4. James Bond Zaakceptowałby

4. James Bond Zaakceptowałby

4. James Bond Zaakceptowałby

Zapach Bonda: Zapach Tajnego Agenta Z Tymi Kolońskimi Zatwierdzonymi 007

Bond, James Bond. Nie ma człowieka, który choć raz w życiu nie chciałby być Jamesem Bondem. I nawet jeśli nie możesz być Jamesem Bondem, pomogę ci uchwycić istotę legendarnej postaci, tak jak Daniel Craig po raz kolejny pobije rekordy kasowe w Widmo.

Żeby było jasne, w powieściach Iana Fleminga James Bond podobno nigdy nie nosił zapachu. Co ma sens biorąc pod uwagę, że jest tajnym agentem i jako tajny agent będzie musiał być skryty. Bond będzie miał wystarczająco dużo kłopotów, ponieważ zmierzy się z Panem Hinxem Dave ‘ a Bautisty, nie martwiąc się, że poczuje zakradający się za nim Bond. Dla tych z nas, którzy nie są agentami MI6, którzy chcą uchwycić istotę Jamesa Bonda, mam coś dla ciebie. Ponieważ Bond nie może nosić zapachów, kluczem do posiadania zapachu Bonda jest noszenie zapachów pasujących do jego profilu psychologicznego. Ale aby napisać odpowiedni profil psychologiczny Bonda, potrzebowałbyś całej strony AskMen, aby to opisać. Więc pozwoliłem sobie wybrać najbardziej wyraźne cechy psychologiczne, które większość mężczyzn podziwia w Jamesie Bondzie. Dwie specyficzne cechy psychologiczne, które definiują Jamesa Bonda, to to, że jest mężczyzną, który ubiera się w stylu, ale nie boi się pobrudzić i mężczyzną o naturalnym uroku, który przyciągnie najpiękniejsze kobiety w każdym pomieszczeniu.

Casino Royale
Zawsze ubrany, aby zaimponować, James Bond jest człowiekiem, który odwraca głowę, gdy wchodzi do kasyna. Nie robi tego poprzez noszenie stylów absure, aby zwrócić na siebie uwagę, ale zamiast tego poprzez wtapianie się w otoczenie i podkręcanie go. Podobnie, gdy idziesz do klubu i wszyscy noszą ten sam zapach, to nie facet, który spryskuje się za burtę, który dostaje pożądaną uwagę, to człowiek, który wchodzi do klubu, nosząc odpowiedni zapach dla tego klubu z akcentem, który zostaje zauważony. Tytoń Vanille Toma Forda nadaje ton nocy, która zostanie zapamiętana.

Otwierając się od tytoniu, którego oczekujesz od kasyna lub klubu, zapach powoli rozwija się w gładką mieszankę wanilii, fasoli tonki i kakao, a następnie przechodzi w mieszankę drzewno-jagodową, odsłaniając mężczyznę, który ma całe zaufanie do świata-i wszyscy o tym wiedzą.
220,00 zł Nordstrom.com

Die Another Day
Pierwszy spray L ‘ Homme Parfum Intense od Yves Saint Laurent z nutami bergamotki, cytryny i czarnego pieprzu sprawi, że poczujesz się, jakbyś wyszedł z oceanu na plażę, ale jak na ironię to nuty ambry — która w naturalnej formie pochodzi od wielorybów — zabierają cię z plaży i zmieniają W człowieka, który walczy o to, co słuszne i wygrywa.

Ten zapach z pewnością przyciągnie uwagę każdej dziewczyny Bonda w pokoju.
102.00 zł Macys.com

Diamonds Are Forever
Mówiąc o dziewczynach Bonda, żaden James Bond nie jest kompletny bez jednej. Najlepsze dziewczyny Bonda to te, które są silnymi, niezależnymi kobietami i mogą skopać tyle samo tyłków, co sam Bond.

Dla dziewczyny Bonda w twoim życiu, będziesz chciał dać jej aksamitną orchideę Toma Forda. Z potężnymi nutami czarnej orchidei, miodu i rumu, poinformujesz wszystkich, że znalazłeś dziewczynę, której pragniesz, podczas wszystkich swoich misji.
115,00 zł Nordstrom.com

Szpieg, Który Mnie Kochał
Nie jest tajemnicą, że James Bond jest czarujący, ale nie próbuje zaimponować kobietom, robi to naturalnie. Bleu De Chanel Eau de Parfum od Chanel to zapach dla naturalnego zaklinacza. W rzeczywistości, jeśli nie jesteś naturalnie pewna siebie, Bleu De Chanel może wyjść tak, jakbyś za bardzo się starała.

Ten drzewno-aromatyczny zapach ma wyraźne nuty grejpfruta, kadzidła i wetiweru z gładkim bursztynem, tworząc klasyczny, słodki zapach, który pokaże twoją śmiałą postawę, oznaczając Cię jako człowieka, który wie, czego chce i nie boi się tego realizować.

Dzięki tym zapachom nie musisz być Danielem Craigiem, aby uchwycić esencję Jamesa Bonda. Po prostu wybierz zapach, który najbardziej Ci się podoba, spryskaj go, a zanim się zorientujesz, wejdziesz do pokoju, czując się jak w 007.
89.00 zł Sephora.com

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Nocna Pielęgnacja Skóry

Nocna Pielęgnacja Skóry Najlepsza Nocna Pielęgnacja Skóry Dla Jaśniejszej Cery Adam Hurly 18 maja 2016 Podziel się RedTube…