Style Defined, Celebrity Edition: Canelo Alvarez

Bokser Canelo Alvarez wita kibiców podczas oficjalnej ważenia w piżamie

Style Defined, Celebrity Edition: Canelo Alvarez

Piżama ale to sprawia, że moda jak Canelo Alvarez

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Zawodowy bokser Canelo Alvarez może być znany z tego, że ma niezły cios, ale w miniony weekend ukradł show swoim stylem. Podczas oficjalnego ważenia przed swoją wielką walką, którą wygrał przez TKO, bokser nosił turkusowy customowy zestaw piżamowy Dolce & Gabbana. Jest to z pozoru popularny trend wśród wielu celebrytów, a my uwielbiamy, że Canelo również wskoczył na falę. Nie tylko bez wysiłku nosił jasny kolor, ale pokazał nam, że Piżamy nie są tylko do łóżka.

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Pete Davidson

Canelo rozpoczął karierę bokserską jako nastolatek, a w wieku 15 lat przeszedł na zawodowstwo. Do czasu, gdy przeszedł na zawodowstwo, miał już rekord 44-2, w sumie 12 nokautów. Z biegiem lat Canelo wahał się między różnymi kategoriami wagowymi, co pozwoliło mu wygrać wiele mistrzostw świata, od wagi lekkiej do lekkiej. Canelo ma profesjonalny rekord 56-1-2, z jedyną porażką na swoim koncie po przegranej z legendarnym bokserem Floydem Mayweatherem w 2013 roku.

Kiedy Canelo nie jest w ringu rzucając pięściami, możesz znaleźć zunifikowanego mistrza, który wyrobił sobie markę w świecie mody, dzięki jego spektakularnemu gustowi w stylu. Pro-boxer nigdy nie przestaje wypróbowywać nowych trendów i elementów. Kiedy sportowiec nie jest ubrany w dobrze skrojony garnitur, możesz znaleźć sportowca, który ma dopasowany zestaw, który wydaje się być jego ulubioną podstawą ostatnio. Kto nie lubi pasujących zestawów? Styl Canelo można określić jako chłodny i luksusowy, ponieważ uwielbia nosić elementy wysokiej klasy projektantów, takich jak Versace, Balenciaga i Dolce & Gabbana. Czy wspomnieliśmy, że ma równie imponującą kolekcję butów, która uzupełnia jego wygodne i stylowe dopasowanie?

Więc następnym razem, gdy pomyślisz, że nie masz nic do ubrania, spróbuj tej piżamy w szafie. Nie tylko jest to obecnie popularny i stylowy trend, ale jest to łatwy do założenia i wygodny krój, który wygląda dobrze na każdym, Bez względu na wiek.

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/pyjama20set20and20shoe20in20flatlay.html

Derek Rose Printed Cotton-Poplin Pyjama Set

350 zł przy MrPorter.com

Buty Adidas Stan Smith

85 zł przy Adidas.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/pyjama20set20and20shoe20in20flatlay.html

Dolce & Gabbana jedwabna Majolika-Piżama z nadrukiem

1695 zł przy DolceGabbana.com

Dolce & Gabbana Silk Majolica-spodnie Piżama z nadrukiem

1345 zł na DolceGabbana.com

Trampki Alexander Mcqueen

540 zł przy Ssense.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.

Możesz Też Kopać:

  • Odzież Męska Essentials You Need This Year
  • Dos and Don ‘ ts trampek
  • Jak kupić Denim

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Cztery Sposoby Na Szarość
Read More

Cztery Sposoby Na Szarość

Cztery Sposoby Na Szarość Jak Szary Może Być Odpowiedzią Na Wszystkie Jesienne Dylematy Garderoby Jamal Jackson 16 września…