19 najlepsze filtry przeciwsłoneczne do ciała 2021

Od lewej do prawej wakacje klasyczny balsam codzienność ludzie oh my bod Krem przeciwsłoneczny supergoop play filtry przeciwsłoneczne

19 najlepsze filtry przeciwsłoneczne do ciała 2021

19 filtrów przeciwsłonecznych, aby twoje ciało było wolne od raka

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Przebywanie na słońcu jest orzeźwiające. Zabija bakterie, obniża poziom cholesterolu i odżywia naszą skórę niezbędną dawką witaminy D. Jednak przy wszystkich korzyściach pielęgnacyjnych, które nagradza nas jasna kropka na niebie, nadal nie doceniamy niebezpiecznych skutków, jakie może ona przynieść na ciało, gdy jest na nie prześwietlona. Krem z filtrem przeciwsłonecznym do twarzy, mimo że jest bardzo skuteczny w utrzymaniu Twojej kasy, to już nie wystarczy. To właśnie wtedy krem przeciwsłoneczny do ciała staje się kluczowym elementem codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie latem.

Powiązane: Najlepszy krem przeciwsłoneczny do twarzy dla mężczyzn

Amerykańska Akademia Dermatologii informuje, że co piąty Amerykanin zachoruje na raka skóry w swoim życiu. Dalsze badania pokazują est. 9,500 w samych Stanach Zjednoczonych jest diagnozowanych z tą samą chorobą każdego dnia. Liczba ta stale rośnie.

Lekarze i eksperci od pielęgnacji skóry uważają, że stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem do ochrony skóry przed uszkodzeniami komórek spowodowanymi nadmierną ekspozycją na promienie ultrafioletowe. Nawet sam Wolverine, Hugh Jackman, grał zwolennika ruchu ochrony przeciwsłonecznej po jego szczotce z rakiem skóry zaledwie kilka lat temu. Kim jesteśmy, żeby nie zgadzać się z Loganem? 

Mając to na uwadze, przygotujmy twoją skórę odpowiednim kremem przeciwsłonecznym do ciała.


Czego chcesz od kremu przeciwsłonecznego do ciała


Znalezienie odpowiedniego kremu z filtrem przeciwsłonecznym jest naciskiem na prosty fakt, że zakup przeciętnego natychmiast naraża ogólny stan zdrowia. W grę wchodzi kilka czynników pielęgnacyjnych. Na szczęście jest to mała lista, z którą pracujemy. I na szczęście dla Ciebie, większość elitarnych filtrów przeciwsłonecznych do ciała już wykorzystuje te atrybuty.

 • Składniki aktywne: Tlenek cynku i dwutlenek tytanu są naturalnymi pierwiastkami organicznymi, które pochłaniają promienie i odbijają je od skóry, podczas gdy chemikalia, takie jak oktokrylen i oktisalate, pomagają stabilizować avobenzon na dłuższe odcinki.
 • Szerokie spektrum: Jest to najważniejszy atrybut do odczytania na każdej etykiecie z filtrem przeciwsłonecznym. Chcesz coś z ochroną UVA i UVB, aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom związanym z wiekiem spowodowanym promieniowaniem UVA, a także promieniami UVB powodującymi raka.
 • Nawilżanie: Skóra zawsze korzysta z dodatkowego nawilżenia, więc sięgnij po krem z lanoliną, zdrowymi olejkami i kwasem hialuronowym, aby zwiększyć nawilżenie skóry.
 • Ocena SPF: Wszystko, co ma współczynnik ochrony przeciwsłonecznej 30 lub wyższy, pokryje twoją twarz i ciało przed promieniami UV.
 • Wodoodporność: FDA oznacza każdy krem przeciwsłoneczny “wodoodporny”, który może utrzymać ochronę SPF przez 40 minut w kontakcie z potem. Niektórzy producenci przekraczają te oczekiwania i dostarczają do 80 minut. Zawsze stosuj ponownie po dwóch godzinach. Dlaczego? Po prostu to zrób.

Oczywiście nie każdy krem przeciwsłoneczny jest sformułowany z takimi zaletami, choć najwyraźniej natkniesz się na wiele opcji obsługujących co najmniej dwa do trzech. Te specjalne kremy, balsamy, żele i spraye zawierają poważne substancje chemiczne, które po połączeniu nagradzają skórę odżywczymi i ochronnymi elementami, aby utrzymać strukturę twarzy. Tego samego nie można powiedzieć o filtrach przeciwsłonecznych o niższym poziomie, które zawierają składniki szkodliwe dla skóry. Miej na radarze te toksyczne środki ochrony przeciwsłonecznej.

 • Awobenzon: Podstawowy środek stosowany w większości komercyjnych filtrów przeciwsłonecznych, który został uznany za stosunkowo bezpieczny, ale może uwalniać wolne rodniki, aby zwiększyć starzenie się skóry.
 • Benzen: Niedawno wyróżniona przemysłowa substancja chemiczna znaleziona przez aptekę internetową Valisure w 78 filtrach przeciwsłonecznych, o których wiadomo, że powodują raka i inne potencjalnie poważne zagrożenia dla zdrowia. 
 • Cynoksat: Podobno powoduje, że skóra staje się bardziej wrażliwa.
 • Dioksybenzon: Wiadomo, że wykazuje oznaki toksyczności dla skóry.
 • Homosalat: Wchłaniany przez skórę i gromadzi się w naszym ciele w szybkim tempie, które może stać się szkodliwe dla hormonów.
 • Oksybenzon i Oktinoksat: Może powodować egzema-jak reakcje, które są w stanie rozprzestrzeniać się poza narażonych obszarów dłużej ktoś pozostaje w słońcu i zostały zakazane w wielu miejscach wypoczynku, w tym większość Noteabley Hawajach, ze względu na wybielanie zagrożonych raf koralowych. 
 • PABA: Składnik najczęściej stosowany jako barwnik do absorbowania promieni UVB, który powoduje reakcje alergiczne i powoduje plamy na odzieży.
 • Parabeny: Coraz bardziej kontrowersyjne konserwanty w pielęgnacji skóry związane z nieprawidłowym rozwojem jąder, alergiami, astmą, rakiem piersi, niepłodnością i guzami.

Nie każdy świetny krem przeciwsłoneczny jest wolny od tych składników. W rzeczywistości niektóre wymagają niewielkiej ilości, aby ich odpowiednie formuły działały skuteczniej. Dr Joel Schlessinger, chirurg dermatologiczny i współpracownik RealSelf, wymienia oksybenzon i oktinoksat jako Dwa, które nie są szkodliwe dla ludzi, ale “mogą powodować reakcje alergiczne u osób o wrażliwej skórze.”

Zdobywanie takiej wiedzy o pielęgnacji skóry ma swoje zalety. Ale to nic nie znaczy, jeśli nie stosujesz odpowiednio kremu przeciwsłonecznego. Kontynuuj plan lekcji.


Jak prawidłowo nosić krem przeciwsłoneczny


Badania wskazują, że większość ludzi nie używa regularnie kremów z filtrem przeciwsłonecznym, a kiedy to robi, nigdy nie stosuje się wystarczająco dużo, uzyskując tylko około 25% potrzebnego ekranowania. Cóż, rozprowadzanie odpowiedniej ilości jest tylko jedną z kilku technik, które pomagają w usuwaniu szkód spowodowanych słońcem. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby opanować sztukę noszenia kremu przeciwsłonecznego.

Zacznij od kremu nawilżającego

Nawilżaj skórę dobrym balsamem do ciała i pozostaw ją na dobre 20 do 30 minut przed nałożeniem kremu przeciwsłonecznego. Inną opcją są serum, ponieważ mogą dać skórze dodatkowy impuls, karmiąc przeciwutleniacze skóry, aby ograniczyć produkcję wolnych rodników.

Zawsze Stosuj Krem Z Filtrem Przed Wyjściem Na Zewnątrz

Zdobądź przewagę, wkładając trochę na około 15 minut przed wyjściem za drzwi. To po prostu odpowiednia ilość czasu, aby osiągnąć maksymalną skuteczność.

Oto podstawowe kroki z wykorzystaniem ochrony przeciwsłonecznej, które trzymaliśmy krótkie i proste:

 • Krok 1: Zawsze nakładaj krem z filtrem przed wyjściem na zewnątrz. Nawet stosowanie kremu przeciwsłonecznego na minutę przed wyjściem na zewnątrz jest lepsze niż Nie stosowanie żadnego kremu przeciwsłonecznego w ogóle.
 • Krok 2: Użyj łyżki kremu z filtrem przeciwsłonecznym na twarzy i dwóch uncji na ciele (mniej więcej tyle, co szklanka full shot).
 • Krok 3: Zastosuj krem z filtrem przeciwsłonecznym jako ostatni krok w pielęgnacji skóry.
 • Krok 4: Ponownie stosować krem przeciwsłoneczny co najmniej co dwie godziny.

Ważne jest, aby zrozumieć, że dzięki niedawnym rządowym badaniom pokazującym, że niektóre substancje chemiczne w powszechnych filtrach przeciwsłonecznych mogą potencjalnie wchłonąć się do krwioobiegu-avobenzon, oksybenzon, oktokrylen i ecamsule — skupiliśmy się przede wszystkim na naturalnych, fizycznych filtrach przeciwsłonecznych, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i rafom koralowym.


Pamiętaj O Tych Najlepszych Praktykach Ochrony Przeciwsłonecznej


“Zasada Łyżeczki”

Brazylijski konsensus fotoprotekcji zaleca stosowanie jednej łyżeczki Na twarz, głowę, szyję, przedramiona i ramiona. Następnie dwie łyżeczki na tylnej i przedniej części pni.

Nie zapomnij o wspólnych miejscach

Nawet podczas smarowania krem do opalania na całym ciele, jesteś zobowiązany do zaniedbania niektórych słodkie plamy. Obejmuje to uszy, powieki, usta, skórę głowy i wierzch stóp. Zakryj każdą odsłoniętą powierzchnię. Ponadto Chroń swoje kissers z SPF-infused UV blokujący balsam do ust dla mężczyzn.

Powtarzaj co dwie godziny i zawsze po pływaniu

Jedna warstwa nie wystarczy, aby chronić Cię przed silnym światłem słonecznym. Ponownie na krem z filtrem przeciwsłonecznym co najmniej co dwie godziny, aby zapobiec oparzeniom słonecznym. I pomimo noszenia wodoodpornego filtra przeciwsłonecznego, natychmiast nałóż go ponownie, gdy poci się obficie lub wyjdzie z wody.

Inne podstawowe elementy, które należy wziąć pod uwagę, To daty wygaśnięcia i godziny szczytu, ponieważ krem przeciwsłoneczny straci swoją skuteczność w czasie i gdy słońce będzie najwyższe na niebie. Tak więc w ustanowieniu właściwego schematu pielęgnacji przeciwsłonecznej, następnie przychodzi znalezienie odpowiedniego filtra przeciwsłonecznego do ciała dla skóry. 

AskMen Cię kryje. Poznaj Krem przeciwsłoneczny the crop z naszymi wyborami dla najlepszych filtrów przeciwsłonecznych dla mężczyzn. 


Najlepszy krem przeciwsłoneczny do ciała


Najlepszy Ogólny Krem Przeciwsłoneczny Do Ciała

Equate Sport Lotion SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20overall20body20sunscreen20equate20sport20lotion20spf2050.html

Wierzcie lub nie, najlepiej oceniany Krem przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania w roku (i w przeszłości) jest tuż za rogiem. Zgadza się, wewnętrzna Marka Walmart Equate oferuje najlepiej oceniany Krem przeciwsłoneczny 2021, przynajmniej według raportów konsumenckich. Składniki aktywne: avobenzon 3%, homosalate 15%, oktisalate 5% i oktokrylen 7%.

$3.98 at Walmart.com

Najlepszy Krem Przeciwsłoneczny Do Ciała Runner Up 

Borsuk Active clear Zinc bezzapachowy Krem przeciwsłoneczny SPF 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20sunscreen20runner20upc382c2a020badger20active20clear20zinc20unscented20sunscreen20cream20spf2030.html

Jest to Aktywny Krem przeciwsłoneczny z tlenkiem cynku, który skutecznie blokuje szkodliwe promienie na każdy rodzaj skóry, w tym na skórę wrażliwą i tłustą. Bezzapachowy i wypełniony witaminą E, ten krem przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania jest stosunkowo przejrzysty, wykorzystuje 98% składników organicznych i jest odporny na wodę i pot przez maksymalnie 40 minut. Składnik aktywny: niepowlekany minerał przezroczysty tlenek cynku 22,5%.

Obiecująca Recenzja: “Uwielbiam ten krem do opalania. Mam trądzik różowaty, więc potrzebowałam mineralnego kremu przeciwsłonecznego, który nie podrażnia mojej skóry. Ten [produkt ochrony przeciwsłonecznej] ma takie świetne składniki. Jestem również osobą o kolorze (średnia karnacja) i każdy wie, że mineralny krem przeciwsłoneczny zwykle sprawia, że wyglądasz jak duch. Ten wcale nie. Jest bardzo gruby i zajmuje minutę, aby wcierać, ale jest bardzo minimalny — może nawet zupełnie nie ma białego odlewu. To sprawia, że moja skóra jest taka miękka. Zdecydowanie świetny krem przeciwsłoneczny do twarzy.”- Alex 

17,99 zł Amazon.com

Najlepiej Pachnący Krem Do Opalania

Vacation Classic Balsam 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20smelling20sunscreen20vacation20classic20lotion2030.html

Gdybyś wziął nostalgiczne uczucie bycia dzieckiem na basenie bez opieki na świecie i połączył je ze wszystkimi niezbędnymi atrybutami walki z uszkodzeniami skóry, których szukamy jako dorośli wyruszający na słońce, dostałbyś wakacje. Odurzający aromat tego klasycznego balsamu inspirowanego stylem vintage to spojrzenie na wszystkie Twoje ulubione letnie zapachy-kokos, banan, wodę basenową, zabawkę basenową i lycrę do kostiumów kąpielowych — i jest tak dobry, że jest nawet butelkowany jako woda toaletowa. Oprócz zapachu, w tym eleganckim produkcie ochrony przeciwsłonecznej znajduje się wiele wysokiej jakości składników. Olej kokosowy, aloes, ekstrakt z banana, witamina E, i składnik pielęgnacji skóry du jour, niacynamid, tworzą wegańskie, wolne od okrucieństwa, Reef-friendly SPF moisturizer. Składniki aktywne: avobenzone 2,5%, homosalate 10%, oktisalate 5% i oktokrylen 8%.

20 dolarów na wakacjach.inc

Najlepszy Bezzapachowy Krem Przeciwsłoneczny

Native Mineral Sunscreen SPF 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20fragrance20free20sunscreen20native20mineral20sunscreen20spf2030.html

Rozumiemy, cudownie pachnące filtry przeciwsłoneczne mogą nie być dla wszystkich, i to jest OK. Dlatego zawsze będziemy również rzucać ten nowy kremowy bezzapachowy krem do opalania o szerokim spektrum działania z SPF 30. Składnik aktywny: tlenek cynku 20%.

Obiecująca Recenzja: “Krem przeciwsłoneczny” do ciała ” jest fantastyczny. Biel znika niemal natychmiast i nie czuję siebie “nosząc ją.”Jeśli czuję się nad obszarami, na które go nałożyłem, możesz lekko powiedzieć, że tam jest, ale nie bardziej niż gdybym po prostu nałożył jakiś balsam. Nie jestem tak wielkim fanem balsamu do twarzy, więc będę nakładać ten krem z filtrem do Ciała Na twarz. Składniki wydają się być identyczne, z wyjątkiem balsamu do twarzy ma olej z awokado w nim.”- CD

$20 at NativeCos.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny dla ciemnej skóry

Black Girl Sunscreen Nawilżający Balsam przeciwsłoneczny SPF 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sunscreen20for20dark20skin20tones20black20girl20sunscreen20moisturizing20sunscreen20lotion20spf2030.html

Ten wegański, Reef-friendly Black Girl Sunscreen działa, jeśli jesteś czarnym chłopcem zbyt-lub naprawdę, każdy odcień skóry-ponieważ ma zero biały odlew po zastosowaniu. Delikatny, czysty i odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i odcieni, ten krem przeciwsłoneczny chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, w tym przedwczesnym starzeniem się, cienkimi liniami, przebarwieniami i ciemnymi plamami. Oprócz ochrony przed słońcem, balsam ten zapewnia optymalne nawilżenie w wysokiej temperaturze dzięki olejom z awokado i jojoba oraz masłu kakaowemu. Składniki aktywne: avobenzon 3%, homosalate 10%, oktisalate 5% i oktokrylen 2,75%. 

Obiecująca Recenzja: “BGS to świetny krem przeciwsłoneczny! Jako kosmetyczka ochrona przed słońcem jest dla moich klientów numerem jeden. BGS zapewnia odpowiednie krycie, stosuje się bez ashy cast, a także nawilża. Zdecydowanie polecam!”- Olivia

15,99 zł Target.com

Najlepszy Dzienny Krem Przeciwsłoneczny 

Everyday People Oh My Bod! Krem przeciwsłoneczny do ciała SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20daily20sunscreenc382c2a020everyday20humans20oh20my20bod20spf205020body20sunscreen.html

Jeśli potrzebujesz kremu przeciwsłonecznego z wysokim filtrem SPF, bez okrucieństwa, z nawilżającymi składnikami, bez zapachu perfum i bez białego odlewu, Codzienni ludzie powinni pasować. Ten krem przeciwsłoneczny dry touch jest dostępny w tubce z recyklingu i zawiera kwas hialuronowy, który nawilża się tak dobrze, jak inne balsamy, ale z dodatkową zaletą SPF 50. To nie wszystko, jest odporny na wodę i POT do 80 minut, jak te sportowe Filtry przeciwsłoneczne, ale dodaje lekkiego ogórka, aloesu i zielonej herbaty, aby uspokoić stany zapalne i promować regenerację po słońcu. Zamień swój obecny balsam na to, a możesz być pewien, że oparzenia słoneczne to przeszłość. Składniki aktywne: homosalate 10%, oktokrylen 8%, salicylan oktylu 5% i avobenzone 3%. 

Obiecująca Recenzja: “Od sunscreen hater do sunscreen believer, pisanie tej recenzji Zajęło mi wieczność, ponieważ chciałem zrobić to sprawiedliwie. Od dawna nie lubię filtrów przeciwsłonecznych. Nie lubiłem pływać i chodzić na plażę, bo wiedziałem, że będę musiał nałożyć krem z filtrem przeciwsłonecznym, co zrobiłem żałośnie, ponieważ tak bardzo nie lubiłem zapachu i białego odlewu! Wraz z wiekiem wzrosło znaczenie codziennego stosowania kremu z filtrem przeciwsłonecznym, więc zaczęłam szukać” mojego ” kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Przejrzałem kilka próbek innych marek, ale nigdy go nie znalazłem. Ale w końcu znalazłem zwykłych ludzi. Jedynym zapachem, jaki czuję, jest subtelna nuta ogórka, ale poza tym nie ma zapachu “kremu przeciwsłonecznego”. Tekstura jest również ogromną częścią, ponieważ ślizga się dla mnie jak zwykły balsam do ciała, a nie tandetne, lepkie uczucie każdego innego kremu przeciwsłonecznego, którego próbowałem. Faktycznie też czuje się nawilżająco, a latem wydawało mi się, że zostawia mnie na widoku, co akurat mi się podobało. I nie pozostawia żadnego białego odlewu—po prostu wmasuj go w skórę jak balsam! Próbowałem mojej pierwszej tuby pod koniec marca/na początku kwietnia, nawet gdy byliśmy w 100% w zamknięciu iw pomieszczeniach przez większość czasu, ponieważ po prostu lubiłem go używać. Na jakiś czas też wymieniłam balsam do ciała! I od tego czasu przeszedłem prawie trzy rurki. Naprawdę nie sądziłam, że będę się cieszyć nakładaniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym. To oficjalnie część mojej codziennej rutyny i nie sądziłem, że to się kiedykolwiek wydarzy. Mam nadzieję, że preparat się nie zmieni, bo naprawdę jest świetny dla ludzi takich jak ja, którzy nie lubili” tradycyjnego ” kremu przeciwsłonecznego.”- Klient Amazon

17,99 zł Amazon.com

Najlepszy Krem Przeciwsłoneczny W Sprayu Mineral Sport

Coppertone Sport Mineral Sunscreen Spray SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20mineral20sport20spray20sunscreen20coppertone20sport20mineral20sunscreen20spray20spf2050.html

Może to być mylące, ale mineralne filtry przeciwsłoneczne — te zawierające tlenek cynku i dwutlenek tytanu i działają poprzez odbijanie promieni UV — są również określane jako nieorganiczne filtry przeciwsłoneczne. Mimo że minerały te występują naturalnie w skorupie ziemskiej, organiczne filtry przeciwsłoneczne są w rzeczywistości organicznymi substancjami chemicznymi, które absorbują i rozpuszczają promieniowanie UV. Coppertone ma nowy nieorganiczny spray przeciwsłoneczny, który działa tak ciężko,jak ty. Składnik aktywny: tlenek cynku 24,08%.

Obiecująca Recenzja: “Najlepszy spray na krem przeciwsłoneczny, jaki znalazłem z cynkiem. Tak, trudno to usunąć, ale wydaje mi się, że o to chodzi. Użyliśmy go raz na początku dnia w parku wodnym, potem znowu w połowie dnia i nikt z nas nie odszedł z oparzeniami słonecznymi. To jest zwycięstwo!”- JS 

$9.99 w Target.com

Best Chemical Sport Spray Sunscreen

Banana Boat Ultra Sport Reef Friendly Krem przeciwsłoneczny Spray, szerokie spektrum SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20chemical20sport20spray20sunscreen20banana20boat20ultra20sport20reef20friendly20sunscreen20spray20broad20spectrum20spf2050.html

Jeśli po prostu nie możesz pogodzić się z żadną szansą na biały odlew na tej wspaniale niespalonej sportowej skórze, wybierz ten spray z filtrem przeciwsłonecznym z Banana Boat. 

Ten niewidoczny przezroczysty spray ma bardzo łagodny zapach, jest wodoodporny do 80 minut i wciera się bez pozostawiania zbyt tłustych pozostałości. Składniki aktywne: avobenzone 3%, homosalate 10%, oktokrylen 5% i oktokrylen 5%. 

Obiecująca Recenzja: “Jestem rudowłosą z Michigan, która użyła tego podczas rejsu na Karaibach w grudniu. Nie trzeba dodawać, że do grudnia wszelkie resztki letniej opalenizny zniknęły, więc wróciłem do ładnego odcienia bladości. Nakładałam go codziennie i wracałam do domu z ładną, równomierną opalenizną. Był idealny do natryskiwania na plecy, a nawet część włosów. Zwykle zawsze płonę na czubku głowy podczas pływania. Zapobiegało to poparzeniom i późniejszemu żenującemu peelingowi. Ponownie złożyłem wniosek po pływaniu Dla Dodatkowej Ochrony. Świetny produkt!”- Momof4

12,97 zł za 2 w Amazon.com

Best Sport Krem Przeciwsłoneczny

EltaMD UV Sport Krem przeciwsłoneczny, szerokie spektrum SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sport20sunscreen20lotion20eltamd20uv20sport20sunscreen20lotion20broad-spectrum20spf2050.html

Know for the SPF moisturizer sunscreen product made for acne preventing cera, EltaMD oferuje również nawilżacz do całego ciała, który łączy skuteczność zarówno fizycznego filtra przeciwsłonecznego, jak i chemicznego filtra przeciwsłonecznego, aby zapobiec przedostawaniu się szkodliwych promieni UV do skóry, powodując przedwczesne starzenie się, ciemne plamy i raka skóry. Co więcej, zatwierdzone przez dermatologów składniki kremu przeciwsłonecznego marki obejmują octan tokoferylu, przeciwutleniacz stosowany w celu dalszego zapobiegania uszkodzeniom spowodowanym ekspozycją na słońce, pomagając radzić sobie ze stresem oksydacyjnym wywołanym promieniowaniem ultrafioletowym (UVR), a jednocześnie przeciwdziałając promieniowaniu UVA i UVB. Składniki aktywne: tlenek cynku 9%, oktinoksat 7,5% i oktisalat 5%.

Obiecująca Recenzja: “Jestem twardym użytkownikiem filtrów przeciwsłonecznych, ale jako Afroamerykanka większość fizycznych filtrów przeciwsłonecznych daje okropny biały odlew samodzielnie lub w połączeniu z podkładem / proszkiem. Wypróbowałem 100% chemiczny Krem przeciwsłoneczny i uważam, że są zbyt tłuste lub mnie uwolniły. Mój dermatolog polecił EltaMD i nigdy nie użyję niczego innego. Podoba mi się, że ten krem przeciwsłoneczny to SPF 50, że nie ma białego odlewu na mojej ciemniejszej skórze i że jest wodoodporny. Dodatkową zaletą jest to, że nie ma pieczenia, jeśli pocieram oczy po aplikacji. To mój krem przeciwsłoneczny Świętego Graala. EltaMD nigdy nie przerywaj tego produktu ani nie zmieniaj formuły!”- Dee

$40 W Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny do twarzy i ciała

La Roche-Posay Anthelios Krem przeciwsłoneczny do ciała i twarzy szerokie spektrum SPF 60

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sunscreen20for20face20and20body20la20roche-posay20anthelios20body2020face20sunscreen20broad20spectrum20spf2060.html

Jeśli jesteś typem faceta, który chce czegoś od stóp do głów, polecamy La Roche-Posay Anthelios. Twórcy pielęgnacji skóry La Roche-Posay od dawna są znani z leczenia całej skóry, w tym twarzy, z pielęgnacją, na jaką zasługuje. Bezolejowa formuła nie zaskórkuje, nie zawiera zapachu i jest odpowiednia dla skóry wrażliwej. Składniki aktywne: avobenzon 3%, homosalate 10%, oktisalate 5% i oktokrylen 7%.

35,99 zł Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny do kupienia luzem 

Supergoop! PLAY Everyday Lotion SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sunscreen20to20buy20in20bulkc382c2a020supergoop20play20everyday20lotion20spf2050.html

Supergoop oferuje coś wielkiego dla każdego, od niezwykle popularnego i nagradzanego przez AskMen pielęgnacji niewidocznego kremu przeciwsłonecznego po filtry przeciwsłoneczne, których nigdy nie potrzebowałeś, takie jak krem do rąk i serum z witaminą C + SPF 40, pomyśleliśmy, że jeśli jesteś typem faceta, który dotarł tak daleko w naszej rundzie najlepszych filtrów przeciwsłonecznych dla mężczyzn, docenisz nie tylko najwyższej jakości chemiczny Krem przeciwsłoneczny, który możesz nosić od twarzy do stóp, ale taki, który możesz kupić luzem. Jest to idealne miejsce, aby pominąć przy basenie, w domu weekendowym nad jeziorem lub w dowolnym miejscu, w którym chcesz się upewnić, że nie będziesz mieć tego słodkiego, słodkiego SPF. Składniki aktywne: avobenzon 3%, homosalate 10%, oktisalate 5% i oktokrylen 7,5%.

Obiecująca Recenzja: “W moim wieku próbowałem tak wielu filtrów przeciwsłonecznych, że to niedorzeczne, ale ta ręka w dół, kupuję ją luzem. Działa najlepiej na moją brązową skórę. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest trochę lepki, ale nie przeszkadza mi to, ponieważ ostatecznie rozpuszcza się w skórze. Chroni mnie i lubię wkładać więcej, ponieważ przebywam na słońcu. Mój mąż i ja zgadzamy się, że jest to idealny krem z filtrem przeciwsłonecznym dla nas bez drażniących lub wybuchowych.”- S. Turner

Od 22 zł w Amazon.com

Najlepszy Krem Przeciwsłoneczny

Wiosła + Alps Go Stick Clear Krem Przeciwsłoneczny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sunscreen20stick20oars2020alps20go20stick20clear20sunscreen.html

Jeden z najnowszych kremów przeciwsłonecznych dla mężczyzn na naszej liście, Oars + Alps powstał z myślą o męskiej skórze. Przenośny SPF go Stick chroni cię bez względu na to, gdzie jesteś, i utrzymuje promienie UVA i UVB przez 80 minut w wodzie z potem.  Przyjazna w podróży formuła jest bezpieczna dla wrażliwej skóry i może być stosowana nawet zaraz po goleniu. Zawiera olej jojoba, olej słonecznikowy, witaminę E i bogaty w przeciwutleniacze Mech Karibu alpejskiego. Składniki aktywne: avobenzone 2,9%, homosalate 4,9%, oktisalate 4,9% i oktokrylen 9,5%.

Obiecująca Recenzja: “Solidny krem do opalania w małym formacie To właśnie to, czego szukałem! Potrzebuję czegoś, co jest skuteczne, lekkie i łatwe do zapakowania. Go Stick absolutnie pasuje do rachunku! Jako osoba, która ma ponad 12 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry i 5 lat bikepackingu, muszę powiedzieć, że jest to jedna z moich ulubionych.”- Jason

$22 at OarsandAlps.com

Najlepszy Żel Przeciwsłoneczny

Bare Republic Mineral SPF 30 Krem przeciwsłoneczny do ciała żel-balsam

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20gel20sunscreenc382c2a020bare20republic20mineral20spf203020body20sunscreen20gel-lotion.html

W jakich czasach żyjemy. Od krystalicznie czystych patyczków po żele chłodzące-dziś możesz znaleźć Krem przeciwsłoneczny, który nie tylko pasuje do Twoich potrzeb, ale również zaspokaja Twoje potrzeby. Ten delikatny mineralny żel-balsam od Bare Republic jest pierwszym tego rodzaju. Ultra czysty, lekki krem przeciwsłoneczny wykorzystuje mineralną formułę, która jest odświeżająco przewiewna i łatwo wtapia się w każdy rodzaj skóry i ciemniejszy koloryt. Aloes i masło shea dodają dodatkowej wilgoci — coś, czego nadal potrzebujesz, nawet latem. Składnik aktywny: tlenek cynku (non-nano), 18,2%.

Obiecująca Recenzja: “Wow, wow, WOW! Byłem zdumiony tym żelem-balsamem. Jest tak łatwy w aplikacji, nie ma tłustego, drag czuć się od wielu balsamów mineralnych. Wciera się w czystą i pachnie naprawdę orzeźwiająco. Gorąco polecam każdemu, kto rozważa przejście na mineralny krem z filtrem przeciwsłonecznym.”- Casey

16,99 zł GoBareOutside.com

https://zdcs.link/2pqrm

Najlepszy balsam do ust SPF 

Sun Bum SPF 30 Balsam do ust z filtrem przeciwsłonecznym

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20spf20lip20balmc382c2a020sun20bum20spf203020sunscreen20lip20balm.html

Nie możesz zapomnieć o zabezpieczeniu kissera przed szkodliwym promieniowaniem UV. Sun Bum ma niezliczone produkty do ochrony przeciwsłonecznej, za którymi chcielibyśmy się wyróżnić, ale pomyśleliśmy, że usta są często pomijane, jeśli chodzi o męską skórę przez cały rok, zwłaszcza latem. Jest to jeden z niewielu balsamów do ust, który nie pozostawia złego smaku w naszych ustach — i mamy na myśli to dosłownie. Składniki aktywne: avobenzone 2%, homosalate 15% i oktisalate 5%.

Obiecująca Recenzja: “Mój ulubiony balsam do ust SPF. Smakuje dobrze i nie daje ci tego dziwnego plastikowego smaku. Jest również super gładki i ogólnie świetny balsam do ust. Nie ma koloru, ale zdrowy połysk. Zarówno mój chłopak, jak i ja kochamy ten produkt.”- LBella

6,66 zł Amazon.com

Najlepszy Pełny Krem Przeciwsłoneczny

Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Wodoodporny i nietłusty Balsam przeciwsłoneczny o szerokim spektrum SPF 100+

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20full20coverage20sunscreen20neutrogena20ultra20sheer20dry-touch20water20resistant20and20non-greasy20sunscreen20lotion20with20broad20spectrum20spf20100.html

W tym problem: po prawidłowym zastosowaniu SPF 15 blokuje 93% promieni UVB; SPF 30 blokuje 97% promieni UVB; SPF 50 blokuje 98% promieni UVB; a SPF 100 blokuje 99% promieni UVB. Jaka jest różnica między kilkoma punktami procentowymi? Cóż, z biegiem czasu, może to wiele dodać. Jeśli jesteś kimś, kto żyje twoim życiem Na Zewnątrz, być może wypada Ci zrobić balsam z filtrem SPF 100 Twoim nowym ulubionym filtrem przeciwsłonecznym. Neutrogena od dawna prowadzi walkę o szerokie spektrum, jeśli chodzi o SPF 100, i gdzie, jak możesz żartować o tak dużej liczbie teraz, brak uszkodzeń skóry, które będziesz miał, gdy będziesz starszy, nie będzie zabawny, będzie to zazdrość tych, którzy cię widzą. Składniki aktywne: avobenzone 3%, homosalate 15%, oktisalate 5%, oktokrylen 10% i oksybenzone 6%.

Obiecująca Recenzja: “Mój mąż to uwielbia! Kupiłem ten produkt dla mojego męża po przeprowadzeniu badań w celu znalezienia dermatologa zalecanego kremu przeciwsłonecznego dla osób z przedrakową skórą na twarzy. Jest na zewnątrz przez większość czasu i ma trudności ze znalezieniem kremu przeciwsłonecznego, który ochroni jego skórę, pozostanie na skórze, nie kapie z potu, nie podrażni skóry i nie pozostawi białego filmu na skórze. Ten krem przeciwsłoneczny jest odpowiedzią na wszystkie te problemy. Jest lekki, utrzymuje się z potem, nie ma potrzeby częstego stosowania, nie nawadnia skóry, nie pozostawia białego filmu i naprawdę dobrze chroni. Dzięki Bogu, nasze poszukiwania kremów przeciwsłonecznych dobiegły końca!”- Amy

8,97 zł Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny do skóry suchej

Eucerin Daily Hydration Krem do ciała z SPF 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sunscreen20for20dry20skin20eucerin20daily20hydration20body20cream20with20spf2030.html

Ten nawilżający krem do opalania jest bezpieczny dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Niezależnie od tego, czy używasz tego bezzapachowego kremu do opalania jako letniego balsamu do rąk, czy całorocznego balsamu do ciała, możesz mieć pewność, że uzyskujesz doskonałą ochronę przed słońcem i doskonałe nawilżenie. Składniki aktywne: avobenzon 3%, homosalate 5%, oktisalate 5% i oktokrylen 9%.

Obiecująca Recenzja: “Ponieważ miałem kilka zmian przednowotworowych od słońca, używam tego od około roku. Nie tłuste po około 30 minutach. Jestem włochatym “niedźwiedziem” i zawsze miałem problem z filtrem przeciwsłonecznym, który po aplikacji robi ponury bałagan. To dzieje się początkowo biały, ale wchłania się i znika po około 30 minutach. Ma dodatkową zaletę nawilżania moich plemiennych tatuaży i naprawdę dobrze wyglądają z efektem nawilżania [i] utrzymuje się przez cały dzień. Nie wpływa dużo potu-ważne, jeśli pracujesz na zewnątrz.”- Jerold

7,69 zł Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny dla skóry wrażliwej

Cetaphil Sheer Mineral Balsam przeciwsłoneczny do twarzy i ciała

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sunscreen20for20sensitive20skin20cetaphil20sheer20mineral20sunscreen20lotion20for20face2020body.html

Jeśli jesteś osobą o szczególnie wrażliwym typie skóry, bez wątpienia znasz Cetaphil. Ten delikatny, bezzapachowy Krem przeciwsłoneczny do skóry wrażliwej zapewnia ochronę przed promieniowaniem SPF 50 UVB i UVA, pozostając jednocześnie nawilżającym, hipoalergicznym, kojącym i odżywczym. Lekka formuła łączy ultra czysty tlenek cynku i dwutlenek tytanu z prebiotykami i kojącą witaminą E, aby leczyć każdą część wrażliwej skóry, pozostawiając ją miękką i bezpieczną. Składniki aktywne: dwutlenek tytanu 4,9% i tlenek cynku 4,7%.

Obiecująca Recenzja: “Czerniak jest w mojej rodzinie, więc zawsze używałam kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Ponieważ moja córka ma teraz pięć lat i spędza dużo czasu Na Zewnątrz, zdecydowałem, że nadszedł czas, aby zrobić codzienny krem przeciwsłoneczny do twarzy dla niej. Chciałem czegoś skutecznego, ale delikatnego, więc oczywiście zwróciłem się do Cetaphil. Jak dotąd była to dobra decyzja. Toleruje to codziennie i rozwinęła dobry nawyk codziennego kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Warto go nosić na co dzień (idziemy jeszcze silniej, jeśli jesteśmy na plaży lub na zewnątrz przez dłuższy czas).”- Kristen

12,99 zł Amazon.com

Najlepszy olejek do opalania z SPF

Australian Gold Spray Gel Krem przeciwsłoneczny z błyskawicznym bronzerem SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tanning20oil20with20spf20australian20gold20spray20gel20sunscreen20with20instant20bronzer20spf2050.html

Słuchajcie, robimy to zbyt długo, by zasugerować coś, co bezczelnie zaprosi promieniowanie ultrafioletowe do produkcji melaniny, aby chronić skórę przed pieczeniem. Ostatecznie, że obrona mecansim Twoja skóra ma uratować komórki jest wszystko opalać naprawdę jest. Trwały wynik, po tym, jak te komórki dotrą do powierzchni i ostatecznie odpadną, prawdopodobnie będzie przedwczesne starzenie się, lub co gorsza, rak skóry. Więc zrób coś dla siebie i unikaj pokusy, by skąpać się w oleju jak surfer z lat 60. Chyba, że olejek, który zabierasz ma SPF 50 i nutę koloru sunkissed już wbudowaną. Składniki aktywne: avobenzon 3%, homosalate 10%, oktisalate 5% i oktokrylen 2,75%.

Obiecująca Recenzja: “Oh snap ten krem przeciwsłoneczny jest najlepszy! Kupuję go w sklepach od lat, ale nagle pewnego dnia nie było żadnego australijskiego Złota. Gdzie miałem dostać mój słodki zapach, ochronę przed słońcem, brązowienie skóry, Australijskie złoto w butelce? Bum! Amazonka na ratunek. Skakałem jak kangur, kiedy zobaczyłem, że to jest dostępne. Po raz kolejny moja skóra byłaby wolna od oparzeń, pachniałabym czystą dekadencją i wyglądałabym, jakbym całe życie spędzała bez koszulki na pustkowiu, serenując Koala ‘ s z moim didgeridoo. Dziękuję Amazon, ale co ważniejsze dziękuję Australijskie złoto!”- Sam

9,49 zł Amazon.com

Najlepszy krem przeciwsłoneczny dla niemowląt

California Kids Supersensitive Broad Spectrum Tinted Sunscreen

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sunscreen20for20babies20california20kids20supersensitive20broad20spectrum20tinted20sunscreen.html

Pamiętasz ten raport, o którym wspominaliśmy wcześniej o najlepszych filtrach przeciwsłonecznych w Ameryce? California Kids została uznana za najlepszy krem przeciwsłoneczny dla dzieci, jaki można kupić. Opracowany przez mamę, California Kids jest własnością rodziny i jest obsługiwany i produkowany w zakładzie California Baby zarejestrowanym przez FDA w Los Angeles w Kalifornii. Jeśli szukasz lepszego poparcia niż to, możemy wskazać Ci wiele Dr. Moms ufamy w Internecie, którzy umieścili swoje nazwiska za tym, jak również. Substancja czynna: dwutlenek tytanu 12%. 

Obiecująca Recenzja: “Mój wnuk ma udowodnione alergie i umiarkowane wypryski. Większość filtrów przeciwsłonecznych powoduje zaczerwienienie skóry lub gorsze reakcje. Ten wydaje się mieć pozytywny wpływ. Zastanawiam się, czy jest różnica między cynkiem a tytanem, ale nie wiem. Powiedziałem, że jest mniej rozsiewalny niż inne filtry przeciwsłoneczne. Wszystkie te rodzaje produktów mają tendencję do pozostawiania białego wyglądu. Nie mam z tym problemu.”- Topgma

25,99 zł Amazon.com

Możesz Też Kopać:

 • 15 najlepszy naturalny dezodorant 2021
 • 30 najlepszych męskich kąpielówek
 • 13 Najlepszych Produktów Do Pielęgnacji Skóry Na Lato

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Balsam do brody, wygaszacz brody, Zmiękczacz brody i skórek oraz olejek do brody
Read More

Jak Osiągnąć Miękką Brodę

Jak Osiągnąć Miękką Brodę Eksperci Ujawniają, Jak Kołysać Najdelikatniejszą Brodą Swojego Życia Katie Chang 31 sierpnia 2017 Podziel…
Trzy Trymery do brody na niebieskim tle, Nakładka na plakietkę AskMen Editors' Choice 2021
Read More

Najlepsze Trymery Do Brody

Najlepsze Trymery Do Brody Oswoić Twarz Fuzz Z Tych Top Trymers Alex Bracetti 3 marca 2021 roku Podziel…