Najlepszy Suchy Szampon Dla Mężczyzn

aveda shampure kevin murphy świeże włosy drybar detox suchy szampon na zielonym tle

Najlepszy Suchy Szampon Dla Mężczyzn

15 Suchych Szamponów, Które Szybko Oczyszczają Przetłuszczające Się Włosy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Dzisiejszy człowiek jest dumny ze swojego wyglądu, a jeśli nadal go ma, jego włosy pozostają jedną z jego bardziej dumnych cech. Podczas gdy może przybierać liczne spojrzenia, kształty, a nawet kolory, jeśli zaniedbany, ryzykuje wyglądanie jak bałagan. 

Jak dla wielu mężczyzn, wykonywania właściwego schematu pielęgnacji włosów jest kluczem do utrzymania reprezentacyjny ‘ zrobić w miejscach publicznych. Chociaż wiemy, że szampon odgrywa kluczową rolę i nie przyczynia się do wypadania włosów (wbrew powszechnej opinii), jesteśmy również świadomi, że pomijanie dni między myciem może mieć również swoje zalety (przemywanie może podrażniać skórę głowy, powodując łupież), a jednocześnie przyspieszyć poranną rutynę o kilka minut. 

Powiązane: Najlepsze produkty zapobiegające wypadaniu włosów

Czasami to nawet nie jest takie skomplikowane. Jeśli spóźniasz się do pracy, spieszysz się z siłowni lub po prostu czujesz się szczególnie leniwy w weekend, masz opcje. Ale co jest tam dostępne, aby stać nas na taką próżność? Dwa słowa: suchy szampon.


Co To Jest Suchy Szampon?


Jest to alternatywa dla mokrego szamponu z formuł na bazie krzemionki i proszków, takich jak skrobia lub glinki, które absorbują nadmiar sebum (olejów) ze skóry głowy i pozostawiają włosy świeże bez użycia wody. 

Ten niszowy produkt pielęgnacyjny można przywołać już w 1700 roku. chociaż dopiero w 1960 roku przemysł kosmetyczny był świadkiem Jego zmartwychwstania i dopiero teraz widzimy wzrost popularności zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Suchy szampon stał się korzystną usługą dla stylizacji włosów w ruchu, zwłaszcza dla facetów cierpiących na przetłuszczające się włosy, nadprodukcję sebum, łupież z suchych skóry głowy lub tych, którzy po prostu wymagają oczyszczenia grzywy bardziej niż inni.


Jak Stosować Suchy Szampon?


Adaptacja do suchego szamponu dla mężczyzn jest znacznie łatwiejsza niż tradycyjny szampon dla mężczyzn. Eksperci sugerują, aby nakładać na korzenie i końce z dużej odległości, aby uniknąć nagromadzenia i podrażnienia skóry głowy. Nigdy nie nakładaj na mokre włosy jak zwykły szampon (jest nawet w nazwie). 

Jednak jako skuteczny okazuje się, że produkt nie powinien być uważany za zamiennik mokrego szamponu, a raczej powinien być uważany za suplement, ponieważ nadal musisz głęboko oczyścić skórę głowy, aby usunąć nadmiar sebum, pozostałości i nagromadzenie produktu. Ponadto, oprzeć się pokusie ciągłego dotykania włosów, ponieważ nasze ręce niosą naturalne oleje, które mogą pozostawić tłuszcz.

Suchy szampon jest idealny do stosowania nawet przez kilka dni po mokrym szamponie, co skutkuje mniejszą liczbą sesji szamponowych, które mogą rozebrać włosy. Chociaż trzeba powiedzieć, istnieją najwyższej klasy szampony i odżywki w każdym punkcie cenowym, które pozostawiają włosy w świetnej formie. Jeśli masz cienkie włosy lub przerzedzenie włosów, Suche szampony mogą pomóc dodać grubość i objętość. Wybór odpowiedniego dla rodzaju włosów i celów włosów jest niezbędny. 

Teraz, gdy już wiecie, czym są i jak działają, omówmy korzyści płynące z korzystania z jednego z nich.


Zalety suchego szamponu


Rynek oferuje dwa główne rodzaje suchych szamponów-w proszku i sprayu-z niektórymi markami oferującymi bardziej niszowe preparaty, takie jak pianki i pasty. Jest jakaś różnica? Tak. Ale wybór po prostu obraca się wokół rodzaju i koloru włosów, aby uniknąć przebarwień i uszkodzeń włosów. Mimo to, poza ich formami fizycznymi mają tendencję do promowania podobnych korzyści, takich jak następujące:

  • Dodaj głośność. Rozpylanie i masowanie w korzeniach i końcach nadaje włosom pełniejszy wygląd.
  • Wygaszacz koloru włosów. Siarczany znajdujące się w wielu tradycyjnych szamponach mogą blaknąć farbowane włosy, a te szybkie poprawki bez wody pomagają kolory dłużej.
  • Właściwości nawilżające. Suche szampony usuwają tłuszcz, ale pozwalają włosom pozostać naturalnie nawilżonymi.
  • Zminimalizuj uszkodzenia włosów. Nie ma potrzeby używania suszarki, ponieważ nadmierne ciepło może z czasem uszkodzić włosy.
  • Zapobiec produkcji oleju. Składniki takie jak skrobia ryżowa, tapioka, soda oczyszczona (nawet proszek dla niemowląt do suchego szamponu Old school DIY) nasiąkają nadmiarem olejów i spowalnia proces.
  • Przenośna myjnia do włosów. Wrzuć go do torby gimnastycznej lub weekendera i ruszaj w drogę z czystymi włosami.

Biorąc pod uwagę te informacje, należy być bardziej niż przygotowany na stylizacje suchego szamponu. Jeśli więc szukasz dobrego suchego szamponu, jesteśmy tutaj, aby ci pomóc. Postawmy Cię na to, co jest popularne na rynku. Bez względu na to, czy są to włosy suche, kręcone, jaśniejsze, czy czarne, gęste, czy martwe, nawet te o wrażliwej skórze głowy, każdy mężczyzna ma do wyboru bezwodny szampon. Oto bliższe spojrzenie na niektóre z naszych wyborów na najlepszy suchy szampon dla mężczyzn dostępny teraz.


Najlepszy suchy szampon dla mężczyzn


Najlepszy ogólny suchy szampon dla mężczyzn

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/living20proof20perfect20hair20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/living20proof20perfect20hair20dry20shampoo.html

Neutralizator oleju, zapachu i potu – Living Proof to alternatywa szamponu stworzona do prawie całodziennej pielęgnacji, bez względu na odcień i teksturę włosów. Fani zachwycają się świeżo pachnącą mgiełką, choć nawet oni się zgodzą, że największym dobrodziejstwem produktu jest kontrola oleju, nadająca szorstkim i tłustym włosom bardziej wyrafinowany wygląd na cztery do sześciu dni przed tradycyjnym zabiegiem szamponem. Mężczyźni z cieńszymi włosami zobaczą pozytywne wyniki w ciągu 24 godzin.

$25 at Amazon.com

Najlepszy suchy szampon do wszystkich rodzajów włosów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/klorane20gentle20dry20shampoo20with20oat20milk.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/klorane20gentle20dry20shampoo20with20oat20milk.html

Suchy szampon Klorane pozostaje ulubieńcem branży ze względu na jego roślinną formułę i fenomenalne działanie oczyszczające. Usuwa olej u nasady i łagodzi swędzenie skóry głowy, dodając jej grubość, objętość i połysk. Ponadto jest wolny od substancji chemicznych bez użycia parabenów, siarczanów i chlorku sodu. Wiesz, w zasadzie, szkodliwe środki do włosów. Idealny po treningu lub tych, którzy częściej niż często doświadczają wilgotnych-złych-włosów.

$10 at Amazon.com

Najlepszy suchy szampon do wrażliwej skóry głowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/acure20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/acure20dry20shampoo.html

Acure wyróżnia się doskonałym wyborem dla wegan i osób wrażliwych na chemikalia lub cierpiących na alergie. Drobny, nie ziarnisty proszek wydaje się działać najlepiej w nocy, pozwalając składnikom takim jak organiczna skrobia kukurydziana, Francuska biała glinka, ekstrakt z komórek macierzystych i kilka olejków eterycznych na działanie odżywczej magii na wspaniałe włosy do rana. Wszystkie rodzaje włosów mogą wygrzewać się w swoich zaletach szamponu.

10,19 zł Amazon.com

Najlepszy suchy szampon do włosów suchych

Bumble i bumble Prêt-à-Powder Très Invisible Odżywczy szampon suchy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bumble20and20bumble20prc383c2aat-c383c2a0-powder20trc383c2a8s20invisible20nourishing20dry20shampoo.html

Jako aerozolowy suchy szampon w proszku, który jest jednym z ulubionych suchych szamponów na świecie, oraz najlepiej sprzedające się produkty Bumble i bumble, ten przedłużacz stylu przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów i tekstur. Jest jednak szczególnie odpowiedni dla osób o bardzo suchych włosach i suchej skórze głowy ze względu na ekstrakt z hibiskusa do odżywiania i filtry UV chroniące przed dalszymi uszkodzeniami. Nakładanie go na korzenie to długa droga, nie pozostawiając sproszkowanych pozostałości. Tak więc nigdy nie powinno być żadnego strachu przed użyciem produktu poprzedniej nocy. Działa również jako część volumizer, dając bardzo potrzebny Wyciąg do futra głowy.

$26 at Amazon.com

Najlepszy suchy szampon do włosów przetłuszczających się

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/briogeo20scalp20revival20charcoal2020biotin20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/briogeo20scalp20revival20charcoal2020biotin20dry20shampoo.html

Dla osób o szczególnie tłustych włosach, gromadzących się produktach do włosów, a nawet łupieżu, ten suchy szampon w proszku głęboko oczyszcza i odświeża włosy, podczas gdy węgiel detoksykuje i usuwa zanieczyszczenia ze skóry głowy i normalizuje produkcję oleju, aby zapewnić długotrwałe utrwalenie tłustej skóry głowy. Biotyna, mocna podstawa do włosów, dopełnia zaskakująco prosty, ale solidny produkt. Dodaj do tego, że jest wegańskie i wolne od okrucieństwa, a masz jedną z najlepszych opcji dla nawet najbardziej tłustych tłuste skalpy. 

$24 at Amazon.com

Najlepszy suchy szampon do walki z zapachem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kevin20murphy20fresh20hair20dry20shampoo20spray.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kevin20murphy20fresh20hair20dry20shampoo20spray.html

Kevin Murphy nie pozwala ci się bawić wczorajszymi zapachami. Luksusowy hairline staple oferuje własny suchy środek czyszczący, który usuwa niechciane zapachy, dodając ciała i połysku matowym pasmom w tym samym czasie. Może samodzielnie usuwać tłuszcz bez pozostawiania warstwy zanieczyszczeń. Ceny mogą być nieco wyższe w porównaniu z innymi opcjami, ale podobnie jak w przypadku większości produktów do włosów KM, jakość zastępuje wartość.

29,45 zł Amazon.com

Najlepszy Naturalny Suchy Szampon

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/aveda20shampure20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/aveda20shampure20dry20shampoo.html

Wielofunkcyjna formuła szamponu bez kompromisów jest wystarczająco silna, aby przedłużyć każdy wysiłek suszenia, ożywić włosy po treningu i zmienić fryzurę przez cały dzień. Zatrzymuj nadmiar oleju i zanieczyszczeń między szamponami za pomocą naturalnych proszków, jednocześnie przyjmując aromat ponad 25 czystych esencji kwiatowych i roślinnych. Połączenie go z odżywką thermal dry conditioner marki tylko poprawia wygląd, natychmiast zmiękczając i rozczesując włosy.

28,85 zł Amazon.com

Najlepszy suchy szampon do jasnych włosów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/drybar20detox20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/drybar20detox20dry20shampoo.html

Jeśli twoje brudne włosy szukają maksymalnej absorpcji oleju i pełnej objętości i grubości, pozostaw to liderom branży, aby zachować precyzyjne zdmuchnięte style: Dry Bar. Ta lekko pachnąca klasyczna mikstura jest idealna do jasnych rodzajów włosów (nie martw się, ma wybór, aby zaspokoić każdy rodzaj włosów, w tym nawet suchą odżywkę do włosów) i pozostawia zdrowe włosy i matowe wykończenie. 

$23 at Amazon.com

Najlepszy suchy szampon do ciemnych włosów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/evo20water20killer20for20dark20hair.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/evo20water20killer20for20dark20hair.html

Składa się z ciemniejszych odcieni włosów, przerzedzenie włosów, lub tych z kolor traktowane włosy Patrząc na pokrycie kilku szarości, system naprawczy Water Killer łączy naturalne proszki absorbujące z naturalnych składników, aby wzmocnić pasma od korzeni do końców. Jeśli mamy być szczerzy, stan wszystkie produkty Evo, ale jeśli chcesz uniknąć ryzyka wystąpienia jakichkolwiek białych pozostałości za pomocą barwionego suchego szamponu do ciemniejszych włosów, to będzie najlepszym rozwiązaniem. Oczyść, kondycjonuj i utrzymuj prawidłowy kolor, dodając objętości włosom następnego dnia.

$29 at Amazon.com

Najlepsza Alternatywa dla suchego szamponu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rco20badlands20dry20shampoo20paste-2.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rco20badlands20dry20shampoo20paste-2.html

Ta specjalna formuła jest częściowo stylizator włosów i częściowo niszczyciel oleju. Nie jest to spray do suchego szamponu w proszku, a na pewno nie zwykły szampon, jest to wyjątkowy produkt suchego szamponu, który ma zachwycającą mieszankę zapachów, w tym sycylijską cytrynę, mandarynkę, eukaliptus, zieloną herbatę, Mech drzewny i chrupiący bursztyn, uwalniając porywający zapach niepodobny do żadnego szamponu, który kiedykolwiek trzymałeś pod prysznicem. Środki kondycjonujące, takie jak olej kokosowy i olej arganowy współpracujące z popiołem wulkanicznym, absorbują tłuszcz i kondycjonują włosy. To może być jeden z naszych ulubionych sposobów na używanie suchego szamponu.

$28 at Amazon.com

Najlepszy Suchy Szampon W Proszku

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hairstory20powder20on20hair20powder.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hairstory20powder20on20hair20powder.html

Kolejny spray na bazie proszku, ten suchy szampon jest pełen organicznych składników (i odświeżającą przezroczystą etykietę składników) i wykorzystuje skrobię kukurydzianą, skrobię z tapioki i kaolin do wchłaniania tłuszczu i zapachów. Połącz je z aktywnymi składnikami, takimi jak rumianek niemiecki, kwiat nagietka i lawenda, aby kondycjonować włosy i skórę głowy lub odżywiać włosy, a otrzymasz nagrodę AskMen Grooming Award 2019 za najlepszy Puder Do Włosów. Uzyskaj matowe wykończenie bez usuwania naturalnej wilgoci ze skóry głowy, a także uzyskaj objętość i strukturę między czyszczeniem. Zalecamy używanie go z nowym praniem (Pakiet combo jest dostępny na Amazon), ale sam proszek jest dostępny bezpośrednio z Hairstory.

$36 at Hairstory.com

Najlepszy Suchy Szampon Bez Aerozolu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ouai20dry20shampoo20foam.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ouai20dry20shampoo20foam.html

Chociaż nie pomoże to najbardziej tłustym skórę głowy wśród nas lub tych z bardzo cienkimi włosami, jest to świetna opcja dla kogoś, kto lubi pomysł dalszego masowania substancji podobnej do szamponu w skórę głowy bez wchodzenia pod prysznic. Założona przez stylistkę Jen Atkin, ma subtelny zapach i wychodzi jak mysz (zamiast formatu suchego szamponu w aerozolu, z którym wielu z nas jest najbardziej zaznajomionych), ale nie myl się, jest to suchy, drugi dzień włosów. Dzięki zastosowaniu myszy, jak dostawy, pozwala na większą kontrolę w stylizacji i zapobiega ryzyku, że biały sproszkowany pozostałości nawet niektóre z najlepszych szamponów suchych od czasu do czasu. 

$28 at Sephora.com

Najlepszy Szampon Suchy W Salonie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oribe20gold20lust20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oribe20gold20lust20dry20shampoo.html

Szampon Oribe Gold Lust Dry Shampoo, założony przez stylistkę gwiazd o tej samej nazwie, wykorzystuje kompleks signature, który łączy ekstrakty z liczi, arbuza i kwiatu szarotki, aby chronić włosy przed fotostarzeniem i pogorszeniem keratyny. Przezroczyste Pudry szybko wchłaniają brud i olej z włosów i skóry głowy, a mimo że nie dodają tekstury (zalecamy Spray Oribe Dry Texturizing Spray, jeśli o to ci chodzi), przy każdym użyciu odżywiają i wzmacniają suche, zniszczone włosy. Jednocześnie chroni grzywę przed efektami zubożania kolorów. Niech wchłonie oleje i pozostawia włosy wypolerowane na kilka dni.

$48 at Amazon.com

Najlepszy suchy szampon dla mężczyzn

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/batiste20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/batiste20dry20shampoo.html

Batiste, ulubiony przez Amazon, oferuje kilka wyraźnych zapachów, które zapewniają tę samą wydajność fryzury na całej planszy. Spryskaj go kopułą, aby wyeliminować tłuszcz u nasady. Wmasowanie go w skórę głowy i szczotkowanie tylko ożywia martwe pasma. Lekka konsystencja i kojący zapach sprawiają, że aplikacja jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

10,99 zł Amazon.com

Najlepszy Suchy Szampon Pełnia

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pantene20pro-v20original20fresh20dry20shampoo.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pantene20pro-v20original20fresh20dry20shampoo.html

Najlepszy do porannego stosowania, suchy szampon Dry Shampoo dry fullness nadaje twoim włosom czysty, odświeżony wygląd dzięki naturalnej formule tapioki, która leczy uszkodzone mieszki włosowe i stymuluje wzrost włosów. Oswoić oleistość i jednocześnie nadać włosom objętość. Łatwo nakładaj i szczotkuj do swojego do, nie martwiąc się o pozostałości.

10.47 zł Amazon.com

Teraz, gdy daliśmy Ci jedne z najlepszych opcji suchego szamponu dla mężczyzn, musimy przypomnieć, że nie są to zamienniki ulubionego naturalnego szamponu, szamponu zagęszczającego lub szamponu przeciwłupieżowego. Środki powierzchniowo czynne zawarte w zwykłym szamponie (co sprawia, że się pieni) są ważne, aby od czasu do czasu dokładnie oczyścić brudne włosy.

Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy. 


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze szampony 2020
  • Najlepsze produkty do przerzedzania włosów
  • Top 10: Przyczyny wypadania włosów

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Nocna Pielęgnacja Skóry

Nocna Pielęgnacja Skóry Najlepsza Nocna Pielęgnacja Skóry Dla Jaśniejszej Cery Adam Hurly 18 maja 2016 Podziel się RedTube…