Najlepsze Zegarki Poniżej 1000 $

Zegarek Mido apple Watch series 6 luminox

Najlepsze Zegarki Poniżej 1000 $

Nasze 21 Ulubionych Zegarków Poniżej 1000 USD

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli chodzi o symbole stanu do noszenia, mężczyźni prawdopodobnie otrzymują krótki koniec kija. Jedynym wyjątkiem jest jednak zegarek na rękę.

Nic więc dziwnego, że pierwszym ważnym zakupem dla wielu z tych mężczyzn jest luksusowy zegarek-coś premium, przyciągającego wzrok i dobrze wykonanego. Problem w tym, że większość zegarków, które pasują do tych kryteriów również kosztować małą fortunę. Wysokiej klasy szwajcarskie zegarki mogą przekroczyć koszt nowego samochodu! Ale nie rozpaczaj – dzięki odrobinie badań i know-how możesz znaleźć wysokiej jakości luksusowy zegarek, o poważnym estetycznym wyglądzie, który nie cofnie Ci ręki i nogi.

Powiązane: Najlepsze Zegarki Poniżej $250

W naszych obecnych czasach technologicznych, w dobrej wierze, dobrze wykonany analogowy zegarek na rękę wyraża twoje wartości, Twój gust i twoje podejście do życia w ogóle. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, docenianie czasu jest znakiem człowieka środków – lub tego, który chce być.

Możesz kupić funkcjonalny zegarek od przyzwoitej marki za mniej niż $500, lub możesz chlubić się bardziej rozpoznawalną marką pod $ 2,500, a kiedy naprawdę to zrobiłeś, możesz nawet upuścić trochę dużej gotówki na najlepszy zegarek pod $ 10,000. Ale po prostu wiedz, że idealny punkt cenowy dla każdego początkującego ląduje tuż pod tysiącem. Rozważ to w taki sposób, w jaki chcesz dopasowany garnitur lub parę ręcznie robionych butów: jesteś już po punkcie wyrastania z czegoś i ustanowienia stałego stylu jest bardziej procesem wyrafinowania niż eksperymentowania.


Najlepsze Zegarki Poniżej 1000 $


 • Longines Flagship White Dial Watch
 • Raymond Weil Freelancer Diver Automatic
 • Automat Polowy Luminox Atacama
 • Citizen Promaster Aqualand
 • Orient Kanno
 • Mido Ocean Star
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/frederique20constant20classics20index20automatic.html
 • Shinola Runwell Chrono
 • Montblanc Summit 2
 • Tissot Heritage Visodate
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tag20heuer2030020aquaracer.html
 • Movado Heritage Calendoplan Chronograph
 • Hager Commando Milsub  
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/invicta20pro20diver.html
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html Presage
 • Hamilton Khaki Aviation
 • Laco Aachen
 • AVI-8 Hawker Hurricane
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/victorinox20i-n-o-x.html
 • Apple Watch Series 6
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/casio20g-shock20g-steel.html

“Wszyscy producenci wysokiej klasy zegarków wydają dużo pieniędzy i energii na badania i rozwój”, zauważa David Lee, dyrektor generalny zegarków w StockX, luksusowym rynku “bid/ask” na żywo wspieranym przez Eminema i Marka Wahlberga. “Jednak większość marek o niższej cenie nie może tego zrobić w podobnej skali. Ale niewielka liczba umożliwia postęp technologiczny i techniki spływać do ich niższych końcowych punktów cenowych. Doskonałym przykładem jest https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html, która pożycza od super lux Credor i high-end Grand https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html firmy.”

Kolejna zasada: “komplikacje są zawsze fajne”, mówi Lee. “Więc jeśli znajdziesz automatyczny chronograf lub datę dzienną w tej cenie, jest to świetna wartość.”

Popularne są również niezależne marki. “Jednym z najnowszych trendów w branży zegarków jest ogromny wzrost i popularność w małych niezależnych marek. Podczas gdy duże marki w dużym stopniu polegają na tym, co było dla nich popularne w przeszłości, niezależni producenci wprowadzają wiele innowacji i nowych koncepcji projektowych”, wyjaśnia Lee. “Można znaleźć wiele wartości i oryginalności z niektórych z nich.”

Należy jednak unikać “modnych” marek, których zegarki są licencjonowane i produkowane masowo. “W końcu płacisz za markę, a nie za jakość zegarka”, wskazuje Lee. “Znajdziesz lepszą wartość w rzeczywistych markach zegarków.”


O czym należy pamiętać


Zainwestuj w Swiss: Jeśli możesz, z kilkoma wyjątkami, będziesz chciał kupić szwajcarski zegarek od szanowanych marek, takich jak Tissot, Alpina, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html i TAG Heuer. “Szwajcarskie zegarki nie tylko będą miały lepszą wartość, ale będą bardziej niezawodne w dłuższej perspektywie, ponieważ są łatwiejsze w obsłudze i konserwacji”, mówi Blake Buettner, dyrektor ds. zegarków w StockX.

Powiązane: Najlepsze Zegarki Poniżej $100

Szwajcarskie zegarki nie są ostatnim słowem w zegarmistrzostwie, ale należą do najbardziej eleganckich i najbardziej szanowanych dzięki wypróbowanemu i prawdziwemu szwajcarskiemu ruchowi w środku-ten sam ruch, który znajdziesz w zegarkach o wiele wyższych cenach.

Rozważ chronograf: Chronografy-czyli zegarki z wieloma funkcjami-oferują więcej korzyści. Zachowują swoją wartość lepiej ze względu na złożoność dzieła, wyglądają (i są) bardziej imponujące i zawsze pozostają poszukiwane.

“Istnieje wiele renomowanych szwajcarskich marek, które oferują chronografy poniżej 1000 usd, które nie będą czuć się nie na miejscu w pokoju pełnym entuzjastów.”Buettner wyjaśnia. “W tym przedziale cenowym nie oczekuj specjalnych ruchów mechanicznych ani użycia egzotycznych materiałów. Poszukaj raczej sprawdzonych i prawdziwych ruchów konia roboczego, mechanicznych lub kwarcowych, od znanych dostawców, takich jak ETA lub Sellita, które zachowają swoją dokładność i będą łatwo serwisowane przez lokalny sklep z zegarkami.”

Nie bądź Tani: Więc jak daleko pod tysiącem powinieneś się posunąć? Przygotuj się na wydanie co najmniej 500 usd na zegarek klasy inwestycyjnej. To wciąż daleko od terytorium Rolex, które zaczyna się od fajnych $ 5,000, ale zegarki, które wybraliśmy tutaj, zdobędą szacunek nawet od samozwańczych zegarmistrzów, a być może nawet podziw dla Twojej bystrości finansowej. I nie unikaj stylów najbliżej $ 1,000 znak, nawet jeśli oznacza to automaty obiadowe przez miesiąc. W końcu wysokiej klasy zegarki dobrze zachowują swoją wartość.

Jeśli chodzi o Zegarki, większość ludzi nie będzie w stanie odróżnić modelu podstawowego od elementów o wyższej cenie. A jeśli i kiedy zdecydujesz się na wymianę po raz kolejny, będziesz miał coś wartego dobrego kawałka drobnych na początek.

Tutaj przedstawiamy jedne z najlepszych zegarków poniżej 1000 USD – ze stylem i niezawodnością, która sugeruje znacznie wyższą cenę.

Chcesz pokazać światu, że jesteś kimś, kogo należy traktować poważnie i że twój czas jest dosłownie cenny-tak jak powinien być, jeśli nie chcesz, aby ktokolwiek go marnował. Oto najlepsze zegarki poniżej 1000 dolarów.


Najlepsze Automatyczne Zegarki Poniżej 1000 USD


Longines Flagship White Dial Automatic Watch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hager20commando20milsub20mechanical20watch.html

Firma Longines z siedzibą w Saint-Imier w Szwajcarii została założona w 1832 roku, a jej uskrzydlone logo klepsydry jest najstarszym zarejestrowanym znakiem towarowym każdej marki zegarków. Jeśli kupujesz tylko jeden zegarek i nie masz nic przeciwko przekroczeniu wartości 1000 USD, proponujemy Longines Conquest, klasyczny model marki go-to. Ale za mniej niż $1,000, flagowy jest tak poważny, jak brzmi, co czyni go niezawodnym towarzyszem każdego dnia tygodnia. Obudowa i taśma ze stali nierdzewnej nadają jej heft i trwałość, a ogólnie rzecz biorąc jest zaprojektowana jako idealne połączenie stylu i innowacji technicznych wraz z automatycznym ruchem.

999 zł przy Amazon.com

Raymond Weil Freelancer Diver Automatic Watch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/raymond20weil20watch20with20steel20wrist.html

Ten zegarek nurkowy jest odpowiedni zarówno dla właścicieli jachtów, jak i pracowników biurowych. Łączy trwałą estetykę i drogie komponenty w luksusowy, sportowy, ale niezbyt sportowy design. Szafirowa twarz z kryształu, czarna ramka i składane zapięcie z podwójnym systemem zabezpieczeń to dowód na to, że producent nie pogorszył jakości funkcjonalności. Mechanizm mechaniczny z automatycznym uzwojeniem ma również 38-godzinną rezerwę chodu, aby zegar tykał dłużej.

995 zł przy Amazon.com

Zegarek Automatyczny Luminox Atacama Field

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/luminox20atacama20field20automatic20190020stainless20steel20bracelet.html

Zegarki Luminox są w 100% szwajcarskie i wykorzystują szwajcarski mechanizm automatyczny. Ci źli chłopcy są w zasadzie stworzeni do maltretowania. To, co naprawdę świeci w tych złych chłopcach — dosłownie-to dołączona Luma, która świeci bez pomocy nawet przez 25 lat. Dzięki funkcji dzień / Data i wodoodporności do 660 stóp, ten przystojny zegarek może okazać się przydatny co jeden z tych 25 lat.

984,95 zł Amazon.com


Najlepsze Zegarki Do Nurkowania Poniżej 1000 USD


Zegarek Nurkowy Citizen Promaster Aqualand

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/citizen20promaster20aqualand20blue20rubber20band20blue20face20dive20watch.html

To wzornictwo inspirowane żeglarstwem w najlepszym wydaniu. Z maksymalną pamięcią głębokości, alarmem szybkiego wznoszenia i trybem automatycznego uruchamiania nurkowania, ten zegarek jest jednym z najlepszych w swojej klasie w tej cenie. Jego obudowa ze stali nierdzewnej jest w 46mm, z niebiesko-czerwoną ramką, aby dopasować, co czyni go najbardziej mocny na naszej liście, która wygrywa punkty, gdy jesteś na max 660 stóp Ten zegarek pójdzie i trzeba zobaczyć twarz-ale to jest w porządku, jeśli po prostu chcesz utrzymać go na lądzie i podziwiać jego piękno.

521 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/orient20kanno20dive20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/orient20kanno20dive20watch.html

Crisp. Czysto. Klasyka. To tylko kilka słów, które łatwo opisać tę obudowę ze stali nierdzewnej. Czym różni się od popularnego poprzednika Mako USA? Jest teraz napędzany przez nowo opracowany kaliber F6922-mechaniczny mechanizm, który jest nie tylko automatyczny,ale także umożliwia ręczne nawijanie. Zaledwie około 42 mm i wodoodporność do 660 stóp, jest to najmniejszy Styl na naszej liście, ale nadal oferuje te same cechy swoich większych braci.

255 zł przy OrientWatch.com

Zegarek Mido Ocean Star Dive

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/mido20ocean20watch.html

Mido skutecznie łączy ponadczasowy profil stylowy z odważnym pomarańczowym paskiem gumowym lub paskiem ze stali nierdzewnej pokazanym tutaj oraz stylową czarno-pomarańczową ramką, aby stworzyć zegarek nurkowy, który dobrze sprawdza się w obu światach. Wykorzystując swój kaliber 80-automatyczny mechanizm nowej generacji-oferuje do 80 godzin rezerwy chodu, która w końcu jest około dwa razy większa niż zwykły kaliber. Używając tytanu do przechowywania automatycznego ruchu i utrzymywania wszystkich mechaników wolnych od wody do 660 stóp, uznaliśmy, że jest to warte dodatkowego grosza.

943 zł na Amazon.com


Najlepsze Zegarki Sukienka Poniżej 1000 Dolarów


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/frederique20constant20classics20index20automatic.html Sukienka Zegarek

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/frederique20constant20classics20index20automatic.html

Jeśli twoim celem jest subtelna elegancja, nie szukaj dalej niż Classics Index od Frederique Constant. Czarna skórzana taśma z wytłoczonym krokodylem i Srebrna tarcza emanują klasą i mogą bezpiecznie zabrać cię z Biura na uroczyste przyjęcie. Dodatkową zaletą jest wodoodporność nawet na ponad 300 stóp, więc nawet pływanie po imprezie nie będzie dla ciebie zabronione.

649 zł przy Amazon.com

Zegarek Shinola Runwell Chrono Dress

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/shinola20runwell20chrono20brown20leather20strap20dress20watch.html

Zegarki Shinola, montowane w Detroit, zapoczątkowały renesans w Motor City i dla amerykańskich marek zegarków w ogóle. Ten konkretny styl ma stać się klasycznym designem, który bez wątpienia dobrze się starzeje dzięki złotej obudowie PVD i wytrzymałej skórzanej opasce. Z czystą twarzą w kolorze kości słoniowej i świetlistymi rękami, noszenie tego zegarka stanowi oświadczenie, że cenisz dobry design, ale nie potrzebujesz zbyt drogiego zegarka, aby mówić za ciebie. Jest też napisane, że masz pewną dumę z amerykańskich towarów.

800 zł przy Shinola.com

Zegarek Montblanc Summit 2 Dress

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/montblanc20summit20220smart20dress20watch20brown20leather20band.html

Smartwatche wydają się być przyszłością wysokiej klasy horologii, z prawie każdą marką mającą coś do zaoferowania. Digital Watch Summit 2 oferuje mnóstwo inteligentnych funkcji w eleganckim designie. Działając na platformie Google Wear OS i używając procesora Qualcomm Snapdragon Wear 3100, który zwiększa responsywność dotyku i natychmiast otwiera aplikacje, ma nawet czujnik tętna i GPS do śledzenia aktywności fizycznej. Pluszowy skórzany pasek, Obudowa Ze stali nierdzewnej i cyfry arabskie również nadają zegarkowi ekskluzywną prezencję.

995 zł przy Amazon.com


Najlepsze Szwajcarskie Zegarki Poniżej 1000 USD


Szwajcarski Zegarek Tissot Heritage Visodate

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tissot20heritage20visodate20swiss-made20watches.html

Ten piękny, tradycyjny zegarek został po raz pierwszy wprowadzony w 1950 roku z okazji setnej rocznicy Tissot. Heritage Visodate oferuje skórzany pasek ze szwem z kopertą ze stali nierdzewnej i zapięciem na klamrę, aby utrzymać go stabilnie i stylowo na nadgarstku. Szczotkowana tarcza i wskazówki oraz arabskie cyfry na twarzy inspirowane zegarkami vintage Tissot również uzupełniają klasyczny wygląd zegarka. Szwajcarski mechanizm kwarcowy zapewnia dokładność czasu w ciągu kilku sekund w roku, a przy 40 mm jest dyskretnie elegancki, wzywając do cichej uwagi, a nie głośno go szukając.

585 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tag20heuer2030020aquaracer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tag20heuer2030020aquaracer.html

TAG Heuer, założona w 1860 roku przez Edouarda Heuera w St-Imier w Szwajcarii i pożądana przez wielu entuzjastów sportów motorowych, to nazwa, która wzbudza szacunek w każdym miłośniku zegarków. Rzadko są one osiągalne poniżej grand, co sprawia, że Formuła 1 kradzież w obecnej cenie. Wyposażony w czarny perforowany gumowy pasek z Obudową Ze stali nierdzewnej i czarną ramką, zegarek przemawia do wymagających poszukiwaczy przygód gotowych zainwestować. Chociaż nie nadaje się do nurkowania, możesz zanurzyć go w głębokości do 660 stóp. wody. Co ciekawe, kultowy model Formuły 1 ma również rozróżnienie, że jest noszony przez prawdziwych kierowców Formuły 1.

950 zł przy Amazon.com

Movado Heritage Calendoplan Chronograph Swiss Watch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/movado20heritage20calendoplan20chronographc382c2a0swiss20watch.html

Żaden dystyngowany dżentelmen nie powinien być bez zegarka Movado. Jaki jest inny sposób na zaprezentowanie swojego sub-luksusowego bogactwa i stylu niż dzięki temu ponadczasowemu modelowi chronografu firmy Movado, który czerpie inspirację z najnowszej kolekcji marki z lat 50.? Calendoplan jest mistrzowsko zaprojektowany, od świetlistych dłoni i markerów po nity na skórzanym pasku, które przypominają kultową złotą kropkę w stylu “muzealnego zegarka”. Bardziej kusząca jest czekoladowa, zielona i złota kolorystyka zegarka, która przyciąga wzrok, a jednocześnie jest wystarczająco neutralna, aby pasować do większości strojów.

825 zł przy Amazon.com


Najlepsze Zegarki Mechaniczne Poniżej $1,000


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hager20commando20milsub20mechanical20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hager20commando20milsub20mechanical20watch.html

Ta duża, 41-milimetrowa oferta firmy Hager oferuje solidną konstrukcję-w tym odporną na zarysowania szafirową powierzchnię, czerwoną emaliowaną ramkę i wodoodporność do 1000 stóp — i elegancki wygląd. Bordowa ramka dodaje subtelnego odcienia koloru i pomaga włączyć czarną tarczę i świecące srebrne wskazówki zegarka.

965 zł przy HagerWatches.com 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/invicta20pro20diver.html Zegarek Mechaniczny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/invicta20pro20diver.html

Rozumiemy, ten zegarek jest znacznie poniżej progu 1000 dolarów, ale czasami zegarek lub marka zna się na rzeczy tak dobrze, że zdobywają pożądane miejsce. Invicta jest jedną z tych marek i IT Pro Diver jest jednym z tych zegarków. Japoński ruch i klasyczna Szafirowa twarz z łatwym do odczytania analogowym wyświetlaczem sprawiają, że ten czysty styl wygląda ostro przez wiele lat.

79 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html Zegarek Mechaniczny Presage

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html

Jeśli szukasz czysto wyglądającego zegarka, staje się on znacznie czystszy niż https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html od dawna znany jest z dbałości o szczegóły i poświęcenia się jakości w przystępnej cenie. Ten stylowy kasjer czasu używa https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko.html samonakręcający się ruch kalibru 4r36, który można również łatwo zranić ręcznie i zhakować.

318 zł przy Amazon.com


Najlepszy Pilot Zegarki Poniżej 1000 Dolarów


Hamilton Khaki Aviation Pilot Watch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hamilton20khaki20aviation20steel.html

Będąc wielkimi fanami serii Jazzmaster, odkryliśmy również inny niedrogi model Hamilton, który zasługuje na miejsce w etui na zegarek. Chronograf pilotowy Khaki łączy w sobie te same elementy stylu vintage i szwajcarską pomysłowość, co jego droższy kuzyn. Poważnie, jakość wykonania tego wyraźnego zegarka pilotażowego z pewnością odzwierciedla jego MSRP poniżej 1000 USD.

945 zł przy HamiltonWatch.com

Zegarek Laco Aachen Pilot

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/laco20aachen20wwii20style20pilot20watch.html

Korzystając z oryginalnego projektu z czasów II wojny światowej, ten niemiecki zegarek zdobywa wiele szacunku. To samo niekoniecznie można powiedzieć o tych, którzy walczą za Niemców w ii wojnie światowej, ale to dyskusja na inny czas. Obudowa Ze Stali Nierdzewnej, czarna Tarcza i podświetlenie SuperLuminova sprawiają, że ten stylowy zegarek pasuje do każdej epoki, do której chcesz wrócić. Automatyczny ruch Samonakręcający Citizen Miyota 821A zapewnia jego pracę w każdej epoce w przyszłości.

397 zł przy Amazon.com

AVI – 8 Hawker Hurricane Pilot Watch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/avi-820hawker20hurricane20pilot20style20watch.html

Ten klasyczny chronograf inspirowany lotnictwem zawiera szczegółowe tarcze, kolory i Grafiki, które celebrują ducha i przygodę II wojny światowej. Zainspirowany samolotem Hurricane wyprodukowanym dla Royal Air Force przez Hawker Aircraft Ltd, Ten stylowy zegarek wysadza inne z wody, podobnie jak huragan podczas II wojny światowej. Wielu uważa Huragan za niedocenianego bohatera bitwy o Anglię, ponieważ przyniósł więcej wrogów w tym decydującym zwycięstwie niż jakikolwiek inny samolot-łącznie. Co powiesz na rozpoczęcie rozmowy?

210 zł przy Amazon.com


Najlepsze Zegarki Sportowe Poniżej $1,000


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/victorinox20i-n-o-x.html Zegarek Sportowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/victorinox20i-n-o-x.html

Ta limitowana edycja I. N. O. X. zapewnia jeszcze wyższy poziom wydajności niż standardowy I. N. O. X., który wiele mówi. Obudowa wykonana jest z tego samego kompozytu węglowego, który chroni promy kosmiczne przed najwyższymi temperaturami ponownego wejścia. Połącz tę świetlistą rękę ze strażackim szewronem, który widnieje na czerwono-żółtych paskach drugiej ręki, a otrzymasz zegarek godny heroizmu, siły i ochrony.

875 zł na SwissArmy.com

Zegarek Sportowy Apple Watch Series 6

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/apple20watch20series20420smart20watch20sportwatch.html

Jest to zegarek sportowy epoki nowożytnej. Czy może przetrwać zmiażdżenie między skałami po nieudanej wspinaczce? Może nie. Jednak dzięki łączności komórkowej może wezwać pomoc, jeśli to zrobisz — i niech każdy, kto jest w drodze, wie dokładnie, gdzie jesteś z jego GPS. To dodane do nowych optycznych i elektrycznych czujników serca sprawiają, że nie jest to tylko smartwatch lub zegarek sportowy, ale ogólny zegarek zdrowotny. Jeśli naprawdę chcesz, aby to moda, przejdź do Apple Watch Hermès, ale to pozwoli Ci ponad $1,000 budżetu.

Od 399 zł w Apple.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/casio20g-shock20g-steel.html Zegarek Sportowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/casio20g-shock20g-steel.html

Jeśli are szukasz sportowego zegarka, który przetrwa upadek, kolizję i prawdopodobnie apokalipsę, G-Shock G-Steel będzie twoim najlepszym wyborem. Znany ze zdolności do wytrzymania prawie wszystkiego i wszystkiego, przez co może go przejść jego użytkownik, ten lekki, Bluetooth, cud z węglową ramką zapewni Ci niezrównaną odporność na wstrząsy, podwójny czas na świecie i naładowaną energią słoneczną, nawet jeśli pozostanie w całkowitej ciemności do dwóch pełnych lat.

638 zł przy Amazon.com

Niezależnie od tego, czy wydajesz znacznie poniżej $1,000, czy też pojawiasz się na pełnym czterocyfrowym terytorium, istnieje wiele marek i zegarków, które zapewniają zarówno jakość wykonania, jak i niezaprzeczalny styl bez rozbijania banku.

Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Zegarki Poniżej $10,000
 • Najlepsze Zegarki Poniżej $ 5,000
 • Najlepsze Zegarki Poniżej $500

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Total
0
Shares
Related Posts