Najlepsze Zegarki Poniżej $10,000

Trzy luksusowe zegarki na szarym tle

Najlepsze Zegarki Poniżej $10,000

Wybraliśmy kilka zegarków obracających głowę, aby wysadzić twój budżet na wielki czas

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Zróbmy coś z drogi, zanim jeszcze zaczniemy: $10,000 to Nr serii pieniędzy. To więcej niż prawdopodobnie wydałeś na komputer, telewizor, smartfon, a może nawet samochód. Z tej perspektywy, upuszczając tego rodzaju ciasto na kawałek technologii, której jedyną funkcją jest wykonywana przez smartfona oraz twoja mikrofalówka może wydawać się finansowym szaleństwem. Ale chodzi o to,: w przeciwieństwie do te wyżej wymienione elementy technologii, zegarki rzeczywiście utrzymać swoją wartość dobrze w czasie. W rzeczywistości, jeśli inwestujesz w odpowiednią markę lub prawo zegarek, można rzeczywiście oczekiwać, aby uzyskać zwrot z inwestycji, jeśli, w dół linii, zdecydujesz się go sprzedać.

Powiązane: WatchBox jest liderem na rynku luksusowych zegarków używanych

Oczywiście, $10,000 to nadal znaczna ilość pieniędzy do wydania na zegarek, a jeśli myślisz o rozstaniu z taką ilością gotówki, będziesz chciał wiedzieć, że twój wybór jest godny. Czy zegarek jest wyjątkowy, przyciągający wzrok i dobrze wykonany? Czy zegarek utrzyma swoją wartość? Czy zegarek reprezentuje jakiś postęp w technologii zegarmistrzowskiej lub projektowaniu? Aby pomóc ci dokonać wyboru, wybraliśmy najlepsze luksusowe zegarki poniżej $10,000.


Wszystko, co musisz wiedzieć o zegarkach jako inwestycjach


Wystarczy powiedzieć, że jeśli upuszczasz tysiące dolarów na drogi zegarek, będziesz zainteresowany jego wartością na całe życie. Wielu ludzi dzisiaj chodzi z pamiątkowym zegarkiem, który nosił jego ojciec lub dziadek, i nie pomyślałby o rozstaniu z nim, a nawet o jego ocenie. Ale niektórzy obsesje na punkcie zegarków czerpią przyjemność z kupowania i sprzedaży zegarków, poszerzania swoich kolekcji lub handlu w górę w czasie, a ci globalni Kupujący i Sprzedający stworzyli wyrafinowany rynek używanych zegarków. Zarówno Christie ‘s, jak i Sotheby’ s – dwa największe domy aukcyjne na świecie – organizują regularne aukcje poświęcone czasomierzom, a ich zebrana sprzedaż mierzona jest w milionach. Innymi słowy, istnieje lukratywny rynek i głód wysokiej jakości czasomierzy.

Jeśli chcesz wziąć udział lub masz nadzieję na zakup luksusowego zegarka, który utrzyma swoją wartość(lub nawet zwiększy wartość!) w miarę upływu czasu, oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać:

  • Marka ma znaczenie. Oglądaj domy o trwałej reputacji mają tendencję do przyciągania większej liczby kupujących, a zatem zachowują swoją wartość więcej.
  • Drogi zegarek niekoniecznie jest dobrym zegarkiem. Niestety, wiele zegarków z ogromnymi metkami cenowymi opiera się bardziej na rozpoznawalności ich marki lub na krzykliwym projekcie, a nie na wysokiej jakości konstrukcji lub zawiłości projektu.
  • Targi zegarków to świetne miejsce do odrabiania lekcji. Strony internetowe, takie jak WatchBox i Hodinkee, nie wspominając o eBay, a nawet Amazon, są świetnymi miejscami do podsumowania tego, co się sprzedaje, a co nie.

Pamiętaj, że grasz w długą grę. Zegarek prawdopodobnie nie doceni wartości za rok, a nawet dziesięć lat, ale patrząc na przykład na wartość odsprzedaży 50-letnich Rolexów, można oczekiwać miłego długoterminowego zwrotu, zarówno na emeryturę, jak i na wnuka.


Najlepsze Zegarki Poniżej $10,000


NOMOS Zurich Weltzeit Nachtblau

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/omega20speedmaster20moonwatch20professional20chronograph20watch.html

Wyraźnie niebieskie, wyraźnie Niemieckie spojrzenie Nomosa na zegarek GMT to wygląd bardziej wyjątkowy niż cokolwiek, co kiedykolwiek widzieliśmy. Niebieskie dyski na twarzy tworzą czasomierz i 24 miasta / strefy czasowe. Jego Glashutte, Niemcy in-house wychwyt Kaliber 5201 jest bardziej ozdobny niż twarz, z błyszczącymi żebrami na poszyciu rodowym i kontrastowymi niebieskimi śrubami. Możesz być globetrotem tylko jako pretekst do posiadania jednego.

4295 zł na JomaShop.com

Breitling Navitimer Automatic Chronograph Watch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/breitling20automatic20chronograph.html

Ten ma prawo się chwalić ze względu na jego długowieczność. Jest to jedyny chronograf produkowany od ponad 50 lat, ale został również zaktualizowany o nowy mechanizm, wspaniały Breitling Calibre 01. Prawdopodobnie nigdy nie zbliżysz się do wykorzystania wszystkich funkcji ramki prowadnicy, takich jak obliczanie prędkości jazdy i mierzenie średniej prędkości, ale zostaniesz zauważony dzięki skomplikowanej, ale charakterystycznej tarczy z oszałamiającą polerowaną obudową.

5995 zł na JomaShop.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hublot20classic20fusion20black20magic20chronograph.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hublot20classic20fusion20black20magic20chronograph.html

Pomimo faktu, że nie można nazwać tego klasykiem horologicznym, big Hublot jest poważnym stwierdzeniem, zwłaszcza odzianym w twardą czarną satynową ceramikę i gumę. Średnica 45 MM nie jest również dla słabych nadgarstków, ale reszta jest męska elegancja dzięki oszałamiającej tarczy z włókna węglowego i stałej ramce z odsłoniętymi śrubami. Jest nawet zasilany przez zastrzeżony mechaniczny mechanizm automatyczny Hub1143 i emanuje luksusem, pokazując to wszystko z przezroczystego, szafirowego tyłu.

8280 zł przy JomaShop.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/iwc20portuguese20automatic.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/iwc20portuguese20automatic.html

To jest to, co dostajesz po przejściu na następny poziom. Portugalska wersja IWC to swego rodzaju reedycja z wersji z lat 30.i jest jedną z najbardziej udanych w ich ofercie. Wspaniała tarcza z pierścieniem rozdziałów w stylu torów kolejowych jest kultowa, a wszystko jest klasyczne i łatwe do odczytania. Wewnątrz znajduje się niesamowity wewnętrzny mechanizm IWC Caliber 51011, który ma oszałamiającą 168-godzinną rezerwę chodu. Odwróć go i obserwuj sztukę pomiaru czasu przez elegancki przezroczysty caseback. To dziecko to pamiątka, której nigdy nie będziesz chciał puścić. Mam nadzieję, że potomstwo jest godne.

9148 zł JomaShop.com

Jaeger LeCoulture Reverso Classic

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/watch20-20jaeger.html

Kolejną ikoną w tej stajni wielkich jest ponadczasowy Reverso, który istnieje od 1931 roku, zrodzony z potrzeby stworzenia zegarka wystarczająco wytrzymałego, aby poradzić sobie z rygorami sportu polo. Pomysłowa, odwracalna obudowa chroni tarczę zegarka, zapewniając jednocześnie metalowe płótno do personalizacji. W klasycznej jest mechanizm kalibru 968a pod prawdziwie klasyczną białą tarczą. Załóż ten, a będziesz najlepszym rodzajem niedopowiedzianej oldschoolowej.

4368 zł JomaShop.com

Raymond Weil Freelancer Automatyczny Chronograf

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/raymond20-20watch.html

Gdyby bogactwo i klasa zostały połączone w jeden zegarek, byłby to stal nierdzewna i rose gold Freelancer Chrono. Raymond Weil jest Szwajcarską marką, która jest niezależną własnością, w przeciwieństwie do wielu szwajcarskich marek, które przyciągają więcej uwagi. Wyraźna czarna tarcza na Freelancer jest usiana trzema złotymi pierścieniami chrono subdials i okienkiem dzień / data również oprawionym w różowe złoto. W pełni automatyczny mechanizm Kaliber 5000 pochodzi ze słynnego mechanizmu eta Valjoux 7750 chrono i jest niezawodny jak dzień.

1449 zł przy Amazon.com

Tudor Heritage Ranger Automatic

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tudor20heritage20ranger20automatic20black20dial20tobaco20brown20leather20mens20watch2079910-bundlth.html

Tak się składa, że Tudor jest od dawna pod marką Rolex, wykonaną z doskonałej jakości przy użyciu futerałów Rolex, ale po bardziej przystępnych cenach. Ich obecność w Ameryce rozpoczęła się w 2010 roku i wydaje się, że nie odpuszczają. Heritage Ranger może być najlepszym luksusowym zegarkiem polowym. Automatyczny mechanizm ETA-2824 jest znany na całym świecie i niezawodny, a prawie wszystko inne w Rangerze jest bezsensowne, ale wciąż niesamowicie piękne.

2.980 w Amazon.com

Rolex Submariner

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/watch20-20rolex.html

Niektóre zegarki snoby kupują wszechobecność Submarinera, ale jeśli imitacja jest najszczerszą formą pochlebstwa (jest to prawdopodobnie najbardziej skopiowany zegarek na świecie), to Subie jest chwalony pod tysiącami warstw komplementów. Więź Connery ‘ ego nosiła go nie bez powodu. Został zaprojektowany jako Zegarek narzędziowy dżentelmena, zbudowany tak, aby trwał bez wątpliwości co do jego niezawodności. Dzięki niezwykle wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej 904L klasy lotniczej, która jest hermetycznie uszczelniona, zapewniająca impregnację, wspaniałej i wytrzymałej ceramicznej ramce oraz znakomitej głębokości 1000 metrów.

9150 zł przy Tourneau.com

Girard Perregaux 1966

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/watch20-20girard.html

Jeśli minimalizm jest oznaką dobrego smaku, to uchwyca go 1966. Wśród bardziej efektownych i ekstrawaganckich elementów GP siedzi klasyczny 1966. To strasznie uproszczone, ale tak dobrze wykonane, że faktycznie zaprzecza swojej cenie. Koperta 44 mm jest duża jak na swoją konstrukcję, ale nosi mniejszą na nadgarstku dzięki polerowanej stałej ramce. Spektakularny wewnętrzny mechanizm GP03300-0030 ma 46-godzinną rezerwę chodu, którą można podziwiać w całej okazałości dzięki odsłaniającemu szafirowemu szkłu caseback. To zegar Nadgarstkowy człowieka renesansu.

7 900 zł przy MrPorter.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/zenith20chronomaster20el20primero20automatic20chronograph.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/zenith20chronomaster20el20primero20automatic20chronograph.html

Uderzający dziesiąty to legendarny zegarek. Nawet Rolex używał mechanizmów Zenith, a El Primero wyróżnia się na tle innych chronografów dzięki śledzeniu 1/10 sekundy i unikaniu zegara godzinnego, zastąpionego zegarem sekundowym. Obecna wersja wykorzystuje ruch częstotliwości 36 000 wibracji na godzinę, a środkowa sekunda wykonuje pełny obrót w ciągu dziesięciu sekund, zamiast pełnych sześćdziesięciu. Innym uderzającym aspektem jest absolutnie hipnotyzująca ramka z różowego złota 18kt i Srebrna tarcza sunburst z szarymi, niebieskimi i czarnymi subdialami.

5250 zł przy JomaShop.com

Longines Master Collection Chronograf

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/watch20-20longines.html

Gdyby był konkurs piękności zegarka, ten byłby na szczycie. Zachwyca nie tylko polerowaną okrągłą złotą kopertą, białą błyszczącą tarczą “barleycorn” i jasnoniebieskimi wskazówkami, ale także wspaniałym połączeniem komplikacji Fazy księżyca i chronografu w postaci Longinesa L678 opartego na ETA Valjoux 7751. Ale to tylko techniczny żargon, kiedy wszystko, co chcesz zrobić, to gapić się na ten sztuczny, pamiątkowy zegarek jakości.

6995 zł na JomaShop.com

Chopard Grand Prix de Monaco Historique Chronograph Tachymeter Watch

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/chopard20grand20prix20de20monaco20historiquec382c2a0chronograph20tachymeter20watch.html

Kolejny inspirowany wyścigami Zegarek, Chronograf Prix de Monaco Historique firmy Chopard to odważny Zegarek Sportowy o średnicy 44,5 mm, co czyni go idealnym zegarkiem sportowym, a także oferuje funkcjonalność flyback, duże okno daty w pozycji 3 o ‘ Clock i 24-godzinny licznik. Szwajcarski mechanizm eta-Valgranges Calibre A07.211 ma 46-godzinną rezerwę chodu, otoczoną jednym z najbardziej atrakcyjnych modeli zegarków samochodowych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. 

7057 zł na JomaShop.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/omega20speedmaster20moonwatch20professional20chronograph20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/omega20speedmaster20moonwatch20professional20chronograph20watch.html

Zegarek Speedmaster Moonwatch jest naszym ulubionym zegarkiem dzięki płynnej obudowie i pokrętłu chronografu w stylu wyścigowym. Obecny Moonmaster jest hołdem dla oryginału z 1969 roku, ale wykonany z nowoczesną technologią, taką jak Szafirowy Kryształ, wpuszczone subdiale i zastrzeżony współosiowy automatyczny ruch. To zegarek active man, który świetnie wygląda ze wszystkim, od kąpielówek po smoking.

5700 zł przy Amazon.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Zegarki Poniżej $500
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $1000
  • Najlepsze Zegarki Poniżej $ 5,000

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts