6 znaków Ty i twój Partner jesteście gotowi na zwierzaka

Para z psem

6 znaków Ty i twój Partner jesteście gotowi na zwierzaka

Czy Wasz Związek Jest Odporny Na Zwierzęta?

Najpierw przychodzi miłość, potem … W miarę jak młodsi dorośli odkładają ważne kamienie milowe, takie jak małżeństwo, coraz więcej adoptuje zwierzęta-w 35 procentach millenialsi stanowią obecnie największy segment właścicieli zwierząt domowych w USA. Dr Diarra Blue, Weterynarz Z Houston, który wystąpił w czwartym sezonie Animal Planet “the vet Life”, rozmawiał z AskMen i podzielił się sześcioma sposobami, aby stwierdzić, czy zwierzę jest odpowiednie dla twojego związku.

Powiązane: Jak mając psa będzie można lepiej Na Randki

1. Właściwie To Oboje. Chcesz zwierzak

Co może być słodsze niż szczeniak golden retriever skoki z pudełka? Odpowiedź: najpierw prawdziwa rozmowa o posiadaniu zwierząt domowych. “Zaskakiwanie się zwierzętami jest słodkie — to bardzo bajkowe-ale to nie najlepszy pomysł” – mówi Blue. “Bo nigdy nie wiadomo: [twój partner] może być:” Hej, nie mam ochoty budzić się co cztery godziny, aby zabrać psa do łazienki. Nie było w moim porannym planie wstawania z łóżka na kupę kupy i Sikania. Musisz mieć wsparcie wszystkich. Każdy musi być zaangażowany w tę decyzję.”

2. Twój kalendarz jest zablokowany

Zwierzęta są jak samochody: aby funkcjonować jak najlepiej, wymagają rutynowej konserwacji. “Coś, co jest często pomijane, to troska, jaką przyjmuje zwierzę”, mówi Blue. “Wiele osób myśli:” Oh, po prostu daj im zastrzyk na wściekliznę i tyle. Nie, są inne szczepionki. Jest czyszczenie zębów. Jest sterylizacja. Jest trening.”Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, stwórz kalendarz pary, który śledzi zobowiązania duże i małe — wszystko od podróży służbowych do daty, w której twój Nissan potrzebuje wymiany oleju. W ten sposób, po przywiezieniu do domu czworonożnego kumpla, możesz łatwo włączyć opiekę nad zwierzętami do wspólnego planu zajęć.

3. Jesteś na tej samej stronie o pieniądzach

Jeśli ty i twoje znaczące inne mają tendencję do kłócenia się o rachunek za kablówkę, rozwiąż swoje różnice finansowe przed podjęciem zwierzaka – ponieważ koszty zwierzęcia są znaczne, mówi Blue. Na przykład w jego praktyce pakiet szczepionek profilaktycznych, badań przesiewowych i badań krwi kosztuje do 285 USD rocznie. Foodwise, pies średniej wielkości może łatwo pożreć $ 70 miesięcznie, a czyszczenie zębów kosztuje około $400 rocznie. “Mówimy o $1,500 do $2,000 rocznie — i to jest dla zdrowego zwierzęcia,” Blue mówi. Zacznij więc od upewnienia się, że twój budżet może pomieścić koszty Fido, a następnie stwórz system płatności z partnerem. Na przykład, może zdecydujesz się podzielić wszystkie koszty po równo, a może jedna osoba płaci za opiekę prewencyjną, podczas gdy druga pokrywa karmę.

4. Nie masz nic przeciwko Przemeblowaniu

Środowisko domowe przyjazne zwierzętom ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa zwierzęcia, mówi Blue-a to może wymagać zmiany wystroju. Oprócz środków ochrony zwierząt, takich jak rzucanie toksycznych roślin doniczkowych (adios, pothos) i kotwiczenie Tippy regały do ścian, Niebieski mówi, że ważne jest dla właścicieli kotów i psów zagrody bezpańskich przedmiotów w szufladach i szafkach. “Jeśli masz psa takiego jak mój, który lubi jeść wszystko, pamiętaj: nie mogę powiedzieć, ile mam psów w moim szpitalu, które dosłownie mają małe binkies w [ich układach trawiennych]. Psy, które mają w sobie damską bieliznę. Mają małe zabawki z dziecięcego pokoju, jak kule Nerf. Są to rzeczy, które psy mają tendencję do jedzenia, ponieważ uczą się świata przez usta.”

5. Jesteś świetny w dzieleniu obowiązków (lub delegowaniu)

Blue i jego żona, wraz z dwoma synami pary, mają mieszankę Yorkie-chihuahua i Mastif południowoafrykański, które wymagają mnóstwo uwagi, bez względu na to, jak gorączkowy jest każdy harmonogram. “Budzę się codziennie o piątej rano; w zależności od ruchu ulicznego mieszkam od 45 minut do godziny od mojego szpitala” – mówi Blue. “Więc trzeba przeprowadzić tę rozmowę: kto zajmuje się psami rano, a kto zajmuje się psami w nocy?”W przeciwnym razie, jeśli właściciele upuszczą piłkę, zwierzęta mogą cierpieć. “Czy jestem w pracy przez osiem godzin i nie mogę wrócić do domu na przerwy obiadowe?”Niebieski pyta retorycznie. “Czy pies się nudzi i niszczy dom? Czy rozwija inne złe nawyki?”Jeśli ty i twój partner traficie na łatkę, w której wasz czas i uwaga są ograniczone, koniecznie zwerbujcie osobę rezerwową – taką jak opiekunka lub chodziarz — która może umyć waszego zwierzaka za pomocą TLC.

Powiązane: Najlepsze Prezenty dla zwierząt domowych

6. Nie masz nic przeciwko dziwnemu zachowaniu

Jeśli nie adoptujesz nowonarodzonego szczeniaka, są szanse, że twoje zwierzę przyjdzie do Twojego domu z pewnymi wbudowanymi dziwactwami behawioralnymi-a może nawet złymi nawykami. “Są to rzeczy, które moim zdaniem [potencjalni właściciele] naprawdę nie badają wystarczająco, ponieważ widzą to zwierzę siedzące w klatce lub Budzie — zwierzę ma oczy — a ludzie po prostu się zakochują”, mówi Blue. “Mimo, że jest to godne podziwu, musisz pamiętać, że jest to zwierzę, którego nie powinieneś brać za pewnik.”Spróbuj dowiedzieć się jak najwięcej o osobowości zwierzęcia przed podpisaniem tych dokumentów adopcyjnych — na przykład, wracając na dodatkową wizytę i pytając o historię zachowań zwierzęcia w sklepie lub schronisku. Następnie oceń, czy naprawdę masz czas i umiejętności, aby pomóc zwierzęciu zaaklimatyzować się w rodzinie. “Nie chcesz adoptować zwierzaka przez tydzień, a potem mówisz:” Och, nie wyszło ” – mówi Blue. “To może wyrządzić więcej szkód zwierzęciu psychicznie. Naprawdę myślę, że musimy poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju zwierzaka naprawdę dostajemy.”

Kiedy będziesz gotowy, oto, co robić dalej

Jeśli ty i twój syn zdecydujecie, że jesteście gotowi na zanurzenie się w świecie zwierzaków, spróbujcie poszukać uroczych zwierząt potrzebujących domów w pobliżu, wpisując swój kod pocztowy w bazie danych, takiej jak Petfinder, która agreguje oferty z ponad 14 000 organizacji w całym kraju. Następnie, po wykryciu potencjalnego dopasowania, skontaktuj się bezpośrednio z organizacją i zapytaj o wymagania dotyczące adopcji. Wiele schronisk i grup ratowniczych prosi potencjalnych rodziców zwierząt domowych o przesłanie osobistych referencji, wypełnienie szczegółowych kwestionariuszy dotyczących środowiska domowego i dostarczenie dokumentacji, takiej jak umowy najmu i dowód zatrudnienia. Im lepsza robota papierkowa, tym szybciej twój uroczy towarzysz wraca z tobą do domu.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Skrzynki Abonamentowe Dla Zwierząt
  • Najlepsze Rasy Psów
  • Najlepsze Prezenty dla miłośników psów
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts