Najlepsze Fryzury Dla Czarnych Mężczyzn

Najlepsze Fryzury Dla Czarnych Mężczyzn

Najlepsze Fryzury Dla Czarnych Mężczyzn

Sześć Fryzur Spadających Tylko Czarni Mogą Ściągnąć

Dla wielu czarne włosy to zagadka, której nigdy nie zrozumieją. Jest w zasadzie tak samo skomplikowany jak czarni mężczyźni i kobiety w ogóle. Czarne włosy są wyraziste, wyzwalające, wyzwalające i powierzchowną filozofią tego, co ostatecznie zamierzamy przekazać. Podobnie jak osobisty styl estetyczny, twoje włosy, jako czarny mężczyzna, wokalizują twoją tożsamość do otaczającego Cię świata. 

W obecnych czasach, niemal odzwierciedlając degradację czarnych przez militaryzację policji i palenie czarnych kościołów, trendy sprawiedliwie przechylają się w kierunku afrocentryczności i stylu życia bez ograniczeń i prześladowań. Czarne włosy zawsze były nośnikiem pokuty wnętrza. Emancypuje. Tej jesieni naturalne fryzury będą królować, podczas gdy bardziej nowoczesne adaptacje odgrywają drugorzędną rolę. Mimo to, każdy z poniższych mściwych stylów może zaktualizować swój jesienny wygląd, jednocześnie prezentując siłę i solidarność. 

Zamki

Zanim przejdziemy dalej, powiedzmy sobie jasno: termin “dredy”, podobnie jak brzmi, jest obraźliwy. To obelga. Termin powstał na europejskich statkach niewolników, gdzie schwytani Afrykanie byli wyśmiewani z powodu ich strasznych zamków. Słowo samo w sobie jest szkodliwe i powinno zostać wygnane. Rozumiesz? Dobrze. Przejdźmy dalej.  

# STEELworks kiedy muszę utrzymać pozycję by czekać na strzał. Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć @STEELworksInFocus śledź @steelworksinfocus, aby uzyskać pełną i pełną historię .

A photo posted by Nâ–2skâ–2demini (@naskademini) on Sep 24, 2015 at 7: 59AM PDT

Ostatecznie produkt końcowy naturalnych czarnych włosów, zamki są jednymi z najbardziej tradycyjnie akceptowanych pro-czarnych fryzur. Są bogate w dziedzictwo i głęboko zakorzenione w indywidualizmie. Ponadto zamki zapewniają ciepło wokół uszu i szyi, zapewniając bezproblemową mobilność podczas chłodniejszej pogody. Oczywiście, od czasu do czasu będziesz potrzebował dobrego ślusarza dla retwisty i (miejmy nadzieję) przyjaciółki, która smaruje twoją skórę głowy w razie potrzeby, ale naprawdę jest to świetny wygląd w podróży, który rodzi męskość i, co najlepsze, intrygę z płci pięknej. 

Cezar

Jeśli czysty krój działa najlepiej Na twarz i krzywiznę głowy, zalecamy wybrać Cezar. To zaszczytny wygląd, z którym naprawdę nie możesz się pomylić. Określane również jako “Even Steven” lub “Brooklyn”, to cięcie oznacza, że twoje włosy są zasadniczo nisko ścięte i pozostają równe przez cały czas. Jest prosty i skuteczny, czysty i świadomy i emanuje cechami dojrzałego mężczyzny, który jest inteligentnie dobrany na wskroś.

Wymaga jednak konserwacji. Co dwa tygodnie wizyty w salonie fryzjerskim są obowiązkowe, podobnie jak produkt lub dwa. Zachowaj to proste i skuteczne z Carol ‘ s daughters Leave-In Moisturizer-idealny w zapewnieniu naturalnego połysku i odpowiedniego rodzaju nawilżenia.  

Naturalny Z Fakturowanymi Lokami

Prawdopodobnie najpopularniejsza fryzura dla młodzieńczych, sartorially nachylonych czarnych mężczyzn, jest to wygląd, który jest naprawdę nieokreślony i wyjątkowy dla użytkownika. W najlepszym razie można to opisać jako “naturalne”, które zawiera bogactwo odmian. Ten w szczególności, dla dżentelmena z kręconymi głowami, jest oszukańczo dopasowany do jego płynności. W najbardziej centralnym punkcie styl ma naturalne loki u góry i zwężający się bok i tył. Stożek ściąga wygląd razem, blokując wygląd przez ostro zarysowaną linię.  

Dzięki lokom kluczem do zablokowania naturalnej wilgoci we włosach (naprawdę chciałem powiedzieć “soki”) jest dobra odżywka bez spłukiwania. Shea Moisture to świetny produkt i jest w rozsądnej cenie, ale dla alternatyw, sprawdź najlepsze produkty do Włosów Dla Czarnych Mężczyzn. Nie należy również myć włosów szamponem częściej niż dwa razy w tygodniu. Nie ma nic gorszego niż wysuszone loki. Jeśli musisz czyścić włosy, tylko kondycjonuj. W ten sposób nie pozbędziesz się wilgoci.  

Taper Fade

Kwintesencja wyglądu czarnych mężczyzn, zarówno młodych, jak i starych, taper fade był odcinkowym cięciem, odkąd pamiętam. To proces, w którym twój fryzjer idealnie wtapia twoje włosy w gradientowe blaknięcie od czubka głowy do jego boków i tyłu. Estetycznie niewiele fryzur jest bardziej atrakcyjnych niż ta, gdy jest prawidłowo wykonana. 

“Szukam konsekwencji. Lubię fryzjera, który pasuje do mojej fryzury. Tak długo, jak możesz być konsekwentny i przyjacielski, nie mam nic przeciwko.”//#BevelBrotherhood # KappaAlphaPsi {zobacz cały artykuł na #bevelcode, link w profilu}

Zdjęcie dodane przez Bevel (@bevel)w dniu paź 21, 2015 o 4: 42pm PDT

To powiedziawszy, najważniejsze jest znalezienie fryzjera, który potrafi ciąć z precyzją i umiejętnościami. Jeśli jeszcze nie mieszkasz w pobliżu, udaj się do najbardziej miejskiego punktu swojego miasta, a zwycięstwo będzie twoje. Co więcej, nic, I mam na myśli nic, nie jest lepsze dla procesu dojrzewania czarnego mężczyzny niż dobre doświadczenie czarnego fryzjera. Wyciągniemy wnioski z życia.  

Łysy

Jak wielu czarnych mężczyzn w średnim wieku, jeśli twoje włosy zaczynają przerzedzać się w skroniach lub środek głowy zaczyna się otwierać jak szyberdach w samochodzie, może to być czas, aby odpuścić. I to jest ok. Ogarnij swoją łysinę. Ten wygląd jest wyrafinowany i dojrzały. Wydajesz się pełen wdzięku i opanowany, świadomy swojego miejsca w życiu i nie trzymasz się na siłę czegoś, co dawno Cię opuściło.  

Na szczęście, czarni mężczyźni często mają idealnie ukształtowaną głowę, aby kołysać łysym. Pamiętasz, jak fajny był Michael Jordan z łysą głową? Albo Tyson Beckford, Morris Chestnut, Common czy Boris Kodjoe? Zaufaj nam, możesz to łatwo zrobić. Jesienią zainwestuj jednak w kilka dobrych czapek, ponieważ jesteś w pełni narażony na działanie czynników atmosferycznych, gdy padają.  

Happy Nappy

Millenialsi są wspaniali i okropni w tym samym czasie. Jesteśmy okropni, bo po prostu jesteśmy. Ale w naszej wielkości, zwłaszcza czarnych, doszliśmy do tego, że nie obchodzi nas, co inni ludzie wybierają, aby zaakceptować o nas. Jeśli chodzi o włosy, postępowe czarne mężczyźni nigdy nie byli szczęśliwsi, aby być pieluchy. Bez grzebienia, bez szczotek i zdecydowanie daleko od przerażających rozrywek, takich jak ” procesy “i” loki Jheri ” (patrz Darryl z Przyjazd do Ameryki). 

[Anatomia jego korony • @ filmorebouldes # portrety ]

Zdjęcie dodane przez Joshua Kissi (@streetiquette) w dniu Lis 2, 2015 w 7: 15am PST

Ten wygląd jest ostatecznie tym, co robisz. Noś go krótko, długo lub gdzieś pomiędzy; kluczem jest umożliwienie włosom naturalnego przebiegu. Niektórzy decydują się utrzymać przewagę, aby zablokować wszystko, inni nie. aby naprawdę zmaksymalizować ten wygląd, zasadniczo twoja pewność siebie musi osiągnąć szczytowy poziom. Najfajniejszy facet w pokoju jest zawsze najbezpieczniejszym facetem w pokoju. Czarni rodzą się fajni, pewni siebie. Twoje naturalne włosy są przedłużeniem tego cool. Weź to. I poruszaj się w taki sposób, że Twoja akceptacja jaźni mówi sama za siebie. 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts