Najlepsze pomysły, aby pomóc zagwarantować wielką pierwszą randkę

Para randka

Najlepsze pomysły, aby pomóc zagwarantować wielką pierwszą randkę

Idiotyczny Przewodnik do ściągania epickiej pierwszej randki

Pierwsze randki są niewątpliwie stresujące. Najprawdopodobniej spotykasz kogoś po raz pierwszy i masz małą okazję, aby zaimponować mu na tyle, że całkowicie się w tobie zakochuje — a przynajmniej mówią ” tak ” na ponowne wyjście.

Dodając przytłaczający strach przed samotnością i wpływ stale zmieniającej się, cyfrowej Kultury randkowej online oznacza, że spotkanie może stać się dość mylące szybciej niż przesunięcie palcem w lewo lub w prawo.

Aby pomóc ci przejść przez te pierwsze drżenie Data, mamy ułożyła ten poręczny, all-in-one data przewodnik. Chociaż nie możemy zagwarantować, że wszystko będzie 100 idealne, przynajmniej będziesz wiedział, co robisz, a ten wzrost pewności siebie zapewniamy będzie bardzo potrzebna pomoc w lądowaniu, że pożądany pocałunek na koniec daty.

1. Co robić na pierwszej randce

W pewnym momencie trzeba będzie podjąć decyzję o tym, co będzie się wiązało z datą. Jeśli to na Ciebie-i jako facet, często jest-możesz się zastanawiać, co dokładnie zrobić.

W naturalny dla ludzi, aby myśleć, że średnia Data jest często tylko dwie osoby spotkanie w barze na napoje. Ten rodzaj rozebrany plan stał się popularny w kontekście randki online oparte hookup kultury — to tanie, łatwe, i biorąc pod uwagę sposób alkohol obniża zahamowań, oznacza rzeczy coraz fizyczne lub seksualne pod koniec wieczoru jest nieco bardziej prawdopodobne.

Jeśli jednak nie szukasz seksu na pierwszej randce lub nie próbujesz sugerować, że jesteś, bar może nie być drogą. Jak również, Ty lub Twoja data może nie pić, co jest tak dobry powód, jak każdy Nie protekcjonalny bar.

Powiązane: 10 pomysły na pierwszą randkę dla każdego rodzaju faceta

W takim razie, jaki rodzaj randki powinieneś zaproponować? Najlepszą radą, według Tina B. Tessina, psychoterapeuta i autor “Dr. Romance’ s Guide to Finding Love Today, ” jest dostosowanie planów do czegoś Data rzeczywiście cieszy.”Jeśli coś o nich wiesz, zaproponuj zrobienie czegoś, czym są zainteresowani”, mówi. “Jeśli nic o nich nie wiesz, masz kilka różnych pomysłów i daj jej wybór. Zrób coś lekkiego i łatwego, jak spacer w ładnym miejscu lub po prostu kawa w miłej kawiarni. Chodzi o to, aby mieć szansę na rozmowę i zostawić to trochę otwarte, abyś mógł poświęcić więcej czasu, jeśli idzie dobrze, lub skrócić, jeśli nie jest.”

Z drugiej strony, nie może być wartość do bardziej aktywnej daty, która jest niższa w rozmowie, zwłaszcza jeśli ty i / lub data są robi więcej niż rozmówcy. “Oferowanie podjęcia wspólnego zainteresowania Data działalności opartej jest doskonałym zamiennikiem niż typowe napoje”, wyjaśnia swat celebrity i ekspert randki online Carmelia Ray. “Daty aktywności pomagają przełamać lody dzięki zajęciom, aby uniknąć potencjalnych niezręcznych chwil ciszy.”

Jeśli data jest typ, który chce czegoś specjalnego lub odrzuca początkową sugestię na bardziej tradycyjny wieczór, trener randki i “Zaklinacz człowieka” gospodarz Podcast Laurel House ma kilka pomysłów na unikalne pomysły na pierwszą randkę. Na początek proponuje podzielić tradycyjną kolację na polowanie na padlinożerców, mając każde danie w innym zakładzie.

“Najlepiej znaleźć ulicę znaną z niesamowitych miejsc do picia i jedzenia, a następnie zaplanować przeniesienie imprezy z miejsca na miejsce na wielodaniowy posiłek w wielu restauracjach”, mówi. “Ruch sprawia, że data jest bardziej ekscytująca, pozwala na różne środowiska-które przyczyniają się do rozmowy i wydłużają czas, który możesz spędzić razem.”

Jeśli wasza dwójka jest wysportowana, możecie też rozważyć włączenie tego ducha W randkę.

“Stwórz trochę przyjaznej konkurencji” – dodaje House. “Wykazano, że ludzie, którzy razem ćwiczą, czują więcej chemii do siebie dzięki uwalnianiu endorfin wywołanych potem. Idź grać w bilard, ping pong, lub wyzwanie datę do gry shuffleboard. Po pracy się pot, chwycić drinka i kolację i pogłębić związek z wielką rozmowę.”Wolisz sztukę od sportu? Jest tam mnóstwo możliwości randkowania. “Połącz swoje kreatywne soki, udając się do studia, w którym możesz malować własną ceramikę” – sugeruje. “Nie tylko jest to zabawne, ale masz coś do zapamiętania datę później.”

Proponuje również “pracę z płótnem i paletą malarską podczas tworzenia arcydzieł obok siebie z napojami w ręku na zajęciach “Paint and Sip”. (Pamiętaj, aby zadzwonić z wyprzedzeniem, aby sprawdzić sytuację alkoholową. To może być BYOB).”Lub, jeśli jesteś bardziej nastawiony literacko niż wizualnie, zaplanuj wycieczkę do lokalnego księgarza. “Książki mogą wiele powiedzieć o człowieku”, zauważa House. “Wybierz fajną, odjazdową, niezależną księgarnię i spaceruj po alejkach razem, wybierając swoją ulubioną książkę i książkę, którą chciałeś przeczytać,a następnie opowiadaj sobie o tym.”

2. Jak przygotować się do pierwszej randki

W ten sam sposób tsunami jest prekursorem trzęsienia ziemi, niesamowita Data zaczyna się od przygotowań przed datą.

“Jeśli wiesz coś o swojej dacie, przeczytaj na nim,” mówi Tessina. “Dziesięć minut badań w Internecie może dać Ci wiele informacji do rozmowy; ale zachowaj to ogólnie, nie brzmi jakbyś ich śledził. Pamiętaj, że cię nie znają i pewnie też będą zdenerwowani, więc powinieneś być jak najbardziej spokojny.”

Oprócz posiadania odrobiny wiedzy w tle-jeśli nie masz dostępu do żadnych profili społecznościowych, które mają, zastanów się nad zapytaniem wspólnego przyjaciela o ich zainteresowania — dobrym nawykiem przed datą jest potwierdzanie daty, więc nie skończysz z skrzyżowanymi drutami, w których jeden z was rezygnuje w ostatniej chwili lub kończysz w różnych lokalizacjach.

“Tekst datę dzień przed lub rano daty, aby potwierdzić czas i miejsce,” sugeruje House. “Poza tym nie pisz, ani nie ograniczaj go do minimum.”

Ta rada może nie mieć zastosowania tak bardzo, jeśli już opracowałeś poważny tekst-chemię, która sprawiła, że pewne tam i z powrotem było normalne dla was dwojga. Ale jeśli jesteś względnym nieznajomym, przytłaczająca swoją randkę w przededniu rzeczywistego spotkania może być definitywnym błędem. Jeśli czujesz się zdenerwowany, zamiast dotrzeć do daty dla zapewnienia, spróbuj zrelaksować się w inny sposób.

“To zawsze świetnie mieć okazję do relaksu i dostać się do pozytywnej headspace przed datą,” sugeruje Ray. “Jeśli masz czas na siłownię, ćwiczenie, gorącą jogę lub jakąś formę ćwiczeń, pomoże to poprawić nastrój, zwiększyć przepływ krwi i pobudzić endorfiny w organizmie.”

3. W co się ubrać na pierwszą randkę

Mówią, że ubrania czynią człowieka, i cokolwiek o tym myślisz, jest przynajmniej ziarno prawdy w przekonaniu, że ludzie widzą cię inaczej w zależności od tego, jak się ubierasz. Ten sam facet wchodzący na pierwszą randkę w garniturze komunikuje zupełnie inną osobę, niż gdyby chodził w spodenkach i koszulce.

Więc jak należy ubierać się na pierwszej randce? Jeśli zależy Ci, jak data myśli o Tobie w ogóle, pytanie jest jeden należy rozważyć wcześniej niż powiedzieć, pięć minut przed uruchomieniem drzwi. “Planowanie stroju Data jest ważne dla budowania pewności siebie i podejmowania właściwe wrażenie na datę,” zauważa Ray. “Powinieneś się ubrać, aby zaimponować i na randkę. Nie chcesz, aby overdress lub underdress, albo ryzykujesz martwiąc się i rozproszony o tym, jak wyglądasz na randce.”

Powiązane: Jak się ubrać na pierwszą randkę, ujawnione

Tessina dodaje, że najlepiej jest “ubierać się odpowiednio do tego, co robisz”, sugerując, że “dobrze wyglądasz, [i] bądź swobodny, ale nie niechlujny.”A jeśli jesteś na randce z kobietą, sugeruje nowatorską sugestię-prosząc inne kobiety o porady dotyczące mody. “Poproś mamę lub siostrę o radę, jeśli możesz”, mówi. “Zrozumie, czego szuka kobieta. Lub poproś najlepszą komodę wśród znajomych o radę.”

Według trenera Connella Barretta, ” nie można pomylić się z ciemnym dżinsem, parą ładnych skórzanych butów lub stylowych trampek i albo koszulą z guzikami, albo sukienną koszulą.”Ray powtarza znaczenie dobrze dopasowanej odzieży. “Bez względu na to, co mężczyzna wybierze na pierwszą randkę, pierwszą zasadą jest to, że jest czysty, dobrze dopasowany do jego typu ciała, bez zmarszczek i skoordynowany”, mówi. “Zawsze miej sposób myślenia “sukienka zaimponować”, ponieważ masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie.”

A dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto wysiłku, aby ubierać się trochę, Barrett ma tę radę: “korzyści z ubierania się dobrze jest dwa razy: wyglądasz bardziej atrakcyjny do daty, ale czujesz się bardziej pewny siebie, i to sprawia, że jeszcze bardziej atrakcyjne.”

4. Jak sprawdzić, czy randka idzie dobrze, czy nie

W zależności od tego, jaki rodzaj daty jesteś na, i jak dobrze oboje są vibing, możesz nie mieć chwili do stracenia, jeśli chodzi o dowiedzieć się, jak to idzie.

Jeśli jesteś w barze, restauracji lub pewnego rodzaju ustawienie, gdzie Data usprawiedliwia się do łazienki w pewnym momencie, prawdopodobnie dostaniesz kilka chwil, aby zrobić ocenę w połowie daty, jak rzeczy są rzeczywiście postępuje. Jeśli to jest wybuch, gratulacje! A jeśli to absolutna katastrofa, to może być przyzwoita okazja, by ją skrócić.

Powiązane: 9 znaków sukcesu na pierwszej randce, na które należy uważać

“Istnieją pewne oczywiste oznaki, że pierwsza randka idzie dobrze, jak zalotne zachowanie, świetny kontakt wzrokowy, dużo śmiechu i łatwy przepływ rozmowy”, mówi Ray. “Istnieją również pewne oczywiste oznaki, że randka idzie słabo, takie jak wiele niezręcznej ciszy, niewielki lub żaden kontakt wzrokowy, zamknięty język ciała (skrzyżowane ręce lub głowa w dół) lub sygnały głosowe, takie jak wzdychanie, huczenie lub agresywne zachowanie.”

Tessina zgadza się, że gładka i łatwa rozmowa jest głównym znakiem, że randka idzie dobrze.

“Czy są zainteresowani tym, co mówisz, czy ich uwaga błądzi? Czy rozmowa idzie gładko tam iz powrotem? Czy czas szybko mija? Znajdujesz coś wspólnego? Jeśli takie rzeczy się dzieją, randka idzie dobrze ” – mówi. “Jeśli rozmowa jest niezręczna i szczupła, nie możesz utrzymać ich uwagi lub czas się przeciąga; sprawy idą źle i prawdopodobnie powinieneś po prostu zakończyć datę.”

House zauważa, że jeśli data jest fizycznie czuły-opierając się blisko ciebie, dotykając ramienia lub nogi, na przykład — to często bardzo dobry znak, ponieważ wskazuje, że są one wygodne z Tobą z fizycznego punktu widzenia i jest przyzwoity, który jest w połączeniu z poczuciem przyciągania fizycznego. Powiedział, że jest, nie należy zakładać, że rzeczy koniecznie postęp w dół tej trasy tylko dlatego, że data kładzie rękę na ramieniu. To może być tyle, ile są skłonni pójść na pierwszą randkę.

5. O czym rozmawiać na randce

Idealnie, rozmowa tylko przepływy między wami. Cokolwiek robisz i niezależnie od tego, czy pijesz rzeczy, które pomogą Ci się rozluźnić (alkohol, kawa itp.), po prostu klikniesz bez żadnej niezręcznej ciszy.

Rzeczywistość może być jednak zupełnie inna. I chociaż może to być kuszące, aby po prostu powiedzieć do siebie, ” niezręczna pauza! Nigdy nie będziemy razem!”prawda jest taka, że możesz nie widzieć najlepszej wersji drugiej osoby, a ona może nie widzieć najlepszej wersji Ciebie.

Podobne do tego, jak niektóre job interview treitters może utrudnić doskonale wykwalifikowanego kandydata od uzyskania pozycji, pierwszy drżenie data może łatwo ci zejść gorzej niż w rzeczywistości są, jeśli chodzi o rozmowy. Jeśli tak jest dla Ciebie, nie zaszkodzi mieć pewne rzeczy do omówienia w tylnej kieszeni, aby nie powstała straszna niezręczna przerwa.

Powiązane: Tematy Rozmów Na Pierwszej Randce

“Dlatego robisz badania przed datą”, mówi Tessina. “Przeczytaj ich biografię, jeśli spotkałeś ich na portalu randkowym. Zapytaj ich o ich zainteresowania. Zapytaj, co lubią robić, a jeśli lubisz coś podobnego, powiedz. Zapytaj ich, czy widzieli najnowszy nowy film lub najpopularniejszy serial na Netflix lub Amazon. Zapytaj ich, co lubią w mieście lub mieście, w którym oboje mieszkacie. Kiedy mówią ci coś o sobie, powiedz im coś podobnego o sobie.”

Dom opowiada za to trochę opowiadania, aby uzupełnić zadawanie pytań daty.

“Opowiadaj historie. Na tym polega rozmowa-historie. W ramach tych opowieści możesz ujawnić wszystko o sobie, w tym najważniejsze tematy, które ukształtowały to, kim jesteś, wpływają na twoje codzienne życie i pokazują, czego szukasz, idąc naprzód — gdzie byłeś, gdzie jesteś, dokąd zmierzasz” – mówi. Pomyśl o początkach historii, które możesz przekształcić w bardziej ekspansywne, głębsze, bardziej skoncentrowane rozmowy, aby ujawnić bardziej szczegółową osobowość, styl życia, priorytety i wartości Ciebie i ich. Wyjaśnij swoje “dlaczego” za tym, co robisz i życie, które żyjesz, i zapytaj ich o ich “dlaczego” też.”

Szukasz konkretnych tematów do zapamiętania? Ray sugeruje opierając pozytywne i przywołując rzeczy, które Data czuje się dobrze.

“Świetne tematy obejmują wszystko, gdzie można podzielić się rozmową lub historią, na przykład “Opowiedz mi o swoich najbardziej pamiętnych wakacjach”, ” jakie jest twoje ulubione danie i kiedy ostatnio je jadłeś?”Co jest twoim największym osiągnięciem i czego potrzeba, aby się tam dostać?”mówi. “Rozmowy o rzeczach, które uszczęśliwiają ludzi, takich jak cele zawodowe, miłe wspomnienia, podróże lub jedzenie, są lekkimi tematami.”

6. Czego unikać w dniu

Podczas gdy omówiliśmy bardziej oczywiste rzeczy do omówienia, co z obszarami konwersacji bez wyjścia? Czasami najlepiej jest unikać dyskusji o potencjalnie drażliwych obszarach, takich jak religia lub Polityka, gdzie ludzie często mają długotrwałe i silnie utrzymane przekonania.

Powinieneś unikać tematów, które mogłyby prowadzić do debaty lub kontrowersji, takich jak polityka, preferencje religijne lub wcześniejsze rozstania i byli partnerzy”, mówi Ray. “Należy również unikać dyskusji o seksie lub treści seksualnych na pierwszej randce, ponieważ może to sprawić, że niektórzy ludzie poczują się nieswojo, jeśli nie są przygotowani lub otwarci na tego rodzaju dyskusję w dniu 1.”

Tessina zgadza się, że rozmowa o seksie na pierwszej randce jest dużym Nie-Nie, szczególnie jeśli jesteś facetem na randce z kobietą, ponieważ może to sprawić, że spotkasz się jako lubieżny, prymitywny lub zainteresowany tylko jedną rzeczą.

“Nie mów w ogóle o seksie, jeśli nie zrobi tego pierwsza” – radzi. “Nie mów o tym, ile zarabiasz, ani nie chwal się sobą. Nie mów za dużo o sobie. Ważniejsze jest to, że rozmowa idzie w tę i z powrotem, i że można dowiedzieć się o niej.”

Nie wszyscy jednak zgadzają się, że polityka i religia są poza zasięgiem. House uważa, że to uczciwa gra, żeby się do nich dostać, o ile rozmowa nie zacznie się i nie skończy.

“Rozmawiaj o wszystkim”, mówi. “Dopóki nie będziesz mówić tylko co do jednego. To jest OK, aby mówić o polityce, religii, dzieci, twój ex, cel randki … ważne jest, aby mówić o wszystkim, co jest dla Ciebie ważne, bo chcesz dowiedzieć się ich perspektywy i dowiedzieć się, czy są one odpowiednie dla ciebie, tak, że nie tracić więcej czasu na przyszłych dat, jeśli na pewno nie są dobre dla siebie.”

Tymczasem Barrett uważa, że najważniejszą rzeczą, której należy unikać, jest bycie negatywnym. Jeśli można mówić o trudnych problemów bez podejmowania Data czuć zaniepokojony lub w dół, a następnie iść do niego.

“Pierwsza Randka To jedno: osobiste połączenie. Chodzi o to, jak ty i twoja randka czują się do siebie”, mówi. “Możesz więc mówić o wszystkim-nawet o polityce, religii i swoich byłych — o ile zawsze filtrujesz to w sposób osobisty. Jedną wielką rzeczą, której chcesz uniknąć na pierwszej randce jest negatywność. Pierwsza Randka powinna być lekka, zabawna, przyjemna. Jeśli właśnie zostałeś zwolniony, lub jeśli twój pies właśnie umarł, to jest okropne-ale nie chcesz przynieść tego rodzaju negatywnej energii na randkę. Jedna prosta zasada: zachować rzeczy pozytywne!”

7. Kto powinien zapłacić za pierwszą randkę?

Temat, kto płaci na pierwszej randce jest jeden, który został dobrze dyskutowany nad, zwłaszcza, że zmiany obyczajów społecznych, normalizacja queer randki i przesunięcie czynników społeczno-ekonomicznych zostały rozdrobnione w 20 wieku pogląd, że człowiek powinien zawsze płacić.

Tak więc, ze zmianą w społeczeństwie, w skrócie: kto płaci?

“Jako profesjonalny SWAT, z mojego doświadczenia wynika, że większość mężczyzn i prawie wszystkie panie, które dopasowałem, oczekują, że mężczyzna zapłaci na pierwszej randce”, mówi Ray. “Mimo to, jeśli masz ograniczony budżet, nie czuj potrzeby, aby iść do pięciogwiazdkowej restauracji na pierwszą randkę. Jeśli kobieta czuje się jak płacić na pierwszej randce, ona będzie jeden zapraszając mężczyznę na randkę i czyniąc to bardzo jasne, że to jej uczta. Zazwyczaj za każdym razem, gdy kobieta płaci, z góry dyskutuje się o Holendrze lub o tym, że jest oferowana.”

Tessina opowiada się za połączeniem oldschoolowych wartości z nowoczesną elastycznością.

“Musisz dowiedzieć się, jak ona się z tym czuje”, wyjaśnia. “Jeśli ją zaprosiłeś, to zwykle znaczy, że płacisz. Niektóre kobiety lubią, gdy mężczyźni płacą, inne czują, że próbujesz je kupić. Najlepszym rozwiązaniem jest zaoferowanie zapłaty, ale nie nalegaj na to. Jeśli chce podzielić się rachunkiem, zgadzam się na to. Nie obrażaj się. Dopiero się poznajecie, później to rozwiążecie.”

Jeśli jednak zapłacisz, pamiętaj, co to znaczy, a co nie. zapłaciłeś za kolację na randce, co jest uprzejmym gestem. To nie znaczy, że w zamian uzyskasz jakąś fizyczną intymność. Seks nie jest transakcyjny i nie może być “winien” komuś — udzielany tylko za zgodą.

“To, że płacisz,” mówi House, ” nie oznacza, że jest ci winna coś więcej niż kontakt wzrokowy, uśmiech i bardzo dziękuję za kolację.’”

8. Jak postępować po dacie

Więc to zrobiłeś. Pierwsza Randka skończona. Istnieje kilka różnych sposobów, aby powiedzieć, czy data poszła dobrze, czy nie, ale kiedy idzie naprawdę. zazwyczaj nie potrzebujesz zbyt wielu rad.

Może pocałunek na dobranoc zamienił się w coś więcej, może randka trwała 19 godzin, a może pojechałeś do Las Vegas i się ożeniłeś. Niezależnie od tego, jeśli data poszła wystarczająco dobrze (w twoim umyśle) gwarantuje drugą datę, ale nie tak dobrze, że jesteś pewien, jak to ustawić, dobrze, Czytaj dalej.

“Kontynuacja może rozpocząć się już z prośbą o datę SMS lub zadzwoń do ciebie, gdy wrócą do domu, aby upewnić się, że dotarli bezpiecznie,” mówi Ray. “Może to być również SMS na dobranoc lub na dzień dobry. W zależności od sukcesu pierwszej daty, będziesz wiedzieć, czy należy śledzić, lub jeśli to najlepiej rozstać się na zawsze po pierwszej randce.”

A jak dokładnie wygląda taki SMS na dzień dobry? Według House ‘ a nie ma potrzeby przekształcać tego w coś skomplikowanego. Sugeruje bycie uprzejmym i nawiązanie do czegoś, o czym rozmawialiście na randce:

Dziękuję bardzo za wczorajszą kolację! Uwielbiam słuchać o Twojej podróży na Kubę. Zdecydowanie bardziej lista rzeczy do zrobienia dla mnie teraz. Nie mogę się doczekać zobaczenia wkrótce.

Jeśli czujesz, że data była powiew, House sugeruje coś uprzejmego, ale wyraźnie wskazuje, że nie jesteś zainteresowany, więc nie jesteś w niebezpieczeństwie prowadząc ich na:

Dziękuję za wczorajszą kolację. Miło było cię poznać. Wydajesz się taką dobrą osobą, po prostu nie czuję, że jesteśmy parą/szukamy tego samego.

Cokolwiek robisz, przeciąganie rzeczy i dawanie im cichego traktowania jest złym posunięciem. To może być dobre porady Randki w minionych dziesięcioleciach, ale w naszym nowoczesnym, bezpośredniości koncentruje kultury cyfrowej, spędzanie dni bez dotarcia przede wszystkim komunikuje się, że nie dbają o drugą osobę.

“Jeśli dobrze się bawiłeś i chcesz zobaczyć tę osobę ponownie, zrób nie “Graj spokojnie” i poczekaj dwa lub trzy dni, aby wysłać do nich SMS-a lub wiadomość” – mówi Barrett. “W najlepszym wypadku okazuje się to bezinteresowne, a w najgorszym manipulacyjne. Bądź prawdziwy. Postaw się tam. Wyślij krótką, zabawną, szczerą wiadomość, że dobrze się bawiłeś i chciałbyś je ponownie zobaczyć.”

Jeśli martwisz się, że sprawi, że będziesz wydawać się zbyt zdesperowany, należy pamiętać, że kultura randki – jak społeczne koncepcje męskości ogólnie — jest w ruchu, i ogólnie, ludzie stają się bardziej akceptujące mężczyzn, którzy są otwarci na swoje uczucia, a nie zamknięty-off i stoicki.

Powiązane: 50 unikalne pomysły Data, które są idealne na drugie daty

“Większość mężczyzn boi się pokazać, jak się czują, ze strachu przed wyglądaniem na słabych”, mówi Barrett. “Ale bycie wrażliwym jest bardzo atrakcyjne. I dobrze jest być szczerym i autentycznym, zamiast czuć, że trzeba grać w gry.”

Pierwsze randki mogą być stresujące, ale nie muszą być. Jeśli pójdziesz z odpowiednim nastawieniem i trochę przezorności, można znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo, że ty (i data) będzie zarówno dobrze się bawić. Nawet jeśli nie okazują się miłością twojego życia, zabawa nigdy nie jest złą rzeczą.

Możesz Też Kopać:

  • Pytania na pierwszą randkę
  • Najgorsze Scenariusze Pierwszej Randki
  • Znaczenie trzeciej daty
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Kupić Kwiaty

Jak Kupić Kwiaty Nawet nie próbuj kupować jej kwiatów bez przeczytania tego pierwszego Sophie Saint Thomas 27 września…