Recenzja Proactiv Shave Club

Recenzja Proactiv Shave Club

Przedstawiamy Najnowszy I Najlepszy Klub Golenia-Pożegnanie Złej Skóry I Gorszych Goleń

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


W 2016 roku możesz dostać praktycznie wszystko, co chcesz, dostarczone prosto do Twoich drzwi. Od przyborów na przyjęcia, przez pizzę, po książki, a teraz zestawy do golenia. I jakby zamawianie online nie było dość łatwe, istnieją usługi subskrypcyjne dla prawie wszystkiego, czego potrzebujesz regularnie. Są świetnym sposobem na zdobycie comiesięcznych niezbędnych rzeczy-nigdy więcej chodzenia do fizycznego sklepu jak jakiś dziki.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przystąpieniem do usługi subskrypcyjnej, dlaczego nie zrobić z niej usługi zorientowanej na golenie? Faktem jest, że wszyscy musimy się golić-to pewne. Być może będziesz musiał się golić codziennie, jeśli masz jedną z tych “prawdziwych prac”, o których zawsze mówi moja mama. Więc to tylko ma sens, aby twój sprzęt do przycinania włosów na twarzy regularnie. W ten sposób nigdy nie zostaniesz złapany z nieestetycznym cieniem o 8 na ważnym posiedzeniu zarządu kwartału (brzmi to jak problem, który miałby biznesmen, prawda?).

Wprowadź Proactiv, rezydent ekspertów do pielęgnacji skóry. Chociaż prawdopodobnie znasz ich przede wszystkim ze względu na ich problemy z pielęgnacją skóry A1, właśnie wprowadzili miesięczny Klub golenia wart Twojej uwagi. Ich usługa działa co miesiąc, z których pierwszy jest darmowy i jest dostarczany z solidnym i ergonomicznym uchwytem, kojącym żelem do golenia zwalczającym trądzik i czterema wkładami ich czteroprzyciskowych ostrzy (tak, to oznacza świeże ostrze co tydzień). Chociaż nie rozważam złej skóry w żaden sposób, czasami dostaję wrastających włosów, więc postanowiłam ją wypróbować. Poza tym, zawsze jest miejsce na poprawę, prawda?

Ponieważ zwykle siekam sobie twarz zardzewiałą maszynką do strzyżenia włosów, którą dostałem w Target 10 lat temu, wiedziałem, że czeka mnie doświadczenie. Trochę bałam się podciąć sobie gardło, bo jestem męską Babą i nie bardzo wiem jak używać prawdziwej maszynki do golenia, więc odpaliłam YouTube i wpisałam ” mam prawie 30 lat i nie wiem jak się prawidłowo golić, proszę o pomoc.”To nie zadziałało, ale okazało się, że golenie i tak nie jest takie trudne. Kiedyś powiesiłem ostrze, które jest wyposażone w zintegrowany pasek nawilżający z olejkiem z drzewa herbacianego, osiągając gładko ogolony wygląd bez zbyt wielu nacięć i cięć (tylko 12), był totalny powiew.

Z całą powagą, żel rzeczywiście czuł się super kojący, a ostrza były wygodne i łatwe w użyciu. Nie dajcie się zastraszyć. Jeśli ja mogę to zrobić, ty też. Co więcej? Moja dziewczyna nawet powiedziała, że lubi mnie całować po raz pierwszy od dwóch lat (tzn. nie dostała poparzeń dywanu trzeciego stopnia z mojej twarzy papierem ściernym).

Wiem, że brody są teraz falą, ale ja wyglądam dziwnie z jednym I ty pewnie też. Zrób sobie przysługę i wyczyść jedną z tych gładkich maszynek do golenia z Proactiv. Powiedz swojej dziewczynie, że powiedziałem ” nie ma za co.”

Aktualizacja: Minęły trzy dni i nie dostałam ani jednego wrastającego włosa. SZACH-MAT, Gillette.

Sprawdź Klub golenia Proactiv.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Total
0
Shares
Related Posts
4. James Bond Zaakceptowałby
Read More

4. James Bond Zaakceptowałby

4. James Bond Zaakceptowałby Zapach Bonda: Zapach Tajnego Agenta Z Tymi Kolońskimi Zatwierdzonymi 007 Jason Arshan Nik 4…
Trzy Golarki Elektryczne na niebieskim tle, Nakładka na baner AskMen Editor ' s Choice
Read More

Najlepsze Golarki Elektryczne

Najlepsze Golarki Elektryczne Nadal golisz się brzytwą? Czas na zmiany Alex Bracetti 10 lutego 2021 roku Podziel się…