Najlepsze Pasty Do Zębów

livefresh żel dentystyczny hello Pasta do zębów tabletki schmidts wondermint Pasta do zębów na niebieskim tle

Najlepsze Pasty Do Zębów

15 pasty do zębów na każdy gust

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli oczy są oknem dla duszy, to czym są usta (wyjmij umysł z rynsztoka)? Usta dają pierwsze wrażenie, które jest bardziej wymowne niż wielu ludzi zdaje sobie sprawę. Masz suche, popękane usta? Możemy nad tym popracować. A co z funky breath? To da się naprawić. A twoje zęby? Ach tak, zęby.

Zęby są korzeniem (lub korzeniami) dużego stresu i nie są tak łatwe do naprawienia, jak dodanie odrobiny balsamu do ust i paczki dziąseł. Świetne zęby zapewniają dobrą higienę i regularną konserwację. Nie dbanie o nich wcześnie i konsekwentnie może prowadzić do wielu problemów w późniejszym życiu.

Powiązane: Jak wybielić zęby

Jak wyglądają te zdrowe nawyki? Na początek mycie zębów dwa razy dziennie. Prosty krok, ale może najważniejszy. Jednym z ostatnich badań przeprowadzonych przez Harris Poll w imieniu Dentistry.com stwierdził, że prawie połowa millenialsów twierdzi, że dobre zęby prawdopodobnie prowadzą do dobrego seksu. Ta sama ankieta wykazała, że 90% Amerykanów uważa, że zły uśmiech będzie miał negatywny wpływ na ich życie.

Inne badanie przeprowadzone przez Health Policy Institute w imieniu American Dental Association (ADA) mówi, że jeden na czterech Amerykanów uniknąć uśmiechając się wszystkie razem ze względu na zęby, podczas gdy aż 82% ludzi powiedział, że wygląd ich zębów wpływa na zdolność do rozmowy o pracę.

Czy to ma sens? Biorąc pod uwagę, jak ważne są dla nas nasze zęby i jak pozornie ważne są dla osób wokół nas, chcieliśmy ustawić cię na sukces z najlepszych pasty do zębów w okolicy teraz. Nie wiesz, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie? Porozmawiaj ze swoim dentystą. Będziemy tu, kiedy wrócisz.


Najlepsze pasty do zębów 2020


Najlepsza Wybielająca Pasta Do Zębów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/colgate20optic20white20renewal20teeth20whitening20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/colgate20optic20white20renewal20teeth20whitening20toothpaste.html

Colgate, ulubieniec biura AskMen, zdaje się prześcigać się w dziale wybielania. Podczas gdy jesteśmy lojalni wobec Crest white strips do wybielania w stylu strip, nic, co próbowaliśmy, nie jest lepsze niż Colgate Optic White, jeśli chodzi o codzienne wybielanie — co bądźmy szczerzy, jest wtedy, gdy większość z nas i tak powinna to robić.

Jest coś wyjątkowego w lekko rozgrzewającym odczuciu, jakie daje nam ta intensywnie rozjaśniająca Pasta do zębów, gdy jej używamy — czuje się, jakby naprawdę coś robiła. Może to dlatego, że czujesz, że ma trzy procent nadtlenku wodoru-więcej niż jakakolwiek inna marka – i dobrą dawkę fluoru, co pomaga zminimalizować wrażliwość. W ciągu kilku pędzli zauważysz blaknięcie plam i poczujesz smak błyszczącej mięty.

11,96 zł za 2 w Amazon.com

Najlepsza Pasta do zębów dla wrażliwych zębów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sensodyne20pronamel20gentle20whitening20enamel20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sensodyne20pronamel20gentle20whitening20enamel20toothpaste.html

Mówiąc o wybielaniu zębów, niegdyś wysokiej klasy, bardzo poszukiwane leczenie weszło do głównego nurtu jakiś czas temu, a teraz jest prawie jak nie możemy dostać wystarczająco dużo, jeśli chodzi o bielsze zęby. Jeśli nad zrobić, szczotkować z dużą siłą, szlifować zęby, lub wiele rzeczy naprawdę, wrażliwość zębów może być niefortunny wynik. Sensodyne jest liderem w zapobieganiu wrażliwości zębów.

Wykazano, że pięcioprocentowe stężenie azotanu potasu zmniejsza przepływ płynu przez kanaliki (lub pory zębów) poprzez ich zatkanie. Zmniejsza to poziom aktywności nerwów czuciowych zębów, co pomaga zmniejszyć i zapobiec bolesnym sygnałom docierającym do mózgu. Mówiąc najprościej, ta pasta do zębów daje Ci pomoc, której potrzebujesz, a jednocześnie zapewnia pożądaną Biel.

25 zł za 3 w Amazon.com

Najlepsza Pasta do zębów na nieświeży oddech

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crest2020scope20complete20whitening20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crest2020scope20complete20whitening20toothpaste.html

Jeśli masz mało czasu, lub po prostu masz ochotę na dodatkową dawkę miętowego orzeźwienia, dodaj trochę płynu do płukania jamy ustnej do pasty do zębów i weź dwa w cenie jednego, nie możemy uwierzyć, że tak długo trwało przybycie. Nie nowe, per se, ale z pewnością nie tak popularne, jak mogłoby się wydawać, biorąc pod uwagę naturalną synergię między nimi.

Nazwa herbu, którą wszyscy znamy i kochamy, oznacza, że ta pasta pomaga zwalczać ubytki, zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego i pomagać wybielić zęby. Mrowienie świeże uczucie zakresu oznacza, że nie musisz się bać, ponieważ wiesz, te brzydkie bad breath zarazki są tak dobre, jak martwy.

6,50 zł za Amazon.com

Najlepiej oceniane pasty do zębów na Amazon

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cali20white20activated20charcoal2020organic20coconut20oil20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cali20white20activated20charcoal2020organic20coconut20oil20toothpaste.html

Bylibyśmy niedbali, aby nie krzyczeć na pastę do zębów z większą liczbą recenzji niż jakakolwiek inna marka … nie wspominając o tym, że większość z nich jest zdecydowanie pozytywna (prawie 8000 pięciogwiazdkowych). Co czyni go tak wspaniałym? Faceci kochają węgiel drzewny, a faceci lubią wybielanie, więc kiedy znajdziesz najwyżej ocenianą pastę do zębów z węglem drzewnym, rozumiesz o co chodzi.

Dodatkowe rzeczy do kochania w tej pasty do zębów bez fluoru i okrucieństwa jest stosowanie certyfikowanego organicznego oleju kokosowego, sody oczyszczonej i zarówno olejków z drzewa herbacianego, jak i mięty pieprzowej. Ta potężna kombinacja wszystkich naturalnych składników robi brudną robotę, czyszcząc twoje usta … i wielu innych lojalnych klientów.

8,99 zł przy Amazon.com

Najlepsza Pasta Do Zębów Bez Fluoru

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/toms20of20maine20fluoride-free20antiplaque2020whitening20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/toms20of20maine20fluoride-free20antiplaque2020whitening20toothpaste.html

Słuchaj, nie będziemy kłamać — lubimy fluorek. To sprawdzony składnik, który pomaga wzmocnić zęby i utrzymać je silne. Jeśli podoba Ci się pasta do zębów bez niego, wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że wybrać najlepszy rodzaj tam, ponieważ jeśli pasta do zębów nie ma fluoru, musi mieć kilka świetnych składników, aby nadrobić.

Wejdź do Tom ‘ s of Maine. Ta całkowicie naturalna pasta do zębów jest wypełniona cytrynianem cynku, który zwalcza bakterie powodujące zapalenie dziąseł, a także węglanem wapnia, uwodnioną krzemionką i sodą oczyszczoną, aby usunąć plamy i płytkę nazębną. Jeśli codziennie szczotkujesz nicią dentystyczną i regularnie szczotkujesz (wiesz co najmniej dwa razy dziennie) z pastą do zębów bez fluoru, nadal powinieneś uzyskać całkiem wspaniałe wyniki. Nie jesteś pewien, czy bez fluoru? Zalecamy sprawdzenie u dentysty przed podjęciem jakichkolwiek ważnych decyzji dotyczących zmiany ust.

$7.99 za 2 w Amazon.com

Najlepsza Bez Fluoru Wybielająca Pasta Do Zębów

Burt ‘ s Bees bez fluoru Czysta biała pasta do zębów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/burts20bees20fluoride20free20purely20white20toothpaste.html

Jeśli twój dżem jest wolny od fluoru, ale nadal chcesz mieć poważne działanie wybielające, tutaj też jest miejsce dla ciebie. Ponieważ uwodniona krzemionka jest wysoko na liście składników, Czysta biała pasta do zębów Burt ‘ s Bees bez fluoru wykorzystuje koncentrację, która podnosi moc wybielania tej całkowicie naturalnej, wolnej od okrucieństwa formuły.

Powiązane: Najlepsze Produkty Do Wybielania Zębów

Chociaż wielu mężczyzn polubiło pasty do zębów bez fluoru z aktywowanym węglem drzewnym, jeśli chodzi o wybielanie, połączenie bogato ziarnistej skały węglowej bez fluoru może z czasem wyrządzić więcej szkody niż pożytku zębom,ale o tym później. Zastosowanie wyższej dawki uwodnionej krzemionki sprawia, że jest to lepsza wybielająca pasta do zębów bez fluoru niż inne.

$7.98 za 3 w Amazon.com

Najlepsza Alternatywa Dla Fluoru

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boka20ela20mint20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boka20ela20mint20toothpaste.html

Niektórzy faceci są naprawdę po prostu hell bent bez fluoru. Jeśli to działa dla Ciebie (i co ważniejsze, Twoje zęby), to jest po prostu w porządku. Jeśli uważasz, że możesz potrzebować czegoś z nieco bardziej fluorkowym kopnięciem, ale nadal starasz się utrzymać nieorganiczny minerał z dala od ust, uważamy, że nadszedł czas, abyś spróbował alternatywy dla fluoru Boka.

Marka DTC do pielęgnacji jamy ustnej wykorzystuje nano-hydroksyapatyt (N-Ha) zamiast swojego stuletniego konkurenta mineralnego. W rzeczywistości jedno z badań z 2014 r. pokazuje, że biomateriał może być nawet lepszy niż fluor, stwierdzając, że jest to rewolucyjny materiał o szerokim zastosowaniu w stomatologii. “Jeśli chodzi o obszary naprawcze i profilaktyczne, nano-hydroksyapatyt ma niezwykłe działanie remineralizujące na początkowe zmiany szkliwa, z pewnością wyższe niż tradycyjne fluorki używane do tego celu do tej pory.”Zdecyduj sam, ale uważamy, że jeśli zamierzasz porzucić fluor, może to być dobre miejsce na początek.

$12 at Boka.com

Najlepsza Pasta Do Zębów Z Węglem Drzewnym

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native20charcoal20fluoride20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native20charcoal20fluoride20toothpaste.html

Wracając do węgla drzewnego i jego zastosowania w pastach do zębów. Będziemy szczerzy, że podoba nam się aktywowany węgiel aktywny i momenty, które się z nim wiążą, ale po wielu debatach na temat tego, czy ziarnisty czarny proszek był dobry dla naszych zębów, musieliśmy zacząć upewniać się, że jest odpowiedni, od właściwej marki. I z Native, to jest.

Korzystanie z nowego wegańskie, formuła wolna od okrucieństwa oznacza, że jest wolny od siarczanów, parabeny, i triclosan i pełne fluoru, uwodniony krzemionka, gliceryna, olejek miętowy, i oczywiście, dobry ole’ węgiel drzewny. Delikatna równowaga naturalnych, ale skutecznych składników i potężna moc węgla drzewnego-nie wspominając o Smaku cynno-miętowo-clovelicious-sprawia, że ta jedna z niewielu pasty do zębów z węglem drzewnym, którą naprawdę możemy uzyskać.

$10 at NativeCos.com 

Najlepsza Pasta Do Zębów Do zapobiegania ubytkom

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/colgate20cavity20protection20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/colgate20cavity20protection20toothpaste.html

Słuchaj, jeśli twoja Pasta do zębów nie chroni tych perłowych białek przed ubytkami, to co z tego dobrego naprawdę. robi? Oczywiście, trzeba walczyć płytki nazębnej, nieświeży oddech, a na pewno choroby dziąseł, ale zgadujemy, że bez względu na to, jak bardzo lubisz chodzić do dentysty, nikt tam faktycznie lubi wywiercenie i wypełnienie dziury w zębach.

Ta zatwierdzona przez ADA Pasta do zębów to klasyk, który wytrzymuje próbę czasu. Czy to proste? Jasne, ale dla wielu mężczyzn, dobra, podstawowa Pasta do zębów, która prace to wszystko, czego potrzebują. Ten pasuje do rachunku i za tę cenę możesz się zaopatrzyć.

$7.99 za 6 w Amazon.com

Najlepsza Pasta Do Zębów Do Kontroli kamienia nazębnego

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/livfresh20dental20gel.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/livfresh20dental20gel.html

Więc patrząc na ten żel giggly, i twierdzi, że ma 250% lepszą redukcję płytki nazębnej, możesz być sceptyczny. Byliśmy. Potem użyliśmy go jeden raz i od razu widać różnicę. Tradycyjne pasty do zębów wykorzystują materiały ścierne (uwodnioną krzemionkę, którą kochamy, sodę oczyszczoną, a nawet węgiel drzewny), aby utrzymać kamień nazębny i kamień nazębny na dystans. Nie ten żel dentystyczny.

Niezależne badania wykazały, że aktywowany pieniący się edathamil, unikalny składnik leku LIVFRESH, uzyskał doskonałą kontrolę płytki nazębnej i zmniejszył stan zapalny dziąseł w okresie trzech tygodni w stosunku do grupy kontrolnej. Faktem jest, że ten żel dentystyczny jest świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz dużej płytki nazębnej i kontroli kamienia nazębnego, ale chcesz uniknąć ostrych materiałów ściernych.

19,99 zł GetLivFresh.com 

Najlepsza Pasta do zębów na choroby dziąseł

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crest20gum20detoxify20deep20clean20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crest20gum20detoxify20deep20clean20toothpaste.html

Choroba dziąseł jest trudne, i powinny być diagnozowane i leczone przez dentystę, ale jeśli cierpisz na objawy lub chcesz rozwiązać, co może być problemem w dół linii, Crest ‘ s Gum Detoxify Deep Clean Pasta do zębów może być po prostu najlepsze na rynku teraz.

Aktywowana pianka wyszukuje i neutralizuje bakterie płytki nazębnej w trudno dostępnych miejscach, zwłaszcza wzdłuż linii dziąseł, aby walczyć i zapobiegać zapaleniu dziąseł. Co więcej? Delikatny efekt chłodzenia sprawia, że dziąsła są odświeżone podczas szczotkowania i długo po nim.

14,49 zł za 3 w Amazon.com

Najlepsza Naturalna Pasta Do Zębów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schmidts20wondermint20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schmidts20wondermint20toothpaste.html

Schmidt zaczął utrzymywać twoje pachy świeże i czyste, więc ma to doskonały sens, że będzie działać, aby utrzymać usta (i ciało … i dom) w ten sposób. Budując tę pasję dla pobłażliwych aromatów, Schmidt ‘ s oferuje wspaniałe smaki, takie jak wanilia chai, limonka kokosowa, drzewo herbaciane i imbir, ale musimy dać to tamtejszym chłopakom i dziewczynom — ten cudowny zapach wyrzuca go z parku.

Za pomocą zdrowych składników jamy ustnej, w tym CoQ10, ekstraktów z goji i granatu, soku z liści aloesu, ekstraktu z kory magnolii i witaminy E (aby wymienić tylko kilka), ta pasta do zębów jest wolna od SLS, PEG, fluoru i wszelkich sztucznych aromatów lub kolorów. Olejek z liści drzewa herbacianego pomaga oczyścić i zabić zarazki, a uwodniona krzemionka usuwa plamy. Zostajesz z wspaniała mięta czekaj, teraz to rozumiemy.

8,97 zł za 2 w Amazon.com

Najlepsza Luksusowa Pasta Do Zębów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/marvis20royal20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/marvis20royal20toothpaste.html

Ok, musieliśmy to uwzględnić i równie dobrze możemy nazwać to najlepiej smakującą pastą do zębów na całym świecie (prawdopodobnie dlatego włączyła tę pastę z limitowanej edycji do swojej kolekcji “Wonders of the World”?). Inspirowana eleganckimi podróżami Orient Expressem, ta niekonwencjonalna Pasta do zębów łączy w sobie orzeźwiającą włoską cytrynę, słodką mandarynkę, pachnącą różę i pikantną gałkę muszkatołową.

Cały ten smak uzupełnia oczywiście podpisana formuła Marvis. Pozostawia jasne, chronione zęby i pomaga w zapobieganiu kamienia nazębnego i płytki nazębnej. Sądzimy, że gdy spróbujesz tego, zakochasz się tak jak my. (Tak, to wszystko jest bardzo dramatyczne jak na pastę do zębów, ale dosłownie naszym zadaniem jest ekscytować się tymi rzeczami, a to … to to ekscytująca Pasta do zębów.)

$15 W Amazon.com

Najlepsza Pasta do zębów w podróży

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hello20antiplaque2020whitening20toothpaste20tablets.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hello20antiplaque2020whitening20toothpaste20tablets.html

Hello to jedna z tych marek “disruptor”, która weszła na scenę z hukiem i nie zwolniła sensu. Dzięki niesamowitym, innowacyjnym składnikom, takim jak kojący olej z nasion konopi i rozjaśniająca Biała kurkuma-nie wspominając o wspaniałych Opcjach dla dzieci-najbardziej wyróżnia nas najnowsza premiera marki funky brushing: Pasta do zębów tabletki.

Są świetne z kilku powodów. Są łatwe w podróżowaniu (oczywiście) i działają zaskakująco dobrze, ale co może być dla nas najbardziej ekscytujące? Nie ma plastikowej rurki! To coś wielkiego. Dlaczego? Wyrzucamy — ponieważ prawie zawsze nie można ich poddać recyklingowi-1,5 miliarda tubek pasty do zębów rocznie. To całkowicie nadające się do recyklingu (lub jeszcze lepiej, wielokrotnego użytku) metalowa puszka mieści 60 tabletek, które z pewnością działają na twoje codzienne potrzeby stomatologiczne, ale jeśli nic innego, sprawiają, że podróżowanie jest o wiele łatwiejsze i bardziej ekologiczne. Musisz jakoś zrównoważyć ten ślad węglowy, prawda?

17,98 zł za 2 w Amazon.com 

Najlepsza Pasta Do Zębów Dla Dzieci

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/toms20of20maine20anticavity20fluoride20childrens20toothpaste.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/toms20of20maine20anticavity20fluoride20childrens20toothpaste.html

Dawno minęły czasy naszego dzieciństwa, kiedy jedyną opcją na pastę do zębów dla dzieci była guma do żucia (jako dorosły, sama myśl sprawia, że kneblujemy). W dzisiejszych czasach dzieci wydają się mieć więcej smaków pasty do zębów niż kiedykolwiek wcześniej, nie wspominając o najfajniejszych szczoteczkach do zębów. Niezależnie od tego, czy szczotkują zęby dziecka, czy też ich zęby oficjalnie osiągnęły status dużego dziecka, dobre nawyki zaczynają się młodo, a dobra pasta do zębów może sprawić, że chęć osiągnięcia sukcesu lub ją złamać.

Tom ‘ s of Maine sprawia, że jeden z najwyżej ocenianych i najlepiej widzących pasty do zębów dla dzieci na Amazon z jednego powodu; to działa. Działa zarówno w tym sensie, że dzieci będą chciały szczotkować dzięki swoim pysznym smakom, w tym Silly Strawberry, Orange Mango, Fruitilicious i Mint, ale zatwierdzona formuła ADA jest również ładowana rzeczami, których dzieci potrzebują, aby zachować zdrowe zęby i dziąsła. Naucz swoje dzieci wielkich nawyków poprzez recykling rurki, gdy skończysz, ponieważ Tom jest w tym dobry.

11,97 zł Amazon.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze produkty do higieny jamy ustnej dla mężczyzn
  • Najlepszy Płyn Do Płukania Ust, Jaki Możesz Kupić
  • Najlepsze Pasty Do Zębów Węglowe

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts