4 szybkie wskazówki dotyczące Popping pryszcze, według dr pryszcz Popper

Wybuch wulkanu

4 szybkie wskazówki dotyczące Popping pryszcze, według dr pryszcz Popper

Najlepszy przewodnik po pryszcz-Popping, według dr pryszcz Popper

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Nie ma, być może, żadna inna rzecz na świecie, która jest tak irytujące, jak to jest satysfakcjonujące niż gotowy do pop pryszcz. Worek z ropą i martwymi komórkami naskórka, inaczej znany jako zit, jest z pewnością niepożądanym gościem na płótnie, którym jest twoja twarz,ale proces ściskania i uwalniania jej obrzydliwej, pod ciśnieniem zawartości Przynosi Wysoką i późniejszą ulgę, jak żadna inna.

W rzeczywistości pryszcze przerodziły się w pełnowymiarową obsesję na punkcie Whiteheada, Zaskórnika, torbieli, zatkanych porów i rozszerzonych porów dermatologów wydobywających wino, którzy nagrywają filmy po filmach, aby uczynić je certyfikalnie sławnymi na YouTube.

Powiązane: Najlepsze Produkty Na Trądzik

Największą nazwą gospodarstwa domowego, prawdopodobnie, aby wyłonić się z tego dziwacznego, choć wciągająca trend jest Sandra Lee, MD, inaczej znany jako Dr pryszcz Popper. Ma ponad siedem milionów subskrybentów i program TLC noszący jej imiennika, jest niekwestionowaną królową komediantów i lekarzem, który rozsławił gatunek filmów z pryszczami. Nie wspominając o tym, że to nasza ulubiona osobowość.

Mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdą telewizji cyfrowej, aby uzyskać jej podejście do najlepszych praktyk w domu, pomimo jej rad, aby po prostu nie robić tego w pierwszej kolejności. Sprawdź jej porady poniżej.


Kiedy można zrobić pryszcz?


Krótka odpowiedź brzmi: nigdy, według Lee. “Ale wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić.“

“Jeśli po prostu nie możesz się oprzeć, spróbuj wyodrębnić pryszcz tylko wtedy, gdy guz jest bardzo powierzchowny na powierzchni skóry, ponieważ jesteś najmniej narażony na miejscowe zakażenie i/lub trwałe blizny”, mówi. “Ale przypomnij sobie, że to ryzyko, które podejmujesz, jeśli wyciśniesz jakikolwiek guz na skórze!”


Jak skutecznie Pop pryszcz


Chociaż wszyscy możemy być winni naciskania naszych porów na lustro apteczki i po prostu jechać do miasta, Lee zaleca czteroetapowy proces, aby zapobiec ryzyku blizny po trądziku lub infekcji.

1. Wysterylizuj obszar

“Upewnij się, że masz czyste narzędzia, ręce i środowisko” – mówi Lee. Można to osiągnąć poprzez odkażanie powierzchni antybakteryjnymi chusteczkami i śpiewanie “Happy Birthday” dwa razy podczas mycia rąk mydłem (podobnie jak nauczyliśmy się tego podczas kwarantanny COVID).

2. Umyj twarz ciepłą wodą i / lub weź gorący prysznic

“Naprawdę chcesz otworzyć pory”, radzi. Mycie twarzy pomoże również w kroku pierwszym i zapewni pozbycie się większości bakterii na powierzchni skóry.

3. Użyj palców, wacika lub ściągacza do zaskórników i zaskórników

Dla właściwego i dokładnego wskazówek ekstrakcji trądziku, należy sprawdzić jeden z wielu Lee pryszcz popping filmy na YouTube.

“Uciskaj skórę bezpośrednio otaczającą zaskórnik [lub zaskórnik], aby wypchnąć zawartość. Jeśli używasz palców, zwiększ przyczepność, owijając czystą bibułkę wokół palców [które] wywierają nacisk”, radzi Lee. Inna opcja? Delikatne uciskanie miękkimi końcami wacika.

4. Unikaj Nadmiernego Ściskania

“Whitehead lub zaskórnik powinien wyjść dość łatwo, jeśli jest gotowy, ale jeśli skaza nie wyskakuje, zdecydowanie jest czas, aby się poddać, ponieważ zmuszanie go i ciągłe pchanie i ściskanie tylko podrażnia skórę, powodując zwiększony obrzęk, zaczerwienienie i ból, a na pewno zwiększyć ryzyko lokalnej infekcji i blizn”, ostrzega Lee. “Skontaktuj się z dermatologiem lub specjalistą ds. pielęgnacji skóry, aby pomóc ci uzyskać te ekstrahowane.”


Jak zapobiegać bliznom


Nic dziwnego, że najlepszym sposobem na uniknięcie blizn i przebarwień jest nie pop pryszcz w pierwszej kolejności, zwłaszcza jeśli nie jest łatwo ustąpić.

“Ważne jest, aby zrozumieć, że im głębszy stan zapalny jest w skórze, tym większa szansa na bliznę”, mówi Lee.

Kolejną szybką wskazówką jest zatrzymanie się, gdy jesteś do przodu i nie przesadzaj z ambitnością.

“Jeśli masz pryszcz, który przyszedł do głowy i jest na tyle powierzchowny, że można go Pop, prawidłowo i zatrzymać, zanim pojawi się krew. W ten sposób możesz pomóc zminimalizować uraz i blizny często związane z popping pryszcze w domu.”


Co zrobić po wystąpieniu pryszcza


“Gdy pryszcz został popped, należy zachować obszar czysty i niech goi się prawidłowo, aby uniknąć blizn. Możesz zastosować dobre leczenie trądziku na miejscu, ” mówi Lee, który dodaje, że krem będzie również trzymać ręce z dala od obszaru, więc może.

Jeśli pryszcz się zarazi, zwykle jest to dość zauważalne. Objawy, aby zobaczyć się z dermatologiem to silny ból w okolicy, zwiększone zaczerwienienie, a nawet więcej ropy niż na początku.


Najlepsze produkty na trądzik


Sama Dr Pimple Popper ma wspaniałą linię produktów do walki z trądzikiem (Slmd Skincare), w tym produkty zawierające gwiazdkowe składniki, takie jak kwas salicylowy i nadtlenek benzoilu, które mogą zatrzymać pryszcze w ich śladach. Wydała również nową linię plastrów na trądzik, które “delikatnie złuszczają, łagodzą podrażnienia i zapewniają korzyści oczyszczania porów”, aby zapobiec konieczności pop pryszcze w pierwszej kolejności.

Oto kilka opcji, które zostały również zatwierdzone przez redaktorów AskMen.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/differin20gel-2.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/differin20gel-2.html

Ukierunkowany na zatkane pory i stan zapalny, ten potężny żel retinoidowy zapewnił w badaniu klinicznym “87 procentową redukcję zmian trądzikowych po 12 tygodniach”. To, co kiedyś było receptę, może teraz być twoje za pomocą jednego kliknięcia myszką, ale ostrzegaj: wyniki mogą potrwać tygodnie, a twój stan może się pogorszyć przed poprawą.

Obiecująca Recenzja: “Po 30 latach trądziku torbielowatego, to w końcu wyleczyło moją skórę. Zrezygnowałam z używania go przez miesiąc, ponieważ wysychał mnie jak szalony. Mój dermatolog powiedział mi, żebym zaufał procesowi i przepchnął oczyszczenie. Jestem teraz cztery miesiące i jestem gotowy, aby przejść do silniejszego procentu (tylko RX). Dwie rzeczy, które chciałabym, żeby mi powiedziała: 1. Poczekaj, aż skóra całkowicie wyschnie po umyciu i przed nałożeniem Differin. Zapobiegnie to łuszczeniu się. 2. Stosuj w nocy tuż przed snem, ponieważ światło słoneczne sprawia, że Differin traci swoją skuteczność. Skoncentruj się na ochronie skóry i używaj SPF w ciągu dnia. To niesamowite! Zamawiam drugą tubę. Zaufaj procesowi! Przebić się przez czystkę!”- Alessandra

12.26 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eva20natural20skin20clearing20serum.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eva20natural20skin20clearing20serum.html

Aby uzyskać całkowicie naturalny środek, nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o Eva Naturals Skin Clearing Serum z witaminą C, retinolem, niacynamidem, kwasem hialuronowym i kwasem salicylowym. To nie tylko pakuje cios z anti-aging korzyści, ale utrzymuje moją cerę jasne, jasne i wolne od trądziku torbielowatego. Pachnie również cudownie, co jest dodatkowym bonusem, gdy stosuje się go przed snem.

Obiecująca Recenzja: “Te rzeczy są niesamowite. Po zaledwie kilku tygodniach stosowania zauważyłam taką różnicę (a mam 60 lat!)…szczerze mówiąc, ciągle dotykam mojego face..it jest taki gładki, miękki i nawilżony! Ale nie wierz mi na słowo it…my chłopak (Hej, 60 to nowa 40! :- B) regularnie mówi mi, ile on kocha moja skóra, że moja skóra jest taka wspaniała!! Booyah!”- Ania

$14.95 on Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ayadara20severe20acne20body20spray.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ayadara20severe20acne20body20spray.html

Nie zapominajmy, że wiele osób cierpiących na trądzik doświadcza również wyprysków poza ich twarz. Ta wygodna butelka z rozpylaczem zawierająca kojące składniki, takie jak olejki z drzewa herbacianego i eukaliptusa, a także organiczny liść aloesu, doskonale zmniejsza rozmiar bolesnych torbieli i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości.

Obiecująca Recenzja: “Mam bardzo zły trądzik pleców i miałem trudności z szukaniem odpowiedniego produktu, aby wykonać swoją pracę. Ten spray na trądzik pleców zmienia grę!! Spryskałam go na trądzik i w ciągu kilku dni mój trądzik zniknął! Również wszystkie składniki są naturalne, co jest plusem dla osób o wrażliwej skórze.”- Travis

22.35 zł Amazon.com

Możesz Też Kopać:

  • Wspólne Nawyki Zdrowotne, Które Powodują Trądzik
  • Jak pozbyć się blizn po trądziku
  • Jak zapobiegać i naprawiać “Maskne”

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Recenzja Proactiv Shave Club

Recenzja Proactiv Shave Club Przedstawiamy Najnowszy I Najlepszy Klub Golenia-Pożegnanie Złej Skóry I Gorszych Goleń Andrew Cross 1…