Trendy pielęgnacyjne na rok 2021

Czarny człowiek w masce twarzy coraz jego włosy strzyżone w fryzjer

Trendy pielęgnacyjne na rok 2021

Szeroko pojęte trendy wskazują na nadchodzący rok dla męskiej pielęgnacji

Mimo że pandemia spowolniła tak bardzo przeciętnego dnia, jedną z rzeczy, które nie spowolniły, był ciągły męski uścisk wszystkich rzeczy związanych ze zdrowiem i zdrowiem.

“Coraz więcej publikacji skierowanych do mężczyzn mówi o znaczeniu pielęgnacji skóry i usług”, mówi dr Jessica Wright, właściciel, operator i dyrektor medyczny w skincare practice Rejuvenate Austin. “Widzimy, że fora fitness coraz częściej mówią o CoolSculpting … dermatolodzy kosmetyczni również kierują swój marketing do mężczyzn.”

Powiązane: Każda Najlepsza Fryzura dla mężczyzn

Duże zainteresowanie zabiegami kosmetycznymi jest tylko jednym z wielu trendów pielęgnacyjnych dla mężczyzn, które eksperci spodziewają się utrzymać aż do 2021 roku. Wydaje się, że zamiast pozwolić na życie w domu oznacza puszczanie się, to faktycznie daje mężczyznom możliwość odkrywania i skupienia się na pielęgnacji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.


Męskie Grooming rynku numery potwierdzają Punkt


Mężczyźni znajdują wartość w produktach do pielęgnacji skóry z oznakowaniem unisex, które wykraczają poza tradycyjny rynek pielęgnacji męskiej, składający się głównie z oleju do brody i mycia ciała.

“Nasz wzrost z mężczyznami, w szczególności, wzrósł o co najmniej 20% w stosunku do tego, kto robi zakupy, a wśród nich 43% naszej sprzedaży trafiło do mężczyzn”, mówi Stacy Haase, CEO EiR NYC.

Przede wszystkim Marka unisex korzysta z tego, co Haase postrzega jako mężczyzn skłaniających się do “samoopieki jako ekosystemu.”Podczas gdy w poprzednich latach męski konsument szukał uniwersalnego produktu do pielęgnacji ciała, obecny trend polega na szukaniu produktu opartego na bardziej rozwiązaniach, który koncentruje się na konkretnych potrzebach, takich jak serum na noc lub moczenie stóp.

Założyciel Hero Cosmetics Ju Rhyu dodaje, że jest to częściowo spowodowane wzrostem uwodzenia mężczyzn w domu spowodowanym pandemią. Mówi, że zwiększone zainteresowanie kremami pod oczy, kremami do twarzy i nocnymi kremami nawilżającymi wskazuje na zapotrzebowanie na wysokiej jakości listę składników i dobry czysty produkt.

Co więcej, jedno z badań sugeruje, że udział w rynku pielęgnacji skóry mężczyzn wzrośnie do 18,92 mld USD do 2027 r., co stanowi nowy pozytywny wynik o 6,2% w porównaniu z rokiem ubiegłym.


Czekamy na innowacje kosmetyczne


Mężczyźni, którzy są już zadowoleni z podstawowych zabiegów kosmetycznych (czasami błędnie określanych jako zabiegi “Uroda”) są gotowi do następnego kroku.

Chirurg plastyczny z Bostonu Dr Samuel Lin jest podekscytowany postępem technologicznym pozwalającym na nowe nieinwazyjne i minimalnie inwazyjne opcje leczenia, które ostatecznie ułatwiają pielęgnację.

Temat: Jak przyspieszyć wzrost owłosienia na twarzy

“Piezochirurgia ultradźwiękowa nosa, powszechnie określana jako korekcja piezoelektryczna, jest nowszą formą korekcji nosa, która wykorzystuje energię ultradźwiękową do zmiany kształtu i zmniejszenia kości nosa”, zauważa. Zasadniczo procedura wykorzystuje modulowane wibracje, aby pomóc ciąć i przekształcać wrażliwe kości, takie jak te z nosa.

Niektóre inne innowacje obejmują terapię osocza bogatopłytkowego (PRP) w przypadku wypadania włosów i modelowania sylwetki (z których istnieje kilka popularnych nazw) w celu usunięcia tkanki tłuszczowej, która mogła znaleźć się w bardziej siedzącym stylu życia w 2020 roku.


Powrót do stanu naturalnego w społeczności afroamerykańskiej


Założycielka i dyrektor generalny OrganicCo Brands Kay Cola jest architektem firmy, która reprezentuje trzy linie produktów do pielęgnacji skóry i włosów, czerpiąc wiele inspiracji z jej własnych problemów z włosami. Zauważyła powrót do autentyczności męskiej pielęgnacji wśród swoich afroamerykańskich męskich klientów.

“Trend dla Afroamerykanów polega na wyrastaniu włosów i brody, nosząc je w najbardziej naturalnym stanie, niezależnie od tego, czy są to loki, zamki, dready, Twisty, afro, cornrows czy fale”, mówi.

Wskazuje na takie gwiazdy jak Mike Epps (który całkowicie wyhodował włosy), Colin Kaepernick (którego afro jest długoletnie) i Kevin Hart (który obejmuje swoje loki 4C).

Podobne: fryzury męskie: Fryzjer inspirowane fryzury dla mężczyzn

Dodaje, że ta fryzura u Afroamerykanów jest zazwyczaj bardziej wymagająca, więc oczekuje, że więcej mężczyzn szuka czystych produktów do pielęgnacji włosów, zwłaszcza tych, które uzupełniają włosy o średniej porowatości.


Mówiąc o włosach…


Więcej czasu w domu oznacza więcej czasu na regenerację, co pozwala większej liczbie mężczyzn rozważyć procedury wypadania włosów i wymiany włosów, które wymagają pewnych przestojów.

Chicago hair loss doctor and replacement surgeon dr William Yates mówi, że mężczyźni uważają to (będąc 2020 i ’21) świetny czas na zaplanowanie zabiegów planowych, podczas gdy aktywność pozostaje niska. Obejmuje to procedury, takie jak ekstrakcja pęcherzykowa, która wymaga znieczulenia miejscowego do zbierania przeszczepów włosów, które są następnie umieszczane na łysiejącej/mniej wypełnionej włosami części głowy.

Chociaż” pielęgnacja mężczyzn ” może wyglądać nieco inaczej, aby rozpocząć 2021, jest to pewny zakład, że więcej mężczyzn niż kiedykolwiek odkrywa nowe trendy i szuka sposobów na poprawę swojego wyglądu. Przyspieszenie będzie wzrastać, gdy pandemia się uspokoi, a ludzie zaczną porzucać swoją zamkniętą brodę i wyruszać, aby pokazać nowe techniki pielęgnacji.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Produkty Na Trądzik
  • Najlepsze Produkty Do Brody
  • Najlepsze Produkty Do Golenia
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
od lewej zielony ceylon face wash tube biały lord jones face lostion jar zielono-biały dr Jart face wash
Read More

Jak myć twarz

Jak myć twarz Przewodnik krok po kroku do mycia twarzy Barret Wertz 20 kwietnia 2021 roku Podziel się…