10 znaków, że Cię odbierze

10 znaków, że Cię odbierze

10 znaków, że Cię odbierze

Jeśli naprawdę na Ciebie leci, natychmiast rozpoznasz te 10 znaków

Więc jesteś w towarzystwie kobiety, którą uważasz za atrakcyjną, ale nie jesteś pewien, czy ona cię lubi, czy po prostu jest przyjazna. Zawsze trudno powiedzieć na pewno, ale oto 10 pierwszych oznak, że cię odbierze:

1. Patrzy na Ciebie.

Będziesz wiedzieć, czy ona daje Ci seksowne oczy: będą się tlić z drugiej strony pokoju (lub na niewielkiej odległości między wami) i nie pozostawiają wątpliwości, że widzi cię jako coś więcej niż tylko przyjaciela.

2. Ciągle Cię Dotyka

Niektóre kobiety są drażliwy feely, nawet z przyjaciółmi; ale jeśli ona jest wielokrotnie dotykając Cię na rękę lub nogę w zabawny sposób, ona prawdopodobnie wskazuje, że ona uważa cię atrakcyjny.

3. Śmieje się z Twoich przeciętnych żartów

Śmiech z żartów danej osoby jest świetnym smarem społecznym i wskazaniem, że uważasz, że ich firma jest warta zachodu, ale jeśli zachowuje się, jakbyś był najzabawniejszym mężczyzną na świecie, zdecydowanie rzuca ci kość, sygnalizując, że jest w tobie.

4. Ona naprawdę słucha twoich opowieści.

Jeśli wykazuje duże zainteresowanie wszystkimi Twoimi historiami, może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy: albo jesteś niesamowitym gawędziarzem, którego uważa za interesującego w platoniczny sposób … albo próbuje cię poderwać. Wskazówka: chyba, że wszyscy zawsze uważają cię za olśniewającego, prawdopodobnie jest to drugie.

5. Ignoruje przyjaciół, rozmawiając z Tobą.

Jeśli jesteś w barze lub na imprezie, a ona ignoruje swoich przyjaciół dla Twojego dobra przez większość nocy, jest to dość wyraźny znak, że jesteś tym, z którym chce spędzić czas.

6. Ona jest ubrana dla Ciebie

Jeśli umówiłeś się na spotkanie z wyprzedzeniem — na przykład w dniu Krzesiwa, w przeciwieństwie do przypadkowego spotkania w barze-zwróć uwagę na to, jak się prezentuje. Jeśli Wystroiła się do dziewiątek w Twoim imieniu, to dobry znak, że chce cię złapać.

7. Pytała O Ciebie.

Pamiętasz to, co robią licealiści, kiedy Dave każe Tysonowi powiedzieć Becce, że lubi jej koleżankę Jess? Dorośli też czasami tak robią. Jeśli przekazała wiadomość przez sieć przyjaciół, że leci na ciebie, to zgadnij co: leci na ciebie!

8. Ona Tymczasowo Pozbyła Się Wszystkich Swoich Przyjaciół

Faceci mogą wyglądać jak chłopcy dla przypadkowego obserwatora. Jeśli zmusza ich do ucieczki, kiedy się zbliżasz, może próbować dać ci sygnał, że jest dostępna.

9. Szuka Wymówek, By Przedłużyć Rozmowę

Jeśli twoja rozmowa jest kręta przez jakiś czas, ale nie pozwoli jej się zakończyć-Zwykle przedłużającymi się pytaniami typu ” więc, gdzie jeszcze podróżowałeś?”lub” Jaka jest twoja ulubiona piosenka?”- próbuje spędzać z tobą więcej czasu. To dobry znak, że na Ciebie leci.

10. Mówi ci, że cię odbierze.

Jest rok 2015, a wiele kobiet jest gotowych porzucić podprogowe podejście i powiedzieć Ci — słowami — że są w tobie. Może to przybrać następujące formy: “jesteś słodka”, “dziś było naprawdę fajnie”, a co najlepsze, “zróbmy to jeszcze raz wkrótce”. Nie szukaj dalej niż ten bardzo oczywisty znak!

RELATED READING: 13 rzeczy, które kręcą Kobiety Bardziej niż myślisz

No i proszę. Oczywiście, nie ma gwarancji, że kobieta jest w ciebie, dopóki nie powie tak, a świat randek może być pełen niejasności, ale jeśli ona daje Ci jeden z powyższych 10 znaki — lub jeszcze lepiej, połączenie dwóch lub więcej — możesz być pewien, że jesteś odbierany. Nieźle!

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts