Stara Marynarka zapłaci pracownikom za pracę w lokalach wyborczych w dniu wyborów 2020

Człowiek stojący przy kabinie do głosowania z dzielnikami, które mówią "głosuj obok flagi USA".

Stara Marynarka zapłaci pracownikom za pracę w lokalach wyborczych w dniu wyborów 2020

Stara Marynarka zobowiązała się płacić swoim pracownikom za pracę w sondażach

Podczas gdy niektóre firmy zobowiązały się dać swoim pracownikom czas wolny na głosowanie w nadchodzącym dniu wyborów, Old Navy zachęca swoich pracowników do rock głosowania w zupełnie bezprecedensowy i, szczerze mówiąc, Hojny sposób.

Old Navy ogłosiła we wtorek-który był, odpowiednio, National POLL Worker Recruitment Day — że zapłacą swoim pracownikom sklepu za osiem godzin pracy, jeśli będą służyć jako pracownicy ankiety w listopadzie. 3. W celu rozwiązania ogólnokrajowego niedoboru, casual fashion retailer współpracuje z Sojuszem obywatelskim i zasilić sondaże w celu rekrutacji 250,000 nowych pracowników sondażowych w tym cyklu wyborczym.

Powiązane: Głosowanie może być największym wyzwaniem w 2020 roku

“Każdy głos w tym kraju ma znaczenie i zasługuje na wysłuchanie w sondażach, a jeśli my w Old Navy możemy być nawet niewielką częścią uczynienia tego procesu bardziej dostępnym dla społeczności, które nazywamy domem, jesteśmy na pokładzie” – powiedziała Nancy Green, szef Old Navy.

Firma wydaje ten pilny apel o wolontariuszy do swoich prawie 50,000 pracowników terenowych w ponad 1,000 sklepach w USA. nacisk na nowych pracowników ankiety przychodzi, gdy pandemia zmusiła osoby z wyższym ryzykiem powikłań koronawirusa do anulowania swoich planów pracy w wyborach. Od aktywacji Gwardii Narodowej o pomoc do obniżenia minimalnego wieku, aby służyć jako pracownik sondażu, kilka stanów w całym kraju robi wszystko, aby zachęcić więcej osób do pracy w swoich lokalnych stoiskach w listopadzie.

Old navy zauważyła, że oprócz wynagrodzenia z firmy, pracownicy nadal będą uprawnieni do odszkodowania z ich lokalnej jurysdykcji, jak również. (Bo tak, można dostać wynagrodzenie za pracę w tych sondażach.)

Detalista stwierdził również, że sięgnie poza swoich pracowników, zapraszając uprawnionych konsumentów do udziału w sondażach. Niestety, nie będą płacić tym konsumentom za swoje usługi dla amerykańskiej demokracji, ale bycie pracownikiem sondażu jest czymś, co należy zrobić dla swojego kraju, a nie dla wynagrodzenia, prawda? 

Dla przypomnienia, każdy może się zapisać, aby ubiegać się o pracę w pobliskiej lokalu wyborczym tutaj.

Możesz Też Kopać:

  • Skorzystaj z prawa głosu … na trampki
  • Czy związek może przetrwać, jeśli masz różne poglądy polityczne?
  • 31 Firm, Od Których Możesz Teraz Kupić Maski Na Twarz
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Spodenki Little Donkey Andy UPF, Columbia quarter-zip UPF sweter i UV Skinz UPF bucket hat.
Read More

Najlepsza odzież UPF

Najlepsza odzież UPF Kto By Pomyślał, Że Dbanie O Skórę Może Być Tak Stylowe? Ashley Keegan 16 lipca…
Utrzymywanie Suchych Jaj
Read More

Utrzymywanie Suchych Jaj

Utrzymywanie Suchych Jaj Pięć Sposobów, Aby Zachować Świeżość Tego Lata Katie Chang 1 czerwca 2015 Podziel się RedTube…