Różne Poziomy Oszukiwania

Różne Poziomy Oszukiwania

Różne Poziomy Oszukiwania

Istnieje Pięć Poziomów Oszukiwania – Jak Daleko Się Posunąłeś?

Sądząc po niesławnym włamaniu Ashley Madison i niezliczonych viral stories jeśli chodzi o niewiernych partnerów, którzy są Przyłapani w Internecie, istnieje wiele oszustów. Możliwe, że sam kogoś zdradziłeś. Ale na liście zachowań, które ludzie uważają za niedopuszczalne, niewierność bez wątpienia zajmuje pierwsze miejsce. Bez względu na to, jak powszechne jest to oszustwo, jest jednym z ostatnich tabu w naszym wyzwolonym seksualnie społeczeństwie — a ostatnia ankieta Gallupa pokazuje, że ludzie bardziej akceptują praktyki takie jak samobójstwo, poligamia i klonowanie ludzi niż pozamałżeńskie romanse.

Nawet jeśli wydaje się, że społeczeństwo wydało na Ciebie bezlitosny osąd za to, że jesteś niewierny, musisz wiedzieć o czymś ważnym:

Nie powinieneś czuć się źle z powodu oszukiwania-przynajmniej nie za sposób, w jaki sprawia, że patrzysz na resztę świata. Jeśli nie czujesz przytłaczającego poczucia winy, że społeczeństwo mówi ci, że nie spełniasz ich oczekiwań, nie martw się. Te oczekiwania są obłudne, jeśli nikt inny nie przestrzega zasad. Twój brak wstydu oznacza po prostu, że rozumiesz, że ludzie spoza twojego związku nie powinni dyktować sposobu, w jaki odnosisz się do siebie i swoich działań.

To powiedziawszy, ty powinien Poczuj wyrzuty sumienia za swoje niewierne zachowanie. Czy powiesz jej, co zrobiłeś, czy nie – co jest całkowicie inna dyskusja – zdradziłeś zaufanie partnera i złamałeś najbardziej osobistą obietnicę, jaką możesz złożyć. To właśnie powinno skłonić cię do refleksji nad prawdziwym stanem twojego związku i dlaczego oszukiwałeś w pierwszej kolejności.

Jak każda inna niedyskrecja, istnieje wiele poziomów niewierności. Gdziekolwiek znajdziesz się na skali, możesz pokazać pracę, którą musisz wykonać, aby uratować swój związek — lub jeśli jest to coś, co jest nawet warte uratowania. Pamiętaj, że fakt, że byłeś niewierny, nie powinien sam w sobie być bodźcem do zmiany w twoim związku. Zamiast tego powinno to być katalizatorem do zbadania, dlaczego możesz potrzebować pewnego rodzaju zmiany, zarówno w twoim związku, jak i w całym życiu.

Poziom Pierwszy: Mała Wędrówka

Jesteś w oddanym związku, ale masz błądzące oko. Poświęciłeś swoją uwagę innym kobietom, nie wspominając o tym, że się za ciebie wypowiadasz. Fantazjowałeś o oderwaniu się od partnera i chociaż technicznie nigdy nie zrobiłeś nic złego, z pewnością położyłeś podwaliny.

Szczera Refleksja: To normalne. Wszyscy faceci, w takim czy innym momencie, będą kuszeni. Kiedy znajdziesz się w wędrówce, pomyśl o powodach, dla których zdecydowałeś się ograniczyć do tej konkretnej osoby. Jeśli nie masz obsesji na punkcie tego, co tracisz z powodu starej kuli i łańcucha, nie powinno to stanowić problemu.

Poziom Drugi: Czysto Fizyczna Niedyskrecja

Byłeś fizyczny z kimś, kto nie był twoim znaczącym drugim. Ale to nie było coś, co planowałeś zrobić. Miałeś niedosyt lub słaby moment-nie mogłeś się powstrzymać. Co ważne, to była jednorazowa sprawa. Nie planujesz w przyszłości zmienić tego konkretnego flirtu w coś istotnego, ani nawet ponownie postawić się w podobnej sytuacji.

Szczera Refleksja: To się stało, bo straciłeś kontrolę. Biorąc pod uwagę okoliczności, prawdopodobnie byłeś poza domem i cieszyłeś się życiem, tak jak każdy inny kochający zabawę facet. Problem w tym, że jesteś w związku, więc nie jesteś zwykłym facetem. Musisz zdać sobie sprawę, że nie możesz postawić się w sytuacji, w której zawiedziesz swoją dziewczynę — i siebie — w dół. To może oznaczać ograniczenie picia, albo wieczory z chłopakami, jeśli stawiają cię w niebezpiecznej sytuacji. Jeśli nie możesz tego poświęcić, prawdopodobnie nie powinieneś kontynuować swojego zaangażowania.

Poziom Trzeci: Przywiązanie Emocjonalne

Miałeś platoniczny związek, który rozwinął się w coś więcej — ale już masz kogoś, kto jest dla ciebie czymś więcej. Jeśli doszedłeś do punktu, w którym uznajesz te uczucia drugiej kobiecie, posunąłeś się za daleko.

Szczera Refleksja: Chociaż może to nie wydawać się tak poważnym niedyskrecją, jak poziom drugi, rozważ to: prawdopodobnie byłeś fizyczny z większą liczbą kobiet niż te, które nazwałeś dziewczyną. Jesteś w związku z powodu szczególnego emocjonalnego związku między tobą a twoim partnerem. Więc kiedy dzielisz tę samą intymność z innym, poziom zdrady jest wyższy. To, co musisz teraz zrobić, to zważyć okoliczności, być uczciwym wobec obu kobiet i podążać za sercem — do jednej z nich.

Poziom Czwarty: Wiele Niedyskrecji

Znasz ten typ: ma dużą siłę i odnosi sukcesy (a przynajmniej zachowuje się tak, jakby był) z wierną kobietą w domu. Ale kiedy tylko może, znajduje jakiś ogon (jego termin) i ma trochę zabawy, nieoficjalnie.

Szczera Refleksja:Tak się dzieje, gdy poziom drugi nie może podjąć trudnych decyzji, aby dokonać zmiany. Jeśli to Ty, prawdopodobnie masz więcej osobistych problemów niż twój związek. Musisz zrobić krok do tyłu i dowiedzieć się, dlaczego nie możesz pozostać zaangażowana. Jeśli nie możesz zatrzymać swojego impulsywnego zachowania, Zakończ swój związek – i może idź do terapeuty.

RELATED READING: relacja jednej kobiety o rozpoczęciu romansu

Poziom Piąty: A Full-Blown Affair

Masz dwa zainwestowane relacje, skutecznie dzieląc się na pół. Zdradzasz nie jedną, ale obie kobiety utrzymując tę farsę.

Szczera Refleksja: Ponownie, to jest to, co się dzieje, gdy nie podjąć odpowiednie kroki po autorefleksji na poprzednim poziomie. Zamiast decydować, która kobieta jest warta ślubowania, zdecydowałeś, że nikt nie jest wart Twojej pełnej uwagi-nawet sam. Musisz się przyznać i wprowadzić zmiany, ponieważ nie tylko ranisz ich i marnujesz ich czas — szkodzisz sobie, dzieląc uwagę i prowadząc podwójne życie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts