WatchBox jest liderem na rynku luksusowych zegarków używanych

Osiem luksusowych zegarków na wystawie.
Ten artykuł jest sponsorowany przez WatchBox.
Sponsor Logo


WatchBox jest liderem na rynku luksusowych zegarków używanych

Ciesz się autentycznością i jakością dzięki tym luksusowym zegarkom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kolekcjonerem zegarków, czy haute horologiem, prawdopodobnie ostatnio chcesz dodać do swojej kolekcji, pomimo faktu, że wiele fizycznych sklepów zostało zamkniętych w ciągu ostatniego roku. Oczywiście istnieje wiele sklepów internetowych do kupowania nowych zegarków, ale jeśli jesteś doświadczonym kolekcjonerem, który woli kupować używane zegarki, możesz się wahać, aby to zrobić wirtualnie.

Jeśli należysz do tej kategorii, mamy dla ciebie niewiarygodnie dobrą wiadomość. Jak się okazuje, nie musisz kupować używanych zegarków osobiście, aby rozkoszować się luksusem autentycznego, wysokiej jakości zegarka. Przynajmniej Nie, gdy kupujesz w WatchBox. 

Powiązane: Nasze Ulubione 21 Zegarków Poniżej 1000 $

Podczas gdy sprzedaż offline używanych zegarków nadal króluje, rynek online szybko się rozwija,a WatchBox jest na czele. Dzięki silnemu przyczółkowi na rynku używanych luksusowych zegarków, zauważyli wzrost sprzedaży podczas zamykania COVID-19, podczas gdy wielu sprzedawców detalicznych stwierdziło, że ich lokalizacje są zamknięte, a tradycyjne marki z cegły i zaprawy miały problemy z przestawieniem się na handel elektroniczny.

To naprawdę nie dziwi, jednak, ponieważ rynek używanych luksusowych zegarków został pozytywnie startuje w ostatnich latach. Według Boston Consulting Group (BCG) zegarki stanowią około trzech czwartych rynku sprzedaży używanej w kategorii hard luxury. W 2018 r. ta nisza rynkowa szacowała przychody na około 25 mld USD, ale oczekuje się, że w 2021 r.wzrośnie do 36 mld USD.Nie wspominając już o tym, że oczywistą zaletą rynku luksusowych zegarków online jest jego globalny zasięg, oczywiście, więc nie musisz wędrować daleko i szeroko, aby zdobyć ostateczny zegarek, aby dodać do swojej kolekcji.


WatchBox jest światowym liderem w segmencie luksusowych zegarków używanych


WatchBox jest obsługiwany nie tylko przez koneserów, ale także przez kolekcjonerów. Więc jeśli nie kupiliby konkretnego używanego zegarka, na pewno nie przekonają kogoś innego, aby go kupił. Dlatego oferują szeroki wybór certyfikowanych autentycznych, certyfikowanych jakości kolekcjonerskich, używanych luksusowych zegarków wszystkich najlepszych marek, w tym Patek Philippe, Hublot, Breitling, Rolex, Omega, Cartier i wiele innych. Są to Luksusowe Marki Zegarków godne włączenia do każdej poważnej kolekcji, więc jeśli szukałeś konkretnego zegarka, a może takiego, który jest trudny do znalezienia, WatchBox może pomóc ci go sprawdzić z listy.

Ale WatchBox nie jest rynkiem; są liderem na rynku, w skali globalnej, nie mniej. To oznacza, że są właścicielami zegarków, które sprzedają, więc ustalają standardy. (I zaufaj nam, te standardy są lepsze.) Wszystkie zegarki, które przecinają swoją drogę, są poddawane kontroli jakości 360 stopni, biorąc pod uwagę każde zadrapanie I zadrapanie, zapewniając, że Zegarki, które przyjmują, są tylko tymi, które są w absolutnie najlepszym stanie. Ponadto ich wewnętrzny zespół szwajcarskich zegarmistrzów testuje każdy zegarek pod kątem dokładności i precyzji. Zanim zostanie udostępniony do sprzedaży, każdy zegarek otrzymuje gwarancję autentyczności, co oznacza, że nie ma podróbek-nie na zegarku.

Możesz również sprzedać lub wymienić używany zegarek na WatchBox za gotówkę lub kredyt, dzięki czemu zawsze będziesz mieć świeży kawałek, aby pokazać się na nadgarstku.


Ale Po Co Kupować Luksusowe Zegarki Używane?


Kiedy kupujesz nowy zegarek, natychmiast traci on wartość, przechodząc od “nowego” zegarka do” używanego ” zegarka (nawet jeśli posiadasz go tylko przez kilka sekund). Dlaczego więc nie pozwolić pierwszemu właścicielowi zjeść tego kosztu? Ponadto, jeśli pewnego dnia zdecydujesz się sprzedać używany zegarek, prawdopodobnie zwrócisz na niego pieniądze. Najlepsze jest to, że bardzo wygodnie jest znaleźć używany zegarek w dowolnym stylu — i w cenie, którą pokochasz-zwłaszcza gdy robisz zakupy online w WatchBox.

Według niedawnego badania Deloitte, około 20 procent ankietowanych stwierdziło, że prawdopodobnie kupi używany luksusowy zegarek w przyszłym roku. Będziesz jednym z nich? 

Podczas rozmyślania nad tym, śmiało i sprawdź niektóre z naszych ulubionych zegarków teraz dostępne w WatchBox poniżej.

Rolex Używane Datejust

Od prawdopodobnie najbardziej przemyślanej marki, jeśli chodzi o Zegarki Na Rękę, ten samonakręcający się automatyczny zegarek oferuje zarówno stal nierdzewną, jak i 18-karatowe żółte złoto wraz z jubileuszową bransoletką ze składaną klamrą. Te mieszane metale służą jako uzupełnienie Gwiazdy pokazu: obudowa 36 mm z karbowaną ramką wokół 18-karatowego żółtego złota wyświetlającego godziny, minuty, sekundy i datę. Chociaż nie jest dostarczany z oryginalnym pudełkiem i papierami, jest objęty dwuletnią gwarancją WatchBox.

6450 zł przy TheWatchBox.com

TAG Heuer używany chronograf Formuły 1

TAG Heuer to świetny wybór marki, zwłaszcza jako podkładka startowa dla tych, którzy po prostu zanurzają palce w luksusowej grze zegarków. Ta szczególna opcja to zegarek kwarcowy z kopertą ze stali nierdzewnej 43 mm i pasującą bransoletą ze stali nierdzewnej zabezpieczoną składaną klamrą. Piękna niebieska tarcza pokazuje nie tylko godziny, minuty, małe sekundy i datę, ale także chronograf i tachymetr, aby uzyskać bardziej luksusowe zestawienie. Kompletne pudełko i papiery są dołączone, a większość czasu pozostaje na gwarancji fabrycznej, więc świetnie nadaje się do dodawania do kolekcji, a także do codziennego noszenia.

1300 zł przy TheWatchBox.com

Patek Philippe Pre-Owned Grand Complications Split-Seconds Chronograph Perpetual Calendar

Ten ręczny zegarek wiatrowy może być luksusowy dzięki oszałamiającej bransoletce z 18-karatowego różowego złota ze składaną klamrą i dopasowanej kopercie 40,2 mm otaczającej elegancką czarną tarczę. Jego funkcje obejmują typowe podejrzane: godziny, minuty i małe sekundy z podzielonym chronografem. Ale, jako perpetual calendar watch, pokazuje również Dzień tygodnia, datę, miesiąc, aktualną fazę księżyca i wskaźnik roku przestępnego. Ten zegarek 2018 jest dostarczany w komplecie z pudełkiem i papierami i jest objęty dwuletnią gwarancją WatchBox.

229 950 zł TheWatchBox.com

Hublot Pre-Owned Big Bang Unico King Gold Blue

Ten samonakręcający się automatyczny zegarek utrzymuje rzeczy chłodne i dorywczo z czarnym gumowym paskiem i czarną, tytanową klamrą. Obudowa z 45 mm 18-karatowego różowego złota-ozdobiona śrubami zapewnia bardziej wytrzymały, przemysłowy wygląd-otacza niebieską szkieletową tarczę pokazującą godziny, minuty, małe sekundy, datę i chronograf. Zegarek 2019 jest dostarczany z oryginalnym pudełkiem i czasem pozostałym na gwarancji fabrycznej.

24 950 zł TheWatchBox.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Zegarki Poniżej $300
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $ 5,000
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $10,000

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts