika zapachów i znaleźć wodę kolońską, która Ci się spodoba, zainwestowanie w pełnowymiarową butelkę tego konkretnego zapachu, aby używać go każdego dnia, może stać się trochę przyziemne. Zamiast wydawać pieniądze, aby wypełnić swoją apteczkę szeregiem różnych zapachów, rozważ coś, co wymaga mniej zaangażowania: sampler.

Znaleźliśmy najfajniejsze i najwygodniejsze sposoby na odkrycie twojego charakterystycznego zapachu. Niezależnie od tego, czy oznacza to zapachy do jazdy testowej, dopóki nie znajdziesz ukochanej wody kolońskiej, czy też co miesiąc zmienisz się na świeży, nowy zapach, te usługi próbkowania gwarantują świeżą grę zapachową.

Kufer Zapachowy

Scent Trunk oferuje spersonalizowane pudełko niszowych i niezależnych próbników Kolonii dostarczane prosto do Twoich drzwi. Po wypełnieniu krótkiego pytania i odpowiedzi lub “ankiety zapachowej” w celu określenia twoich upodobań, prezesi w Scent Trunk osobiście przygotują twoje pudełko zapachowe, aby upewnić się, że najlepiej pasuje do Twoich upodobań.

Powiązane: AskMen Grooming Awards: najlepsze zapachy 2018

“Wierzymy, że jesteśmy wyjątkowi i nasz zapach też powinien być” – mówi William Yin, założyciel firmy Scent Trunk. “Mamy dość nudnych zapachów z domów towarowych i wierzymy, że nie ma czegoś takiego jak” jeden charakterystyczny zapach.”Nie nosimy codziennie tych samych ubrań, więc po co nosić ten sam zapach?”

Ze względu na ich prawdziwą pasję do wody kolońskiej, Scent Trunk wykracza poza to, że zapewnia odpowiednią edukację, aby ich klienci naprawdę rozumieli naukę, która kryje się za zapachami i designerskimi zapachami. Używając znanych zapachów z domów towarowych do początkowych przykładów, Scent Trunk dekonstruuje nuty w każdym zapachu, dzięki czemu klienci mogą zrozumieć, dlaczego kochają lub nienawidzą niektórych zapachów. Daje im to odpowiednie narzędzia do samodzielnego wybierania zapachów, jeśli tego chcą.

Alternatywnie, mężczyźni mogą polegać na ekspertach z Scent Trunk, którzy przygotowują miesięczną subskrypcję z wyborem zapachów. Jeśli szukasz prezentu dla dziewczyny w swoim życiu, oferują również całkiem kolekcję perfum.

Dowiedz się więcej na ScentTrunk.com

Olfactif

Olfactif oferuje Miesięczne pudełko niszowych zapachów w próbkach o rozmiarach deluxe. Możesz pożegnać się z zapachem tak samo jak każdy inny facet w biurze, ponieważ w przeciwieństwie do tych w domu towarowym, te wyjątkowe, rzemieślnicze zapachy pochodzą z całego świata. Wraz z każdą próbką zapachu otrzymasz historie i pogłębione wywiady od artystów odpowiedzialnych za każdy zapach oraz przewodnik zapachowy, który podkreśla kompozycje i nuty znajdujące się w każdej próbce — mile widziana zmiana od monotonnego żargonu wielu popularnych zapachów.

Jednak najlepszą rzeczą w Olfactif jest jego system kredytowy. Każdego miesiąca otrzymasz kredyt w wysokości 18 USD na zakup pełnej butelki ulubionego polecanego zapachu (w tym szeroki wybór naturalnych opcji). Biorąc pod uwagę, że ta usługa subskrypcji zaczyna się od $15 miesięcznie, jest to całkiem dobra zachęta do rozpoczęcia poszukiwania kolejnych zapachów sygnowanych marką.

Dowiedz się więcej na Olfactif.com

Scentbird

Jeśli wolisz Prada do paczuli, ta usługa subskrypcji może być bardziej szybkość. Scentbird pozwala przejąć koło, jeśli chodzi o wybór wybranych zapachów próbki. W przeciwieństwie do Scent Trunk i Olfactif, które wysyłają wiele małych próbników, scentbird sticks z jedną hojnie porcjowaną próbką miesięcznie, w zależności od tego, jakie zapachy umieścisz w kolejce. Pomyśl o tym jak o Netflixie dla wody kolońskiej.

Powiązane: Najlepsze wody kolońskie Woodsy dla mężczyzn

“Odpowiednia woda kolońska nie tylko ładnie pachnie, ale sprawia, że czujesz się świetnie, a pewność siebie natychmiast się pojawia. Ale aby znaleźć odpowiednią wodę kolońską, musisz wziąć ją na jazdę próbną”, mówi nam Rachel ten Brink, CMO i współzałożycielka Scentbird. “Chcieliśmy dać facetom platformę do wypróbowania wody kolońskiej w sposób, który jest bardzo wygodny. Bo naprawdę, czy facet jedzie do Sephory, żeby spróbować wody kolońskiej?”

Za pomocą szybkiego i łatwego kwestionariusza co miesiąc możesz grać w kuratora własnej skrzynki subskrypcyjnej. W zależności od preferencji, Scentbird dopasuje Cię do wód kolońskich, które pasują do Twojego stylu, pozostawiając szczegóły do ciebie. Po prostu wybierz zapach, który brzmi najlepiej, a zapachy o wartości miesiąca zostaną dostarczone prosto do Twoich drzwi.

Dowiedz się więcej na Scentbird.com

Luksusowe Pudełko Zapachowe

Ogólna idea luksusowego pudełka zapachowego jest podobna do innych (co miesiąc automatycznie otrzymujesz spersonalizowany wybór zapachu), ale dla tych z nas, którzy lubią nieco większą kontrolę, usługa ma kilka ważnych różnic. Zamiast pozostawić wybór całkowicie losowi, zostaniesz dopasowany do certyfikowanego specjalisty od zapachów, który pełni rolę osobistego konsjerża wody kolońskiej. Oprócz wypełnienia ankiety zapachowej, podobnie jak w przypadku innych usług, specjalista pomoże polecić wody kolońskie, które pasują do tego, co lubisz.

Co więcej, możesz również wybrać zapach, który otrzymujesz każdego miesiąca, więc ostatecznie masz kontrolę. Możesz odświeżyć stary ulubiony produkt, spróbować czegoś nowego lub skorzystać z porady specjalisty od zapachów. Możesz nawet zachować swój kalendarz jak listę życzeń, dodając wybory do wypróbowania bezpośrednio z narzędzia przeglądania. Wybór ma wszystkie marki można się spodziewać, jak również kilka nieoczekiwanych ekskluzywnych marek, takich jak Atelier Cologne, Tiziana Terenzi i Parfums de Marly. To sprawia, że nawet snobowi z wody kolońskiej naprawdę łatwo znaleźć coś, czego chciałby spróbować.

Dowiedz się więcej na Luxuryscentbox.com

Towar

Dopóki w jakiś sposób nie rozwiniemy komputerów typu scratch-and-sniff, kupowanie perfum przez internet zawsze będzie trudne. Te inne firmy rozwiązały ten problem, wysyłając próbki przed zakupem dużej butelki. Ale towar marki z siedzibą w Wielkiej Brytanii ma inne podejście. Zamiast wysyłać próbki po kawałku, oferują dwa zestawy, dzięki czemu można próbkować (i warstwować) Wiele zapachów na raz.

Przewodnik po stylu oferuje dziewięć najlepiej sprzedających się zapachów, a Portfolio to pełne piętnaście. Wszystkie zapachy są unisex i wystarczająco złożone, aby można je było nosić samodzielnie, ale także idealne do nakładania warstw, dzięki czemu można znaleźć idealnie spersonalizowany sposób noszenia. Po podjęciu decyzji możesz zmienić kolejność pełnowymiarowej butelki swojego ulubionego za około $100. Najlepszą rzeczą w tych zestawach próbek? Po zakończeniu okresu recenzowania działają jako idealne edycje w rozmiarze podróżnym.

Dowiedz się więcej na Commodity.com

Zapach Debonair

Niewiele usług oferuje dostęp zarówno do zapachów niszowych, jak i designerskich. To tam zapach Debonair zyskuje swoje paski. Usługa jest skierowana do panów z nabranym smakiem wyraźnych zapachów, przygotowujących trzy comiesięczne próbki, które najlepiej pasują do twojego profilu zapachowego. Wszystko to zależy od łatwej ankiety na cztery pytania, którą wykonujesz podczas rejestracji.

Powiązane: Najlepsze męskie zapachy poniżej 20 zł

Opakowanie może być największym punktem sprzedaży usługi, prezentując małe butelki w eleganckim, minimalistycznym, wysuwanym pudełku. Wybór nie jest tak duży jak ScentBird, ale szanse na pobłogosławienie zszywkami zapachowymi, takimi jak Burberry, Jean Paul Gaultier, Yves Saint Laurent, a nawet Creed są wysokie. Zapach Debonaire zawiera również kupon $15 w każdym pudełku jako dodatkową zachętę do pozostania w pobliżu.

Dowiedz się więcej na Debonairscent.com

Scentbox

Wspierany przez ponad 80 najlepszych designerskich marek i 850 oryginalnych designerskich zapachów, Scentbox wyraźnie nie skąpi na wyborze. Jako subskrybent otrzymujesz pamiątkowe pudełko zawierające małą fiolkę, załadowaną tym, co okazuje się być 125 sprayami wybranej wody kolońskiej.

Usługa działa na dwóch poziomach subskrypcji-Standard i Premium – z jedyną różnicą między nimi jest możliwość oglądania wszystkich zapachów premium w ramach tej ostatniej subskrypcji. To nie jest złe, biorąc pod uwagę, że otrzymujesz dostęp do wszystkich ekskluzywnych zapachów scentbox. Jeśli jesteś sprzedawany na konkretnej Kolonii, możesz również kupić butelkę bezpośrednio z witryny.

Dowiedz się więcej na Scentbox.com

Znalezienie zapachu nie musi być czasochłonne, powodujące ból głowy lub wcale trudne. Niech ktoś inny zrobi za ciebie robotę. Przysięgamy, że chętnie to zrobią.

Możesz Też Kopać:

  • Inspirowana #MeToo Reklama Gillette ‘ a wywołuje Luz-i wsparcie
  • Ulubione podcasty askmena 2018
  • Chcesz charakterystyczny zapach, który przyciągnie jej uwagę? Oto 12

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts