Najlepsze Programy Odchudzające

Najlepsze Programy Odchudzające

Próbujesz Kopnąć Te Ostatnie 10 Funtów (Lub Pierwsze 10)? Wypróbuj Te Plany Odchudzania

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Todd Gonzales popadł w głęboką depresję po śmierci ojca w 2012 roku. W następnych latach poszukiwał porady, niezadowolony ze zmian fizycznych i emocjonalnych w swoim życiu. Do 2015 roku zebrał się na odwagę, by wejść na swoje pierwsze spotkanie Weight Watchers. W ciągu ostatnich dwóch lat schudł 213 funtów. Od tego czasu odnalazł nowe poczucie siebie i odnowione spojrzenie na życie.

“Jestem zupełnie inną osobą” – mówi Gonzales. “To całkiem potężne, móc przejść przez życie i cieszyć się małymi wygranymi, które większość ludzi uważa za oczywiste, jak dopasowanie się do stoiska w restauracji, brak konieczności zakupu dwóch miejsc w samolocie, brak konieczności poproszenia o przedłużacz pasów bezpieczeństwa i nie bycie największą osobą w pokoju.”

Teraz członek życia, Gonzales z pewnością nie jest sam. Coraz więcej mężczyzn szuka pomocy, aby dopasować i pozostać w formie. Amerykański rynek odchudzania jest obecnie wart 66 miliardów dolarów. Dużo pieniędzy, bez wątpienia, ale być może nie do końca szokujące biorąc pod uwagę ponad jedną trzecią (36,5 procent) dorosłych w USA są otyłe.

Istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie decydują się schudnąć. Podczas gdy niektórzy wchodzą w ten proces, mając nadzieję, że po prostu wejdą po schodach bez zadymy, inni szukają długotrwałych zmian. Programy odchudzania mogą pomóc ci tam dzięki szerokiej gamie ofert-od wstępnie zapakowanych produktów spożywczych i wsparcia online po plany posiłków i coaching osobisty. Przy tak wielu różnych opcjach, ważne jest, aby wiedzieć trochę o sobie, zanim wskoczysz obiema stopami. Lubisz gotować, czy masz nadzieję, że posiłki będą gotowe do jedzenia? Możesz odchudzić się od węglowodanów, czy jesteś zaangażowany w to po treningu płatki owsiane fix? Bez względu na to, jakie są Twoje preferencje, sprawdź nasze podsumowanie pięciu najlepszych programów odchudzających na rynku, aby znaleźć ten, który może pracować dla Ciebie:

Body Beast

Najlepsze dla: Getting ripped right at home
Stworzony przez byłego kulturystę Sagi Kalev, Body Beast jest mash up ekstremalnych treningów zaprojektowane pomóc uzyskać chudego i stos na mięśnie. Treningi są o 45 minut, przeznaczone do wykonania sześć dni w tygodniu, przy użyciu techniki o nazwie Dynamic Set Training, metoda przeznaczona do wydechu mięśni i pobudzenia wzrostu poprzez wykorzystanie określonego zestawu zestawów i powtórzeń i ograniczone czasy odzyskiwania. W zależności od twoich celów, możesz wybrać harmonogram zbudowany tak, aby uzyskać “Ogromny” lub “szczupły”, który możesz dostosować do swoich potrzeb. Body Beast jest wyposażony w specjalistyczny plan posiłków i suplementów, wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to pokazać się do pracy. Program oferuje również wsparcie online i porady ekspertów.
103,81 zł Amazon.com

Weight Watchers

Najlepsze dla: Elastyczne zjadacze
Może chcesz zjeść babeczkę na przyjęciu urodzinowym przyjaciela lub po prostu rzucić kilka (OK, może cztery) piw na meczu po siatkówce powiesić z kolegami. Najfajniejszą rzeczą w obserwatorach wagi jest to, że możesz robić takie rzeczy … jeśli jesteś mądry, jak jesz przez resztę dnia. Podstawową zasadą firmy jest to, że możesz jeść to, co chcesz, tak długo, jak spadnie to w dziennej diecie punktów (na przykład 35-letni, 170-metrowy mężczyzna dostaje 38 punktów). Każde jedzenie ma wartość punktów, a niektóre zdrowsze opcje, takie jak pierś z kurczaka i jajka, są “bezpłatne.”Firma oferuje również spotkania osobiste, które pozwalają członkom łączyć się ze sobą i wymieniać napiwki. Dzięki trzem planom (tylko online, osobiście ze spotkaniami lub online z rozmowami coachingowymi jeden na jeden) istnieje elastyczność w dokładnie tym, jak realizujesz program.
Już od $19.95 miesięcznie z 6-miesięcznym zobowiązaniem w WeightWatchers.com

Dieta Mayo Clinic

Najlepsze dla: Samodzielne rozruszniki
Musisz być gotowy do pracy, jeśli masz zamiar iść tą drogą, głównie dlatego, że jest to książka, którą czytasz, trawisz (oczywiście nie dosłownie), a następnie wdrażasz w życie. Chociaż istnieje grupa wsparcia online, z pewnością wymaga staranności. Koncepcja koncentruje się na redukcji kalorii i wprowadzaniu zdrowych nawyków do Twojego stylu życia, aby promować odchudzanie. W pierwszym dwutygodniowym stincie zatytułowanym ” Lose It!”dietetycy są zobowiązani do ograniczenia całkowitego dziennego spożycia do 1200-1800 kalorii (liczba ta jest określana przez twoją wagę początkową). Podczas tej fazy sugerują nix nawyki, które mogą zrzucić swoją grę zdrowia, jak późno w nocy taco na wynos lub jedzenie dodanych cukrów. Zamiast tego zachęcamy do włączenia lepszych praktyk, takich jak ładowanie zdrowych tłuszczów, owoców i warzyw. Następny “Live It!”etap wymaga od dietetyków cięcia około 500 kalorii z tego, co byłoby normalne spożycie i dodać w 30 minut ćwiczeń każdego dnia. Pomyśl o tym w ten sposób: zespół Mayo Clinic chce pomóc Ci stworzyć styl życia, a nie tylko dietę.
21,42 zł BarnesAndNoble.com

Steve Weatherford 30-Dniowy Reset Metaboliczny

Najlepsze dla: Ktoś, kto też chce pracować na siłowni
Same zdjęcia przed i po mogą sprawić, że będziesz miał szansę chwycić kartę kredytową i dać temu byłemu graczowi futbolu amerykańskiego pieniądze. W programie, który sam stworzył, Weatherford stracił 25 funtów w 30 dni. Obserwujący otrzymują książkę z planem żywienia, przewodnikiem po treningu i sugestiami suplementacji. Plan żywieniowy obejmował cykle węglowodanowe, które pomagają w manipulacji insuliną w celu zwiększenia metabolizmu. Pomyśl ketogeniczne opcje przyjazne diecie, które są niskowęglowodanowe, ale bogate w tłuszcz, w tym owoce morza, warzywa, awokado i mięso. W połączeniu z poradami fitness, program Weatherford dotyczy treningów HIIT, które trwają od 10 do 15 minut i można je wykonywać w zaciszu własnego domu.
49,99 zł Weatherford5.com

Nutrisystem

Najlepsze dla: Przygotowywanie posiłków dla Ciebie
W 2016 roku Nutrisystem został uznany za najlepszą dietę komercyjną przez USA News, dlatego zachęca klientów do spożywania głównie paczkowanych produktów spożywczych, które wybierają z wyprzedzeniem. Tłumaczenie: ten program jest o łatwość. Firma wysyła wszystkie posiłki (w tym przekąski i desery) do klientów co 28 dni. Dzięki metodzie, która została zaprojektowana tak, aby klienci jedli sześć razy dziennie, firma ma dwa cele: pomóc klientom lepiej zrozumieć kontrolę porcji i dowiedzieć się o “inteligentnych” węglowodanach. Problem? Jeśli całe jedzenie czeka na Ciebie w domu w paczkowanych pojemnikach, trudno jest mieć jakieś życie towarzyskie, które zabierze cię na kolację (albo napoje, albo lunch, albo … rozumiesz pomysł).
114,99 zł za 14-dniowy zestaw odchudzający w Amazon.com

Zasoby zarządzania zdrowiem (Program HMR)

Najlepsze dla: Ktoś, kto nie może polegać na lodówce
Prawdziwe jedzenie na wyciągnięcie ręki-to nie staje się łatwiejsze niż to. Ludzie, którzy zachwycają się programem HMR, rozpoczną program od dostawy 3-tygodniowego jedzenia, w tym posiłków, niskokalorycznych koktajli, batonów odżywczych i płatków wieloziarnistych. Po początkowym okresie 3-tygodniowym dietetycy przechodzą do fazy drugiej, która jest mniej ustrukturyzowana. Dzięki pomocnym Cotygodniowym sesjom coachingowym przez telefon jest to podobne do obserwatorów wagi w podejściu(ale zapewniają ci jedzenie). Bonus: wszystkie posiłki HMR są stabilne w półce, co oznacza, że nie wymagają chłodzenia.
189,00 zł za zestaw zdrowych rozwiązań w HMRProgram.com

Jenny Craig

Najlepsze dla: Odmiana paczkowana
Podobnie jak Weight Watchers, żadne jedzenie nie jest tutaj poza granicami. Ogólnie rzecz biorąc, początkujący zaczynają od jedzenia mnóstwa paczkowanych pokarmów Jenny Craig, które koncentrują się na produktach o niskiej zawartości tłuszczu, ale bogatych w białko i błonnik. Podobnie jak w przypadku HMR, programy Jenny Craig oferują ponad 100 pozycji menu i ustawiają Cię na pięć posiłków dziennie plus przekąskę. Następnie uzupełnić, że z owoców i warzyw, aby uzyskać około 1200 kalorii dziennie (liczba ta zależy od wzrostu i wagi). W zależności od poziomu, który wybierzesz, możesz również zatrzymać się w jednym z ich ośrodków Jenny Craig brick and mortar.
Już od $19 / miesiąc w JennyCraig.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts