Strój narciarski i snowboardowy, który sprawi, że będziesz się świetnie bawić

Trzy kurtki narciarskie na szarym tle

Strój narciarski i snowboardowy, który sprawi, że będziesz się świetnie bawić

Ruszaj na stoki w wielkim stylu dzięki temu eleganckiemu, górskiemu sprzętowi

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Dwieście dni od ostatniego wejścia na śnieg w szwajcarskich Alpach i wyczekiwanie na rozpoczęcie sezonu 2020 jest namacalne. W pobliżu jest śnieg, oczywiście, po prostu nie za dużo-zjawisko, które jest obecnie powszechne w całej Europie, gdzie zmiany klimatyczne powoli wypatroszają przemysł narciarski za 30 milionów dolarów. Wydaje się, że kurorty otwierają się później każdego roku, podczas gdy psy powderhound (w tym niektórzy pracownicy AskMen) siedzą i czekają — zwracając się do aktywizmu, kiedy tylko mogą, lub przy minimalnej świadomości — pragnąc kolejnego ogromnego wysypiska.

Powiązane: 13 stylowych płaszczy zimowych, które nie polegają na futrze ani piórach, Aby Utrzymać Ciepło

Niezależnie od tego, czy chodzi o wybór kolorów, czy o niskoemisyjne metody produkcji, to właśnie z tego zmieniającego się płótna — na którym zależy cały przemysł sportów górskich — producenci przekładni wydają się czerpać inspirację do nowych projektów. Delikatne przypomnienie dla przekładni, że chociaż stylowe prowadnice zmieniają się i wymagają zmian, to ta stała dziś bardziej niż kiedykolwiek, to forma – ale ważna jest również długotrwała funkcja. Zestaw, który wygląda dobrze i jest lekki w dotyku; etos, który od Kolorado do Kalifornii, Austrii do Norwegii, wszystko musi się trzymać. Oto krótka lista stylów na rok 2020, które tic oba te pola.


Najlepsze Kurtki Narciarskie Stormproof


Arc ‘ teryx Rush to kurtka

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/arcc3a2c280c299teryx20rush20is20jacket.html

Arc ‘ teryx ma długą historię produkcji naprawdę wybór, zestaw wysokiej jakości. Taki, który wytrzymuje dekadę użytkowania lub więcej. Wszystko, co kiedykolwiek przejechaliśmy od firmy, trudno jest argumentować za zastąpieniem. Kurtki, spodnie, warstwy bazowe-gama.

W niektóre dni, kiedy pogoda naprawdę uderza, potrzebujesz kurtki zaprojektowanej tak, aby pasowała do warstw, z rękawami ciętymi dla mobilności i kapturem zaprojektowanym do zabezpieczania kasków overtop. Zaktualizowano na rok 2020, izolowany Rush to ta kurtka. Ciepła, wiatroszczelna i lekko izolowana, jest barierą pogodową, do której mierzy się wiele innych. W “czarnej baccarze” jest to warstwa techniczna przypominająca podłoże, które leży pod spodem.

699 zł przy Arcteryx.com

Kurtka śniegowa SpinDye Quiksilver

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/quiksilverc3a2c280c299s20spindye20snow20jacket.html

Podobnie dodaliśmy kurtkę śniegową SpinDye Quiksilver do Waszej krótkiej listy odpornych na stormproof, lekkich pocisków. Nie jest to najpotężniejszy Kołczan w linii Quiksilver (jest ich wiele z wyższej jakości, mniej zrównoważonych tkanin), ale jest to prawdopodobnie “najbardziej Zielony” Z marki. Jest wykonany z poliestru stretch z recyklingu i Wrzecionowany do produkcji, która zmniejsza zużycie wody o 85 procent; średni ślad produkcyjny CO2 o jedną czwartą. Dzięki wodoodporności 20 000 kropli, świetnemu rozmiarowi kaptura i wielu kieszeniom na schowki, zdecydowanie nadąża.

299 zł przy QuikSilver.com


Najlepsze Podkłady Narciarskie


Merino ma wiele do odegrania jako najbardziej naturalne włókno techniczne na świecie, które jest również odnawialne i biodegradowalne. Tak mówią o tym ludzie, a w prawie wszystkich przypadkach warstw merino (od Olivera, Ashmei, Icebreaker i innych), które nosiliśmy, to twierdzenie, które uzasadnilibyśmy.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/voormi20eleven.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/voormi20eleven.html

Firma Odzieżowa Voormi z siedzibą w Kolorado wykorzystuje go i inne włókna do produkcji całej linii wełnianego zestawu led. Więc jaki jest efekt końcowy? W połowie grudnia dzień spędzony w Andermatt w jedenastce.9 Bluza Z Kapturem mówi. Jest to warstwa wełny i poli, która dobrze nadaje się do życia na zewnątrz. Krój spełnia współczesne potrzeby w zakresie dopasowania, formy i funkcji; połączony materiał działa jako prawie idealna warstwa izolacyjna pod skorupami. Jest ciepło, nie jest zbyt gorąco, podczas gdy duży kaptur utrzymuje Zimno Na Zewnątrz. Dzięki swojej budowie jest naturalnie przeciwbakteryjny, a zatem do wielokrotnego nadużywania. W prawie każdych okolicznościach wyróżniający się.

149 zł przy Voormi.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/patagonia20capilene20midweight20crew.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/patagonia20capilene20midweight20crew.html

Patagonia od lat czyni widoczną konsumpcję kluczową częścią swojej platformy sportów śnieżnych, a certyfikowana przez fair-trade capilene midweight crew Baselayer nie jest wyjątkiem. Ta rzecz uderza w słodki punkt między wagą, oddychalnością i odprowadzaniem wilgoci. Ma miękką, gładką twarz i wbudowaną trwałą kontrolę zapachu Heiq fresh. Dobre do trzymania w pobliżu Towarzystwa. Jest również certyfikowany przez Fair Trade, Co oznacza, że ludzie, którzy go wykonali, zostali odpowiednio opłaceni i dobrze potraktowani. Jak w przypadku wszystkich rzeczy Patagonii, jego trwałość oznacza, że będziesz to widzieć wielokrotnie przez wiele lat.

$59 at Patagonia.com


Najlepsze Gogle narciarskie i snowboardowe


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/spy20optic20legacy20snow20goggles.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/spy20optic20legacy20snow20goggles.html

Styl gogli SPY Legacy — jak powiedział niedawno jeden z przyjaciół — jest “absolutnie zabójczy” w kolorze zielonym, wraz z vintage logo i paskiem Paisley z Lat 90. To jednak ich funkcjonalność sprawia, że są niezbędnym dodatkiem do tej listy.

SPY zaprojektował ponadgabarytowe dziedzictwo, aby mieć najniższy profil i najszersze pole widzenia spośród wszystkich gogli w ich stajni; oferują ogromne pole widzenia, na którym polegam w goglach. Technologia” Happy Lens ” long-wave blue light, twierdzi firma, może również poprawić nastrój dzięki kontrastowi i klarowności optycznej. Wyjątkowo słaba soczewka nadaje wiele wszechstronności tym goglom, które wkrótce staną się wspaniałymi, długotrwałymi przyjaciółmi z kaskiem. (Nigdy nie kupuj gogli, które nie są wyposażone w wymienne soczewki, chyba że chcesz kupić kilka par.)

230 zł przy SpyOptic.com


Best Down Alternative


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/oros20endeavour20mitten.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/oros20endeavour20mitten.html

Większość spodu naszych kurtek pochodzi z farm za granicą, gdzie leczenie kaczek i gęsi jest kwestionowane, ale często ignorowane ze względu na ciepło, jakie zapewniają ich pióra. Trudno jest komentować zrównoważony rozwój i etykę tej branży, prawdopodobnie nie jest to dobre — ale wszyscy wciąż uwielbiamy wypychać z niej nasze kurtki i rękawice. Nie ma nic lepszego. A może jest? W rzeczywistości jest. Gdy jest mokro, dół traci zdolność do utrzymania ciepła, co podczas rozdrabniania mokrego śniegu w brutalnym mrozie może być ważne.

Rękawica Endeavour z izolacją SOLARCORE jest dobrą alternatywną rękawicą puchową, jeśli jesteś po niej, która jest klasy ekspedycyjnej i inaczej izolowana. Aerogel (stay with us now…) był używany w skafandrach kosmicznych. OROS, firma stojąca za tymi rękawicami, pomyślała, że jeśli zadziała w kosmosie, to zadziała w śniegu. Więc nazwali to SOLARCORE, i powstała niskobudżetowa izolacyjna alternatywa. Cała brodawka wzniosłej rękawicy o znacznie większej zręczności.

90 zł przy OROSApparel.com


Najlepszy Strój Apres-Ski


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/penfield20mattawa20fleece.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/penfield20mattawa20fleece.html

Niewiele środowisk oferuje tyle stylistycznej swobody, co Chata z spoconymi, zmęczonymi snowboardzistami i narciarzami unoszącymi się nad frytkami i piwem. Takie jest życie, okazja do wygięcia bardziej ekscentrycznej strony swoich gustów. Mattawa jest jednym z najpopularniejszych i najdłużej działających modeli Penfield od lat 70. i doskonale pasuje do tego środowiska.

Pierwotnie pomyślany do cieście zimnych wysypisk śniegu na wschodnim wybrzeżu, Lekki polar jest dobry jako samodzielna warstwa lub pod skorupą z wystarczającym charakterem, aby być użytecznym w wymienionych sytuacjach; zardzewiałe pomarańczowe i zielone kolory oznaczają indywidualność i świadomość w tym samym czasie. Myj oszczędnie, oczywiście. W końcu to runo.

170 zł przy Penfield.com

Dzięki tym produktom na nadchodzący sezon narciarski i snowboardowy 2020 na pewno będziesz się dobrze prezentował.

Możesz Też Kopać:

  • Get Pumped: To Są Twoje Ulubione Kluby Zdrowia
  • Zimowe Wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry dla idealnej skóry pomimo zimna
  • Wyglądaj Na Latającego, Gdy Podróżujesz Z Tymi Stylowymi Niezbędnikami

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts