Style Defined, Celebrity Edition: Joe Jonas

Joe Jonas w brązowych spodniach, koszuli i białym podkoszulku spaceruje nocą z Sophie Turner w Los Angeles

Style Defined, Celebrity Edition: Joe Jonas

Zdobądź ten inspirowany latami 90 ‘pasuje jak Joe Jonas

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Piosenkarz pop Joe Jonas, wraz z żoną Sophie Turner, wyszedł na kolację w zachodnim Hollywood w weekend i dał nam spojrzenie na to, jak ściągać stroje koordynacyjne. Para utrzymała prostą kolorystykę, wybierając ciepłe odcienie, ale Joe ukradł światło reflektorów ze swoim zestawem inspirowanym latami 90. Piosenkarz nosił dwuczęściową odzież roboczą Marni brown z białym zbiornikiem pod spodem, a do stroju dołączył parę butów Kim Jones X Converse.

Podobne: najlepsze Marynarki na co dzień dla mężczyzn

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/joe20jonas20and20sophie20turner20are20seen20in20la.htmlGettyImages / Hollywood To You / Star Max

Joe jest jedną trzecią popularnego zespołu Jonas Brothers, który założył wraz z dwoma braćmi, Nickiem i Kevinem, w 2005 roku. Zespół stał się ulubieńcem fanów dzięki występom w programach telewizyjnych i filmach na Disney Channel, w tym Hannah Montana, Camp Rock i sitcomie Jonas. Po sukcesie na ekranie wydali trzy albumy studyjne i sprzedali ponad osiem milionów albumów na całym świecie. Niestety w 2013 roku zespół odszedł w swoją stronę z powodu różnic twórczych. Jednak Joe i jego bracia zaszokowali nas dwa lata temu, kiedy ogłosili, że się łączą. Po ich ogłoszeniu, wydali nowy singiel, “Sucker”, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100, zdobywając ich pierwszą piosenkę numer jeden.

Joe może i jest popową sensacją, ale świat mody też mu nie jest obcy. Z biegiem lat piosenkarz uznał się za genialnego modowego geniusza. Był kiedyś znany z noszenia odważnych drukowanych spodni, graficznych koszulek i kolorowych skórzanych kurtek, zanim przyjął zupełnie nowy styl. Teraz możesz go złapać na ubraniu inspirowanym latami 90, żywych kolorach, dobrze skrojonych garniturach i dżinsie. Awans artysty w stylu zapewnił mu nawet miejsca w pierwszym rzędzie na kilku pokazach fashion week, takich jak Dior, Vivienne Westwood i Marc Jacobs. Kilka ulubionych marek Joe, które często uprawia, to Amiri, Fendi i Moncler.

Jeśli więc zgubisz się w tym, co kupić i potrzebujesz nowej inspiracji, aby rozwinąć ten styl, wyciągnięcie niektórych Wpływów z Lat 90-tych z Joe Jonasa może być po prostu drogą do zrobienia.

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/brown20shirt20and20pants20white20tank20top20and20white20converse20in20flatlay20arrangement.html

Spodnie robocze Dickies UO Exclusive Cutoff 874

49 zł przy UrbanOutfitters.com

Uniqlo Dry Ribbed Tank Top

7,90 zł Uniqlo.com

Koszula Robocza Dickies

24,99 zł Dickies.com

Converse Chuck 70 High

85 zł przy Tillys.com

Luxury Splurges 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tan20brown20shirts20and20pants20white20tank20top20and20white20converse20shoe20in20flat20lay20arrangement.html

Marni Wełniana Koszula Z Krótkim Rękawem 

535 zł przy Mytheresa.com

Cos Żebrowany Zbiornik Ekologiczny

$35 przy CosStores.com

Spodnie Bawełniane Marni Loose-Fit

465 zł przy Mytheresa.com

Kim Jones X Converse 

199 zł przy Farfetch.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.


Możesz Też Kopać:

  • Odzież Męska Essentials You Need This Year
  • Dos and Don ‘ ts trampek
  • Jak kupić Denim

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
trzy Bluzy Szary różowy żółty z rzędu na szarym tle
Read More

Najlepsze Bluzy Dla Mężczyzn

Najlepsze Bluzy Dla Mężczyzn Stylowe bluzy w każdej cenie Barret Wertz 12 sierpnia 2021 rok Podziel się RedTube…