Jak sprawić, by twój kutas ładnie pachniał

Zbliżenie dłoni mężczyzny rozpinającego Niebieskie Dżinsy Jeansowe

Jak sprawić, by twój kutas ładnie pachniał

Niezbędne sztuczki dla śmierdzących kutasów

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Chcielibyśmy, aby wszyscy myśleli, że jesteśmy w najwyższej formie, jeśli chodzi o zbliżanie się do kogoś i osobiste, ale prawda jest taka, że życie się dzieje: czasami ty lub twój partner będziesz miał zapach, który może przeszkadzać i stanowi potencjalny zwrot dla Ciebie lub Twojego partnera seksualnego. Zgadza się. To zapach penisa.

Obszar narządów płciowych ma wiele gruczołów łojowych i apokrynowych, które wytwarzają olej i pot, a zatem mogą prowadzić do poważnego zapachu penisa. Jest to również obszar, który może się przegrzać pod warstwami odzieży i bielizny, co może prowadzić do wzrostu bakterii, które mogą powodować intensywne zapachy. Istnieje kilka prostych sposobów, aby pomóc utrzymać go pod kontrolą.

Powiązane: Pielęgnacja Penisa 101

Jest to częsty problem wśród młodych niedoświadczonych mężczyzn. “Jednak ten zapach jest powszechny i nie jest nagły. Może być bardziej powszechne wśród nieobrzezanych mężczyzn. Po pierwsze, muszą wykluczyć zakażenie przenoszone drogą płciową (STI) i coś zwanego stulejką, czyli wtedy, gdy głowa penisa staje się zwężona i zainfekowana”, mówi ekspert ds. zdrowia mężczyzn, Dr Ralph Esposito.

Chociaż nie jest to w żaden sposób odbicie na czymkolwiek, co robisz źle, istnieje wiele czynników, które mogą być odpowiedzialne i wiele możesz z tym zrobić.


Wskazówki, jak poprawić śmierdzącego penisa


Jeśli masz zamiar uprawiać seks oralny lub pełny stosunek po raz pierwszy lub jeśli jesteś względnym nowicjuszem, najpierw wykonaj inspekcję, aby upewnić się, że wszystko wygląda dobrze. Jeśli jest jakiś funk, idź pod prysznic i dokładnie umyj penisa, w tym pod napletek, jeśli jesteś nieobrzezany. 

Śmierdzący penis czy nie, mycie pod napletkiem jest ważne z wielu powodów poza zapachem ciała, w tym zapobieganie balanitis, brzydki, bolesny obrzęk napletka lub głowy penisa, który dotyczy przede wszystkim nieobrzezanych mężczyzn w wyniku złej higieny. To może być bolesne, ale zazwyczaj nie jest poważne. To często może być zwolniony przez stosowanie leków miejscowo.

Po prysznicu całkowicie wysusz i wykonaj test węchu-Uruchom palec lub q-tip wzdłuż penisa i głowy penisa, a następnie powąchaj go. Jeśli po prysznicu pozostanie jakiś nieprzyjemny zapach, nie angażuj się w żadną aktywność seksualną. Idź do urologa lub lekarza, preferowanego urologa i zdobądź jakieś leki lub protokół leczenia. Jeśli masz uporczywy zapach, który nie znika, zdecydowanie idź do urologa.

Dobrze Umyć

Wierzcie lub nie, możesz nie wiedzieć, jak prawidłowo umyć penisa. Możesz ignorować ten obszar całkowicie, lub przyspieszać go, zamiast robić mu dokładne szorowanie. Zwolnij! Musisz się nie spieszyć i być skrupulatny. Istnieje wiele fałd wokół obszarów pachwiny, które mogą zablokować na nieprzyjemny zapach lub bakterii w wyniku podrażnienia lub nawet infekcji bakteryjnej.

“Ważne jest, aby naprawdę nie spieszyć się i umyć wszystkie szczeliny. Nieobrzezani mężczyźni również muszą sprzątać pod napletkiem. Zwykłe mydło powinno wystarczyć. Nie jest idealnie używać mydła antybakteryjnego, chociaż można, jeśli Wszystko inne zawiedzie”, mówi Hall. Mając to na uwadze, nigdy nie używaj takich rzeczy jak wybielacz lub alkohol na swoich dolnych obszarach.

Trzymaj Go Suchym

“Po prysznicu upewnij się, że jesteś suchy, zanim założysz bieliznę. Nie zakładaj luźnych bokserek-załóż bieliznę jak bokserki, które odprowadzą ciecz lub wilgoć w ciągu dnia”, mówi dr David Shusterman, założyciel i dyrektor medyczny Urologii w NY.

Jeśli ćwiczysz lub angażujesz się w działania, które sprawiają, że się pocisz, upewnij się, że bierzesz prysznic. Twój pot zabiera wszelkie bakterie, które masz i sprawia, że rośnie. “Pot nie jest zły – po prostu sprawia, że obszar jest wilgotny i rośnie bakterie. Najlepszym dezodorantem jest utrzymanie go w suchości. Zatuszowanie zapachu nie wystarczy, trzeba go utrzymywać w suchości”, mówi dr Shusterman.

Czy Jesteś Obrzezany

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać w odniesieniu do zapachu penisa, jest to, że może to być problem dla mężczyzn z nieobrzezanym penisem. Nieobrzezany mężczyzna z napletkiem może zaryzykować silniejsze pachnące penisy na podstawie wzrostu bakterii lub drożdży pod napletkiem, jeśli nie myje się tam regularnie.

“Zapach pochodzi od bakterii lub drożdży, nie ma innego powodu, aby wąchać. Chodzi o test węchu, jeśli coś czujesz”, mówi dr Shusterman.

Pozbądź się smegmy

Być może zauważyłeś wydzielinę w fałdach skóry, szczególnie jeśli jesteś nieobrzezany. To nagromadzenie smegmy.Nagromadzenie smegmy, zwane również “serem fiuta”, jest mieszaniną komórek skóry, drożdży i potu, które mogą pojawić się pod napletkiem i będą silnie pachnieć. Jak się go pozbyć? Po prostu regularnie myj, ponieważ pot jest prawdziwym katalizatorem smegmy. “Drożdże są zawsze na twojej skórze, ale nie możesz zrobić sera, jeśli nie dasz mu przysłowiowego mleka… czyli woda lub pot, które mieszają się z drożdżami, aby zrobić ser”, mówi dr Shusterman.

Jeśli zauważysz więcej smegma niż zwykle, lub szczególnie śmierdzące smegma, może być cierpiących na drożdże (tak, mężczyźni mogą uzyskać zakażenia drożdży!), w takim przypadku należy udać się do lekarza.

Przetestuj

Innym źródłem silnego negatywnego zapachu wychodzącego z penisa może być zakażenie przenoszone drogą płciową lub STI lub infekcje przenoszone drogą płciową, wcześniej znane jako choroby przenoszone drogą płciową lub choroby przenoszone drogą płciową. Jeśli uprawiałeś seks bez zabezpieczenia w ciągu ostatnich kilku miesięcy, mogłeś go złapać. Aby być po bezpiecznej stronie, należy być coraz badania na choroby co sześć miesięcy lub tak-lub jeśli zauważysz objawy choroby—. 

Rozważ Problemy Zdrowotne

Co wkładasz do swojego ciała? Wielu facetów wierzy lub rzeczywiście ma nieprzyjemny zapach piłki. Przyczyny tego waha, ale wiele z nich jest to, co wkładasz do swojego ciała: czy jesteś palaczem? Czy masz ciężki fast food lub czosnek diety? “Palenie, alkohol i zła dieta mogą sprawić, że będziemy źle smakować i pachnieć. Teraz może być czas, aby zrezygnować lub poważnie ograniczyć te nawyki”, mówi Nina Helms, ekspert w dziedzinie zdrowia seksualnego.

Powiązane: Jak Sprawić, Aby Twoje Nasienie Smakowało Dobrze, W Końcu Wyjaśnione

Przycinaj

Utrzymanie czystości i porządku to dobry sposób na pozostanie pachnącym najlepiej. Włosy łonowe zwiększają prawdopodobieństwo pozostania ogrzewane i zatrzymują wilgoć i zapachy. “Nie musisz zabierać wszystkiego, ale przycinanie rzeczy może znacznie zmienić potencjalne zapachy” – mówi Hall. Więc jeśli jesteś zaniepokojony, rozważ trochę tapicerowanie na dole.


Produkty, które pomogą Ci poprawić zapach


Martwisz się, że nie pachniesz tip-top? Nie przejmuj się. Istnieje wiele produktów, aby utrzymać wszelkie zapachy penisa w ryzach. Oto kilka, które możesz rozważyć: 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chassis20for20men20premium20powder.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chassis20for20men20premium20powder.html

Chassis for Men to linia zaprojektowana tak, aby nie śmierdzieć. Ziołowa mieszanka bez talku umożliwia beztłuszczową, chłodną i suchą wydajność, która nie będzie się wklejać!

19,95 zł Amazon.com

Chusteczki Dude

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dude20wipes.html

Dude Wipes to spłukiwane chusteczki nawilżane zaprojektowane przez mężczyzn, stworzone dla mężczyzn. Każda oversized wipe-Hojny 44 cali kwadratowych-przynosi czyste do twarzy, Pachy, wszędzie. Mają neutralny zapach, więc nie pachną jak kwiaty lub Talk. Właściwie to nie ma zapachu.

17,98 zł Amazon.com

Olej Kokosowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cocnut20oil.html

Spróbuj użyć oleju kokosowego jako balsamu do ciała po prysznicu. “Olej kokosowy jest antybakteryjny i przeciwwirusowy. Mężczyźni mogą nosić chusteczki dla niemowląt z nimi i używać tego około 1 do 2 razy dziennie, jeśli mają być na długi dzień. Noszenie Oddychającej bielizny może być dużą pomocą-upewnij się, że jest to bielizna bawełniana. Unikaj noszenia szortów kompresyjnych dłuższych niż jedna godzina, szczególnie dla sportowców. Często zapach występuje u mężczyzn z dietą wysokosłodzoną. Trzymanie się z dala od produktów o wysokiej zawartości cukru i skrobi może również pomóc w zmniejszeniu zapachu”, mówi dr Esposito.

6,49 zł na Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pinaud20clubman20talcum20powder.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pinaud20clubman20talcum20powder.html

To nie jest Twój zwykły proszek dla dzieci. Talk w proszku zapewni Ci również suchość i świeżość, pochłaniając wilgoć bez pozostawiania tego niepowtarzalnego zapachu. “Odrobina posypki pomoże Ci poczuć się świeżo i pachnąco. Istnieje wiele proszków wykonanych właśnie w tym celu”, mówi Antonia Hall, psycholog, ekspert ds. relacji i ekspert seksualny oraz wielokrotnie nagradzana autorka The Ultimate Guide to a Multi-Orgasmic Life.

6,29 zł na Amazon.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze dezodoranty dla mężczyzn
  • Jak golić jaja
  • Pielęgnacja na kameralny wieczór

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Brodaty młodzieniec z rzucaniem włosami przed zieloną ścianą
Read More

Jak farbować włosy w domu

Jak farbować włosy w domu Sztuka bezpiecznego farbowania włosów Funky kolor wszystko na własną rękę Joey Skladany 19…
Read More

Merman Hair Color Trend

Merman Hair Color Trend Celebryci Akceptują Ten Szalony Trend Włosów-Czy Jesteś Na To Gotowy? Katie Chang 21 lutego…