Rób i nie rób włosów na ciele (Plus Produkty Do Depilacji, którym możesz zaufać)

Pół woskowana Klatka piersiowa mężczyzny stojącego przed niebieskim tłem

Rób i nie rób włosów na ciele (Plus Produkty Do Depilacji, którym możesz zaufać)

Nie tylko twoja broda wymaga przycinania

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy. Z dodatkami Barret Wertz.


Włosy Na Ciele. To odróżnia mężczyzn od chłopców, a przynajmniej to społeczeństwo sprzedaje nam od pokoleń. Jednak byliśmy świadkami koncepcji owłosienia ciała, a tym samym depilacji ciała, ewoluowały na przestrzeni lat. Czy to obejmowanie krzaczastej dżungli, czy chodzenie zupełnie nago … tam na dole … to, jak mężczyzna wybiera noszenie futra na ciele, jest teraz trendem, który stał się akceptowany wśród konglomeratu pielęgnacyjnego. Choć tylko wtedy, gdy stylizowane w odpowiedni sposób.

Nie będziemy nazywać tego przewodnikiem po strzyżeniu, zamiast tego będziemy odnosić się do niego bardziej jako do wyboru sugestii dotyczących tego, co powinieneś zrobić z własnymi włosami na ciele. Zacznij więc od zadania sobie pytania: “jak bardzo jestem owłosiony?”Czy masz” nadmierne owłosienie na ciele, czy jesteś tylko rodzajem rozmytego faceta? Co w ogóle oznacza nadmierne owłosienie?

Manscaping może być poza ligą niektórych facetów — to osobiste preferencje i rozumiemy to. Większość facetów może się zgodzić, że teraz golenie całego ciała nie jest dokładnie ” w stylu.”Potem znowu kilku wybranych myśli inaczej. “Jak malować” może oznaczać coś innego dla każdego, ale to nie znaczy, że nie możesz nauczyć się własnego unikalnego sposobu malowania. 

Powiązane: Mam Brazylijski wosk dla mężczyzn i tego się nauczyłem

Jeśli wiesz, że nie jesteś manscaper i nie musisz wiedzieć, jak usunąć włosy na ciele, ale to inna historia, jeśli chodzi o Twarz, nie ma problemu. Zarost na twarzy może nadal mieć swój moment w centrum uwagi, a są szanse, że jeśli lubi Twoją brodę lub scruff, nie będzie ona w ledwo tam włosy na klatce piersiowej, lub cokolwiek innego o to chodzi. To nie znaczy, że jeśli jesteś ogolonym kolesiem, powinieneś dopasować twarz woskowaniem od stóp do głów. Istnieją stopnie przycinania. W niektórych sytuacjach włosy na ciele wymagają większej uwagi i szczegółów.

Jeśli potrzebujesz wskazówek, czy iść naturalnie, czy udać się do trymera, przedstawiliśmy to w poręcznym przewodniku, używając dwóch klasycznych owłosionych facetów, aby pomóc w rozpowszechnianiu wiadomości. Zapoznaj się więc z poniższymi sytuacjami i wyciągnij własne wnioski, co jest dla ciebie odpowiednie.


Golenie Zarost Na Twarzy


Nie każdy może zdjąć pełny, gruby krzaczasty wygląd brody-lub dowolny styl zarost na twarzy w tym. Nie czuj się, jakbyś musiał pokazywać swoją męskość społeczeństwu, wymuszając brodę. Możesz objąć krótki zarost lub przejść całkowicie ogoloną trasę. To nie uczyni cię mniej mężczyzną w oczach innych, zwłaszcza jeśli możesz go mieć jak David Beckham.

Zakładanie bezwłosego moneymakera ma swoje zalety. Gładka skóra nie tylko powoduje mniej podrażnień u partnerów, ale może pomóc ci wyglądać młodo, utrzymując gładką i złuszczoną skórę oraz utrzymując siwe owłosienie na twarzy. Ale jak ironiczne jest to, że najczęstszą praktyką pielęgnacji zdarza się być jeden większość facetów nie wykonać właściwą drogę. Amatorzy mogą nauczyć się opanować podstawy i uniknąć przerażających wrastających włosów, przeglądając te klasyczne końcówki do golenia. Ci, którzy wiedzą, jak władać, przystąpić do piany się.

Polecamy:

Harry ‘ S Truman Razor

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/harryc3a2c280c299s20truman20razor.html

Zdobywca nagrody Reader ‘s Choice za najlepszą maszynkę do golenia z wieloma ostrzami i ulubioną usługę subskrypcyjną wśród zespołu AskMen, Harry’ s utrzymuje proste golenie dzięki charakterystycznej maszynce, która łączy w sobie Gwiezdne ostrza z ergonomicznym uchwytem.

System wkładów z pięcioma ostrzami przecina włosy bez wysiłku, a wrastające włosy są wolne od podrażnień. Osiąga się to dzięki paskowi smarującemu z dodatkiem aloesu, który odżywia skórę przy każdym pociągnięciu. Każde ostrze jest idealnie ukształtowane, aby podnosić krótkie pasma bez żadnego ciągnięcia i natychmiast spłukuje zanieczyszczenia w kontakcie z wodą. 

Obiecująca Recenzja: “Mój brat i ja byliśmy klientami Harry’ ego od lat. Harry ‘ s to męski biznes pielęgnacyjny, który sprzedaje niedrogie maszynki do golenia, produkty czyszczące, a także artykuły higieny osobistej, aby dopasować je do maszynek do golenia. Zestaw zawiera dodatkowe wkłady, etui ochronne, żel do golenia i wybraną maszynkę do golenia.

Golarki Harry ‘ s mają najlepszą cenę, jaką widziałem, i podoba mi się wyższość ich produktów. Żyletki działają świetnie, podobnie jak ich żel do golenia! Nie używałbym żadnej innej marki.”- Paweł

Od 14,99 zł w Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20series209.html Elektryczna Maszynka Do Golenia

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20series209.html

Kiedy cierpliwość jest drugorzędna wobec próżności, nie wahaj się zaszaleć, jeśli oznacza to, że masz najbardziej wypolerowany kubek w biurze. Wybór naszego czytelnika na najlepszą golarkę elektryczną zapewnia to wszystko na czele pielęgnacji od pięknej estetyki do bezbłędnej wydajności.

Idealny dla wrażliwych typów skóry i skłonnych do wrastania włosów, czterodrożny system ścinania bezszwowo przechodzi przez fuzz, podczas gdy technologia SyncroSonic firmy zarządza 40 000 “działań przekrojowych na minutę”, aby wyrwać wszelkie utrzymujące się nici..

Obiecująca Recenzja: “Niedawno zastąpiłem starszą serię Braun 8 najnowszą serią 9 9385cc. Moja stara Golarka była dobra. Ten jest świetny! Działa znacznie ciszej i goli szybciej i gładsze. Stacja czyszczenia i ładowania jest również cichsza. Wbudowany trymer działa znacznie lepiej niż na mojej starej golarce. a cała jednostka wygodnie mieści się w mojej dłoni. Przyznaję, że jestem fanem marki Braun, ale ten topowy model jest wart dodatkowych pieniędzy! Wyświadczcie sobie przysługę, będziecie zadowoleni.”- Warren

309,94 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/merkur20long20handled20safety20razor.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/merkur20long20handled20safety20razor.html

Ten zwycięzca wyboru czytelnika dla najlepszej brzytwy jest również najbardziej wymagającą techniką usuwania włosów. To wyjątkowo ostre ostrze wymaga mniejszej liczby przejść przez brodę i policzki, co powoduje mniejsze szanse na podrażnienie i wrastanie włosów. Ale musisz zwolnić i nie spieszyć się, aby udoskonalić swoją technikę.

Zacznij od świeżego ostrza i wysokiej jakości kremu do golenia, który zapewnia łatwy poślizg. Trzymając maszynkę pod kątem 30 stopni (tak, jest to specyficzne) wykonuj krótkie pociągnięcia i często spłucz ostrze. Sztuczka z maszynką do golenia jest magiczna, aby złagodzić nacisk i pozwolić, aby ostrze żyletki wykonało pracę.

Obiecująca Recenzja: “Podobnie jak niektórzy ludzie, wahałem się, czy zostawić za sobą jednorazowe żyletki i zainwestować w bezpieczną maszynkę do golenia, głównie dlatego, że martwiłem się o nacięcie i skaleczenie maszynką z podwójną krawędzią. Myślę, że wynika to z faktu, że kiedy większość z nas myśli o “żyletce”, możemy pomyśleć o pojedynczych ostrzach używanych do przycinania farby z okien lub zeskrobywania naklejek z wnętrza szyb samochodowych lub szyb samochodowych i jak błąd z jednym może prowadzić do poważnych cięć. Kiedy jednak dostałem Merkur 23C, wszystkie moje obawy zniknęły. Dla początkujących do bezpiecznego golenia brzytwą był to zdecydowanie najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać. Po obejrzeniu kilku filmów o tym, jak prawidłowo golić się maszynką do golenia DE, wpadłem w próbne ostrze, z którym przyszło, przygotowałem twarz do golenia i zacząłem używać ciężaru brzytwy, aby przyciąć mój zarost. Chociaż miałem to tylko około tygodnia i nadal testuję niektóre ostrza do próbek, uwielbiam to. Pomaga mi skupić się bardziej na goleniu, wykonuje lepszą pracę niż moje jednorazowe ostrza, długa rączka doskonale współpracuje z moimi dużymi rękami i sprawia, że czuję się lepiej wiedząc, że nie wyrzucam więcej plastiku na wysypiska. Jeśli jesteś na płocie o Merkur, zwłaszcza jako ktoś nowy w użyciu brzytwa bezpieczeństwa, nie być. Zrób zanurzenie i zdobądź jeden.”- Bob

28,88 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/andis20fasttrim20personal20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/andis20fasttrim20personal20trimmer.html

Czy musimy zapomnieć o problemie z włosami w nosie i uszach? Często przeocza się to, co wyrasta z tych otworów, co sprawia, że trymer do włosów w uszach i nosach jest tak cenną inwestycją. Fasttrim odcina włosy z uszu i nosa za pomocą chirurgicznych ostrzy ze stali nierdzewnej, które łatwo spłukują. Korzystanie z baterii AA wydaje się nieco archaiczne jak na współczesne czasy, ale dobrze jest wytrzymać kilka miesięcy.

Obiecująca Recenzja: “Pięć gwiazdek! Dobra cena, działa dobrze!”- Piotr

15,59 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/headblade20moto20head20razor.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/headblade20moto20head20razor.html

Golenie kopuły stanowi własny zestaw unikalnych wyzwań i https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/headblade20moto20head20razor.html jest rozwiązaniem. Jest zaprojektowany z dwuosiowym zawieszeniem, które zapewnia zakręty głowy i miękki pierścień na palec dla łatwej manewrowości.

Pamiętaj, że przygotowanie włosów na głowie jest tak samo ważne, jak zmiękczenie fuzz na twarzy, więc umyj, szoruj i pianę odpowiednio. I zawsze pamiętaj, aby udusić gładką, ogoloną skórę głowy kremem z filtrem przeciwsłonecznym lub nosić czapkę dla ochrony-rak skóry i plamy starcze nie kończą się na linii włosów. 

Obiecująca Recenzja: “Zacząłem golić głowę i jednocześnie używać Moto Headblade. To już półtora miesiąca i bardzo mi się podoba. Mogę go używać pod prysznicem bez potrzeby lustra i golenia. Nie miałem żadnych problemów — żadnych cięć, cięć itp. A co najważniejsze, żona uwielbia nowy wygląd! Śledzę Headlube i moje problemy z suchą skórą głowy zniknęły. Jestem klientem na całe życie!”- T. C.

16,90 zł Amazon.com


Przycinanie Górnej Części Ciała


Włosy na klatce piersiowej, po przycięciu i oswojeniu, są duże i super męskie. Sean Connery, Tom Selleck i Hugh Jackman jako Wolverine Wysokiej jakości elektryczny trymer to najlepsza opcja. Zacznij od najdłuższego ustawienia i przycinaj aż do żądanej długości i grubości. Są szanse, że nie będziesz musiał poświęcać zbyt wiele uwagi górnej części ciała, a prosta praca przycinania jest czymś, na co możesz liczyć raz w tygodniu.

Polecamy:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20oneblade20body2020face20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20oneblade20body2020face20trimmer.html

OneBlade mógł zacząć od wymyślnego, niszowego narzędzia do pielęgnacji, ale rozwinął się wraz z konsumowaniem opinii publicznej i jest teraz narzędziem, na które wielu facetów liczy regularnie (OK w porządku, robimy) głównie dlatego, że jest tak dobry.

Ten zwycięzca Grooming Award pociąga za sobą podwójną odpowiedzialność, zarządzając fuzz na twarzy, a także na ciele. Korzystanie z zabezpieczenia click-on to bezpieczny sposób na brzęczenie grubszych, niechcianych włosów, podczas gdy użycie standardowego dwustronnego ostrza zapewnia bliższe wykończenie, które świetnie sprawdza się wokół konturów klatki piersiowej.

Obiecująca Recenzja: “Od lat chciałem to kupić! Zawsze się wahałem, ponieważ próbowałem ponad 5 różnych golarek elektrycznych. Nic nie zbliżyło się do brzytwy, aż w końcu wyciągnąłem wtyczkę. Poważnie, to nie jest jak każda inna Golarka elektryczna!!! Działa cuda, zwłaszcza gdy jest używany zgodnie z zaleceniami!!! Nie mogę tego wystarczająco podkreślić. Jeśli wahałeś się, czy go kupić. Teraz twój czas. Tak mi się spodobał, że kupiłem go dla taty. On też to uwielbia!!!”- Klient Amazon

49,95 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20bodygroom203500.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20bodygroom203500.html

Philips Norelco na zwycięstwo, jeśli chodzi o przycinanie górnej części ciała. To specjalnie zaprojektowane narzędzie oswaja Las rosnący pod twoimi dołami, a także większość innych części ciała. Ergonomiczna rama zapewnia wystarczającą elastyczność, aby utrzymać ją pod prysznicem i poruszać się po trudno dostępnych miejscach. Wiele ustawień długości zapewnia wystarczającą dźwignię, aby walnąć przez wszystkie długości włosów, a ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują lata użytkowania.

Obiecująca Recenzja: “Bądźmy szczerzy, większość z Was szuka czegoś, czym można ogolić jaja i powiem wam, że to działa niesamowicie. To niesamowite i nie boli ani nie skalecza skóry ani nic. Idealny szum za każdym razem.”- Hunter

39,95 zł Amazon.com

Powiązane: Twoje Maszynki Do Golenia do zarządzania owłosionymi podbródkami i puszystymi kulkami


Golenie Pachy


Był czas, kiedy golenie Pachy nie było tak naprawdę na porządku dziennym, ale 29% mężczyzn przyznało się do golenia Pachy nago (a kolejne 29% mówiło, że przynajmniej przycinają), wtedy musielibyśmy powiedzieć, że jeśli masz zamiar to zrobić, zrób to dobrze.

Każdy dobry groomer ciała wcześniej wspomniano będzie działać dobrze, aby przyciąć włosy do długości, którą pragniesz, i multi-ostrze brzytwa będzie dobrym towarzyszem, aby przejść do skóry. Nie idź tu pojedynczym ostrzem, bo prawie na pewno tego pożałujesz.

Jeśli naprawdę chcesz utrzymać pożądane włosy w granicach i niechciane włosy, decydując się na zabieg depilacji laserowej wzdłuż granic może ułatwić przycinanie, gdy zabierzesz tam swoje maszynki do włosów. Trwała redukcja włosów dzięki zabiegowi laserowemu to świetny sposób na ułatwienie codziennego życia. 


Pozbycie się włosów na plecach


Czy kiedykolwiek włosy na plecach lub ramionach były uważane za afrodyzjak? Nie, odkąd wyewoluowaliśmy z neandertalczyków. To powiedziawszy, jest to część życia prawie każdego człowieka, więc nie trzeba dodawać, że wymyśliliśmy kilka całkiem sprytnych sposobów radzenia sobie z tym. Możesz zdecydować się na depilację laserową całego ciała, która wykorzystuje intensywny Laser pulsacyjny lub IPL, aby zabić mieszek włosowy w trakcie wielu zabiegów.

Problem w tym, że ta technologia tej drogiej metody usuwania włosów nie działa na każdą kombinację kolorów włosów i skóry (jeśli masz jasną skórę i ciemne włosy, osiągniesz najlepsze wyniki). Ma to związek z IPL i jego interakcją z melaniną skóry. Oznacza to, że ta trwała metoda usuwania włosów może nie być trwała dla wszystkich. 

Powiązane: Najlepszy krem do depilacji dla mężczyzn

Inną opcją zatwierdzoną przez lekarza jest wypróbowana elektroliza, która powoduje trwałe usuwanie włosów przez zabijanie każdego mieszka włosowego jeden po drugim. Jak można sobie wyobrazić, to wymaga czasu, boli jak cholera i kosztuje ładunek łodzi. Jeśli nie są to Opcje, o których myślałeś, pozbądź się niechcianych włosów na ciele po niższych kosztach, a jednocześnie wyższych częstotliwościach.

Polecamy:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mangroomer20ultimate20pro20back20shaver.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mangroomer20ultimate20pro20back20shaver.html

Trymer Mangroomer ‘ s signature zapewnia wystarczająco długi zasięg, aby wyciąć uparte włosy na plecach i ramionach bez przekształcania cię w akrobatę. Dwie dołączane głowice golące z hipoalergicznymi ostrzami chronią skórę również przed podrażnieniami. Aktywuj przycisk Power Burst i przedzieraj się przez najgrubsze nici jak nóż przez gorące owłosione masło.

Obiecująca Recenzja: “W ostatnich latach “zapuszczam” włosy na plecach. Od tego czasu mój główny fryzjer pomógł utrzymać wszystko pod kontrolą na zapleczu swojego sklepu. Niestety, nie pakuje się dobrze podczas podróży przez dłuższy czas. Natknąłem się na “Mangroomer” na Amazon i zamówiłem jeden, aby zobaczyć, jak dobrze działa. Przyszedł dzisiaj i byłem tak podekscytowany, że naładowałem go i wziąłem na próbę. Świetnie się spisał w zaciszu własnego domu. Jestem szczęśliwy, moja żona jest szczęśliwa, a mój fryzjer będzie bardzo szczęśliwy, że nie będzie już musiał sprzątać tylnego pokoju.”- Rob-NYC

49,99 zł Amazon.com

Teraz Golarka Bakblade 2.0 Elite Plus

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/now20bakblade202.0

Wykończenie podparte pokazuje wysiłki, podczas gdy Ogolony tył pozostawia wrażenie. BaKblade zarabia Ci gładki tył (ten też), usuwając włosy z każdym pociągnięciem. Ergonomiczny uchwyt reach mierzony na stopach 1 1/2 zapobiega ciągnięciu ruchów akrobatycznych, aby wyrwać ostatnią irytującą nić, do której w przeciwnym razie trudno byłoby dotrzeć. Obsługuje również uniwersalny system napełniania ostrzy, więc załaduj go za pomocą wszystkiego, co masz pod ręką.

Obiecująca Recenzja: “Zadziałało dokładnie tak, jak zamierzano. Każdy, kto publikuje negatywne opinie na temat cięć, nie zadał sobie trudu, aby przeczytać instrukcje, obejrzeć film lub przeczytać którąkolwiek z recenzji tutaj. To narzędzie punktu obrotu. To bardzo naturalny ruch. Jeśli ramię znajduje się nad ramieniem, opuszczasz łokieć w dół, pozwalając krzywiznie narzędzia podążać za konturem ciała. To samo z tylnym uchwytem do dolnej części pleców. Jestem pewien, że jeśli przeciągniesz go prosto w górę lub na bok, nie postępując zgodnie z instrukcjami, prawdopodobnie skaleczysz się. Golę się na sucho i jest dobrze. RTFM.”- Thor

39,95 zł Amazon.com


Golenie Włosów Na Ciele


Jeśli pływasz, biegasz lub jeździsz na rowerze, płynne granie zapewnia rzeczywiste korzyści z wydajności, więc gol z określonym celem. Livestrong.com informuje o następujących:

“Istnieją różne motywy usuwania włosów na ciele, w zależności od sportu. Wyniki sportowe mogą przynieść korzyści. Łatwość leczenia urazu jest inną możliwością. Motyw estetyczny może również odgrywać rolę. Każdy sport ma inny powód. Dobrym przykładem są pływacy, rowerzyści i biegacze.”

Jeśli planujesz golenie włosów na rękach i włosach na nogach i gdziekolwiek indziej, oto jak to zrobić. Najpierw trochę się rozluźnij i przygotuj się na spowolnienie. Bardzo wolno. Golenie całego ciała wymaga czasu i na pewno nie chcesz przeciąć lub przeciąć ważnego organu … znasz ten. Po prostu wyobraź sobie najgorszy możliwy scenariusz(y). Chwyć elektryczny trymer i pracuj całym ciałem aż do zarostu, w tym plecami. Następnie weź żel do golenia i maszynkę ze świeżym ostrzem. Golić się zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Czasami łatwiej jest wziąć jedną część ciała na raz pod prysznicem. Jednego dnia ogol włosy na klatce piersiowej, następnego włosy na nogach i tak dalej. Spłucz zimną wodą, aby zamknąć pory. 

Polecamy:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gillette20fusion20proglide20styler.html Body Groomer

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/gillette20fusion20proglide20styler.html

Widząc, jak dogłębny może być proces golenia, wymaga to narzędzia do pielęgnacji z wszystkimi dzwonkami i gwizdkami zaraz po wyjęciu z opakowania. Na szczęście golarki Gillette oferują świetną opcję za prawie ułamek tego, czego szuka większość najlepszych golarek elektrycznych na rynku. Ten groomer 3-w-1-body jest wyposażony w niezbędne załączniki, aby uzyskać kompletne golenie i wykończenie od podstaw. Postępuj zgodnie z protokołem.

Obiecująca Recenzja: “Niestety nie mogę opublikować zdjęcia moich piszczących czystych piłek na Amazon. Nie bój się, jakość i przystępna cena sprawia, że jest to bez wątpienia wybór.”- LetsBarkQuietly

18,19 zł Amazon.com


Depilacja Włosów Na Ciele


Najlepszym sposobem na woskowanie jest wizyta u profesjonalisty. Jeśli naprawdę wolisz majsterkować, wiedz, że w zależności od grubości włosów proces usuwania może boleć jak MF. Dlatego przycinasz wybrane obszary, zanim zaczniesz przygodę, ale upewnij się, że jest wystarczająco dużo włosów, aby zostać podniesionym przez wosk. Istnieje ryzyko, że nie wyciągniesz włosów z korzenia, jeśli przycinasz zbyt nisko przed woskowaniem, a to jest przepis na wrastające włosy. 

Polecamy:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bodyhonee20extra20strength20hair20removal20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bodyhonee20extra20strength20hair20removal20kit.html

Oto zestaw w domu zaprojektowany do łatwej aplikacji na grubych i grubych włosach, przy użyciu wszystkich naturalnych składników, aby pozostawić skórę bez włosów przez okres do ośmiu tygodni. W pakiecie znajdują się również wykończeniowe chusteczki olejowe, które łagodzą pozbawioną powierzchni po zakończeniu.

Obiecująca Recenzja: “Jestem mężczyzną z grubymi, szorstkimi włosami na ciele, które zawsze sprawiały, że byłem raczej świadomy siebie. Golenie czegokolwiek innego niż moja twarz naprawdę nie działa, ponieważ po około 2 dniach odrasta kłująco i ohydnie, więc w końcu zdecydowałam się spróbować woskowania. Dla tych facetów, którzy nie są pewni, co robić, gorąco polecam zacząć tutaj.

Okazało się, że wosk jest o wiele bardziej wyrozumiały, niż pierwotnie przypuszczałem. Jest to trochę denerwujące, ponieważ trudno jest oderwać się od skóry i musisz najpierw użyć oleju, a następnie zmyć go. Właśnie skończyłem robić moją klatkę piersiową i brzuch i wyniki są całkiem dobre. Nie boli tak bardzo, jak się spodziewałem, a wyniki są bardzo lepsze od innych metod, które wypróbowałem. Raz próbowałem depilatora…..to jest około 1000 razy lepsze niż to. Miałem kilka łatek, ale to całkowicie moja wina jako pierwszy wosk. Tam, gdzie dostałem wosk, wykonał swoją pracę bardzo dobrze. Prawdopodobnie wrócę i wykonam jakąś pracę punktową po tym, jak Dam mojej skórze trochę czasu na regenerację. Mam trochę zaczerwienienia i wrażliwości, ale ponieważ moje uparte włosy nigdy wcześniej nie były wypychane w ten sposób, spodziewałam się tego.

Jednym negatywnym jest to, że materiały, które pochodzą z tego zestawu będą żałośnie niewystarczające, jeśli robisz pełną klatkę piersiową/pracę ciała. Dają Ci wszystko, czego potrzebujesz, ale za mało. Na szczęście kupiłem kilka dodatkowych pasków i patyczków (tej samej firmy), więc miałem dużo do roboty. Zostałeś ostrzeżony.”- J

19,99 zł Amazon.com


Krem Do Depilacji Ciała


Miejscowe kremy do depilacji są zwykle zabiegiem usuwania włosów z wyboru ze względu na ich łatwość użycia i długoterminową skuteczność. Zwykle śmierdzą i mogą powodować podrażnienia na szczególnie wrażliwych rodzajach skóry lub jeśli nie są właściwie stosowane, ale ogólnie jest to świetna opcja dla dużych, łatwych powierzchni.

Polecamy:

Nad ‘ s For Men Krem Do Depilacji

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nads20for20men20hair20removal20cream.html

Idealny do włosów na ramionach i włosach nóg, pleców i klatki piersiowej (a nawet do lekkiej pielęgnacji łubków) Nad pozostaje popularnym wyborem wśród bezwłosych konsensusów, zaprojektowanych tak, aby delikatnie ścierać szorstkie włosy bez podrażnień. Formuła zawiera masło shea, olejki nośnikowe i ekstrakty owocowe, które odżywiają skórę dodatkowym nawilżeniem. Pozostaw go na dowolnym miejscu od czterech do 10 minut, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Obiecująca Recenzja: “Wiemy, dlaczego jesteś tu prawdopodobnie: manscaping dla siebie lub swojego partnera.

Powiem krótko: jestem bladym Irlandczykiem o wrażliwej skórze. Użyłem go “niekonwencjonalnie”, ale poza tym, nadal zgodnie z zaleceniami. Zostawiłam go na dole na sześć minut, bez pieczenia, bez swędzenia, bez jawnego podrażnienia; chociaż skóra wokół mojej bazy była trochę wrażliwa przez dzień później, jakbym była lekko poparzona słońcem.

Produkt działał niesamowicie i usunął wszystkie włosy. Gorąco polecam jako alternatywę dla golenia i woskowania.”- Mark

$5.99 at Amazon.com


Przycinanie Na Dole


Tak jak prawdopodobnie doceniasz czyste pole gry, gdy jedziesz do centrum miasta, twój partner prawdopodobnie byłby równie zadowolony, widząc zadbany krajobraz wokół twoich genitaliów. Wszystko, co sprawi, że odwiedziny w niższych regionach będą bardziej ekscytujące, powinno być wykonywane konsekwentnie. Więc trzymaj go starannie przycięte tam na dole. Utrzymywanie włosów łonowych pod kontrolą pomaga również sprawić, że będziesz wyglądać na większego i kontroluje nieprzyjemne zapachy.

Nie jest konieczne opieranie wszystkich wyborów pielęgnacyjnych na tym, co inni będą oczywiście myśleć (możesz ogolić swoje jaja, jeśli czujesz się dobrze), ale ponieważ chcesz, aby ktoś zainteresowany zobaczył cię nago, powinieneś przynajmniej wziąć pod uwagę ich opinie. Ale pamiętaj, nawet jeśli zrobisz pielęgnację faux pas, włosy odrastają i wkrótce poczujesz się normalnie.

Polecamy:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20bodygroom207100.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20bodygroom207100.html

Na końcu tego kroku do pielęgnacji pachwiny znajdziesz obrotową głowicę do golenia z folii 3D, która porusza się płynnie po każdej powierzchni golenia, oferując doskonałą nawigację i bezpieczeństwo pod spodem. Dostępnych jest pięć różnych ustawień do cięcia różnych tekstur włosów. Ponadto na dole znajduje się Wbudowany trymer do wykonywania chwastów przed ustawieniem folii na worku.

Obiecująca Recenzja: “Na początek, nie ma to na celu wylesiania Konga. Jest to bardziej narzędzie do konserwacji. Należy również pamiętać, że to nie dostać się do Razor gładkie. Ale z tą wypowiedzią, tylko raz się zwinąłem. Co jest całkiem dobre jak na nieznaną trymerkę. Podobnie jak samolot, podejście jest ważne. Obserwuj kąty, a w mgnieniu oka osiedlisz się na dobrze utrzymanym pasie lądowania. Trymer jest bardzo wyrozumiały. Uszczypnie cię, zanim cię zwiną. Co jest bardzo wygodne, gdy stawia się przed perspektywą przycinania fuzz z mokrego worka jutowego z dwoma wiewiórczymi chomikami w środku. Pozostałe regiony powyżej i poniżej worka jutowego są łatwe i szybkie. W przypadku innych części ciała będziesz musiał przeczytać kolejną recenzję, Nie jestem zbyt włochatą osobą.”- Justin

249,99 zł Amazon.com

Equinox Profesjonalne Nożyczki Pielęgnacyjne Z Serii Razor Edge

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/equinox20professional20razor20edge20series20hair20cutting20scissors.html

Nożyczki nad ręczną maszynką? Ponownie, słowo kluczowe tutaj jest ” trim.”Kute ostre ostrza przecinają Tuleje z łatwością, gdzie jako regulowana śruba napinająca i gumowe wkładki na palce zapewniają odpowiednią ilość komfortu i stabilności do pracy wokół klejnotów koronnych — nie powodując przy tym żadnych potknięć. Jakość wykonania jest fenomenalna, dając nożyczkom nieskończony okres trwałości.

Obiecująca Recenzja: “Jestem licencjonowanym fryzjerem i zawsze kupuję bardzo drogie Japońskie nożyce. Są warte swojej ceny, a firmy wyostrzają je bez dodatkowych kosztów, więc możesz je trzymać przez lata, zanim nie będziesz mógł ich już wyostrzyć. Widziałem tak wiele dobrych opinii na temat tych niedrogich nożyc, musiałem je wypróbować. Są ostre, nie tak ostre jak moje Japońskie nożyce, ale bardzo blisko. Mają dobrą równowagę i bardzo dobrze ścinają włosy. Są to doskonałe nożyce dla początkujących, a profesjonaliści mogą nadal używać ich jako drugiego zestawu lub nożyc w domu. Gorąco polecam te nożyce, jeśli jesteś w szkole kosmetycznej. Nożyce, które dostajesz w swoim zestawie, nie są zbyt ostre, są o wiele lepsze, aby się z nimi uczyć i trzymaj się z dala od profesjonalnych Japońskich nożyc, dopóki nie będziesz biegły w strzyżeniu włosów. Profesjonalne Japońskie nożyce są tak ostre, jeśli przypadkowo dotkniesz ostrza, zostaniesz przecięty.”- Ariespd4

19,97 zł Amazon.com


Golenie Wszystkich Włosów Łonowych


Zejście tam z ręczną maszynką wymaga odwagi. Nie jest to zadanie niemożliwe, ale tylko naprawdę wykwalifikowani wiedzą, jak golić swoje jaja. Najmniejszy wypadek może spowodować, że położysz się na izbie przyjęć — poważnie. W tej małej sakiewce jest dużo rzeczy. Podczas gdy niektórzy odwiedzający mogą podziwiać wysiłek i uczucie miękkiego płótna, nie ma się czym spieszyć. Jak inaczej możesz chronić swoje genitalia przed otarciami skóry lub niechcianymi patogenami? Pozwól swoim łonom zajmować się ich sprawami lub ostrożnie je usuwaj. 


Brazylijski wosk dla mężczyzn


Raz na jakiś czas fajnie jest pójść na coś innego, ale statystycznie rzecz biorąc, pełna depilacja łonowa nie jest że już inna. Według badań przeprowadzonych przez witrynę badawczą Statista w lipcu 2017 r. 39% amerykańskich mężczyzn całkowicie usuwa wszystkie włosy łonowe, podczas gdy tylko nieznacznie bardziej wystarczy przyciąć, przy 46%. 

Powiedzmy, że pragniesz całkowicie nagiego obszaru pachwiny, wiesz, że istnieją rzeczywiste korzyści, które się z tym wiążą. Sprzątanie chłopców jest bardziej higieniczne i stwarza iluzję, że twoje kawałki są dobrze, trochę większe. Golenie, woskowanie, kremy do depilacji i wosk cukrowy mogą wykonać zadanie.

Jeśli golenie bardzo wrażliwej skóry (często określanej jako obszar “bikini”) tradycyjnym ostrzem, naprężaj skórę, odciągając ją do tyłu i nie spiesz się z pociągnięciami. Nie bój się użyć balsamu po goleniu, gdy skończysz. Jeśli depilacja woskiem, w pełni zalecamy wizytę u profesjonalisty. Bądź bardzo konkretny ze swoim żargonem przed pójściem do tej usługi. Niech estetyk wie dokładnie, gdzie chcesz jeszcze zobaczyć włosy lub po prostu iść odważny, Eee… łysy i poprosić ” Boyzilian.”Pamiętaj, że ta opcja wymaga również pewnego utrzymania.

Polecamy:

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fur20fuller20frontal20collection.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fur20fuller20frontal20collection.html

Podczas wyrywania włosów z korzenia w obszarach, które regularnie cieszą się ciepłymi, ciemnymi, wilgotnymi warunkami, możesz podjąć dodatkowe kroki, które pomogą Ci uwolnić się od guzów (i swędzenia). Olej z futra zmiękcza odrost włosów i oczyszcza pory, a krem do zarostu sprawia, że odrost jest miękki i delikatny. Wrastający koncentrat futra atakuje guzki, zaczerwienienia i podrażnienia, które naprawdę mogą być wrzodem na tyłku. Wszystkie te produkty są dostępne osobno, ale sugerujemy, aby wejść na całość, jeśli usuwasz wszystkie włosy. 

Obiecująca Recenzja: “Moja dziewczyna i ja kochamy to, jak się czujesz, kiedy skończysz!”- Alan

145 zł przy FurYou.com


Jak golić szyję


Koledzy, zaufaj nam, kiedy mówimy, że to nie jest obszar, który chcesz zaniedbać w pielęgnacji. Jeśli masz skłonność do włosów na szyi, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest spędzanie czasu w każdym tygodniu, aby je oswoić-czy to oznacza golenie, czy przycinanie – ponieważ w przeciwnym razie ryzykujesz wyglądanie jak wilkołak.

Ale – i to jest niezwykle, niezwykle ważne-największy błąd, jaki możesz popełnić, nie jest nie golenie szyi, ale golenie tylko połowy szyi. Jak to się stało? Kiedy rano patrzysz w lustro, widzisz swój zarost na twarzy, i widzisz włosy rosnące z przodu twojej szyi, ale włosy z tyłu twojej szyi są niewidoczne dla ciebie bez drugiego lustra. A wielu mężczyzn nie zadaje sobie trudu ostrożnie. ogolić tył karku, co skutkuje wieloma owłosionymi łatami, które ty może nie być w stanie zobaczyć, ale każdy na tyle nieszczęśliwy, aby złapać rzut oka z tyłu głowy na pewno zauważy.

Najlepszy scenariusz: mieć przyjaciela, współmałżonka lub innych znaczących dać rękę. W przeciwnym razie użyj drugiego lustra (lub aparatu w telefonie, jeśli jesteś zdesperowany) i zakończ pracę poprawnie. Pamiętaj jednak, aby nie skąpić na kremie do golenia: nie chcesz oparzenia brzytwą ani guzków z brzytwą na karku.


Nie golić wzorów … nigdzie


O ile nie jest to dla komicznej ulgi i będzie Ogolone po tym, jak śmiech ucichnie, faceci nigdy nie powinni golić żadnych włosów na jakiekolwiek wzory. Dotyczy to zwłaszcza włosów łonowych. Każdy, kogo zapraszasz do odwiedzenia, nie powinien potrzebować wskazówek-strzałek, tekstu ani żadnych symboli – w kształcie łona, aby uzyskać wiadomość. Prosty, niezakłócony szlak skarbów wystarczy.

Na koniec dnia, to od Ciebie zależy, jak chcesz nosić włosy na ciele. Niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie, czy dla tego, z którym się nim dzielisz, możemy dać Ci tylko najlepsze sugestie, jak pokryć wszystkie Twoje bazy. Cokolwiek robisz, wyjdź tam i baw się dobrze, bądź bezpieczny i pamiętaj, że włosy odrastają, więc nie bój się spróbować czegoś nowego.


Depilacja Laserowa Całego Ciała


Masz dość maszynki do golenia i kremu do golenia i trudno dostępnych miejsc? Może odczuwasz podrażnienie skóry, oparzenie brzytwą lub uderzenia brzytwy za każdym razem, gdy malujesz? Jest jeszcze jedna opcja, o której już wspomnieliśmy. jest to coś droższego, ale i trwalszego, choć nie uda Ci się tego samemu zastosować: depilacja laserowa.

Nie jest to realna opcja dla wszystkich-osoby bardzo jasnowłose, w tym mężczyźni z białymi włosami, mogą być wykluczone – ale większość mężczyzn będzie mogła przejść serię krótkich, bezbolesnych zabiegów laserowych mających na celu zabicie korzenia włosów za pomocą skoncentrowanej energii świetlnej. To nie jest stałe rozwiązanie do włosów na ciele, ponieważ sam mieszek pozostaje nieuszkodzony, ale powrót włosów potrwa znacznie dłużej. Zabiegi trwają do 30 minut, w zależności od szorstkości włosów, a skuteczne rezultaty mogą wymagać do 8 sesji, w zależności od ilości włosów na ciele.

Najczęściej stosowany w mniejszych obszarach (szyja i pachy) lub w trudno dostępnych obszarach, takich jak włosy z tyłu, zamiast kremu do depilacji, takiego jak Veet lub spray do usuwania włosów, zazwyczaj nie jest to coś, czego mężczyźni używają w okolicy narządów płciowych.

Depilacja laserowa jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają długotrwałych rozwiązań problemów z owłosieniem ciała, ale wyniki nie są tanie: średni koszt zabiegu wydaje się wynosić od $300 do ponad $600.

Możesz Też Kopać:

  • Walcz Z Niesfornym Zarostem Za Pomocą Tych Potężnych Trymerów
  • To właściwy sposób na mycie Brody
  • Co Ona Naprawdę Myśli O Twoich Włosach Na Ciele Ujawniła

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/geologie20products.html
Read More

Przegląd Geologiczny

Ten artykuł jest sponsorowany przez Geologie. Przegląd Geologiczny Czy spersonalizowany schemat pielęgnacji skóry Geologie spełnia oczekiwania? Ryan McWilliams…