Najlepsze Witaminy Na Brodę

Uchwyty Essentials, ViMulti i Delta Genesis broda wzrost witaminy na teal tle

Najlepsze Witaminy Na Brodę

Czego szukać w witaminie, aby dać Ci godną brodę

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Dodane przez Geoff Nudelman


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Pełna, Gruba broda emanuje autorytetem, pewnością siebie i doświadczeniem – a to, jak ją nosisz, mówi wiele. Mimo że prawdopodobnie dążysz do bujnego wyglądu po miesiącach dopracowywania zarostu, zawsze istnieje szansa, że twoje geny lub kiepska Pielęgnacja brody powstrzymają go przed pełnym wypełnieniem. To wtedy wzywasz rezerwy – coś mocniejszego niż olejek do brody lub balsam do brody-aby wzmocnić te pasma. Witaminy na wzrost brody.

PowiązaneNajlepsze multiwitaminy dla mężczyzn

Nie popełnij błędu, witaminy z brody nie są magicznymi eliksirami skomponowanymi, aby wypełnić plamy na twarzy lub wzmocnić włosy brody przez noc. Taki produkt nie istnieje. Przepraszam, chłopaki.) Niemniej jednak suplementy do brody pomagają napędzać wzrost brody, optymalizując określone składniki odżywcze, które maksymalizują naturalne zdolności organizmu do produkcji zarostów na twarzy. Mogą również zrobić dobre ciało w inny sposób.


Zalety i wady witamin wzrostu brody


“(Ogólnie rzecz biorąc,) witaminy i minerały są ważne dla prawidłowego wzrostu i funkcji mieszków włosowych, a niedobór może przyczynić się do wypadania włosów”, mówi Lou Malinow, MD, który jest również członkiem Rady Doradczej ds. medycznych subskrypcji usługi Persona Nutrition. 

Dodaje, że proces wzrostu włosów jako całość prawdopodobnie obejmuje hormony, witaminy i minerały, a także genetykę i inne czynniki. Szukanie witaminy D, kwasu pantotenowego (B5) i biotyny (witamina H) może pomóc w powstrzymaniu wypadania włosów, ale zauważa, że biotyna zakłóca wyniki niektórych badań krwi i powinna być przechowywana przez kilka dni przed losowaniami laboratoryjnymi.

Ponadto nie dziwi fakt, że zdrowa, dobrze zbilansowana dieta potencjalnie odgrywa jeszcze ważniejszą rolę w dobrym zdrowiu włosów. Malinow twierdzi, że niektóre badania wykazują prawidłowy poziom witaminy D, żelaza, B12 i kwasu foliowego, a selen w dzieciństwie i wczesnej dorosłości może zapobiegać lub opóźniać przedwczesne siwienie w późniejszym czasie. Mówiąc najprościej, jedz warzywa. 


Jak wybrać najlepsze witaminy na brodę


Poza tym, co jest wymienione powyżej, szukać testosteronu do stymulowania zdrowego wzrostu brody, i tak, wszystkie naturalne składniki (bo to, co można umieścić w organizmie ma znaczenie). Te ostatnie mogą zmylić nawet najbardziej wybrednych naukowców, więc uważaj na te najlepsze składniki:

Beard Growth Vitamin Infographic sharing the core ingredients and benefits of beard vitamins. Copper: Produces red blood cells and strengthens body tissue (liver, oyster, mushrooms) Horsetail Extract: Keeps hair and fingernails in good condition, while helping to fight baldness (horsetail plant) Inositol: Helps breakdown and metabolize fats in the body (oranges, cantaloupes) L-cysteine HCI: Shown to give hair shape and softness. (cheese, fish, eggs) Methylsulfonylmethane (MSM): Considered to enhance collagen and restore skin foundation (milk, coffee, beer) Other Key Vitamins: Vitamins A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C, D3, and E will nourish the skin (such as your scalp) as well as hair (vitamin jar) Para-aminobenzoic Acid: Known to maintain the natural color of hair during the aging process (meat, bread)Dennis Ryan
  • Miedź: Współpracuje z żelazem tworząc czerwone krwinki. Pomaga utrzymać kolagen i zdrowe kości. Występuje w wątrobie, ostrygach, grzybach.
  • Ekstrakt Ze Skrzypu Polnego: Znany z poprawy zdrowia kości, skóry i włosów. Pochodzi z rośliny skrzyp.
  • Inozytol: Aka witamina B8. Wykazano, że pomaga zmniejszyć przerzedzenie włosów. Spotykany w pomarańczach i kantalupach.
  • L-cysteina HCI: Wpływa na tempo wzrostu włosów. Występuje w serach, rybach i jajkach.
  • Metylosulfonylometan (MSM): Buduj zdrową tkankę i zwiększaj kolagen. Występuje w mleku, kawie i piwie.
  • Inne kluczowe witaminy: Witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, C, D3 i E odżywiają zarówno ciało (takie jak skóra głowy), jak i włosy.
  • Kwas Para-aminobenzoesowy: Okazał się korzystny dla utrzymania naturalnego koloru włosów w czasie. Występuje w mięsie i chlebie.

Więc to jest 411 na składniki odżywcze. Przejdźmy do półek farmaceutycznych i zobaczmy, co warto kupić. Pozwoliliśmy sobie zawęzić najlepsze na rynku opcje wzrostu włosów na twarzy. Pomóż utrzymać swój owłosiony wygląd, dodając jedną z tych witamin wzrostu brody do schematu diety.


Podobne: najlepsze olejki do brody, sprawdzone


Najlepsze Witaminy Na Wzrost Brody


Najlepsza witamina brody dla szybkiego wzrostu włosów

Vimulti wsparcie brody dla szybkiego wzrostu włosów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/vimulti20beard20support20for20fast20hair20growth20with20askmen20editors20choice20badge20in20the20top20right20corner.html

Nasz wybór edytora AskMen, ViMulti, jest bogaty w przeciwutleniacze, biotynę i ekstrakty owocowe. Nie oszczędza kosztów w ładowaniu suplementów ze składnikami zaprojektowanymi dla widocznych włosów na twarzy i zdrowia skóry. Zawiera 500 mcg samej biotyny (ponad 1600 procent dziennej zalecanej wartości!). Amla, znany również jako indyjski agrest, znajduje się w formule i akcji anty-aging właściwości, które można zaoszczędzić od przyjęcia sól i pieprz wygląd. 

Obiecująca recenzja: “Biorę to od półtora miesiąca. Zdecydowanie zauważam poprawę grubości mojej brody. Zapuściłem brodę przed zażyciem tego i była znacznie “cieńsza” i mniej pełna. Przyciąłem brodę przed jej zrobieniem, więc mogłem pozwolić jej działać, gdy moja broda rosła. Na marginesie-zauważyłam, że moje włosy stały się naprawdę miękkie na głowie. Prawie jak używanie odżywki. To plus! Zdecydowanie polecam!”- Triscia

19,99 zł Amazon.com

“Amazon’ s Choice”: najlepsza witamina brody do przerzedzania włosów

Delta Genesis Beard Grow XL suplement do Włosów Na twarz

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dark20blue20delta20genesis20beard20grow20xl20facial20hair20supplement20bottle.html

To rozwiązanie wzrostu włosów najprawdopodobniej zarobić top rozliczeń, gdyby nie wysoka Cena. Ale jeśli nie jesteś nastawiony na budżet, na pewno czerpać ogromne korzyści, które pochodzą gwarantowane z tego “Amazon’ s Choice ” broda wzrostu witaminy. Mnóstwo mikroelementów jest wprowadzanych do kompleksu, aby aktywować zdrowszy wzrost brody, a ekstrakt ze skrzypu polnego i palmy piły poprawiają rozrzedzanie pasm. Bez dodatków hormonalnych konieczne. Garść przeciwutleniaczy są obecne, jak również, aby zneutralizować wolne rodniki uszkodzenia. 

Obiecująca recenzja: “Prawie skończyłem z moją pierwszą butelką około 28 dni przyjmowania. Przestałem się golić około półtora tygodnia przed rozpoczęciem przyjmowania suplementu. Więc to było około pięciu tygodni całkowity wzrost i około miesiąca biorąc suplement. Miałem komplementy mówiąc: “minął dopiero miesiąc, a Ty masz tyle.”Moja broda jest bardzo gruba. Wierzę, że przy odpowiednim myciu pielęgnacyjnym, kondycjonowaniu, olejku do brody, ćwiczeniach i witaminach będziesz miał najlepsze szczęście, że zapuścisz idealną brodę. Oczywiście, genetyka będzie odgrywać rolę. Jeśli zamierzasz zapuścić brodę, polecam ten suplement w połączeniu z inną dbałością o najlepsze wyniki.”- Marc

59,98 zł Amazon.com

Najlepsza Niedroga Witamina Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chuck20essentials20bearded20man20multivitamin.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chuck20essentials20bearded20man20multivitamin.html

Trudno znaleźć lepszą ofertę niż Chuck Essentials multiwitaminy. Ta witamina brody łączy w sobie wszystko, co potrzebne, aby włosy były aktywne, pełniejsze i zdrowsze. Biotyna, kwas foliowy i omega-3 pomagają uzyskać naturalny wzrost i pracować, aby stale pokrywać niechciane łyse plamy. Spożywanie tych kapsułek żelowych zapewnia zrównoważoną wartość odżywczą, a także puszystą, grubszą brodę. 

Obiecująca recenzja: “Staram się to wykorzystać w jak największym stopniu. Widzę różnicę w mojej brodzie, kiedy biorę je tak, jak powinienem. Po około tygodniu do dwóch tygodni stosowania ludzie zaczną pytać, czego używasz na swojej brodzie, twoja broda wygląda dobrze, czy zacząłeś używać nowych olejków lub balsamu? I tak dalej. Używam tego produktu od trzech lub czterech lat. Próbowałem wszystkich rodzajów innych produktów, ale badass wydaje się być najlepszy!”- Antoni

21,99 zł Amazon.com

Najlepsza witamina brody, aby zminimalizować swędzenie Brody

VitaBeard Facial Hair Support Formula

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/vitabeard20facial20hair20support20formula.html

Jako jedna z pierwszych marek, która wprowadziła witaminy z brody do branży, VitaBeard jest postrzegany jako pionier w suplementach do włosów na twarzy. Multiwitamina wzrostu włosów firmy została opracowana z witaminą D3 i cynkiem, aby zapobiec wypadaniu włosów i zminimalizować swędzenie brody, regulując produkcję sebum w skórze ukrytej pod brodą. Zasilaj grzywę twarzy dodatkami bez GMO i innymi składnikami nawozowymi, aby uzyskać grubsze nici.

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam ten produkt. Biorę go od kilku lat. Mogę już zapuścić pełną brodę w około sześć miesięcy, ale od momentu rozpoczęcia Vitabeard mam pełną brodę, wystarczająco grubą, aby zatrzymać wodę, w połowie czasu. To jak sterydy na brodę! Działa również świetnie jako codzienna multiwitamina.”- Dustin

29,95 zł Amazon.com

Najlepsza witamina brody do wypełniania nierównej Brody

Wild Willies Bad Ass Suplement Wzrostu Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/wild20willies20bad20ass20beard20growth20supplement20for20men.html

Każdy produkt, który nazywa się” Bad Ass”, musi sprostać takiej proklamacji, zwłaszcza w pełni naturalna multiwitamina. Ten suplement do brody oferuje naturalne, niehormonalne składniki i zapewnia wystarczającą ilość niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych, aby przyspieszyć naturalny poziom energii dla pełniejszego rozwoju brody. Wielu, którzy testowali produkt zauważyli zmniejszone swędzenie w czasie, wraz z plamy skóry stopniowo wypełniających.

Obiecująca recenzja: “To działa! Mój pierwszy raz rośnie brodę miałem łatki i co tam, Ogolony po roku i dziewięciu miesiącach uprawy jednego. Wypróbowałem je w drugiej rundzie uprawy i mój Boże, moja broda nigdy nie wyglądała tak dobrze. Powiem, że zajęło dwie butelki, zanim zauważyłem różnicę, ale nadal jestem bardzo zadowolony z wyników!”- Ram

24,94 zł Amazon.com

Najlepsza witamina Brody zapobiegająca wypadaniu włosów 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/smooth20viking20hair2020beard20growth20support.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/smooth20viking20hair2020beard20growth20support.html

Pojedyncza tabletka 5000 mcg tej witaminy na wzrost brody “stymuluje przyspieszenie zdrowego wzrostu włosów i brody” z pomocą aminokwasów i kwasów foliowych, przyspieszając odrastanie i potencjalnie przywracając pierwotną pigmentację włosów. Duża ilość biotyny i innych witamin z grupy b stanowi ogromną część suplementu, generując pozytywną produkcję keratyny i zdrowie skóry. Doskonale komponuje się nawet ze znakomitym i ekonomicznym olejem do brody firmy, który umożliwia dalszą pielęgnację brody.

Obiecująca recenzja: “Na razie jestem z tego zdecydowanie bardzo zadowolony. Mój zarost na twarzy, w przeszłości, był absolutnym gównem i zaczyna wypełniać się o wiele lepiej po krótkim czasie używania go. Staram się również wyhodować włosy na głowie, zaczęło się od 4,5 cala i w zależności od tego, jak długo jest pod koniec 30 dni, mogę dostać kolejną butelkę.”- Anonimowy Klient 

22,77 zł Amazon.com

Najlepsza witamina dla wzrostu włosów

Persona Nutrition

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/persona20nutrition20vitamin20pack.html

Eksplozja w spersonalizowanej medycynie nie jest bardziej widoczna niż w kategorii witamin, w której wiele różnych usług upuści niestandardowe pudełko witamin tuż pod twoimi drzwiami. To, co wyróżnia Persona Nutrition spośród zestawu, to zastrzeżony suplement do włosów, skóry i paznokci, który zawiera kwas hialuronowy wygaszający skórę i kolagen morski, aby promować miękką skórę i zdrową skórę głowy (co jest niezbędne do zdrowego wzrostu włosów). Znane składniki odżywcze, w tym biotyna, cynk i miedź, są również powszechne. 

Obiecująca recenzja: “Korzystam z tego planu od miesiąca i pozwól, że powiem ci, że zdecydowanie mogę już zauważyć różnicę! Jestem o wiele bardziej czujny, skupiony, a moje włosy nie rzucają się tak bardzo, jak to było wcześniej, lol! Gorąco polecam Persona! Nie zawiedziesz się!”- Anonimowy klient

Ceny różnią się w Personanutrition.com


Niezależnie od tego, w jakiej metodzie skłaniasz się, aby uzyskać tę grubą brodę godną A-lister, zawsze jest to Bezpieczny zakład, Aby skontaktować się z lekarzem przed dodaniem produktu wzrostu brody, suplementu lub nowej witaminy dowolnego rodzaju, do codziennej rutyny.


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze multiwitaminy dla mężczyzn
  • Najlepsze Witaminy Subskrypcje
  • Najlepsze Witaminy Wzmacniające Odporność

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy Trymery do brody na niebieskim tle, Nakładka na plakietkę AskMen Editors' Choice 2021
Read More

Najlepsze Trymery Do Brody

Najlepsze Trymery Do Brody Oswoić Twarz Fuzz Z Tych Top Trymers Alex Bracetti 3 marca 2021 roku Podziel…
krem spf
Read More
Filarem świadomej pielęgnacji i podstawą dbania o zdrowie skóry jest ochrona przeciwsłoneczna. Warto pamiętać, że należy stosować ją…