5 Korzyści z Randki starsza kobieta

Para. Dojrzała kobieta i młody człowiek

5 Korzyści z Randki starsza kobieta

Dlaczego nie powinieneś unikać umawiania się ze starszą kobietą

Niektórzy ludzie, zwłaszcza ci w relacjach ze znaczącymi lukami wiekowymi, lubią mówić, że wiek to tylko liczba. Oczywiście jest to prawda: jeśli chodzi o relacje, w których jeden partner jest znacznie starszy od drugiego, to nie wiek ma największe znaczenie. Zamiast tego, to wszystkie te małe rzeczy-wspólne hobby i cele, podobne temperamenty, wzajemny szacunek i zrozumienie — zazwyczaj decydują o tym, czy partnerstwo między dwojgiem ludzi jest zbudowane, czy nie.

Powiązane: Rzeczy do rozważenia przed randką z młodszą kobietą

Starsi mężczyźni nie mają problemu z randkami z młodszymi kobietami, a odwrotna dynamika starszych kobiet randek z młodszymi mężczyznami staje się coraz bardziej powszechna. Ale dlaczego? Dlaczego facet miałby szukać kobiety, która jest pięć (lub więcej) lat starsza od niego? Może dlatego, że są w sekrecie, którego jeszcze nie rozgryzłeś. Jeśli nie możesz już zgadnąć, istnieje wiele korzyści z randki bardziej “doświadczony” kobieta.

Jeśli nadal jesteś sceptyczny, niech te relacje ekspertów przekazać swoją wiedzę na Ciebie. W mgnieniu oka będziesz wierny.

Prawdopodobnie będzie miała szerszy światopogląd

Z wiekiem przychodzi doświadczenie i mądrość, dlatego często zwracamy się do osób starszych od nas o radę na temat codziennych problemów. Byli w okolicy, pozostawiając ich wyposażonymi w dużą wiedzę, która może zmienić punkt widzenia młodszej osoby na każdy problem, z którym może się zmierzyć. To samo dotyczy kontekstu datowania.

“Niektóre starsze kobiety są bardziej wyrafinowane niż młodsze, ponieważ miały więcej czasu na doświadczenie życia”, mówi ekspert ds. relacji i autorka April Masini. “Wiedzą o czymś więcej niż młodsze kobiety i mają wiele do zaoferowania dzięki temu bogatemu doświadczeniu. Rozmowa będzie obejmować znacznie szerszy obszar życia niż może umawiać się z młodszą kobietą. Dla kogoś, kto dopiero zaczyna umawiać się ze starszymi kobietami, ich punkty widzenia i sposób, w jaki widzą świat, mogą być nowe, świeże i ekscytujące. Ta nowa perspektywa wpłynie na człowieka wrażliwego i uważnego — nabędzie on rozszerzonej wrażliwości i skorzysta z jej doświadczeń.”

Będzie już zabezpieczona finansowo

Jak wyjaśnia Tripp Kramer, trener randek Z Chicago, im starsza jest kobieta, tym większe prawdopodobieństwo, że ma uporządkowany Dom Finansowy.

“Dzieje się tak dlatego, że albo a) później w swojej karierze, (w którym momencie) ludzie zwykle zarabiają więcej pieniędzy, albo b) przeszła rozwód, który może również przyznać jej więcej pieniędzy”, mówi Kramer.

Oczywiście nie zawsze jest to załatwione, ale są starsze kobiety, które szukają młodego ogiera, takiego jak ty, na którym mogą się przydać. Według Masini, ” jeśli chodzi o pieniądze, starsze kobiety Umawiające się z młodszymi mężczyznami mogą szukać kogoś, kim mogą się zająć i ukształtować. Inne kobiety mogą szukać młodszego mężczyzny, który ma własne pieniądze; to naprawdę zależy od kobiety.”

Wie czego chce i będzie o tym szczera

Młodsze kobiety, podobnie jak młodsi mężczyźni, często próbują zrozumieć siebie — co lubią, czego nie lubią; Z kim mogą się zobaczyć; jakie rzeczy w życiu mają dla nich największe znaczenie. Starsze kobiety zazwyczaj mają te rzeczy już zorientowali.

“Ze względu na większe doświadczenie życiowe, starsze kobiety zazwyczaj nie chcą tracić czasu, gdy już wiedzą, czego chcą” – wyjaśnia Masini. “Zwykle są szybsze w podejmowaniu decyzji niż młodsze kobiety, które nadal decydują, co im się podoba, a czego nie.”

Emyli Lovz, trener randek Dla Mężczyzn Z San Francisco, podziela podobny sentyment. “Prawdopodobnie była w króliczej norze złego związku lub dwóch”, dodaje. “Wie, czego szuka i nie chce tracić czasu na tego samego staruszka. Pamiętaj: schematy są trudne do złamania dla każdego, więc na początku może unikać, jeśli nie jesteś jej typowym typem. W takich przypadkach najlepiej jest być dobrym w przezwyciężaniu obiekcji.”

Będzie miała o czym rozmawiać.

Dorastanie z pokolenia od siebie, a nawet na przeciwnych końcach danego pokolenia, prawie równa się dorastaniu w różnych wszechświatach. Z tego powodu rozmowy ze starszą kobietą dają możliwość poszerzenia swojej perspektywy w sposób, w jaki w przeciwnym razie byś tego nie zrobił.

“Zakładając, że odnosisz się do kobiet, które mogą mieć od 38 do 45 lat … powinieneś prowadzić głębsze i bardziej znaczące rozmowy w porównaniu do umawiania się z 22-letnią kobietą”, mówi Lovz. “Może być bardziej zorientowana w tym, co wydarzyło się w prawdziwym świecie, gdy byłeś jeszcze w liceum, a nawet Gimnazjum.”

W rzeczywistości Lovz wierzy, że” różnice w wieku są podobne do różnic w kulturze”, wyjaśniając, w jaki sposób to, przez co przeszła, może pomóc ci przetrwać wszelkie trudności.

Powiązane: Plusy i minusy randki starszych kobiet

“Są okazją do poszerzenia perspektywy i wyjścia z własnej rzeczywistości”, dodaje. “Jej doświadczenie może pomóc ci lepiej zrozumieć różne etapy twojego życia. Może być szczególnie pomocna w okresach przejściowych, takich jak przejście do nowej roli w pracy lub nawigacja po zakupie pierwszego domu, jeśli miała już doświadczenia życiowe, takie jak te, przez które przechodzisz.”

Prawdopodobnie będzie miała solidne doświadczenie seksualne

Chociaż trudno uogólnić, starsze kobiety zazwyczaj przyniesie wiele lat doświadczenia seksualnego w relacji z nimi, i jest duża szansa, że będą w stanie nauczyć się rzeczy lub dwóch między arkuszami.

“Ogólnie rzecz biorąc, im jest starsza, tym więcej uprawiała seksu”, wyjaśnia Kramer. “Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany perwersyjnymi rodzajami aktywności lub chcesz zbadać więcej swojej seksualnej strony, może to być świetna okazja.”

Jeśli chcesz umówić się na randkę ze starszą kobietą, istnieje wiele miejsc, w których można się spotkać. Czy to przez przyjaciół, czy w pracy, w salonie hotelowym lub ekskluzywnym barze, poprzez zajęcia jogi lub za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej — gdziekolwiek możesz napotkać atrakcyjną starszą kobietę, która wzbudza Twoje zainteresowanie — nie bój się zobaczyć, gdzie rzeczy prowadzą.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Dojrzałe Serwisy Randkowe Online
  • Czy Rozwiedzeni Faceci Mogą Mieć Młodsze Kobiety?
  • Top 10 Sposobów, aby być atrakcyjnym dla młodszych kobiet
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts