Rozmowy O Pieniądzach: Dom Finansowy I Jej Chłopak

Rozmowy O Pieniądzach: Dom Finansowy I Jej Chłopak

Poprosiliśmy Perwersyjną Parę O Wyjaśnienie Finansowej Dominacji

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Każdy chce pieniędzy, ale omawianie ich w ramach parametrów związku może być onieśmielające. Gdy traktowane nieprawidłowo, Finanse mogą zniszczyć Romantyczne partnerstwo – ale gdy odbywa się w tandemie, prawo rozmowy pieniądze mogą przejść długą drogę. To wygląda inaczej dla różnych ludzi. Witamy w Rozmowy O PieniądzachNowy cykl askmena o relacji między naszymi pieniędzmi a naszymi związkami. Porozmawiajmy o centach, kochanie. 

Być może słyszałeś o Daddy Doms, którzy podniecają się płaceniem za każdą potrzebę swojej dziewczyny. Inni mężczyźni podniecają się dawaniem kobietom pieniędzy – jako Uległe, nie dominujące, a kobiecie mogą nigdy nie spotkać się osobiście. Tatiana zarabia dodatkowe $35,000 rocznie z takich “płatnych świń” poprzez swoją pracę jako domina finansowa.

“Dominacja finansowa to pozwalanie kobiecie, której nie znasz, wejść do twojego życia, wejść na twoje konto bankowe, wejść do portfela i robić to, co chce. I zmuszanie do oglądania-mówi Tatiana.

Tatiana ma chłopaka o imieniu Ted, który jest na tyle męski, aby wspierać jej pracę. Po tym wszystkim, to więcej pieniędzy dla nich, aby użyć, aby wyjść i świętować, gdy Tatiana wraca do domu z codziennej pracy w mediach,dla których podróżuje.

Zarówno Tatiana, jak i Ted, po trzydziestce, byli wcześniej małżeństwem. Ted ma pewną siebie i niezależną kobietę swoich marzeń, a Tatiana znalazła kogoś, kto kocha ją za to, kim jest. Zapytaliśmy, co Ted sądzi o płatnych świniach Tatiany, czym dokładnie jest płatna świnia i jak odległość sprawia, że serce staje się silniejsze.

AskMen: Tatiana, jak dostałaś się do finansowej dominacji?

Tatiana: robię to od nieco ponad roku. Zaczynałem jak każdy inny millennial, który chciał Instagramować swoją podróż fitness. Zacząłem robić sobie zdjęcia i umieszczać je w Internecie. Chciałem wiedzieć, czy jest sposób na zarabianie. Uruchomiłem kilka różnych Instagramów, które są związane z dominacją finansową; niestety po pewnym rozmiarze zostały zamknięte. Ale mam inne sposoby na kontakt z ludźmi, z którymi pracuję. Media społecznościowe były dużą częścią tego i za pomocą hashtagów. Natknąłem się na #paypigs. Pomyślałem sobie: “nie ma mowy, żeby to było prawdziwe.”Ale próbowałem i zacząłem otrzymywać prywatne wiadomości od facetów z pytaniem, czy mogą zapłacić daninę. I to było otwierające oczy, że ludzie byli skłonni wysłać mi pieniądze zasadniczo bez wysiłku. Przyciągnęło uwagę. Poza mediami społecznościowymi istnieje wiele świetnych zasobów online, takich jak cena.

Czy angażujesz się bezpośrednio ze swoimi klientami, czy jest to głównie online?

Tatiana: rzadko rozmawiam z facetami przez telefon. Zrobię kilka rzeczy telefonicznych przez Google Voice. Ale ogólnie lubię zachować anonimowość. Czasami pozuję topless, bo dostaję tych mężczyzn, którzy mówią: “Nie wiem, co myślę o wysyłaniu Ci pieniędzy”, ale chcą wysłać mi $400 lub $500 za całkowicie nagie zdjęcie. Szczerze mówiąc, możesz iść na Tinder i to zrobić, więc mi to nie przeszkadza. To inny poziom. Oferuję luksusową usługę. Nie rozumiem, dlaczego zapłacili tyle za nagość, ale nie będę patrzył koniowi w usta.

Jak się poznaliście? Co wam się w sobie podobało?

Poznaliśmy się na krześle. Pamiętam, że miałem nadzieję, że się cofnie. Kiedy skończyliśmy wysyłać wiadomości, przypomniałem sobie, że byłem bardzo podekscytowany, ponieważ była jedną z dziewczyn, którymi bardzo się interesowałem. Byłem nią zainteresowany bardziej niż tylko fizycznie, wydawało się, że jest w niej wiele. Ma wiedzę o rzeczach, które lubi. Nie po to, żeby nikomu zaimponować, tylko jej.

I Ted wspiera pracę nad dominacją finansową?

Tatiana: nie ma nic przeciwko. Robi się trochę dziwny, kiedy robię rzeczy telefoniczne lub filmy Snapchat, ale bardziej martwi się o moje bezpieczeństwo. To związek, w którym jestem z kimś, kto lubi mnie za mnie. W końcu czuję, że jestem w związku, na który zasługuję. Ted: nigdy nie miałem z tym problemu tylko dlatego, że nie jestem niepewny. Nie boję się, że ucieknie z żadnym z nich. Nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy, jest na wyciągnięcie ręki.

Za co chcą płacić subskrybenci finansowi?

Tatiana: Wakacje. Pojechałem na Hawaje na urodziny mojego przyjaciela i jeden z moich ludzi zapłacił za prawie wszystko. Mam listę życzeń. Oczywiście, wolę dostać pieniądze, a nie inny zestaw butów. Większość pieniędzy przychodzi na Venmo i PayPal. Uwielbiają kupować bieliznę, która jest na mojej liście życzeń Amazon. Moja ulubiona Bielizna To Anything Agent Provocateur w czerni. Wszystko czarne.

Jak świętujecie specjalne okazje?

Ted: nie obchodziliśmy żadnych rocznic, a to było porozumienie z obu stron. Oboje byliśmy małżeństwem przez wiele lat, więc nie będziemy świętować rocznic randek. Jej praca w mediach sprawia, że podróżuje przez długi czas, więc oglądanie jej po powrocie do domu jest świętem. Zwykle jemy kolację gdzieś po cichu w te noce, kiedy wraca. Odległość ma w sobie romans; za każdym razem, gdy się spotykasz, jest wyjątkowa.

Kiedy wychodzicie na kolację, jak podzielicie koszty?

Zazwyczaj chodzi o tego, kto wpadnie na ten pomysł. Jeśli powiem, “chodźmy tutaj”, zapłacę za to.

Ile wydajesz na kolejne miesięcznie?

Wynajem:
Tatiana: $1,600

Ted: mieszkam godzinę drogi stąd w bardziej wiejskiej okolicy, więc około 700 dolarów miesięcznie.

Samochody:
Tatiana: moja opłata za samochód wynosi 230 dolarów miesięcznie i niestety miałem jazdę pod wpływem około 3 lata temu, więc moje ubezpieczenie to także 230 dolarów miesięcznie. Więc w sumie $ 460 miesięcznie.

Nie dla mnie.

Ubrania:
Tatiana: Haha, nie wydaję za dużo pieniędzy na własne ubrania. Od tego są moje łodzie podwodne.

Nie wydaję dużych pieniędzy na ubrania.

Żywność:
Tatiana: tam idą moje pieniądze. Około $150 tygodniowo, więc $ 600 miesięcznie.

Często wychodzimy na kolację.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts