Fryzury męskie: najlepsze krótkie fryzury

Skater Evan Mock z różową fryzurą buzz, aktor Michael Rainey Jr. z fryzurą deep waves i aktor Zac Efron z grzebieniem na

Fryzury męskie: najlepsze krótkie fryzury

Od Buzz Cuts do Pompadour zanika, krótkie fryzury są sposobem na

Krótkie fryzury zawsze były łatwe w utrzymaniu, eleganckie i pasujące do fryzury dla mężczyzn.  Niezależnie od tego, czy jesteś fanem podcięć, czy Pompadour, te fryzury dla facetów zawsze zapewniają profesjonalny, ale modny wygląd. Większość mężczyzn mają tendencję do również zdecydować się na skróty, ponieważ produkuje czysty wygląd i jest łatwiejszy do zarządzania. Na przykład, jeśli pozostaniesz w podróży, prosty skrót będzie łatwiejszy do utrzymania w gorączkowym stylu życia.

Krótkie włosy są nie tylko łatwiejsze w pracy, ale są dostępne w różnych wzorach, które są idealne dla nastolatków, młodych mężczyzn i starszych mężczyzn. Daje nieskończone możliwości pod ręką, aby zmienić swój styl w dowolnym momencie. 

Powiązane: Najlepsza Fryzura dla każdego kształtu twarzy

Pierwszym krokiem przy wyborze następnej i odpowiedniej fryzury dla Ciebie jest rozważenie tego, co działa najlepiej dla Ciebie w oparciu o Twój styl i kształt twarzy. Ponadto, przy zmianie fryzury, wybór fryzury, która uzupełnia objętość, teksturę i długość włosów, są kluczowymi czynnikami, które należy uwzględnić przy znalezieniu następnego udanego wyglądu.

Aby upewnić się, że odejdziesz od następnego spotkania z włosami, wyglądając zupełnie nowy, zebraliśmy jedne z najlepszych męskich fryzur, aby zmienić swój wygląd.

Cristiano Ronaldo 

Warstwowe Podcięcie 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/athlete20cristiano20rolando20with20a20layered20undercut20hairstyle.htmlGetty Images

Profesjonalny piłkarz Cristiano Ronaldo rządzi zadbanym warstwowym podcięciem. Podcięcie jest ułożone w górę, aby nadać włosom dodatkową głębię i większą objętość. To świetna fryzura dla każdego, kto chce wzmocnić swoją tradycyjną fryzurę. 

Evan Mock 

Pink Buzz Cut

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/skater20evan20mock20with20a20pink20buzz20cut20hairstyle.htmlGetty Images

Skateboarder Evan Mock ma tradycyjny krój Buzza, ale postanowił nadać mu trochę stylu, dodając trochę koloru włosom. Strzyżenie to jedna z najczęstszych fryzur znanych człowiekowi. Jest to fryzura o niskiej konserwacji i wygląda świetnie na każdym.

Michael Rainey Jr.

Głębokie Fale 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20michael20rainer20jr.htmlGetty Images

Aktor Michael Rainey Jr. jest znany z fryzury w linii, aby pokazać swoje głębokie fale. Ta fryzura jest świeżą podstawą dla czarnych mężczyzn, aby zaprezentować swoją strukturę włosów. 

Pete Davidson

Blondynka Quiff 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/comedian20pete20davidson20with20a20blonde20quiff20hairstyle.htmlGetty Images

Komik Pete Davidson ma niechlujny, odświeżony quiff. Ta fryzura jest połączeniem pompadour i nowoczesnego irokeza. To świetna fryzura dla każdego mężczyzny, który nie chce przycinać zbyt wielu włosów. 

James Charles 

Temp Fade Quiff

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/beauty20youtuber20james20charles20with20a20temp20fade20quiff20hairstyle.htmlGetty Images

Mówiąc o quiffs, Beauty Youtuber James Charles ma podpis, temp fade fryzurę quiff. Karol postanowił zdecydować się na jego boki, aby mieć bardziej mieszany wygląd do linii włosów. Jeśli jesteś fanem blaknięcia fryzur, spróbuj temp fade quiff. 

Powiązane: Jak Ściągnąć Pompadour

Zac Efron 

Grzebień Nad

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20zac20efron20with20a20comb20over20hairstyle.htmlGetty Images

Aktor Zac Efron przyjął nowoczesną interpretację klasycznego grzebienia nad fryzurą. Zamiast wyblakłych boków, Efron zdecydował się na krótkie wykończenie, które równomiernie wtapia się w górne włosy. Comb-over to idealna krótka fryzura dla mężczyzn, którzy lubią stylowy i elegancki wygląd.

Taylor Lautner 

Faux Hawk 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20taylor20lautner20with20a20faux20hawk20hairstyle.htmlGetty Images

Aktor Taylor Lautner ma włosy wystylizowane w sztuczny Jastrząb. Fryzura jest w zasadzie irokezem, ale to, co ją wyróżnia, to ogolone lub przycięte boki. To świetna fryzura dla każdego, kto chce wprowadzić nowoczesny styl w swoim irokezie. 

G-Eazy

Slicked Back

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rapper20g-eazy20with20a20slicked20back20hairstyle.htmlGetty Images

Raper G-Eazy ma włosy w klasycznej fryzurze z tyłu, która wygląda dobrze na każdym ze średnimi i długimi włosami. Jeśli chcesz wypróbować fryzurę, upewnij się, że masz włosy z przodu wysoko, jak pompadour, i z tyłu z przodu i po bokach.

Bruno Mars

High Top Pompadour

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/singer20bruno20mars20with20a20high20top20pompadour20hairstyle.htmlGetty Images

Ten wysoki top pompadour był jedną z ulubionych fryzur Bruno Marsa we wczesnych etapach jego kariery. Jest to podobne do ślizgania włosów do tyłu, z tym, że dążysz do tego, aby przód włosów miał dużą objętość. Jest to idealna fryzura dla kogoś z grubymi i długimi włosami.

Conor Mcgregor 

Crew Cut Fade

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boxer20conor20mcgregor20with20a20crew20cut20hairstyle.htmlGetty Images

Bokser Conor Mcgregor ma popularny crew cut fade. Strzyżenie załogi polega na zwężaniu się włosów po bokach i z tyłu, z włosami na górze, które mogą różnić się długością. To kolejna świetna fryzura dla kogoś, kto lubi robić minimum z włosami. 

Możesz Też Kopać:

  • Fryzury męskie: najlepsze długie fryzury 
  • Fryzury męskie: najlepsze
  • Jak obcinać włosy
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Balsam do brody, wygaszacz brody, Zmiękczacz brody i skórek oraz olejek do brody
Read More

Jak Osiągnąć Miękką Brodę

Jak Osiągnąć Miękką Brodę Eksperci Ujawniają, Jak Kołysać Najdelikatniejszą Brodą Swojego Życia Katie Chang 31 sierpnia 2017 Podziel…