6 Zapachów, Które Podniecają Kobiety

6 Zapachów, Które Podniecają Kobiety

6 Zapachów, Które Podniecają Kobiety

Wszystkie pięć zmysłów są niezwykle ważne, jeśli chodzi o seks, z oczywistych powodów. A jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja kobieta pozwoli Ci na swój sposób, lub jeszcze lepiej, że będzie chciała przejąć władzę, spróbuj użyć mocy zapachów, aby ją kołysać.

Następujące zapachy zwykle dobrze sprawdzają się u kobiet. Oczywiście istnieje wiele sposobów, w jaki można wypromieniować takie zapachy z Twojej lokalizacji, w tym:

  • Kadzidła
  • Świece
  • Słoiki zapachowe
  • Oleje
  • Spray pokojowy

Pozostawiając feromony na uboczu dla tego artykułu, oto kilka innych zapachów, które mają tendencję do pobudzania zmysłów i sprawiają, że kobiety czują się jak na przejażdżkę.

1-wanilia
Podobnie jak zapach czekolady, wanilia ma słodki, przyjemny zapach. Jego zapach zwiększa stymulację seksualną zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Więc następnym razem, gdy będziesz gotowy na seks ze swoją dziewczyną, zainwestuj w świecę waniliową lub spal trochę oleju, aby ustawić nastrój.

2-paczula
Paczula otrzymała wiele pozytywnej prasy w ostatnich latach, wszystko dzięki swojej zdolności do wzbudzania podniecenia ludzi. Może nie, ale pachnie świetnie. Eksperci uważają, że budzi i prowokuje energię seksualną, a każda odrobina pomaga, więc poczuj zapach za pomocą kadzidełek. Spal dzisiaj.

3-piżmo
Chociaż piżmo jest znane z tego, że bardzo przypomina zapach męskich feromonów, to co powinno cię znacznie niepokoić, to fakt, że piżmo prawdopodobnie doprowadzi ją do szaleństwa. Zainwestuj więc w wodę kolońską, która wymienia piżmo jako główny składnik i pozwól jej zrobić resztę. Jeśli nie chcesz wody kolońskiej, dostępne są kadzidła, a także olejki.

4-mięta pieprzowa
Ten miętowy, świeży zapach. Uważa się, że mięta pieprzowa pomoże Ci nie zasnąć, być czujnym i pobudzonym; to zawsze dobra rzecz, jeśli chodzi o seks. Może to również zachęcić dziewczynę, aby spróbować czegoś nowego w sypialni. Możesz zdecydować się na emisję zapachu za pomocą świecy, kadzidła lub oleju.

5-Ylang Ylang
Czy kiedykolwiek czułeś ylang ylang? To naprawdę pachnie jak seks ma się odbyć. Więc jeśli masz ochotę na erotyczny seks, Spal trochę oleju lub kup spray do pokoju. Ale bądź ostrożny; ten świeży zapach jest znany z tego, że zachęca do komunikacji werbalnej.

6-jaśmin
Dzięki subtelnemu zapachowi jaśmin jest w stanie otworzyć inne zmysły na nowe doznania. Jeśli chcesz ją uwieść, użyj jaśminu w oleju lub Kadzidle.

Let ‘ s get funky

Nie jesteś w żaden sposób ograniczony do zapachów wymienionych tutaj. Jeśli znasz jakiś zapach, który podnieca twoją dziewczynę, użyj go. Możesz włączyć wszystko, od zapachu makaronu do zapachu potu do swojego życia seksualnego… jeśli to jej odpowiada.

Do następnego razu, zwabij jej nos, a reszta ciała pójdzie w jego ślady.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts