Zegarek Snob Ustawia Trzy Czytniki Prosto Mówi Dlaczego Zegarki Kosztują Ile Kosztują

Zegarek Breitling Aerospace Pan AM

Zegarek Snob Ustawia Trzy Czytniki Prosto Mówi Dlaczego Zegarki Kosztują Ile Kosztują

# Patrz Snob myśli, że wszyscy jesteśmy snobami #

Bądźmy Crystal Clear


Jestem twoim wielkim fanem, jak wspomniałem w poprzednich wiadomościach.

Myślę o zakupie Breitling Aerospace Professional z początku 2000 roku. myślę, że są one świetne kupić w c.€1.5 k i jestem wielkim fanem Aerospace z tego konkretnego okresu. Jakie są Twoje opinie na temat tego modelu i cyfrowych zegarków w ogóle?

Powiązane: W zeszłym tygodniu: zobacz jak Snob skarci trzech czytelników, którzy nie ufają własnym gustom

Wiesz, że muszę przyznać, że mam coś w rodzaju słabości do gatunku, co może lub nie może zaskoczyć częstych czytelników; od dawna mam uczucie do wielofunkcyjnych zegarków kwarcowych, w ogóle. W rzeczywistości posiadam kilka G-Shoków (w tym bardzo dziwny, ale nieodparty model wysokościomierza, który jest wrażliwy na wysokości, które, gdybym na nich, natychmiast by mnie zabiły) i bardzo lubię Omegę X-33, a także szereg zegarków tego gatunku, od Omegi i innych, które go poprzedzały. 

Nie jestem pewien, dlaczego, ponieważ są pod każdym względem antytezą tego, czego zwykle szukam w zegarku na rękę, chociaż uważam, że niektóre zastrzeżenia wobec nich są w pewnym stopniu nieuzasadnione. Szybkie starzenie się jest jednym, jednak trzydziestoletni G-Shock nadal wydaje mi się istotny i interesujący (jeśli w ogóle zamierzasz przyznać zainteresowanie jednym), a potrzeby, które spełniają funkcje Breitlinga, są równie istotne, jak wtedy, gdy zegarek został wyprodukowany po raz pierwszy. Wielu miłośników zegarków brzydzi się zegarkami kwarcowymi wszelkiego rodzaju, ale zawsze czułem to irracjonalne uprzedzenie wobec rodzaju zegarmistrzostwa, które nie tylko dominuje od wielu dziesięcioleci, ale także jest całkiem interesujące samo w sobie.

Jestem co prawda bardziej miłośnikiem gadżetów dla samego siebie niż wielu miłośników zegarków, ale jeśli je lubisz, nie ma powodu, aby nie cieszyć się jednym.


Młodość marnuje się na młodych


Od dłuższego czasu czytam Watch Snob i czytam również inne artykuły na temat Askmena. Rynek, w którym czuję, że jest niedoceniany na AskMen, odnosi sukcesy starsi Mężczyźni, a w szczególności artykuły na temat odzieży, akcesoriów i “rzeczy” dla mężczyzn, którzy mają znaczny dochód do dyspozycji i którzy są gotowi wydać część z nich na wyglądanie jak najlepiej i prezentowanie się tak dobrze, jak to możliwe.

AskMen na ogół zaspokaja potrzeby młodszego rynku. Jest to w porządku, a większość podobnych stron również. Uważam to za ciekawe, ponieważ większość młodszych mężczyzn po prostu nie ma zbyt wiele pieniędzy, to starsi faceci, którzy mają. Co ciekawe, większość reklamodawców celuje w szczególności w młodszych mężczyzn, podczas gdy to starsi Mężczyźni są tymi, którzy mogą sobie pozwolić na zakup produktów.

Istnienie sekcji dla ” ludzi środków “(lub czegoś w tym rodzaju) byłoby potężnym losowaniem dla dolarów reklamodawcy, a także “wskazywałoby drogę” do przodu i do góry dla młodszych mężczyzn, którzy aspirują i miejmy nadzieję są na drodze do sukcesu. Poza Doliną Krzemową, nikt nie nosi tenisówek w sali konferencyjnej, na sali sądowej, w bankowości w Polityce . . .

Oglądaj snoba ma ten rynek ($100k dochodu rocznie plus) doskonale pokryty, i chciałbym zobaczyć podobną treść na innych rzeczach.

Podnosisz kilka interesujących punktów. Z biegiem lat zrozumiałem, że ta strona i ja jesteśmy trochę dziwni pod pewnymi względami-w rzeczy samej, wiele z tego, co jest opisane gdzie indziej, wydaje się być skierowane do młodszych, a może mniej zamożnych dżentelmenów. Rzeczy, które kosztują setki dolarów, są z pewnością łatwiejsze do posiadania i cieszenia się wcześniej w życiu, dla większości facetów, niż rzeczy, które kosztują w tysiącach lub dziesiątkach tysięcy dolarów.

Zegarmistrzostwo, zwłaszcza Szwajcarskie, stanowi pod tym względem interesującą zagadkę. Przez lata przeszedł wiele zmian, od wprowadzenia komponentów silikonowych, przez wzrost wysokiej precyzji i zaawansowanych technologicznie procesów produkcyjnych w ostatnich latach, po eksplozję zainteresowania zegarmistrzostwem na całym świecie, napędzaną błyskawicznym wzrostem Internetu zegarków. Wiele z najciekawszych działań związanych z zegarkami i kolekcjonowaniem zegarków ma teraz miejsce na Instagramie, który jest w dużej mierze zaludniony, jeśli chodzi o Zegarki, z dupkami bardziej zainteresowanymi autopromocją niż zegarkami, a których wiedza jest gorsza niż powierzchowna-jednak jest bardzo niewielu, którzy faktycznie przyczyniają się do czegoś pozytywnego i znają się na rzeczy.

Jedną z najważniejszych zmian i jedną z najbardziej godnych ubolewania z punktu widzenia klienta jest to, że cena nowych zegarków (i vintage również, choć nie we wszystkich przypadkach) wzrosła od początku tego wieku. Oznacza to, że dość trudno jest odpowiedzieć na pytanie dotyczące jakiegokolwiek dobrego zegarmistrzostwa bez mówienia o rzeczach, które kosztują tysiące dolarów. Chociaż moją osobowością jest tutaj Zegarek Snob, obecnie snob-dom jest niemal narzucony, przynajmniej z punktu widzenia ceny (jest to jeden z powodów, dla których niedrogie, Nie-Wielkie Zegarki Seiko od Seiko, są tak bardzo lubiane przez młodszych entuzjastów; mogą sobie na nie pozwolić).

Zgadzam się z Tobą w teorii, że to może być interesujące do zbadania, ale nie byłbym człowiekiem do tej pracy. Moja wiedza w innych dziedzinach jest znacznie mniej systematyczna niż w zegarkach, a w niektórych przypadkach wręcz Dziwna (miłość do algierskich win rozwinąłem po przeczytaniu w młodości, że są one preferowane przez m, szefa Secret Service w powieściach o Jamesie Bondzie, co zdobędzie mi punkty bez prawdziwych entuzjastów wina, chyba że chybię). Być może równie dobrze jest zostawić AskMen.com gdzie jest-teoretycznie można mieć rację, ale dobrze się wie, co jest w sterówce, a co nie.


Nie przeocz Grand Seiko


I ‘ m reaching out in hope that you can provide some guidance on a watch purchase I plan to make. Mam budżet $10,000 na zakup, ale byłbym skłonny podnieść to do $15,000 za odpowiedni zegarek. Mam problem ze znalezieniem zegarka, który spełnia pewne bardzo konkretne kryteria, które wyjaśnię dalej.

Po pierwsze, jestem profesjonalistą inwestycyjnym z ponad 15-letnim doświadczeniem w bankowości i funduszach hedgingowych. Mam tendencję do obsesji, a znaczenie, które kładę na maksymalizowaniu wartości podczas handlu akcjami, odnosi się również do wszystkich innych części mojego życia. Niekoniecznie oczekuję zakupu zegarka, który może natychmiast zwiększyć wartość (podobnie jak być może Rolex GMT Master II), chciałbym po prostu zachować rozsądną wartość.

Po drugie, jestem autystyczny, ale nie w sposób, który można łatwo zidentyfikować z przypadkowych interakcji społecznych. Zamiast tego, moje cechy przejawiają się najbardziej w mojej obsesji na punkcie wzornictwa technicznego/przemysłowego, kół zębatych i powtarzających się ruchów. Nie mogę wyrazić wystarczająco dużo spokoju i szczęścia, kiedy patrzę na tył Gabloty i widzę różne metale kolorowe o zróżnicowanym polerowaniu, szlifowaniu i trawieniu, podkreślone przez jaskrawe kolorowe klejnoty, obok precyzyjnych ruchów koła balansowego i płynnego ruchu wirnika. Wciąż pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem walizkę z eksponatem, mój przyjaciel właśnie kupił Patek Philippe Nautilus, który pozwolił mi potrzymać przez kilka minut. Chociaż miałem szczęście w moim życiu, że zwiedziłem dziesiątki dużych muzeów sztuki w Europie i Ameryce Północnej, po raz pierwszy doświadczyłem arcydzieła sercem, a nie tylko oczami.

Niestety nie wydaje się być bardzo popularny wśród zegarków, które mają reputację zachowując wartość, przynajmniej nie w ramach mojego budżetu. Widziałem Omega Speedmaster Moonwatch, który był blisko, ale brakowało mu wirnika. Rozważałem również Audemars Piguet Royal Oak, ale był nieco wyższy niż chciałbym zapłacić. Każda pomoc, którą możesz podać w polecaniu zegarków, które mogą pasować do moich kryteriów, będzie bardzo mile widziana.

Niestety, to, czego pragniesz, zwykle wiąże się z dość znacznymi kosztami. Nautilus i Royal Oak są oczywistym wyborem i dobrymi, ale oczywiście dość drogimi (i dość trudnymi do znalezienia, przynajmniej w przypadku modeli stalowych-dotarły do punktu, w którym taniej jest po prostu kupić złoty Nautilus, niż zapłacić cenę rynkową za stalowy. Inną oczywistą sugestią jest Grand Seiko, które oferują wiele wspaniałych zegarków po cenach dobrze w, a właściwie poniżej, dolnej granicy, którą ustawiłeś dla swojego budżetu,ale które nie oferują zachowania wartości lub rzeczywistej możliwości wzrostu wartości, można uzyskać z innych luksusowych modeli sportowych ze stali nierdzewnej.

Jednak twoja wzmianka o Speedmasterze skłania mnie do myślenia, że ze wszystkich wymienionych kryteriów zachowanie wartości może być tym, na którym jesteś najbardziej elastyczny i rzeczywiście sugeruję, abyś coś rozważył. To jest w naturze większości zegarków stracić wartość w momencie ich zakupu i na czas out of mind, wydajność na wtórnym, pre-owned rynku zegarków pozostaje w tyle za wydajnością w handlu detalicznym. Kilka wyjątków od tego w ostatnich latach (Nautilus, stali nierdzewnej Rolex profesjonalne modele,” Jumbo ” Royal Oak w stali) mają myślę, że dał nam wszystkim nieco nierealne oczekiwania po sprzedaży wartości retencji. Oczywiście, nie sugeruję, że całkowicie porzucisz to pojęcie – zawsze miło jest mieć zegarek, który ma swoją wartość – ale rozważając zakup zegarka dla przyjemności, nie musisz padać ofiarą spekulacji, które zajmują niektórych, którzy często kupują i sprzedają, i dla których zysk jest częścią zabawy.

Jeśli nie spojrzałeś na Zegarki Grand Seiko, zdecydowanie to sugeruję; jakość, którą oferują, nawet przy ostatnich podwyżkach cen, jest za koszt około dwukrotnie większy niż w najbardziej porównywalnych cenach Szwajcarskich zegarków. Jeśli naprawdę chcesz zobaczyć tradycyjny ruch na wysokim poziomie w automatycznym zegarku, nie ma obejścia faktu, że jest to kosztowna propozycja.

Wyślij pytanie do obserwatora Snob na adres [email protected] możesz też Zadać pytanie na Instagramie z hashtagiem # watchsnob.

Możesz Też Kopać:

  • 11 Najlepszych Zegarków Poniżej 1000 USD
  • 7 Najlepsze Używane Zegarki Rolex Można Kupić W Walmart
  • 12 najlepszych Wind zegarka, aby utrzymać Automatyczny Zegarek na czas
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Jeansy Everlane, bokserki i biała koszulka
Read More

Recenzja Everlane

Recenzja Everlane Ozdób swoją garderobę stylowymi znaleziskami dla mężczyzn w Everlane Jamontae Hickman 9 lutego 2021 roku Podziel…