15 najlepszy naturalny dezodorant 2021

AskMen Editors Choice Seal with Tom ' s of Maine, Native deodorant and by Humankind deodorant

15 najlepszy naturalny dezodorant 2021

15 najlepszych naturalnych dezodorantów dla mężczyzn

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


My mężczyźni czasami przyjmujemy dziwną lojalność wobec marki, do tego stopnia, że rok po roku używamy tych samych produktów, nie wiedząc dlaczego. Prawdopodobnie używasz nawet tych samych dezodorantów, które kupiłeś w liceum. Od tego czasu wiele się zmieniło: zaczęliśmy rozumieć negatywne skutki stosowania niektórych substancji chemicznych w produktach pielęgnacyjnych, co doprowadziło do nowego podejścia do zdrowej i odpowiedzialnej higieny. Naturalny dezodorant jest jednym z nich.

Powiązane: Najlepsze antyperspiranty dla mężczyzn

Na szczęście, jeśli chodzi o najlepsze naturalne dezodoranty dla mężczyzn, istnieje wiele opcji, które zapewniają równą, jeśli nie lepszą wydajność niż chemiczne dezodoranty, które widzisz w alejce męskiej higieny osobistej. Zdezorientowany tym, co sprawia, że zwykły dezodorant i antyperspirant różnią się od siebie, a co sprawia, że niektóre dezodoranty są “naturalne”? Jest w zasadzie jeden składnik, który je wyróżnia-aluminium:

  • Dezodorant Tradycyjny: Zapach jest zwykle łączony z kwaśnymi lub słonymi składnikami, takimi jak alkohol, oczar wirginijski, tlenek cynku i soda oczyszczona w sztyfcie dezodorantu, aby zabić zapach powodujący bakterie i absorbować pot i zabijać bakterie powodujące zapach, ponieważ główną funkcją dezodorantu jest powstrzymanie zapachu potu.
  • Antyperspirant: Związki glinu, takie jak chlorek glinu i chlorohydrat glinu, znany również jako sole glinu, są stosowane do blokowania gruczołów potowych, zapobiegając przepływowi potu. To te aluminiowe składniki powodują żółte plamy na koszulkach.

Chemikalia, takie jak ałun potasowy-aluminium-które niektórzy twierdzą, że było związane z chorobą Alzheimera, i ewentualnie raka piersi (na który mężczyźni mogą być podatni, jak również), znajdują się w prawie każdym antyperspirant, ponieważ jest to kluczowy składnik używany w rzeczywistości blok pot. To dlatego wielu facetów przełącza się na opcje dezodorantu bez aluminium. To ma sens, aby umieścić swoje pieniądze tam, gdzie pachy są i dostać najlepsze rzeczy tam, że można.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz naturalny tryb życia, czy po prostu dbasz o swoje ciało, znajdziesz ukojenie w dobrych dezodorantach, takich jak te opisane poniżej. Sprawdziliśmy wszystkie te naturalne dezodoranty, aby upewnić się, że są wykonane ze zdrowych składników — a nie agresywnych chemikaliów — i przetestowaliśmy je, aby zobaczyć, jak dobrze zapobiegają zapachom i czy plamią te cenne białe koszule (co jest rzeczywiście spowodowane przez aluminium z potem, a nie twój pot sam).

Warto zwrócić uwagę na wątpliwe, potencjalnie toksyczne składniki znajdujące się w wielu markowych dezodorantach i antyperspirantach o białej mocy, które należy stosować oszczędnie lub unikać:

  • Triklosan: Wykazano, że zmienia regulację hormonalną, rozwija bakterie odporne na antybiotyki i może być szkodliwy dla układu odpornościowego.
  • Aluminium: Uważa się, że potencjalnie zwiększa ryzyko choroby Alzheimera, chociaż jest to przedmiotem debaty.
  • Butylohydroksytoluen (BHT): Uważany za toksyczny w wystarczająco dużych dawkach.
  • Paraben: Konserwanty, które wykazały potencjalne związki z rakiem piersi.
  • Glikol Propylenowy: Chemikalia na bazie ropy naftowej znajdujące się w produktach do pielęgnacji ciała, które mogą podrażniać skórę.

Bez zbędnych ceregieli, oto 13 najlepszych naturalnych dezodorantów dla mężczyzn, które znaleźliśmy:


Najlepsze naturalne dezodoranty dla mężczyzn


Najlepszy ogólnie Naturalny dezodorant dla mężczyzn

Dezodorant Tom ‘ s of Maine Rugged Coast 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20aluminum20free20deodorant20for20men20nativec382c2a0deodorant.html

Od dawna znany z niedrogiego dostępu do naturalnych i skutecznych produktów, Tom ‘ s of Maine podniósł grę, wprowadzając opakowania bez plastiku. Ta formuła zapakowana w papierową tubę sprawdza wszystkie pudełka. Działa dobrze przeciwko zapachowi pod pachami, nie zawiera soli aluminium, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, pachnie świetnie, ulega biodegradacji, pachnie świetnie, a co najlepsze, jest bardzo przystępny cenowo. Olejki pochodzenia roślinnego i środki nawilżające utrzymują przyjemne uczucie pod pachami i nawilżają. A ponieważ suche Pachy mogą być poważnym problemem, gdy codziennie pocierasz je alkoholem z tanich dezodorantów, nawilżone pachy są plusem. Dodaj do tego, że firma używa chmielu – takiego, jaki znajduje się w Twoim piwie do dezodoryzacji i zapachu, a masz świetną alternatywę dla innych substancji stałych na półce drogeryjnej.

Obiecująca Recenzja: “Jako wieloletni klient Tom’ s of Maine, cieszę się, że wprowadzają jeszcze więcej nowych produktów, które bezpośrednio konkurują z ich nienaturalnymi odpowiednikami. Historycznie, naturalne dezodoranty bazowe nie zawierające aluminium/parabenów były bardzo ograniczone i słabo chronione. W tym przypadku z pewnością tak nie jest. Oceniłbym to jako jeden z najlepszych dezodorantów, jakie znalazłem, a to jest podobne do takich jak Axe, ale bez naprawdę złych składników. Potrzebowałam dezodorantu, którego nie musiałam powtarzać w kółko, ponieważ skóra wrażliwa jest na zbyt dużą ilość produktu. To chroniło mnie i powstrzymywało przed śmierdzeniem przez te 24 godziny. Zauważyłem, że twierdzi, że jest to ochrona 48 godzin, ale nie wyobrażam sobie, aby nie brać prysznica tak długo, więc nie będę wiedział, czy tak jest, czy nie. Zapach tego “Rugged Coast” jest ładny i nowoczesny … Nie pozostawia resztek ani nie kruszy się jak niektóre inne cakey, więc to również ogromny plus. A+” — Planetrj

14,97 zł za 3 w Amazon.com

Najlepszy zrównoważony naturalny dezodorant dla mężczyzn

PĀPR Naturalny dezodorant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20overall20natural20mens20deodorant20tomc3a2c280c299s20of20maine20rugged20coast20deodorantc382c2a0.html

Co może być lepsze dla tego zapachu pod pachami niż naturalny dezodorant? Naturalny dezodorant, który jest również przyjazny dla środowiska-i PĀPR przybił go. Te w pełni nadające się do recyklingu pudełka są wypełnione całkowicie wegańskimi, wolnymi od okrucieństwa, biodegradowalnymi formułami. Składniki, w tym soda oczyszczona, olej kokosowy i masło shea zapewniają uczucie świeżości bez podrażnień, a zamiast sztucznego zapachu, te jedyne w swoim rodzaju zapachy są wykonane z tłoczonych na zimno olejków eterycznych. Gdybyśmy mieli wybierać, naprawdę podoba nam się sposób, w jaki super subtelne drzewo sandałowe i paczula uzupełniają bogate piżmo i jasny ylang ylang. Ale naprawdę nie ma złej odpowiedzi, ponieważ te dezodoranty są uniseksualnie wyjątkowe.

Obiecująca Recenzja: “Tak się cieszę, że to znalazłem, mam obsesję na punkcie tego dezodorantu. Pięknie pachnie! Przez lata używałem Old Spice, który działał dobrze, ale czasami zapach był zbyt silny. Ten zapach jest łagodniejszy, ale o wiele lepszy i mniej sztuczny. Ponieważ jest nieco mniej silny niż zwykłe marki, również wkładam go przed snem, ale pachnie tak dobrze, że mi się podoba. I może być trochę bałagan, ale dlatego uwielbiam przypomnienie” get over It ” wydrukowane na górze-to naprawdę nic wielkiego. Prawdopodobnie można umieścić go w słoiku i użyć go jako pasty, jeśli forma kija przeszkadza. To jest Twój znak, aby spróbować!”- Ianna V.

$14 at PaperCosmetics.com

Najlepszy Naturalny Dezodorant Unisex

Kosas Sport Chemia Dezodorant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20unisex20natural20deodorant20kosas20sport20chemistry20deodorant.html

Jest to łatwa, świeża alternatywa dla niektórych jawnie męskich opcji, które istnieją w sportowej przestrzeni dezodorantów. Napędzany przez who ‘ s who kwasami przyjaznymi dla skóry-kwasem szikimowym, kwasem migdałowym, kwasem mlekowym i kwasem hialuronowym — ten serum-podobny dezodorant wchodzi w dalsze warunki dzięki aloesowi i wysoce bioaktywnym peptydom. Jest to naprawdę dezodorant unisex, który jest wolny od okrucieństwa, wegańską alternatywą dla innych dezodorantów, który wykorzystuje unikalną mieszankę mieszanki AHAs (alfa-hydroksykwasy) do leczenia zapachu poprzez obniżenie pH w dole, więc jest to rzeczywiście trudniejsze dla bakterii powodujących zapach żyć tam 

Obiecująca Recenzja: “Dowiedziałem się o tym produkcie przez influencer (Hyram) i czułem się dobrze z moim zakupem, zanim go dostałem. Próbowałem wielu opcji dezodorantu i albo nie działałyby (śmierdzące), a ja bym się wyrwał. Nie z tym produktem. Używam go od ponad tygodnia i nie śmierdzę i nie pękłem. Moje doły i ja w końcu jesteśmy ze sobą szczęśliwi i nie mogłem być szczęśliwszy. Dziękuję Kosas.”- Świt

$15 W Kosas.com

Powiązane: Najlepsze dezodoranty dla mężczyzn

Najlepszy dezodorant bez Aluminium Dla Mężczyzn

Dezodorant Native

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20aluminum20free20deodorant20for20men20nativec382c2a0deodorant.html

Jeśli lubisz obróbkę pod pachami na bazie aluminium, istnieje duża szansa, że jest to dobry chwyt, który daje podczas przesuwania-to prawie tak, jakbyś wiedział, że zaczyna działać. Jeśli chcesz mieć solidny antyperspirant bez efektu aluminium, Native pasuje idealnie. Z ponad 40 000 recenzji I 85% z nich pięciogwiazdkowych, nie jesteśmy jedynymi, którzy uważają, że jest to dobra alternatywa dla aluminium. Skrobia z tapioki, soda oczyszczona i wodorotlenek magnezu współpracują ze sobą, aby wchłonąć wilgoć przez cały dzień. Innymi kluczowymi naturalnymi składnikami są olej kokosowy, masło shea, olejek eteryczny i probiotyki.

Obiecująca Recenzja: “Do tej pory wypróbowałam wiele różnych dezodorantów, głównie szkodliwych, ponieważ tylko one mnie wspierały. Jako mężczyzna, jestem spocony i potrzebuję całodziennej ochrony. Teraz, gdy jestem starszy, jestem o wiele bardziej świadomy produktów, których używam na swoim ciele i nie chcę już absorbować niepotrzebnych toksyn. Niestety, każdy inny całkowicie naturalny dezodorant, którego używałam w przeszłości, nigdy nie sprawił, że pachnę dobrze po lunchu, nie mówiąc już o całym dniu! To było wtedy, to jest teraz, a technologia przeszła długą drogę. Cokolwiek tubylcy zrobili, aby uzyskać właściwą formułę, jest błogosławieństwem. Nie tylko potrwa do dwóch dni, ale pachnie fantastycznie i jest moim ulubionym dezodorantem, którego kiedykolwiek używałam. Radzę wszystkim, którzy rozważają naturalną alternatywę, aby przejść przez to, co kosztuje i kupić te rzeczy od razu, nie będziesz rozczarowany plus, może trwać kilka miesięcy, ponieważ zajmuje tylko minimalne zastosowanie. To najdłuższa recenzja, jaką kiedykolwiek napisałem, dlatego jestem podekscytowany tymi rzeczami! Zaufaj mi, warto zapłacić za dobrą jakość i lepsze zdrowie!”- Keith

11,97 zł Amazon.com

Najlepszy naturalny dezodorant bezalkoholowy dla mężczyzn

Wiosła + Dezodorant Alps Natural Active Armor 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oars2020alps20natural20active20armor20deodorantc382c2a0.html

Zamiast aluminium, talku, a nawet alkoholu – co jest powszechne wśród dezodorantów zarówno naturalnych, jak i innych – Oars + Alps odrzuca te chemikalia i wybiera składniki, takie jak skrobia kukurydziana i mech Karibu alpejskiego, porost, który pochłania wilgoć przez swoje komórki powierzchniowe, dzięki czemu może walczyć z wilgocią pod pachami, z którą chcesz się zmierzyć. Jesteśmy wielkimi fanami dwóch zapachów, które marka wprowadziła na rynek pod koniec 2018 roku, eukaliptusowej mięty i Kalifornijskiego wybrzeża, ale nadal uwielbiamy zapach drzewa cedrowego, limonki i zieleni, które to wszystko zapoczątkowały: Fresh Ocean Splash.

Obiecująca Recenzja: “Jeśli szukasz naturalnego dezodorantu dla mężczyzn, który działa, nie pali się ani nie powoduje wysypki, który faktycznie radzi sobie z zapachem ciała i ładnie pachnie,to jest to. Ludzie, dosłownie próbowałem ich wszystkich. Nie trać czasu na inną markę. Jest droższy niż większość dezodorantów, ale jest zdecydowanie najlepszy. Pięknie pachnie.”- Michał

13,99 zł Amazon.com

Najlepiej pachnący Naturalny dezodorant dla mężczyzn

Ursa Major Hoppin ‘ Fresh Dezodorant 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ursa20major20hoppinc3a2c280c29920fresh20deodorant.html

Organiczny dezodorant Ursa Major szczyci się listą składników i rekordem wydajności, aby potwierdzić jego krytyczne pochwały zarówno od mężczyzn, jak i kobiet. Firma wykorzystuje wiele skutecznych, przyjaznych dla skóry elementów, takich jak glinka kaolinowa i enzymy probiotyczne, aby działać spójnie, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy i zatrzymać wilgoć. Inne sprawdzone składniki zatwierdzone przez skórę wrażliwą to soda oczyszczona i aloes, które dodatkowo pomagają kanałom potowym uniknąć paniki. Z nutami mięty pieprzowej, grejpfruta, eukaliptusa i rozmarynu, ten deo stick nie tylko zapobiega śmierdzeniu, ale także sprawia, że pachniesz cholernie dobrze.

Obiecująca Recenzja: “To mój ulubiony dezodorant. Kupuję tylko cruelty free, i zawiodłem się na wielu dezodorantach cruelty free. Używam tego od prawie tygodnia w wilgotnym letnim upale i uwielbiam to! Ponieważ jest to dla mnie nowy produkt, byłem naprawdę świadomy tego, jak ma on zastosowanie, jak długo trwa itp. I nie kłamię, wącham swoje doły co noc przed prysznicem dla formalnej oceny i to minęło co noc! Uważam również, że zapach jest bardzo neutralny pod względem płci. Jestem kobietą i bardzo mi się to podoba. może też kupię ją dla mojego chłopaka, bo myślę, że dla niego też by się sprawdziła. Naprawdę nie zmieniłbym niczego w tym produkcie.”- Cara

$18 at Amazon.com

Najlepszy dezodorant organiczny dla mężczyzn

Eo Certified Organic Citrus Spray Dezodorant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/eo-20deodorant20spray.html

Organiczne dezodoranty mogą być trudniejsze do zdobycia-zwłaszcza jeśli szukasz dezodorantu w sprayu-nawet jeśli mogą być całkowicie naturalne. EO oferuje wybór certyfikowanych produktów ekologicznych, które naprawdę działają. Olejek z drzewa herbacianego w tym silnym sprayu zawiera wiele związków, które okazały się zabijać bakterie, wirusy i grzyby, które sprawiają, że olejek z drzewa herbacianego jest cenionym naturalnym środkiem do leczenia bakteryjnych i grzybiczych chorób skóry — lub w tym przypadku śmierdzących pach.

Obiecująca Recenzja: “To bardzo dobry produkt dla osób, które są bardzo wrażliwe na zwykłe Dezodoranty.”- Losowy Użytkownik

$7 at Amazon.com

Powiązane: Mam Botoks, aby przestać się pocić i tego się nauczyłem

Najlepszy naturalny dezodorant na nadmierne pocenie się

Dezodorant z węglem i magnezem Schmidta

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20natural20deodorant20for20excessive20sweating20schmidts20charcoal20and20magnesium20deodorant.html

Zasilany głównie proszkiem maranty, sodą oczyszczoną i olejem kokosowym, aby utrzymać suchość i kondycję, ten dezodorant z węglem drzewnym od Dezodoranta Schmidta wykorzystuje również węgiel aktywowany do detoksykacji i zwalczania bakterii oraz magnez pochodzący z minerałów do dezodoryzacji. Nalewany grubo, aby przejść na sucho, odrobina naturalnego dezodorantu Schmidta przechodzi długą drogę i działa dobrze przez cały dzień.

Obiecująca Recenzja: “Wstyd mi przyznać, ile wydałam na naturalne dezodoranty. Ale każda z nich, którą próbowałem, albo pozostawiała mnie okropnie śmierdzącą, albo dawała wysypkę. Aż do teraz!!! To niesamowite! Tak ładnie pachnę! Inne wersje Schmidta w ogóle nie działają dla mnie, ale ta działa!”- msh87

6,99 zł przy Amazon.com

Najlepszy Naturalny Dezodorant Do Wielokrotnego Napełniania 

By Humankind Refillable Dezodorant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20natural20refillable20deodorantc382c2a020by20humankind20refillable20deodorant.html

Jeśli chcesz trochę ocalić Ziemię, ale po prostu nie jesteś gotowy bez standardowego dezodorantu w sztyfcie, ludzkość może być po prostu najlepsza z obu światów. Używając papierowych pojemników do napełniania (które oferuje również w samodzielnym opakowaniu z papierową tubą dezodorantową), nadal możesz przesuwać całą tę naturalną dobroć bez poczucia, że musisz zmienić całą swoją rutynę. Skrobia z tapioki i proszek z maranty utrzymują suchość, a wybór pięciu zapachów, w tym eukaliptusa, trawy cytrynowej, mięty rozmarynowej, cytrusów lawendy i kokosa, zapewnia wspaniały zapach.

$15 W ByHumankind.com

Najlepszy naturalny Luksusowy Dezodorant zapachowy dla mężczyzn

Dezodorant Corpus Santalum

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best-natural-deodorants-for-men.-corpus-deodorant

Zapach naprawdę jest podstawą tego luksusowego wegańskiego dezodorantu. Corpus oferuje pięć różnych naturalnych opcji, z których każdy szczyci się swoim własnym zakaźnym, niepowtarzalnym zapachem, choć obecnie faworyzujemy Santalum za głęboki, ale nigdy nie przytłaczający aromat drzewa sandałowego, drzewa cedrowego i bursztynu. Wszystkie te Dezodoranty wykorzystują naturalną leczniczą moc skrobi z tapioki, olejków eterycznych i enzymów pochodzących z kwiatów, owoców i roślin, aby naprawdę rozpieszczać Twoje pestki.

Obiecująca Recenzja: “Czasami czuję przyjemny zapach około 15: 00 i muszę sobie przypomnieć, że to mój Dezodorant. To trwa dłużej niż cokolwiek, czego kiedykolwiek używałem.”- Zach

$24 at Amazon.com

Najlepszy bezzapachowy Naturalny dezodorant dla mężczyzn

Dezodorant Bezzapachowy Z Certyfikatem Real Purity

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best-natural-deodorants-for-men.-real-purity-deodorant

Bezzapachowy dezodorant Real Purity jest naprawdę całkowicie naturalny i wykorzystuje wosk pszczeli i jojobę, aby utrzymać skórę wolną od lepkich pozostałości (wiesz, o czym mówimy) oraz sody oczyszczonej i proszku maranty, które są dobre dla skóry. Mieszanka olejków eterycznych-bez naturalnych lub sztucznych zapachów z olejków eterycznych lub innych składników-przeznaczona jest dla skóry wrażliwej.

$9.99 w RealPurity.com

Najlepszy naturalny dezodorant dla zapachu ciała

Pokorny Palo Santo kadzidło i wanilia całkowicie naturalny dezodorant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best-natural-deodorants-for-men-humble-palo-santo-deodorant.html

Organiczne Dezodoranty Humble składają się tylko z czterech do pięciu składników — najmniej spośród wszystkich dostępnych dezodorantów: organiczna skrobia kukurydziana i olej kokosowy, całkowicie naturalna soda oczyszczona, wosk pszczeli i odmiany zapachowe zawierają organiczne olejki eteryczne. Ten dezodorant przeciwdziała zapachom ciała dzięki mocy palo santo, kadzidła i wanilii – wszystkich potężnych zapachów, które dobrze komponują się z naturalnym … aromatem twojego ciała.

Obiecująca Recenzja: “Po pierwsze chciałbym powiedzieć, że po raz pierwszy poświęciłem czas na napisanie recenzji produktu. Podczas gdy zastanawiałam się, czy naprawdę spróbować tego dezodorantu, czy zapisać go na później, znalazłam się na płocie o tym, że ma w sobie sodę oczyszczoną… Mam bardzo wrażliwą skórę i miałem wcześniejsze doświadczenia z naturalnym dezodorantem spalającym moje “doły”. Ponadto, podczas gdy często omdlewam nad zapachami cedru i sosny piñon i drzewa sandałowego, nie sądzę, żebym kiedykolwiek wcześniej pachniał Palo Santo. Postanowiłem więc spróbować i pomyślałem, że może się nie spalić, jeśli nie użyję go bezpośrednio pod prysznicem. Czekałem około godziny po prysznicu, aby zastosować i nie tylko byłem tak bardzo zaskoczony, jak gładko się poślizgnął, ale zapach Palo Santo jest niezwykle przyjemny, ma prawie miętowy świeży smak, co czytałem może być czasami w przypadku Palo Santo. Ten dezodorant do tej pory trwał cały dzień bez konieczności ponownego stosowania i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu!”- Brent

13,99 zł Amazon.com

Najlepszy Naturalny Dezodorant Z Eukaliptusa

Disco Naturalny Dezodorant Eukaliptusowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20new20deodorant20for20men20disco20deodorant.html

Przyznamy, że głoszenie czegoś jako najlepszego zapachu eukaliptusa jest odważne, ale nie powiedzielibyśmy tego, gdybyśmy nie mieli tego na myśli. Przy użyciu naturalnych składników wegańskich, zrównoważonej produkcji i praktyk wolnych od okrucieństwa, dezodorant antybakteryjny tops to wszystko off przez faktycznie jest skuteczne i niedrogie. Używa prawdziwego eukaliptusa i chłodzącego aloesu do zapachu i łagodzenia pestek oraz olejku eterycznego z drzewa herbacianego, aby powstrzymać bakterie. Świeży zapach eukaliptusa jest chłodny, rześki i tylko trochę mydła z góry, co pomaga zachować zapach — i uczucie — czyste przez cały dzień.

Obiecująca Recenzja: “To jeden z najlepszych zapachowych dezodorantów, jakich próbowałem. Dobrze się nakłada i nie powoduje swędzenia skóry ani nie pozostawia filmu. 10/10 polecam.”- Zach

$12 at Amazon.com

Najlepszy Naturalny Dezodorant W Kremie

Taos Aer natural Clean Dezodorant 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20natural20cream20deodorant20taos20aer20natural20clean20deodorantc382c2a0.html

Oparty na skrobi kukurydzianej, skrobi z tapioki, sodzie oczyszczonej i krzemionce dezodorant Taos cream-to-powder wykorzystuje skoncentrowaną formułę — unikalnie zaprojektowaną bez użycia wody — aby zarówno neutralizować zapach, jak i absorbować nadmiar wilgoci. Nie tak jak twój normalny dezodorant w sztyfcie, trochę tej skoncentrowanej formuły idzie daleko, więc nie potrzebujesz wiele, aby to działało.

Obiecująca recenzja: “Próbowałem wielu naturalnych dezodorantów. Moją ostatnią próbą było użycie trzech różnych typów w tym samym czasie. Potem znalazłem aera i zostałem tylko jeden. To jest drogie, ale kiedy się zorientuję, że muszę użyć tylko jednego dezodorantu i nie trzeba wiele, aby być skutecznym i pozostaje dobry przez długi czas, staje się dość opłacalny. Zapachy są również ładne. Nie za mocne, ale sprawiają, że pachnę o wiele lepiej niż to, co używałem wcześniej. Gorąco polecam.”- Ripper69 

$19 at Amazon.com

Najlepszy naturalny dezodorant do skóry wrażliwej

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crystal20rock20mineral20deodorant.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crystal20rock20mineral20deodorant.html

Prawie wszystkie naturalne i organiczne dezodoranty, które wymieniliśmy, będą działać naprawdę dobrze dla facetów, którzy mają wrażliwą skórę, ale jeśli jesteś kimś, kto jest podatny na naturalną wysypkę dezodorantu nawet z najbardziej wszechobecnych składników przyjaznych dla skóry-sody oczyszczonej, krzemionki, proszku maranty, oleju kokosowego — spróbuj tego na rozmiar. Jest jeden składnik, który zasila ten bezzapachowy kamień, a jest nim ałun potasowy, naturalna sól mineralna.

Obiecująca Recenzja: “Ten dezodorant jest niesamowity. Używam droższej marki od kilku lat i uważam, że ta marka znacznie lepiej powstrzymuje smród pod pachami aktywnej kobiety w menopauzie. Od kilku lat zmagam się z problemem “męskiego” zapachu pod pachą. To odrażające. Przypomniało mi to mieszkanie w domu z kilkoma starszymi braćmi. Używałam dezodorantu Kopari wraz z używaniem Hibicleanse, gdy biorę prysznic z bardzo dobrymi wynikami. Nawet z tym, wciąż czuję się śmierdzący pod koniec dnia. Zacząłem używać tej marki kilka tygodni temu i jestem zdumiony. Nie ma zapachu, nawet jeśli przegapię dzień prysznica (jestem na emeryturze, zdarza się). Nie mogę uwierzyć, że nie ma zapachu wydobywającego się z Pachy. To trochę dziwne, że trzeba zmoczyć dezodorant przed pocieraniem pod pachami, ale ogólnie nic wielkiego. Wreszcie mogę znieść bycie ze sobą. Gorąco polecam.”- Anonim

6,56 zł Amazon.com

Najlepszy Naturalny Dezodorant W Sprayu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mother20dirt20ao20mist20probiotic20spray.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mother20dirt20ao20mist20probiotic20spray.html

Ok, ten spray nie jest tani, ale jeśli jesteś zagorzałym fanem natury, jest to idealne rozwiązanie. Ta wolna od konserwantów, przebadana klinicznie i sprawdzona przez dermatologa mgiełka probiotyczna działa dwa razy dziennie-rano i wieczorem-i działa naturalnie z własnym mikrobiomem skóry. Nie ma żadnych szkodliwych składników, syntetycznego zapachu i soli aluminiowej. Najlepsza część? Ten zdrowy dezodorant działa gdziekolwiek pocisz się bardziej, niż byś chciał.

Obiecująca Recenzja: “Kupiłem to kilka lat temu, gdy miałem letnie problemy z dezodorantem, który zawodził pod koniec dnia. Działał bardzo dobrze i wydawał się mieć długotrwały efekt, ponieważ nie musiałem go nadal używać. Teraz mam problem z podrażnieniem od dezodorantu używam teraz (inaczej niż wcześniej) i staram się wyleczyć z tego nie będąc funky. Przypomniałem sobie, jak dobrze to dla mnie działało i teraz składam kolejne zamówienie.”- Malikah

69 zł przy Amazon.com

Bez względu na to, dlaczego przełączysz się na naturalny dezodorant, teraz wiesz, że istnieje wiele dobrych dezodorantów do wyboru. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z naturalnymi dezodorantami, bądź cierpliwy. Dotrzesz tam i będziesz pachniał o wiele lepiej, kiedy to zrobisz.


Możesz Też Kopać:

  • Produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn bez okrucieństwa
  • Grooming Awards: Najlepsze Produkty Do Pielęgnacji Ciała
  • Rozwiązania nadmiernej potliwości

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Brodaty młodzieniec z rzucaniem włosami przed zieloną ścianą
Read More

Jak farbować włosy w domu

Jak farbować włosy w domu Sztuka bezpiecznego farbowania włosów Funky kolor wszystko na własną rękę Joey Skladany 19…