Tinder wysłał mnie aż do San Francisco w poszukiwaniu dobrej randki

Sean Abrams, AskMen seks i randki redaktor w San Francisco

Tinder wysłał mnie aż do San Francisco w poszukiwaniu dobrej randki

Pojechałam przez kraj szukając miłości, ale wróciłam z pustymi rękami.

Zaledwie kilka minut po wylądowaniu w San Francisco w Kalifornii, myślałem, że znalazłem jeden dla mnie. Widzisz, byłem już na polowaniu, zanim dotarłem do mojego hotelu. Twarz przyklejona do mojego telefonu komórkowego w kabinie, rzadko patrząc na moje nowe otoczenie, niektórzy mogą powiedzieć, że moje priorytety były krzywe, ale argumentuję inaczej.

Po zameldowaniu się w moim pokoju wiedziałem, że istnieje głód, który trzeba szybko zaspokoić, w przeciwnym razie początek przygody na zachodnim wybrzeżu będzie jak strata czasu. W górę i w dół windą, ledwo przejechałem dwie przecznice, zanim stanąłem twarzą w twarz … z Tacorea. Umieram z głodu. I w rekordowym czasie, wciągnąłem burrito stek z chrupiącymi ziemniakami wewnątrz to cholerstwo. Mówisz o niebie, prawda?

Ale nie jesteśmy tu, by rozmawiać o mojej miłości do kuchni meksykańskiej. Chociaż zdecydowanie czułem coś do tego posiłku po locie, nie powiedziałbym, że to było prawdziwe. A kiedy byłem w Golden City, dzięki uprzejmości Tindera, miałem zadanie do wykonania: randka.

Powiązane: Najlepsze aplikacje randkowe dla związków

Kilka tygodni przed wyjazdem zacząłem już polować. Funkcja Premium Tinder, sprytnie zwana “paszportem”, pozwala użytkownikom na zmianę lokalizacji po kropli Szpilki (dosłownie). Gdy już się przeniosłeś, możesz poruszać się po puli Randkowej miejsca, które wkrótce odwiedzisz, sprawdzając scenę, zanim jeszcze spakujesz swój ponadgabarytowy bagaż podręczny.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tinder20passport20feature.htmlTinder

W ciągu zaledwie czterech dni, aby spróbować nawiązać dobre znajomości, miałem nadzieję, że “paszport” zadziała na moją korzyść. Nie tylko byłbym w stanie przejrzeć wszystkie rodzaje dżentelmenów, jakie miasto ma do zaoferowania, ale gdy wylądowałem na kilku meczach, byłbym w stanie zaplanować kilka dat z wyprzedzeniem, zasadniczo eliminując stres, który pojawiłby się, gdybym tylko mógł przesunąć koła samolotu dotykając pasa startowego.

Niestety, sprawy się nie potoczyły dokładnie. tak jak chciałem. I chociaż nadal uważam, że “paszport” to fantastyczna funkcja, którą można wykorzystać do własnych upodobań, po prostu nie wierzę, że szczęście było po mojej stronie w San Francisco Bay area. Oto dlaczego:


1. Byłem na poważnym kryzysie czasu


Jako mieszkaniec Brooklynu, z pewnością przyzwyczaiłem się do szybkiego, zgiełku Nowego Jorku. To powiedziawszy, jeśli chodzi o plany, muszę co najmniej 2-3 tygodniowe zawiadomienie w celu planowania. Ledwo starczy mi czasu na oddychanie, nie mówiąc już o drinkach, kolacji, czy czymś, co masz z nieznajomym.

Będąc w San Francisco tylko przez kilka dni, chciałem wycisnąć wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie, a jednocześnie znaleźć czas na spotkanie z wysokiej jakości dżentelmenem. Ponieważ “paszport”nie pomógł mi tak bardzo, jak miałem nadzieję, zanim wyruszyłem w podróż, pozostawiono mi agresywne machnięcie, jak tylko mogłem podczas niego. Choć bardzo się starałem (i uwierz mi, próbowałem), czas nie był po mojej stronie. Dla każdego, z kim miałem przyjemność się dopasować, wyjeżdżali z miasta, zbyt daleko poza San Francisco, aby przyjść na randkę z dziwnym nowojorczykiem lub ostatecznie pozwolić na rozmowę, gdy zdali sobie sprawę, że mieszkam w całym kraju. Co prowadzi do mojego następnego punktu…

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/sean20abrams20askmen20sex20and20dating20editor20in20san20francisco.htmlAskMen

2. Moja baza postawiła mnie w trudnej sytuacji


Bądźmy poważni-ledwo znoszę umawiać się z kimś, kto mieszka na tyle daleko, że muszę przenieść Metro. Kiedy przesuwam, jeśli zauważę, że odległość jest zbyt duża, nawet jeśli jesteś cholernym Adonisem, to nie ode mnie, ziom. Dlatego miałem podejrzane przeczucie, że faceci w San Francisco, kilometry od miejsca, w którym obecnie mieszkam, nie będą zachwyceni pomysłem umawiania się z kimś, kto nie był bliskim sąsiadem.

Nawet podczas “paszportu”, mój dystans nadal pokazywał. Oczywiście, ktoś mógł być przyciągnięty do jednego (lub wszystkich, daj spokój) ze zdjęć w moim profilu, ale kiedy zobaczyłeś liczbę, która przekroczyła 3,000 pod względem przebiegu, podejrzewam, że przełożyło się to na natychmiastowy skurcz wzwodu. I chociaż nie ma tu osądu, jak już wspomniałem, prawdopodobnie byłbym taki sam, nie ułatwiło mi to znalezienia mężczyzn, którzy, gdybym wzbudził ich zainteresowanie, nie byli tylko Szukam miejsca, w którym można to włożyć. Co ponownie prowadzi mnie do ostatniego i ostatniego punktu…


3. Bycie gejem na Krzesiwie to nie to samo co bycie Hetero na Krzesiwie


Osobiste doświadczenie pokazało mi, że każda aplikacja randkowa służy swojemu celowi dla gejów. Grindr? Najwyraźniej stara się jak najszybciej wydymać. Scruff? Też próbuje się bzykać, ale nie byłby zły, gdybyś najpierw się napił. Jeśli chodzi o aplikacje, które kierują się różnymi płciami i orientacjami, takie jak Tinder, to tam rzeczy stają się trochę niewyraźne.

Powiązane: Jak używać Tindera do podpinania (i nie tylko)

Czatowanie z przyjaciółmi Hetero sprawiło, że pomyślałem, że kiedy szukają meczu na Krzesiwie, nie zawsze próbują znaleźć idealnego kogoś. Zamiast tego są właściwie korzystanie z aplikacji za mniej niż to, priorytet działania niż znalezienie czegoś poważnego. Co do gejów, to wydaje się, że ci, którzy używają Tindera, pchają prawdziwe, walidujące połączenia do góry. Ponieważ są bardziej oczywistymi aplikacjami używanymi głównie do seksu, to Tinder lub inne aplikacje, takie jak Bumble, Hinge i tak dalej, zapewniają gejom możliwość spotkania ludzi, którzy chcą trochę substancji.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tinder20orientation20feature.htmlTinder

W związku z moim przedłużonym weekendowym wypadem, myślę, że ludzie, których przeszedłem, wiedzieli, że jeśli wyjdziemy, to nigdzie się nie wybierzemy. Chociaż to jest całkowite wnioskowanie (mogli pomyśleć, że jestem haniebny, kto wie), to zgaduję, że idę, a na ich miejscu zrobiłbym to samo.

To nie znaczy, że nienawidziłem mojej podróży. Zapoznanie się z kulturą poza miastem, które nazywasz domem, jest kluczowe, niezależnie od tego, czy jest związane z randkami, czy nie, i nauczyłem się wiele o San Francisco w krótkim czasie. Jasne, nie zostawiłam po sobie śladu, na który liczyłam, ale mimo, że stan Kalifornia nie dostarczył mi kogoś na tyle dobrego, by przywieźć mnie do domu mamie, nie nazwałabym tej podróży rozczarowaniem.

Przynajmniej mam to burrito.

Możesz Też Kopać:

  • Portale Randkowe Online
  • Najlepsze Aplikacje Randkowe Do Podpinania
  • Najlepsze Darmowe Serwisy Randkowe
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts