Ekologiczna Pielęgnacja

od lewej nue co microbiome cleanser bulldog bambusowa Maszynka Do Golenia typeology witamina C serum na zielonym tle

Ekologiczna Pielęgnacja

29 Ekologicznych Produktów Pielęgnacyjnych

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Kwiecień jest miesiącem ziemi, a to oznacza, że wszystkie marki, które znamy i kochamy, mówią nam o tym, co robią, aby uratować planetę. Chodzi o to, że planeta potrzebuje wszelkiej pomocy, jaką może uzyskać — na pewno dużo więcej niż jeden dzień (lub dwa, jeśli liczysz dzień).

Według National Geographic, obecnie uważa się, że w oceanie jest 5,25 biliona plastikowych szczątków. Z tej masy 269 000 ton unosi się na powierzchni, podczas gdy około cztery miliardy plastikowych mikrowłókien na kilometr kwadratowy zaśmieca głębokie morze. 

Powiązane: 15 męskich produktów do pielęgnacji skóry, które nie testują na zwierzętach

W artykule naukowym opublikowanym w 2017 r. w Science Advances roczna produkcja tworzyw sztucznych wzrosła 200-krotnie, z 2 mln ton rocznie w 1950 r.do 381 mln ton w 2015 r. Dla kontekstu jest to w przybliżeniu równowartość masy dwóch trzecich światowej populacji. Statystyki są oszałamiające i zbyt obszerne, by je tu wymienić. Aby uzyskać więcej informacji na temat tworzyw sztucznych i szkód, które powodują, sprawdź nasz świat w danych.

W AskMen chcemy skupić się na pozytywach i przedstawić Ci marki, które naszym zdaniem wykonują dobrą pracę przez cały dzień, codziennie, przez cały rok. Od redukcji plastiku oceanicznego do pominięcia wody razem, te marki i produkty są naszymi ulubionymi na Dzień Ziemi, miesiąc ziemi i, cóż, Matkę Ziemię w ogóle. 


Najlepsze Ekologiczne Marki i produkty pielęgnacyjne


EIR NYC

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20bronner20book

Tworzenie czystych produktów, które mają minimalny wpływ na środowisko, jest podstawową misją Eir. Zrównoważony rozwój to kolejna podstawowa misja Eir, której celem jest pozostawienie minimalnego śladu węglowego na Ziemi. Wszystkie składniki są biodegradowalne, wolne od okrucieństwa i bez parabenów, a opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu, jeśli to możliwe.

To bogate błoto do surfowania jest inspirowane maską czekoladową Majów. Ta wodoodporna i 100 procentowa formuła Reef safe wymaga siedmiu kluczowych składników-w tym non — Nano cynku dla doskonałej ochrony przed promieniowaniem UV-aby zapewnić nawilżającą, pachnącą kakao osłonę przeciwsłoneczną.

$21 on Amazon.com

Pokrewieństwo

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kinship20aha20pads.html

W pokrewieństwie czystość jest standardem. To nie podlega negocjacjom. Młoda marka wyklucza ponad 1300 wątpliwych składników zakazanych przez Unię Europejską. Dodatkowo, ziemskie i etyczne opakowanie pomaga położyć kres niepotrzebnym marnotrawstwom. Wszystkie słoiki są wykonane z odpadów oceanicznych (OWP), a wszystkie opakowania są wykonane w 100% z OWP. Dowiedz się więcej o Kinship X OWP. Wszystkie rury są wykonane z Materiałów Pochodzących z recyklingu (PCR), a wszystkie materiały wysyłkowe są wykonane z certyfikowanego przez Forest Stewardship Council (FSC) papieru 100% PCR.

Te Insta Swipe Lemon Honey AHA Pads są zarówno niezwykle cienkie, jak i kompostowalne, a także w pełni nasycone składnikami wygładzającymi skórę. Poduszki działają na powierzchnię skóry przy użyciu kwasu glikolowego, aby oczyścić pory i zmniejszyć widoczność wyprysków, a właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne miodu manuka łagodzą skórę.

$25 at CredoBeauty.com

LastObject

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/lastobject20last20swap20in20black.html

Założona w 2018 roku założycielka LastObject, Isabel Aagaard, była sfrustrowana wszystkimi produktami jednorazowego użytku, dlatego postanowiła zaprojektować innowacyjne rozwiązania, które będą marnotrawstwem, które będą miały trwały pozytywny wpływ. Jako ekolożka i mama mocy, która zawsze daje przykład, naprawdę stoi za swoimi produktami i ma nadzieję zainspirować innych do przystosowania się do życia w sposób zrównoważony. Jej misja jest prosta: eliminuj przedmioty jednorazowego użytku, tworząc zrównoważone alternatywy wielokrotnego użytku.

Ta wielokrotnego użytku Q-tip jest wykonana z trwałych, ale elastycznych, wysokiej jakości i nietoksycznych materiałów, które są delikatne dla skóry i bardzo łatwe do czyszczenia. Lastswab Original jest dostępny w wygodnym i biodegradowalnym etui, które bezpiecznie przechowuje Q-tip wielokrotnego użytku. LastSwab jest przede wszystkim okazją do przekształcenia naszych procedur na rzecz planety, a jednocześnie uproszczenia i deklamowania naszego życia.

21,95 zł za 2 w Amazon.com

Quip

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/quip20refillable20floss20in20charcoal20on20white20background-1.html

Pomysł Quipa rozpoczął się u dentysty w Nowym Jorku, z propozycją użycia “najtańszej dostępnej szczotki elektrycznej”, aby walczyć ze zwykłym, szkodliwym nawykiem zbyt twardego szczotkowania. Szczotkowanie zbyt twarde, nie wystarczająco długie lub dwa razy dziennie, nie nitkowanie ani wymiana szczotki i pomijanie dentysty są często ignorowane. Quip nie jest jednym z większość zrównoważone marki na naszej liście (chociaż wykonują świetną robotę), ale stworzyły rozwiązanie dla jednego z naszych największych plastikowych pet peeves: Floss picks.

Ten nadający się do wielokrotnego napełniania Pick Z Quip posiada “Forever floss”, który zastępuje 180 jednorazowych kilofów na wkład. To. Jest. Ogromny. Otrzymujesz pick wielokrotnego użytku z łatwym uchwytem. Dodatkowo, wielokrotnego napełniania, lustrzane Etui dozujące z fabrycznie załadowanym wkładem napełniającym mint floss. Zapisz się do subskrypcji i otrzymuj Mint floss refill pod dostarczany co trzy miesiące za jedyne $5.

$15 W GetQuip.com

Przez Humankind

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/by20humankind20set20of20deodorants.html

Każdego dnia 28 000 ton jednorazowego plastiku jest wyrzucanych do naszych oceanów. Od dzisiaj możecie walczyć z tym finalnym przepływem plastikowych odpadów, przygotowując się rano. Przez ludzkość projektuje wszystkie swoje formuły i opakowania, aby były dobre dla Twojego ciała, a także dla naszej planety. Dodatkowo, przez ludzkość pomaga zatrzymać ocean plastic i poprawy życia dzięki współpracy z Plastic Bank. Subskrybując Miesięczne potrącenia z tworzyw sztucznych, pomożesz usunąć 22 funty plastikowych odpadów związanych z oceanami z naszego środowiska, co odpowiada średniej powierzchni plastikowej na mieszkańca w USA.

Przez ludzkość nie żartuje, gdy mówi, że jest to naturalne. W rzeczywistości jest tak naturalny, że można go zjeść. Nie tylko jest etycznie wykonany, nie zawiera szkodliwych GMO i jest wolny od aluminium, bez parabenów, bezglutenowy i wegański. Wkłady do dezodorantów są wykonane głównie z biodegradowalnego papieru, co zmniejsza ilość jednorazowych odpadów plastikowych, które można znaleźć w jednorazowym dezodorancie. Za każdym razem, gdy napełniasz, eliminujesz 1,49 uncji jednorazowych odpadów plastikowych z rutyny. Gdy jest pusta, tuba jest papierem z recyklingu z celulozową wyściółką, który można kompostować w domu lub Przemysłowo lub po prostu wyrzucić.

$12 at ByHumankind.com

Cleancult

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cleancult20hand20sanitizer20bundle.html

Wiele zielonych środków czyszczących nie czyści, a konwencjonalne często zawierają niezdrowe chemikalia. Inne środki czystości (nawet ekologiczne!) używaj dużo plastiku, który zatyka nasze domy, wysypiska śmieci i oceany. Nie Cleancult. Jego nietoksyczne, roślinne formuły wykorzystują moc orzechów kokosowych i innych biodegradowalnych składników, tworząc czyste, które jest wyjątkowo wytrzymałe na brud i brud, ale delikatne dla Ciebie, Twojej skóry i naszej ziemi.Innowacyjny system napełniania ułatwia zrównoważone czyszczenie, dzięki w 100% nadającym się do recyklingu opakowaniom wyprodukowanym w Ameryce, przesyłkom neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla i naturalnym, biodegradowalnym formułom. Po napełnieniu butelek, recykling kartonów. Lub dołącz do naszego bezpłatnego programu recyklingu, a my zajmiemy się tym za Ciebie.

Ponieważ wszyscy obecnie używamy wielu środków do dezynfekcji rąk, Cleancult wykorzystał technologię CocoClean, aby rozszerzyć ją na grę środków do dezynfekcji rąk. Zaopatrz się i oszczędzaj dzięki przyjaznej dla dzieci, bezalkoholowej formule i atrakcyjnej, bezpiecznej w zmywarce, odpornej na rozbicie szklanej butelce z antypoślizgowym silikonowym rękawem. Gdy butelka jest pusta, po prostu napełnij ją za pomocą naszych kartonów z zerowym zużyciem mleka i utrzymuj porządek w czystości.

49 zł za Pakiet Startowy w Cleancult.com

Dr Bronner ‘ s

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20bronner20book

OG jeśli chodzi o sprzątanie przyjazne dla Ziemi, Dr Bronner praktycznie napisał książkę o żywej zieleni. Co jest w etykiecie? Dla Dr. Bronner ‘ s to coś więcej niż składniki czy intencje — oznacza to etyczne zobowiązanie do uczciwości i zrównoważonego rozwoju, łącząc klientów, firmy, rolników, producentów i społeczności na całym świecie. Wykonane w 100% z plastikowych opakowań po recyklingu – recykling butelek do butelek – i koncentrowanie się na lokalnym recyklingu pomaga zmniejszyć ilość butelek wysyłanych za granicę. Oznacza to mniejszą emisję gazów cieplarnianych. Dodaj do tego wykorzystanie paneli słonecznych,a to obniża markowe zużycie wody i energii do prawie zerowego zużycia!

Słynne mydła w płynie castile Magic znane są z gęstych etykiet produktów (All-One!) i ciekawe mrowienie mięty pieprzowej, świadomy aromat lawendy i orzeźwiające uczucie eukaliptusa. Ale w jaki sposób marka przekształciła drobny druk w rosnącą sprzedaż-inspirującą lojalność klientów nie tylko z pianą, ale z dobrym czystym biznesem? O tym też napisali książkę. Zdobądź Honor Thy Label: niekonwencjonalna podróż dr Bronnera do czystego, ekologicznego i etycznego łańcucha dostaw, aby poznać wszystkie tajniki najsłynniejszej ekologicznej marki na świecie.

15,99 zł Amazon.com

Kultura Kąpieliska

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bathing20culture20mind20and20body20wash.html

Kultura kąpieli celebruje prostą konieczność kąpieli. Jak łączy ludzkość i Kultury w czasie i przestrzeni oraz jej zdolność do transformacji i niesienia radości. Marka powstała, gdy dwaj faceci — Spencer Arnold i Tim Hollinger — zaczęli robić mydło latem 2015 roku, po długich dniach znaleźli ich uciekających z biura w centrum San Francisco, aby wskoczyć na rowery i ścigać się z zachodem słońca przez Most Golden Gate Na wędrujące szlaki na uwrociach Marin. Zalane błotem i potem chłopaki żartują, że nigdy nie będziemy w stanie się oczyścić. Najwyraźniej jednak to ich misja.

To naturalnie radykalne, certyfikowane organiczne, uniwersalne mydło z kultury kąpielowej jest dostarczane w butelce ze szkła tęczowego o pojemności 16 uncji, gotowej do wielokrotnego napełniania. Dostępny z plastikową pompką lub metalową nasadką bez plastiku, jest zapachem, o którym nie będziesz w stanie przestać myśleć. Ten zapach przeniesie Cię do zadaszeń Sekwoi Północnej Kalifornii, gdzie faceci uwielbiają się brudzić. Butelka 8oz skoncentrowanej formuły starczy ci na 80 pryszniców, więc będziesz cieszyć się czystością przez kolejne miesiące.

$35 przy BathingCulture.com

Ethique

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ethique20face20serum20bar.html

Ethique jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla i dumna z tego. Marka dąży do uzyskania pozytywnego klimatu – z kompensacją 120 procent emisji netto dwutlenku węgla-do końca 2021 roku. W rzeczywistości ślad węglowy Ethique jest mierzony co roku przez EKOS, który przeprowadza solidny, niezależny proces oceny i współpracuje z różnymi organizacjami, takimi jak Ecologi, aby zrównoważyć ten ślad. Dodaj do tego zero plastiku, trochę wody, Biuro zarządzane w 100 procentach energią odnawialną i sadzenie jednego drzewa lub namorzyny dla każdego zamówienia-z kolejnym celem 2021 ustalonym na 250 000 drzew — i masz markę, która naprawdę dba o środowisko, które zostawia na przyszłość.

Jedna z marek signature shampoo bars ma zaledwie osiem procent śladu węglowego równoważnego płynnego produktu. Duży ślad butelkowanych produktów pochodzi przede wszystkim z plastikowego opakowania (150g dwutlenku węgla uwalnianego tylko do jednej plastikowej butelki 25g). Baton Saving Face serum jest wykonany z olejków cupuacu, shea, dzikiej róży i granatu. Składniki te mają wysokie stężenia przeciwutleniaczy, fitosteroli, polifenoli i kwasów tłuszczowych, aby promować jędrną, nawilżoną skórę. Jest dostarczany w poręcznym pudełku wielokrotnego użytku, który został zaprojektowany, aby poradzić sobie z gorącymi warunkami w łazience.

27,50 zł za 3 w Amazon.com

Weleda

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/weleda20skin20food-1.html

Weleda i Nature.org podziel wspólną misję: tworzyć naturalne produkty o wyjątkowo wysokich standardach jakości, którym możesz zaufać. Produkty marki NATRUE do pielęgnacji twarzy, dzieci, ciała, włosów i jamy ustnej są produkowane przy użyciu zrównoważonych procesów produkcyjnych i przyjaznych dla środowiska praktyk. W przypadku najbardziej aktywnych składników po raz pierwszy zastosowano rolnictwo biodynamiczne. Jest to rolnictwo, produkcja nasion i utrzymanie krajobrazu, które podążają za rytmami Natury i ziemi.

Marka nadal dąży do zapewnienia jakości nietoksycznych, wolnych od okrucieństwa, bez parabenów, bez GMO, bez ftalanów i bez syntetycznych produktów zapachowych dostępnych na rynku. Kultowy Skin Food to uniwersalny wybawca suchej, szorstkiej skóry na twarzach, łokciach, dłoniach i stopach. Wykorzystuje wyciągi z delikatnego Viola tricolor, nagietka i rumianku, w bogatej, gęstej bazie olejków i wosku pszczelego, aby głęboko nawilżyć skórę.

$18 at Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ren20clean20skincare.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ren20clean20skincare.html

Dla Ren “czyste” oznacza uzyskanie widocznych efektów pielęgnacyjnych, które nie są pełne ostrych lub szkodliwych składników. Zamiast tego Ren współpracuje ze składnikami, które działają na skórę, nie powodując podrażnień pochodzących ze zrównoważonych źródeł, a następnie jest pakowany w sposób zrównoważony. Ta pielęgnacja jest stworzona dla wszystkich rodzajów skóry — nawet wrażliwej — dzięki zrównoważonym formułom o pH, które nie zdenerwują Twojej skóry. Butelki są wykonane z Plastiku oceanicznego, a rurki z plastiku po recyklingu i przeznaczone do recyklingu cyrkulacyjnego.

Nasz ulubiony w tej chwili, Limitowana Edycja daily AHA tonik jest pełna dobrych rzeczy. Kwas mlekowy, alfa-hydroksykwas paruje z beta-hydroksykwasem, aby złuszczać, rozjaśniać, napinać i nawilżać, zapewniając gładką, równą cerę.To, co wyróżnia go na tle oryginalnej formuły, to dodatek organicznego ogórka uprawianego w sposób zrównoważony, który dodatkowo wzmacnia właściwości antyoksydacyjne i odświeżające. Dodatkowo, 1 $z każdej limitowanej edycji 100% recyklingowanej butelki z nadającym się do recyklingu kapslem kupionym online zostanie przekazany Fundacji Surfrider, aby walczyć z zanieczyszczeniem plastikiem w naszym środowisku.

$39 at RenSkincare.com

Pielęgnacja skóry Buldog dla mężczyzn

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bulldog20skin20care20shave20razor.html

Skaczący Króliczek certyfikowany przez Cruelty Free International, Bulldog nigdy nie testuje produktów na zwierzętach-w końcu jak mogłeś, skoro zostałeś nazwany po najlepszym przyjacielu człowieka? Wszystkie produkty Bulldogs są odpowiednie zarówno dla wegetarian, jak i wegan i nigdy nie zawierały plastikowych mikrogranulek, syntetycznych zapachów ani sztucznych barwników. W rzeczywistości marka zawsze stara się, aby produkty były bardziej zrównoważone, w tym rurki wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z trzciny cukrowej (pierwsze w świecie męskiej pielęgnacji skóry) i bambusowa rękojeść na maszynce — obie pochodzą z materiałów odnawialnych.

Tak, jest to wysokiej jakości maszynka do golenia, która nie kosztuje ziemi. Oryginalna Bambusowa Maszynka Do Pielęgnacji Skóry Bulldog jest wyposażona w cztery Ostrza do napełniania, a każde z nich ma pięć ostrzy ze stali hartowanej, Pasek smarujący z aloesem oraz precyzyjny trymer i obrotową konstrukcję. To, co wyróżnia oryginalną bambusową maszynkę, to skupienie się na obniżaniu jej wpływu na środowisko. Od naturalnego bambusowego uchwytu do nie-chromowanych elementów metalowych, ta Maszynka Do Golenia tnie tak samo jak inne, jednocześnie redukując odpady.

14,99 zł BulldogSkincare.com

Tata Harper

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tata20harper20silicone20free20cream20with20refil20pod.html

Certyfikat ECOCERT oznacza, że Tata Harper jest oceniana na podstawie surowców używanych we wszystkich formułach, zapewniając, że składniki pochodzą z zasobów odnawialnych, wytwarzane w przyjaznych dla środowiska procesach i są wolne od GMO i syntetyków.

Dlaczego kochamy nowy lekki silikonowy krem nawilżający nie tylko dlatego, że działa dobrze, pachnie świetnie i zawiera niezwykle delikatny kwas alfa-hydroksylowy, ale jest również zapakowany w pojemnik na napełnienie, który zamyka się w słoiku do wielokrotnego napełniania.

62 zł przy Amazon.com

Witam.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hello20antiplaque2020whitening20toothpaste20tablets-1.html

Pielęgnacja jamy ustnej wydaje się być jedną z trudniejszych kategorii pielęgnacji, aby uczynić ją bardziej przyjazną dla Ziemi. Jednak Hello robi, co może, wykorzystując przemyślane, odpowiedzialnie pozyskiwane składniki i materiały, od zrównoważonego bambusa i stewii po pudełka wykonane w 100 procentach z makulatury wydrukowane tuszem na bazie soi.

Tubki do pasty do zębów są notorycznie trudnym nawykiem do złamania, ale ponieważ marki takie jak Hello zdają sobie sprawę, że chcemy nie pozostawiać świata brudnego podczas mycia zębów, postęp jest dokonywany. Hello antiplaque i wybielające pasty do zębów tabletki są w metalowej puszce wielokrotnego użytku i są formułowane z naturalnej mięty pieprzowej, olejku z drzewa herbacianego i oleju kokosowego, aby pomóc szczotkować płytkę nazębną, wybielić zęby, kontrolować kamień nazębny i odświeżyć oddech.

15,98 zł za 2 w Amazon.com

Papier Szpulowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/reel20premium20bamboo20toilet20paper.html

Każdego dnia 2,4 miliarda ludzi jest zmuszanych do wypróżniania się na zewnątrz. Oznacza to utratę godności, narażenie na śmiertelne patogeny, zwiększone ryzyko skażonej wody, a nawet utratę życia. Założyciele Derin Oyekan i Livio Bisterzo zdecydowali, że muszą coś z tym zrobić. Mężczyźni zbudowali Kołowrotek, aby pomóc wyeliminować zagrożenie chorobą spowodowane brakiem dostępu do toalet, promując jednocześnie stosowanie przyjaznych dla Ziemi, zrównoważonych produktów papierowych. Reel współpracuje z SOIL, aby pomóc przekształcić odpady w użyteczne zasoby na Haiti. Dostarczając toalety i usuwając odpady ze społeczności, gleba zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych przez wodę, zwiększa bezpieczeństwo rodzin i chroni wrażliwe ekosystemy wodne. Następnie gleba bezpiecznie przetwarza zebrane odpady i przekształca je w kompost, który jest sprzedawany w celu wspierania rolnictwa, ponownego zalesiania i działań łagodzących zmiany klimatu na Haiti.

Codziennie wycinanych jest 27 tys. drzew-to każdego dnia – żeby zrobić papier toaletowy. Kołowrotek wykonany jest z bezdrzewnego, w 100% ekologicznego, ekologicznie pozyskiwanego papieru bambusowego i nie zawiera żadnych plastikowych opakowań, aż po taśmę. Bez względu na to, jak pielęgnujesz włosy, twarz i ciało, wszyscy mamy co najmniej jedną wspólną cechę — na koniec dnia nikt z nas nie chce brudnego tyłka.

29,99 zł za 24 rolki w ReelPaper.com

Susteau

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/susteau20hair20shampoo20and20conditioner20powder.html

Płynne produkty do pielęgnacji ciała, takie jak szampon i odżywka, zawierają głównie wodę. Susteau chce obniżyć średnią. Używając Susteau i bez wody, oszczędzasz więcej niż wodę w butelce. Oszczędzasz energię i materiały wykorzystywane w całym łańcuchu dostaw. Podczas gdy 100% plastikowych opakowań z recyklingu jest trudne do zdobycia-szczególnie dla marki tej nowej — ciężko pracuje, aby się tam dostać, ale używa ponad 95% plastiku związanego z Oceanem.

Dwie butelki tego duetu proszku są odpowiednikiem ośmiu butelek 8oz płynu. To cztery butelki szamponu i cztery butelki odżywki, tutaj w twojej dłoni. Ten szampon w proszku tworzy zaskakująco bogatą pianę, która delikatnie oczyszcza, pozostawiając włosy miękkie i pełne objętości bez nadmiernego wysuszania. Odżywka puder-płyn nawilża pasma włosów, pozostawiając je miękkie i łatwe w układaniu bez obciążania.

$55 przy Susteau.com

Earth Rx https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bodpods.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bodpods.html

Oferując zupełnie inną metodę dostawy do mycia ciała, EarthRx https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bodpods.html są indywidualnymi, niezawierającymi plastiku perłami zawierającymi wstępnie zmierzone, Premium Body wash. Każda ekologiczna kapsuła wystarczy na jeden prysznic i jest niepodobna do niczego innego, co można znaleźć na półkach. Każda z nich uwalnia szczodrą pianę po kontakcie z ciepłą wodą, dzięki czemu skóra staje się dziewiczo czysta (nie wspominając o miękkiej, gładkiej i cudownie nawilżonej). Co więcej? Są całkowicie biodegradowalne, nie pozostawiając śladu na środowisku — none, nada, zip — i utrzymując plastik z dala od wysypisk i oceanów.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bodpods.html są wykonane z luksusowych, roślinnych składników biodegradowalnych i są wolne od siarczanów, barwników i innych agresywnych chemikaliów. Są one umieszczone w pełni kompostowalnych i biodegradowalnych woreczkach, a nawet użyty na nich atrament jest pochodzenia roślinnego.

14,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kaibae.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kaibae.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kaibae.html prawdziwa historia rodzimych upraw nie jest powszechnie znana światu zewnętrznemu. Naturopatyczny lekarz, botanik-humanitarysta i ich pragnienie uczynienia świata lepszym miejscem to sposób, w jaki poznali potencjał utraconych upraw, aby promować zdrowie, urodę, społeczność i środowisko. Zainspirowany drzewem baobabu (bao-bab), znanym jako “Drzewo Życia” w rodzimej Północnej Ghanie, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kaibae.html nie jest jak żadna inna marka na naszej liście. Północna Ghana ma bardzo niewiele możliwości rozwoju gospodarczego i chociaż korzyści z baobabu są od dawna uznawane za część lokalnej diety, zbiory baobabu są kluczowym nowym źródłem dochodów. To znacznie poprawia dostęp społeczności do edukacji, opieki zdrowotnej i pomaga zapobiegać bezpieczeństwu żywnościowemu.

Ta mgiełka mikrobiomowa pomaga odżywiać barierę skórną i wspierać naturalną równowagę mikrobiomu dzięki dzikim roślinnym polifenolom, nawilżającym cukrom prebiotycznym i peptydomom postbiotycznym. Ta innowacyjna formuła zawiera silne przeciwutleniacze dla poprawy sprężystości skóry, wspiera skórę skłonną do trądziku, minimalizuje starzenie się przed światłem niebieskim, ekspozycją na promieniowanie UV oraz wpływem zanieczyszczeń i innych stresorów środowiskowych. Uwielbiany przez mieszkańców Ghany od wieków, Magia baobabu może zostać dostarczona do Twoich drzwi w sposób zrównoważony.

$68 at Gohttps://e-gentleman.pl/wp-content / uploads/2021/12/kaibae. html. com

Tom ‘ s of Maine

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tomc3a2c280c299s20of20maine20plastic20free20deodorant.html

Tom ‘ s of Maine jest dumny z tego, że został uznany za certyfikowaną korporację B, która spełnia najwyższe zweryfikowane standardy wydajności społecznej i środowiskowej, przejrzystości i odpowiedzialności. Kierując się modelem zarządzania markami i ponad 45-letnim doświadczeniem, pasja znajdowania i łączenia naturalnie pozyskiwanych składników w celu tworzenia produktów do pielęgnacji ciała jest nadal w centrum tego, co robi. Tom ‘ s of Maine jest przejrzysty w odniesieniu do składników, których używa i wyjaśnia, skąd pochodzą, co robią i jak są wykonane w najdrobniejszych szczegółach na swojej stronie.

Doświadcz całej tej ciężkiej pracy i pasji dzięki 48-godzinnej ochronie przed zapachami i 100-procentowemu opakowaniu bez plastiku z tym niezawierającym aluminium dezodorantem o naturalnej sile. Ta przyjazna dla skóry formuła pozwala skórze oddychać, zapewniając uczucie świeżości przez cały dzień-nawet jeśli ćwiczysz.

13,73 zł za 2 w Amazon.com

Davids Premium Naturalna Pasta Do Zębów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/davids20toothpaste.html

Jak już wspomnieliśmy, tubki pasty do zębów naprawdę. do bani dla środowiska. Każdego roku około 1,5 miliarda tubek pasty do zębów trafia na wysypiska w USA same, a Davids nie był tu po to. Marka weszła na całość dzięki metalowej tubie nadającej się do recyklingu. Oczywiście, rurka wygląda dobrze (dlaczego więcej marek nie idzie z metalem nadającym się do recyklingu, nie możemy zrozumieć), ale główne powody, dla których Davids występuje w metalowych rurach, to zachowanie maksymalnej świeżości i zdolność do recyklingu. Te aluminiowe rury są wyłożone wkładką non-BPA klasy spożywczej usuwającą kontakt z pastą do metalu. Ponadto opakowania kartonowe z certyfikatem FSC stosowane do wszystkich pudełek pochodzą wyłącznie z lasów chronionych i zarządzanych przez Forest Stewardship Council (FSC).

Davids premium Naturalna pasta do zębów jest wykonany przy użyciu wysokiej jakości, naturalnie pozyskiwanych, i składników pochodzenia naturalnego, aby bezpiecznie, skutecznie i smaczne-ly wybielić zęby, walka płytki nazębnej, i odświeżyć oddech. Marka jest również zaangażowana w stosowanie najwyższej jakości składników pochodzenia amerykańskiego, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość i wspierać Amerykańskie miejsca pracy.

$9.95 at Amazon.com

Kate McLeod

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kate20mcleod20body20stone.html

Wszystkie produkty Kate McLeod są dumnie Leaping Bunny cruelty-free certyfikowane i bezpieczne. Wykonane bezpieczne uszczelnienie oznacza, że produkt jest dosłownie wykonany z bezpiecznych składników, o których nie wiadomo ani nie podejrzewano, że szkodzą zdrowiu ludzkiemu, zwierzętom lub ekosystemom. Jest to jedyny nietoksyczny certyfikat stosowany do produktów, z których korzystamy na co dzień. Założycielka Kate McLeod spędziła prawie dwa lata na opracowywaniu kamieni do ciała i odkryła, że środki nawilżające nie wymagają dodawania konserwantów, syntetyków ani innych chemikaliów. Marka jest całkowicie oparta na roślinach i pakowana w zrównoważone hodowlane, wielokrotnego użytku bambusowe kanistry.

Kamień do ciała to solidny krem nawilżający, który intensywnie odżywia każdy rodzaj skóry. Stały w temperaturze pokojowej, zmiękcza w kontakcie z ciepłą, suchą skórą. Wygładzając ciało, topi się i wchłania, pozostawiając skórę miękką i gładką. Używaj codziennie na chwilę samoopieki.

$38 at KateMcLeod.com

Superzero

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/superzero20hand20salve20bar.html

Firma Superzero, zdeterminowana, aby przyjąć podejście bez wymówek do zrównoważonego rozwoju i wydajności, zaczęła od zera, aby zmienić sposób, w jaki wszyscy traktujemy naszą planetę, a także nasze włosy. Ponieważ marka wierzy, że lepsza przyszłość zaczyna się od tego, aby inni postrzegali piękno w taki sposób, jak to robi: jako coś lub kogoś, kto wykracza poza to, aby podnieść cały świat. Niestety, branża pielęgnacji skóry still pozostawia ogromny ślad po odpadach. Znajdziesz brzydki ślad śmieci, wątpliwych składników, ponadgabarytowych plastikowych opakowań i nieostrożnych wyborów, które powodują niepotrzebne zanieczyszczenia i emisje dwutlenku węgla. Superzero dąży do zmniejszenia śladu węglowego w branży przy każdym praniu, płukaniu i powtarzaniu. Używa zero plastiku, zero butelek, zero wody i, jak się domyślacie, zero szkodliwych opakowań.

Ten roślinny skwalan łączy się z estrami oleju abisyńskiego, aby uzupełnić i utrzymać barierę wilgoci skóry i przywrócić miękkość i elastyczność, podczas gdy upcyklowany olej z jagód chroni skórę przed niebieskim światłem i innymi stresorami środowiskowymi dzięki pro-retinolowi (witamina A). Pakowany w bio-uprawiane opakowanie, które można ponownie wykorzystać do przechowywania baru, jest wykonany w 100 procentach z biodegradowalnej i domowej kompostowalnej celulozy i pakowany w kartonowe pudełka z recyklingu i nadające się do recyklingu z nietoksycznymi tuszami i klejami na bazie wody.

$22 at Superzero.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/typeology.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/typeology.html

Założycielka Ning Li chciała stworzyć nową, radykalną markę Do Pielęgnacji Skóry. Zbyt długo świat pielęgnacji skóry był definiowany przez przesadne obietnice i podejrzane chemikalia. Po zebraniu Zespołu Ekspertów ds. zdrowia i pielęgnacji skóry, przyjęli autonomiczne podejście i postanowili rzucić wyzwanie branży. Li i jego zespół zbudowali markę online, która umożliwia sprzedaż produktów premium, z wysokiej jakości składników, w przystępnej cenie.

Nawilżający 10-składnikowy krem do ciała ma płynną konsystencję, która nawilża wszystkie typy skóry, nawet najbardziej wrażliwą. Jest to 99-procentowa, naturalnie pochodząca i przebadana dermatologicznie formuła, która w połączeniu ze 100-procentowym, odżywczym peelingiem do ciała z olejkiem ze słodkich migdałów pozostawia skórę miękką i gładką oraz cholernie dobrze pachnącą.

$48.40 dla obu w Typology.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20nue20co.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20nue20co.html

Założyciel Jules Miller podziękował jej dziadkowi, naukowcowi w Anglii, za pokazanie jej, co nie z witaminami. Jako naukowiec w Anglii spędził większość swojej kariery na opracowywaniu witamin i suplementów, ale był dość niechętny do samodzielnego ich przyjmowania. Później dowiedziała się, że to dlatego, że wiedział dokładnie, jak zostały wykonane. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/the20nue20co.html urodził się w 2017 roku w celu przedefiniowania relacji mamy z naszym zdrowiem. Łączy naukę i naturalne innowacje, aby zapewnić skuteczne, ale delikatne rozwiązania. Oznacza to formuły wolne od toksycznych konserwantów, dodatków, aromatów i substancji słodzących. Składniki są pozyskiwane w sposób odpowiedzialny, a 95 procent użytych materiałów podlega nieskończonemu recyklingowi.

Najnowszym produktem marki jest oczyszczająco-kondycjonująca Kultura barierowa duo. Między nimi opatentowana technologia rozwiązuje ponad 90 procent problemów skórnych w zaledwie dwóch krokach. To zapobiegawcze podejście do zdrowia skóry odbudowuje barierę skóry przy użyciu czystych składników i zrównoważonych materiałów, jednocześnie zmniejszając zużycie i marnotrawstwo.

$34 i więcej na TheNueCo.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native.html

Przemysł higieny osobistej może się trochę leniwy upewniając się, że jego produkty są bezpieczne … ale nie https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native.html. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native.html został stworzony, aby inspirować i umożliwić ludziom przyjrzenie się listom składników kryjących się za ich codziennymi produktami do pielęgnacji ciała, takimi jak dezodorant, mydło i pasta do zębów. Marka praktykuje to, co głosi i jest dumna ze swoich skutecznych, czystych i wolnych od okrucieństwa produktów. są skuteczne, czyste i wolne od okrucieństwa.

Ten dezodorant bez plastiku ma świeży, mineralny zapach z cytrusowymi nutami i mocą węgla drzewnego. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native.html opakowanie bez plastiku jest wykonane z tektury i wysyłane w 100% z makulatury.

$13 at https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/native.htmlCos.com

Plus

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plus20shower20lather20sheet.html

Każdy arkusz do mycia ciała Plus jest pakowany w rozpuszczalną saszetkę wykonaną z pulpy drzewnej z odpowiedzialnie zarządzanych lasów FSC-i natychmiast znika w odpływie. Atrament jest nietoksyczny, odnawialny, zatwierdzony przez FDA i rozpuszcza się bez śladu. Aby chronić każdy arkusz do mycia ciała Plus, kompostowalny, biologiczny woreczek na zamek błyskawiczny utrzymuje tlen i wilgoć. Plus podróżuje lekko, zmniejszając emisję w transporcie o 80 procent w porównaniu z płynnymi płynami do mycia ciała.

Za mało szczegółów? Dodajmy do tego, że marka używa tylko USP jako swojego przewoźnika, ponieważ wysyłają w najbardziej świadomy sposób emisji. Za to, czego Plusa nie można dziś zmniejszyć, kompensuje 110 procent dzięki zweryfikowanym projektom poprawy lasu Pachama.Wiemy, że kompensacja emisji dwutlenku węgla nie jest rozwiązaniem dla zmian klimatu, ale zweryfikowane kompensacje to mały krok, który możemy podjąć we właściwym kierunku i doceniamy, że marki robią wszystko, co mogą.

$ 16.50 w CleanWith.Plus

EC30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ec3020body20wash.html

Procter & Gamble nie jest pierwszym imieniem, które można by pomyśleć, że znajdzie się na liście ekologicznych marek. Szczerze mówiąc, dodanie czegoś pod parasolem P & G prawie wydaje się mylące, ale oto prawda: potrzebujemy więcej marek, aby zrobić to, co p&g robi ze swoją marką EC30. Po pierwsze, redukuje emisję gazów cieplarnianych. Następnie pracuje nad zrównoważeniem tego, czego dziś nie może wyeliminować. Aby oszacować Pozostałe emisje EC30, Marka przeprowadziła badanie oceny cyklu życia, które obejmowało łańcuch dostaw, produkcję i koniec cyklu życia. Pomogło to zrozumieć ilość węgla, którą równoważymy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kompensacji dwutlenku węgla. Ponadto EC30 wykorzystuje tylko wysokiej jakości offsety i wiarygodnych partnerów. Wreszcie, i być może najważniejsze dla każdej marki, EC30 zobowiązuje się do ciągłego uczenia się. Marka będzie nadal koncentrować się na tym, w jaki sposób może jeszcze bardziej ograniczyć emisje i będzie wykorzystywać naturalne rozwiązania klimatyczne, aby zrównoważyć to, czego nie może wyeliminować.

Używając małej próbki, aby zablokować wszystkie składniki potrzebne do czyszczenia, EC30 jest nie tylko jednym z najlepiej zapakowanych produktów, jeśli chodzi o miejsce pod prysznicem, ale także doskonałą wymianą dla marek, które chcesz mieć blisko podczas podróży (jeśli masz szczęście, że masz to w swoim letnim harmonogramie).

$19 at EC30Clean.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everist.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everist.html

Rozmawialiśmy już o sproszkowanym szamponie i odżywce, ale to nie jedyny sposób, aby przejść bez wody. https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everist.html podjąłem inne podejście dla tych ludzi, którzy mogą nie być gotowi całkowicie zamienić się z dotykowym uczuciem na szamponie. Jak wiemy, większość szamponów i odżywek to ponad 70 procent wody, wypełnionej syntetycznymi chemikaliami i zapakowanej w jednorazowe tworzywo sztuczne. Więc https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everist.html postanowił usunąć wodę, ale zachować tę bogatą dostawę, tworząc pierwsze bezwodne koncentraty do pielęgnacji włosów. Te 100-procentowe koncentraty o konsystencji pasty roślinnej są aktywowane przez wodę pod prysznicem. Przy trzykrotnym stężeniu cała butelka szamponu lub odżywki mieści się w aluminiowej tubie o pojemności 100 ml.

Wykonane z orzeźwiającej mieszanki pięciu olejków eterycznych, wszystkie z korzyścią dla włosów i skóry głowy, w tym bergamotki, pomarańczy, rozmarynu, szałwii Klary i mięty pieprzowej, te koncentraty są wolne od parabenów, siarczanów, silikonów, barwników, syntetycznych substancji zapachowych i konserwantów. Formuły są bezpieczne dla kolorów, wegańskie i wolne od okrucieństwa.

46 $za pełny zestaw na Hellohttps: / / facet. serpinator. pl / wp-content / uploads/2021/12/everist. html. com

Hej Ludzie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hey20humans20body20wash.html

Założona przez jadę Pinkett Smith, misja Hey Humans ma na celu redukcję plastiku na naszej planecie-a to zaczyna się od produktów pielęgnacyjnych, których używamy na co dzień. Używając 99% opakowań papierowych, Hey Human zachęca cię do przekształcenia codziennych czynności w rytuały, które sprawią, że poczujesz się jak najlepiej i pomożesz chronić planetę. Marka koncentruje się na przywróceniu “opieki” w pielęgnacji osobistej, odpowiedzialnie i sumiennie chroniąc środowisko i zdrowie wszystkich ludzi – i czyniąc ich bezpieczne, oparte na wydajności, naturalne formuły dostępne dla wszystkich. Dostępny wyłącznie w Target, nic nie ustawi cię z powrotem więcej niż $6. To przyjazne dla planety i portfela.

Sześć zaskakujących zapachów, w tym jabłkowa matcha i bananowy aloes, oczyszcza skórę i utrzymuje jej dobry zapach. Zapakowany w nieskończenie nadające się do recyklingu aluminiowe butelki do mycia ciała zawiera olej z nasion jojoba i glicerynę, które nawilżają, nawilżają i koją skórę.

$5.99 at Target.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plus20ultra.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plus20ultra.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plus20ultra.html Wymienna głowica szczoteczki, kompatybilna z elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare i Oral B, to pierwsza innowacja na rynku wykorzystująca biodegradowalną skrobię kukurydzianą. Pozornie niemożliwe do znalezienia, pozwalają one na przejście na nie-plastik. Z jego białym wzorem, https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plus20ultra.html oczekujące na opatentowanie wymienne głowice szczotek zapewniają czystą estetykę i pomagają użytkownikom ograniczyć spożycie plastiku na czymś, co normalnie wyrzucilibyśmy co trzy miesiące. Teraz możesz czuć się dobrze ze swoją szczotką, za każdym razem.

$24.99 za 3 w Amazon.com

Możesz Też Kopać:

Ekologiczna Odzież
Wielokrotnie Nagradzane Ekologiczne Produkty Pielęgnacyjne
Najlepsze Naturalne Produkty Czyszczące


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy naszywki na oczy na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Plastry Pod Oczy

Najlepsze Plastry Pod Oczy Walcz z oznaką starzenia #1: Eye Baggage Chenda Ngak 9 marca 2021 roku Podziel…
Dlaczego Powinieneś Golić Głowę
Read More

Dlaczego Powinieneś Golić Głowę

Dlaczego Powinieneś Golić Głowę Dlaczego Golenie Głowy Może Być Najfajniejszą (Dosłownie) Rzeczą, Którą Robisz Katie Chang 17 października…