Najlepsze Zegarki Poniżej $ 5,000

Trzy luksusowe zegarki

Najlepsze Zegarki Poniżej $ 5,000

17 Wysokiej Jakości Zegarków Wartych Twoich Pieniędzy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Z dodatkami Brian Scott Lipton

Jeśli zegarek jest nie tylko narzędziem do utrzymywania czasu, ale także wyrażeniem twojej osobowości, ambicji i uznania dla prawidłowego robienia rzeczy, warto kupić to, na co cię stać. Jeśli nosisz garnitur do pracy zegarek może być nawet głównym sposobem osobistej ekspresji. W czasach, kiedy wystarczy spojrzeć na nasze iPhone ‘ y, aby zobaczyć, gdzie jesteśmy w materialnej rzeczywistości, noszenie zegarka jest coraz bardziej oznaką człowieka, który naprawdę ceni swój czas — i twój.

Powiązane: Najlepsze zegarki Rolex dla mężczyzn

Ile powinieneś wydać na zegarek? Kluczem do odpowiedzi na to pytanie jest ustalenie, czy jest to coś, co chcesz zachować i nosić do końca życia, czy tylko stopgap, dopóki nie będziesz w stanie zdobyć czegoś lepszego. Jeśli to pierwsze, to blisko $5,000 jest dobrym celem, aby upewnić się, że nie będziesz musiał handlować ponownie za kilka lat — chociaż jeśli to zrobisz, dokonanie inwestycji na tym poziomie gwarantuje, że będziesz miał trochę kapitału “pod ręką” do pracy.

Wejście do gry na poziomie do$5,000 oznacza, że żadne kompromisy nie są konieczne, jeśli chodzi o to, na jakie marki możesz sobie pozwolić; nie musisz rzucać więcej roztrzęsionych spojrzeń na nadgarstki lepiej wyposażonych przyjaciół. Niektóre z najlepszych nazwisk w zegarmistrzostwie są do wyboru, w tym Rolex, Breitling, Omega, Panerai i IWC. I więcej niż tylko zegarek otrzymasz kunszt, dziedzictwo, Szwajcarską wiedzę-to, co najlepsze.

Są to pamiątkowe elementy wysokiej jakości, które przyniosą nie tylko osobistą satysfakcję, ale także szacunek tych, którzy wiedzą, na co patrzą. To jest różnica między coraz zegarek, który jest po prostu “wystarczająco dobry” i jeden, który jest lepszy niż to, co większość mężczyzn pasek do nadgarstków każdego ranka. Zbliżając się do $ 5,000, już ulepszyłeś, a zdobywanie pożądliwych spojrzeń jest teraz częścią twojej codziennej rutyny. Księgowy może powiedzieć, że lepiej kupić pięć zegarków za 1000 dolarów, niż jeden zegarek wart 5000 dolarów. Ale jest powód, dla którego nie pytamy księgowych o radę w zakupie zegarków.

Uderzenie w $ 5,000 jest przyzwoitą kwotą, ale nie uderzeniem Bank-breaking, które większość ludzi zakłada, że wziąłeś za piękne kawałki tutaj (tylko twój księgowy musi znać prawdę). Dzieje się tak dlatego, że szukaliśmy najlepszych ofert na wycofane modele i inne korzystne oferty, aby zmaksymalizować Twój huk za złotówkę. Kiedy masz do czynienia z markami zegarków, które istnieją od 1800 roku, posiadanie najnowszego modelu nie ma znaczenia tak bardzo.

Jest to również przedział cenowy, w którym możesz sobie pozwolić na dbanie o to, co znajduje się w zegarku. Mechanizmy kwarcowe są cenione przez wielu ze względu na ich dokładność, ale zwykle występują w tańszych kawałkach. Szlachetne Zegarki mechaniczne, takie jak te z tej listy, są wyposażone w automatyczne lub ręczne ruchy, które kosztują znacznie więcej i wymagają wiedzy mistrza zegarmistrza. Tak, wymagają konserwacji, ale jak wszystkie drobne maszyny, które są częścią odwołania. Samochód na pedały może zaoszczędzić pieniądze na gazie, ale czy jeździłbyś nim codziennie rano do pracy?


Zegarki jako inwestycje


Wystarczy powiedzieć, jeśli upuszczasz tysiące dolarów na zegarek, będziesz zainteresowany jego wartością dożywotnią. Wielu ludzi dzisiaj chodzi z zegarkiem, który nosił jego ojciec lub dziadek, i nie pomyślałby o rozstaniu z nim, a nawet o jego ocenie. Ale niektórzy obsesje na punkcie zegarków czerpią przyjemność z kupowania i sprzedaży zegarków, poszerzania swoich kolekcji lub handlu w górę w czasie, a ci globalni Kupujący i Sprzedający stworzyli wyrafinowany rynek używanych zegarków. Zarówno Christie ‘s, jak i Sotheby’ s — dwa największe domy aukcyjne na świecie — organizują regularne aukcje poświęcone czasomierzom, a ich zebrana sprzedaż mierzona jest w milionach. Innymi słowy, istnieje lukratywny rynek i głód wysokiej jakości czasomierzy.

Jeśli chcesz wziąć udział lub masz nadzieję kupić zegarek, który z czasem utrzyma swoją wartość (a nawet zwiększy wartość), oto kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać:

  • Marki mają znaczenie. Oglądaj domy o trwałej reputacji mają tendencję do przyciągania większej liczby kupujących, a zatem zachowują swoją wartość więcej.
  • Wysoka cena nie oznacza wysokiej jakości. Drogi zegarek niekoniecznie jest dobrym zegarkiem. Niestety, wiele zegarków z ogromnymi metkami cenowymi opiera się bardziej na rozpoznawalności ich marki lub na krzykliwym projekcie, a nie na wysokiej jakości konstrukcji lub zawiłości projektu.
  • Targi zegarków to świetne miejsce do odrabiania lekcji. Strony internetowe, takie jak WatchBox i Hodinkee, nie wspominając o eBay, a nawet Amazon, są świetnymi miejscami do podsumowania tego, co się sprzedaje, a co nie.

Pamiętaj, że grasz w długą grę. Zegarek prawdopodobnie nie doceni wartości w ciągu roku, a nawet dziesięciu lat, ale jeśli spojrzysz na przykład na wartość odsprzedaży 50-letnich Rolexów, możesz spodziewać się miłego długoterminowego zwrotu, zarówno na emeryturę, jak i na rzecz swojego dziecka. oto nasze typy na najlepsze zegarki poniżej 5000 USD. Witamy w Wielkiej lidze.


Najlepsze Zegarki Chronograf Pod $ 5,000


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/iwc20swiss20automatic20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/cartier20tank20solo20xl20automatic.html

IWC jest jedną z najciekawszych i godnych podziwu szwajcarskich marek zegarków. Założona przez amerykańskiego zegarmistrza w 1868 roku, ich dzieła są znane z eleganckiego, niemal rzadkiego piękna, któremu towarzyszy precyzja ich ruchów. Zaczęli robić specjalne zegarki pilotów dla wojska w 1936 roku i zdobyli uznanie za niezbędne instrumenty, które również świetnie wyglądały w czasie pokoju. 

4700 zł przy Amazon.com

Bell & Ross Heritage Aviation Chronograph

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/iwc20swiss20automatic20watch.html

Bell & Ross jest stosunkowo nowy w świecie luksusowych zegarków, z siedzibą w Paryżu, aby uruchomić. Ale szybko zyskali zwolenników dzięki zegarkom opartym na wojskowych instrumentach lotniczych, takich jak ten kwadratowy Model Heritage Aviation, który wygląda, jakby podróżował z prędkością Mach 2, a potem trochę.

4500 zł przy Amazon.com

Tudor Automatic Heritage Chronograph 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/heritage20chronograph20automatic20opaline20blue20dial20mens20watch20m70330b-0004.html

Tudor od dawna jest znany jako młodszy brat Rolexa, ale takie elementy jak ten throwback chrono są same w sobie bardzo atrakcyjne. Ten zegarek może mieć trochę za dużo stylu lat 70. dla niektórych, ale istnieje kilka fajniejszych wyborów, które możesz zrobić. Sparuj z samochodem sportowym, aby uzyskać ostateczny styl.

3795 zł na Jomashop.com


Najlepsze Zegarki Sukienka Poniżej $5,000


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/iwc20portofino20chronograph.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/iwc20portofino20chronograph.html

Tak sportowy, jak zegarki pilot IWC, ich eleganckie odpowiedniki Portofino zwiększają elegancję do n-tego stopnia. Ten model z białą tarczą ustawioną czarnym paskiem z aligatora może z łatwością trzymać się smokingu i sprawi, że każdy dopasowany garnitur będzie wyglądał o wiele ostrzej. Warto się zabawić.

4775 zł na Jomashop.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/panerai20luminor20marina.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/panerai20luminor20marina.html

Panerai Luminor, zaprojektowany we Włoszech zegarek ze szwajcarskimi wnętrzami, jest jednym z najbardziej wyjątkowych i pięknych zegarków na rękę dostępnych w dowolnym miejscu. Oryginalnie wykonany dla elitarnych podwodnych komandosów włoskiej marynarki wojennej, nadal ma pewien wojskowy styl, ale dzięki brązowemu skórzanemu paskowi i stylowej twarzy jest niezwykle cywilizowanym dodatkiem do każdej kolekcji zegarków.

4590 zł przy Jomashop.com

Zegarek Automatyczny Montblanc Star Legacy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/montblanc20star20legacy20automatic20silver20dial20mens20watch20117323.html

Ta stylowa Myjnia idealnie nadaje się na noc w mieście i szczyci się charakterystycznym designem Montblanc. Obudowa Ze stali nierdzewnej zawiera nieusuwalne proste rogi firmy i charakterystyczną podwójną ramkę z kopułowym szafirowym szkłem, łatwą do odczytania niebieską tarczę z cyframi rzymskimi i wybitnym Rzymskim “XII”, a także tradycyjne minuterie kolejowe i klasyczne wskazówki W kształcie liścia i pałeczki, które dopełniają jej elegancki wygląd.

1987 zł Jomashop.com


Najlepsze Zegarki Do Nurkowania Poniżej $ 5,000


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/breitling20superocean20heritage.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/breitling20superocean20heritage.html

Firma Breitling, założona w 1884 roku, produkuje nie tylko Zegarki zakorzenione w lotnictwie. SuperOcean, z eleganckim wytłoczonym skórzanym paskiem, to ultra-zdolny zegarek do nurkowania o wytrzymałym wyglądzie. Prosty i stylowy, pierwszy SuperOcean został wprowadzony na rynek w 1957 roku i od tego czasu stał się jednym z podstawowych modeli Breitlinga. Ten zegarek oznacza interes.
3 949,50 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tag20heuer20aquaracer20gents20green20dial.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tag20heuer20aquaracer20gents20green20dial.html

Wytrzymały i sportowy, a zarazem stylowy, ten najnowszy członek rodziny TAG doskonale nadaje się do podwodnych eksploracji. Jest w pełni wyposażony w sześć standardowych funkcji nurkowych firmy o wodoodporności do 300 metrów (30 barów), jednokierunkową obrotową ramkę, przykręcaną koronę, luminescencyjne ręce i markery, podwójne zapięcie zabezpieczające i Szafirowy Kryształ.

4200 zł przy TagHeuer.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/longines20skin20diver20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/longines20skin20diver20watch.html

Nie można się spierać z tradycją, co sprawia , że ta reedycja pierwszego zegarka nurkowego Longines Gianta, który został pierwotnie wydany w 1959 roku, jest obowiązkowa. Posiada wiele nowoczesnych funkcji technicznych, w tym stylową czarną gumkę i 42-godzinną rezerwę chodu. Jeśli chodzi o branie go pod morze, nie zastanawiaj się dwa razy: jest wodoodporny do 300 metrów (1000 stóp). Śmiało, wskakuj.

2600 zł przy Macys.com


Najlepsze Zegarki Inwestycyjne Poniżej $5,000


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20oyster20perpetual.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20oyster20perpetual.html

Na https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rolex20oyster20perpetual.html jest znanym na całym świecie symbolem doskonałości i osiągnięć marki, którą wielu uważa za szczyt luksusowego pomiaru czasu. Niebieski Pokrętło natty na tym przykładzie jest dodatkowym bonusem. Człowiek, który nosi podróbkę Rolexa, nie jest kimś, kim chcemy być. Ale człowiek, który nosi prawdziwy, zdecydowanie jest. 

4700 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/cartier20tank20solo20xl20automatic.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/cartier20tank20solo20xl20automatic.html

Cartier Tank to klasyczny zegarek zaprojektowany przez światowej sławy jubilera Louisa Cartiera w 1917 roku. Zainspirowany przełomowymi czołgami Renault po I wojnie światowej, możesz cieszyć się tym zegarkiem przez całe życie-i tylko tym zegarkiem-i nigdy nie brakuje ci stylu ani wyrafinowania. 

3495 zł na Jomashop.com 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tag20heuer20monaco.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tag20heuer20monaco.html

Monaco od razu wyróżnia się jako jeden z jedynych kwadratowych zegarków w tłumie, ale jest również godny uwagi jako model Steve McQueen, znany jako Król luzu, nosił podczas kręcenia swojego klasycznego wyścigu samochodowego, Le Mans. To jest zegarek, który mówi ” nie mogę się doczekać, aby wyjść z biura i wspiąć się w moim klasycznym Porsche.”Oczywiście, to będzie kosztować znacznie więcej …

4695 zł na Jomashop.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/breitling20navitimer204120automatic.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/breitling20navitimer204120automatic.html

Jeśli szukasz idealnego zegarka, aby nie tylko cieszyć się długoterminowo, ale aby zainwestować w, nie możesz zrobić lepiej niż wyrafinowane zegarki stworzone przez tę szwajcarską markę Dziedzictwa. Po raz pierwszy stworzył piękny Nativimer w 1952 roku, a zegarek został wkrótce noszony na wielu pilotów i innych w branży, którzy zostali zabrani z jego regułą slajdów specyficzną dla lotu. Dziś ta zupełnie nowa odsłona tego kultowego zegarka bez wysiłku łączy historyczny urok zegarka ze współczesnym wyrafinowaniem.

4400 zł przy Breitling.com


Najlepsze Zegarki Na Co Dzień


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/zodiac20super20sea20wolf.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/zodiac20super20sea20wolf.html

Automatyczny ruch STP 3-13 i Szafirowy Kryształ z powłoką antyrefleksyjną pozostają wierne jakości i stylowi zodiaku. Szwajcarski zegarek posiada jednokierunkowy pierścień z kryształu mineralnego i czarno-białą tarczę ze złotymi akcentami, a jednocześnie jest wodoodporny do 20 ATM. Ten zegarek dowodzi, że nie musisz wyrzucać gotówki, aby mieć styl.

1395 zł przy ZodiacWatches.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rado20captain20cook20automatic.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/rado20captain20cook20automatic.html

Dla człowieka, który chce, aby jego zegarek był tak żywy, jak on, ten wspaniały zegarek będzie wyglądać i czuć się świetnie od rana do nocy. Ten oszałamiający zegarek czerpie z wielu elementów oryginalnego modelu z 1962 roku, a także wykorzystuje wiele charakterystycznych elementów firmy z ostatnich dziesięcioleci, w tym ceramiczną wkładkę z tarczą, Szafirowy Kryształ i inspirowany precyzją symbol ruchomej kotwicy. Niezależnie od tego, czy jesteś kapitanem przemysłu, czy kapitanem własnego statku, ten zegarek zapewni Ci niesamowity dzień. 

2600 zł przy Rado.com


Najlepsze zegarki GMT poniżej $ 5,000


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/omega20seamaster20planet20ocean20automatic20gmt20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/omega20seamaster20planet20ocean20automatic20gmt20watch.html

Zwróć szczególną uwagę na filmy o Jamesie Bondzie, a zobaczysz, że 007 jest wyposażony w Omega Seamaster, jeden z przełomowych zegarków sportowych stworzonych dla nurków i innych oszustów, którzy mogą, ale nie muszą, pracować dla brytyjskich tajnych służb wywiadowczych. Lubimy myśleć, że to coś więcej niż tylko lokowanie produktu; Seamasterzy to modele pełnej przygód doskonałości horologicznej.

4700 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tudor20black20bay20automatic20gmt.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tudor20black20bay20automatic20gmt.html

Ten stylowy i ultra-funkcjonalny zegarek to nie tylko idealny zegarek podczas podróży, możesz nigdy nie chcieć zdjąć go z nadgarstka. To szwajcarskie piękno ma atrakcyjną dwukierunkową obracającą się ramkę w kolorze bordowym i niebieskim, niesamowitą 70-godzinną rezerwę chodu, odporny na zarysowania Szafirowy Kryształ, a nawet jest wodoodporny do 660 stóp. Puść się!

4189 zł na Chrono24.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/baume20and20mercier20clifton20club20gmt.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/baume20and20mercier20clifton20club20gmt.html

Elegancki, ale funkcjonalny, ten szwajcarski Luksusowy Zegarek Automatyczny GMT wyposażony jest w opalinową czarną tarczę, niebieską ramkę, luminescencyjne wskazówki z emisją Superluminova, obudowę ze stali nierdzewnej i czarny pasek ze skóry cielęcej oraz niebieską gumowaną podszewkę ze skóry cielęcej na rewersie. To jest jeden klub, do którego na pewno chcesz należeć.

2200 zł przy MrPorter.com

Jeśli nadal nie widziałeś zegarka, który zaspokoi Twoje pragnienia horologiczne, sprawdź wszystkie nasze relacje z zegarkami. Na pewno coś znajdziesz. 


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Zegarki Poniżej $500
  • Najlepsze Zegarki Poniżej 1000 $
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $10,000

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy płaszcze na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Płaszcze Dla Mężczyzn

Najlepsze Płaszcze Dla Mężczyzn 10 najlepszych płaszczy na wiosenną rotację Jamontae Hickman 27 kwietnia 2021 roku Podziel się…