Utrzymuje subskrypcje leczenia wypadania włosów są do 60% zniżki na Cyber Poniedziałek

Zbliżenie człowieka patrząc na jego linii włosów w lustrze.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Keeps.
Sponsor Logo


Utrzymuje subskrypcje leczenia wypadania włosów są do 60% zniżki na Cyber Poniedziałek

Keeps może pomóc Ci zaoszczędzić włosy (i zaoszczędzić pieniądze)

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Łysienie typu męskiego jest całkowicie normalne i naturalne. W rzeczywistości ponad 80% mężczyzn doświadczy znacznej utraty włosów w ciągu swojego życia, a wielu zaczyna dostrzegać oznaki przerzedzenia włosów, zanim osiągnie wiek średni. Ale nawet jeśli może to być nieco prawo do przejścia do starzenia się wdzięcznie jako człowiek, to nie znaczy, że musisz go zaakceptować, jeśli nie jesteś gotowy! I Keeps może Ci pomóc, dobrze, zostawić twoje włosy dokładnie tam, gdzie chcesz, dzięki zatwierdzonym przez FDA zabiegom dostarczonym prosto do Twoich drzwi.

Uzyskaj 60% zniżki na pierwsze trzy miesiące dzięki sprzedaży w Czarny piątek w listopadzie. 28 i 29. (Przegapiłeś? Nadal możesz uzyskać 50% zniżki przez listopad. 30!)


Powiązane: Dlaczego mężczyźni łysieją i co z tym zrobić


Odpowiednia kuracja przeciw wypadaniu włosów dla Twoich indywidualnych potrzeb


Keeps oferuje wiele różnych zabiegów w zależności od potrzeb związanych z przerzedzaniem włosów:

  • Jeśli Twoja linia włosów jest cofnięta, oferują codzienny kurs finasteryd tabletki które działają, aby powstrzymać testosteron przed przekształceniem się w dihydrotestosteron — DHT) – proces, który może zatrzymać wzrost włosów.

  • Jeśli doświadczysz przerzedzenia w koronie, z drugiej strony, Keeps może podłączyć cię do roztwór minoksydylu lub pianka, którą można stosować codziennie, aby stymulować grubszy, dłuższy wzrost włosów. 

  • Jednak, jeśli jesteś jak większość mężczyzn, utrzymuje ” najbardziej popularne rozwiązanie dla ogólnego przerzedzania łączy w sobie zarówno zabiegi finasterydu i minoksydylu za cios jeden-dwa w walce z wypadaniem włosów.


“Około sześciu tygodni w programie, widzę lepsze wyniki, niż myślałem, że to możliwe. Mam grubsze i dłuższe włosy na koronie głowy, do tego stopnia, że moje wypadanie włosów jest znacznie mniej zauważalne. Nie mam ochoty ciągle nosić kapeluszy!” – Krzysztof, sprawdzony recenzent


Licencjonowani Lekarze Nadzorujący Klinicznie Sprawdzone Metody Leczenia


Niezależnie od tego, która opcja jest odpowiednia dla Ciebie, Keeps oferuje bezpłatną konsultację online z licencjonowanym lekarzem, aby upewnić się, że otrzymujesz klinicznie sprawdzony, zatwierdzony przez FDA zabieg, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom związanym z wypadaniem włosów. Co trzy miesiące będziesz otrzymywać leczenie bezpośrednio do domu, co jest nie tylko wygodne, ale także ekonomiczne. W końcu Keeps kosztuje tylko ułamek ceny leczenia wypadania włosów za pośrednictwem lokalnej apteki. Co więcej, będziesz również traktowany przez całą dobę w przypadku jakichkolwiek pytań, a także możesz dostosować lub anulować swój plan w dowolnym momencie, jeśli uznasz to za konieczne.

Przy konsekwentnym stosowaniu większość facetów widzi wyniki dość szybko, w ciągu zaledwie czterech do sześciu miesięcy. W rzeczywistości utrzymuje notatki, że ich zabiegi są w 90% skuteczne w zatrzymywaniu wypadania włosów, a 66% mężczyzn nawet doświadczają odrastania! To jest wystarczająco imponujące, bez uwzględnienia pewności, że może również przywrócić.


“Byłem na finasterydzie i minoksydylu przez zaledwie trzy miesiące, a odrost już pokazany jest niesamowity. Nie mogłem być szczęśliwszy z dotychczasowych wyników.” – Roy, verified Keeps reviewer


Podczas gdy niektórzy mężczyźni mogą objąć badassery łysienia, nie musisz być pozostawiony w ciemności i poczucie samoświadomości, jeśli to nie jest po prostu twój styl. Dzięki Keeps możesz uruchomić proces, aby utrzymać włosy mocno osadzone na głowie – a im szybciej zdecydujesz się podjąć działania, tym więcej włosów będziesz w stanie utrzymać (i tym więcej pieniędzy będziesz w stanie zaoszczędzić w listopadzie).

Gotowy, aby twoje włosy wyglądały pełniej i grubiej? Działaj teraz, aby zdobyć swoją pierwszą dostawę Keeps-to 3-miesięczny zapas-za 60% zniżki na Listopad. 28 i 29, lub 50% zniżki do listopada. 30!

Możesz Też Kopać:

  • Top 10 Przyczyny wypadania włosów
  • Najlepsze suplementy dla wzrostu włosów
  • 17 produktów do ożywienia cienkich lub przerzedzających się włosów

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts