Obalanie mitu Czadu

Mężczyzna niosący kobietę w kuchni

Obalanie mitu Czadu

Co Incelowie Mylą Się Z Chadami (I Dlaczego To Ma Znaczenie)

Każdy samotny facet tam-kiedy nie myśli o tym, jak frustrujące jest być sam-musi, w pewnym momencie, myśleć o facetach, którzy nie są. mamy wszelkiego rodzaju słowa, aby opisać ich: ladies ‘ man, lothario, ladykiller, Romeo, Don Juan. A w ostatnich latach kultura online incel dała nam nową… Chad.


Co To jest Chad?


Może to być trochę niezgodne z innymi warunkami, dając bro-EY vibe zamiast gładkiego i uwodzicielskiego, ale Chad nie różni się zbytnio pod względem rzeczywistym. Zasadniczo jest facetem, który nie ma problemów z randkami.

Jego sprawność fizyczna, oszałamiający wygląd, obfite bogactwa i przytłaczająca pewność siebie sprawiają, że ma do dyspozycji stały strumień chętnych, pożądanych partnerów seksualnych. Krótko mówiąc, jeśli chodzi o randki i kulturę umawiania się, jest królem wśród mężczyzn.

Jest też fikcją. Oczywiście, jeśli w kolejce każdego faceta na świecie i w rankingu ich od najbardziej do najmniej udanych randek, nie byłoby kilka szalenie udanych facetów na czele linii. Ale jaki procent facetów ma to zasadniczo frictionless doświadczenie randki? Jaki procent facetów nigdy nie zostaje odrzucony lub porzucony pomimo ciągłego zapraszania ludzi na randkę? Jaki procent jest przystojny, muskularny, bogaty, pewny siebie i odnoszący sukcesy na raz?

Realistycznie, to prawie zero.

Ale jeśli nie masz sukcesu, jeśli chodzi o randki, łatwiej jest analizować świat za pomocą łatwej dychotomii nas-kontra-im, niż zdawać sobie sprawę, że, podobnie jak wiele rzeczy w życiu-zdrowie psychiczne, płeć, wrodzona dobroć – sukces randki jest spektrum, a nie binarne. Oczywiście, są faceci z mnóstwem sukcesów i faceci z żadnym, ale o wiele bardziej powszechne jest, cóż, wszystko pomiędzy. A kiedy zdajesz sobie sprawę, że sukces randkowy jest bardziej o odcieniach szarości, a nie Czarno-biały, można również zdać sobie sprawę, że łatwiej jest przejść z jednego odcienia szarości do drugiego, niż całkowicie zmienić biegunowość.

Każdy facet, który wygląda jak stereotypowy Czad z dystansu był prawdopodobnie kimś, kto walczył (przynajmniej trochę) na początku. Można być bogatym i nieśmiałym lub przystojnym i dupkiem; możesz być również umięśniony i brzydki, lub pewny siebie i przerażająco dwugłowy. Stajesz się dobry w randkowaniu nie przez boskie prawo, ale dzięki praktyce i samodoskonaleniu.


Chad vs. Incel: dlaczego to fałszywy binarny


To może być trudne do wyobrażenia, jeśli jesteś przyzwyczajony do lat strajków, upokorzenia i samotności, ale faceci, którzy mają sukces coraz daty i hookups i Tinder mecze nie są jakieś daleko ideału nikt inny może kiedykolwiek nadzieję naśladować.

Są to faceci, którzy czują się komfortowo z tym, kim są i z tym, jak wyglądają randki.

Kiedy doling się dating porady, może być okrutne, aby sugerować, że jest to w jakiś sposób proste lub łatwe do rozpoczęcia o sukces na tej arenie. Jeśli osoba otrzymująca tę poradę spędziła czas, próbując coś naprawić, jak łatwo lub prosto może to być realistycznie?

Może nie być łatwo poczuć się komfortowo, jeśli nie been wygodnie. To tak, jakby próbować znaleźć pracę-wszystkie prace chcą kogoś z doświadczeniem zawodowym, ale jeśli nie masz żadnego, jak zdobyć jakieś Na początek? Podczas gdy ty jesteś tutaj, pogrążając się w samotności, faceci, którzy już byli w wielu związkach, prawdopodobnie są bardziej rzucani na nich.

Powiązane: Dlaczego Kobiety Kochają Pewnych Siebie Mężczyzn, Ujawnione

Są tu dwie szkoły myślenia. Oczywiście, możesz udawać, aż ci się uda. I oczywiście, jest w tym coś — zmuszanie się do działania chłodu, gdy pytasz kogoś na randkę, może nie być najłatwiejszą rzeczą w historii, ale jeśli możesz skutecznie przekazać pewną pewność siebie, prawdopodobnie bardziej prawdopodobne jest, że tak, niż Jeśli Twoje kończyny się trzęsą.

Inna opcja? Wykonujesz jakąś pracę, dopóki nie znajdziesz się w miejscu, w którym nie możesz przestać czuć się komfortowo.

Poza złymi Czadami czekającymi, aby ukraść kogoś, w kim możesz się zakochać, kolejnym wielkim kłamstwem, które wmawiają sobie incelowie, jest to, że ich celibat jest stałym warunkiem. Prawda jest taka, że każda osoba jest w ciągłym ruchu. Wszyscy jesteśmy w trakcie rozwoju, zmian, ewolucji. Tak, możesz nie zauważyć wielu zmian z jednego dnia na drugi, ale za pięć lat będziesz kimś zauważalnie innym.

Więc dlaczego nie zrobić swoją przyszłość siebie ktoś inni ludzie będą podekscytowani na bieżąco? To nie jest fizyka jądrowa. Nie musisz być milionerem, kulturystą czy stereotypowym Adonisem. Zamiast tego musisz być dobrym facetem, który czuje się dobrze we własnej skórze i ma garść rzeczy dla niego.

Powiązane: 5 mitów o tym, czego chcą kobiety czas się oduczyć

Od czego zacząć? Nakreślić plan samodoskonalenia. Kości się na porady mody, więc można zacząć ubierać lepiej. Idź na siłownię i bądź w lepszej formie. Weź się w garść i spróbuj popchnąć swoją karierę do przodu.

Być może najważniejsze, włożyć trochę pracy w ty. To znaczy, spróbuj iść na terapię. Możesz być jednym z tych facetów, którzy myślą, że takie rzeczy są tylko dla dziwaków, psycholi i dziwaków; możesz być jednym z tych facetów, którzy myślą, że takie rzeczy są dla ludzi, którzy przechodzą przez coś poważnego.

Ale nawet kilka sesji terapeutycznych może okazać się niezwykle pomocne dla prawie każdej osoby. Możesz dowiedzieć się tak wiele o sobie — kim jesteś, dlaczego robisz to, co robisz, czego się boisz i do czego dążysz — i prawdopodobnie wyjdziesz z drugiej strony, czując się o wiele bardziej komfortowo z tym, kim jesteś.

Takiego psychicznego spokoju nie da się sfałszować, a to jest coś niesamowitego do tej pory. Poznanie osoby po drugiej stronie stołu od ciebie ma odrobinę samoświadomości i przyziemności jest dużym podnieceniem.

Incels może się mylić co do widma nadciągającego Czadu, ale łatwo to rozgryźć. Najciekawszą rzeczą, w której się mylą, jest to, że nie możesz się zmienić-ta myśl, że jesteś skazany na pozostanie tak nieatrakcyjny, jak jesteś obecnie przez całe życie, uwięziony w samotnym bursztynie.

Piłka jest na Twoim boisku. Zamierzasz zacząć pracować nad osobą, którą chcesz być za pięć lat? Ponieważ po rozpoczęciu tej podróży, będziesz zaskoczony, jak szybko zmienia się Twoje szczęście randki.

Możesz Też Kopać:

  • Sex Postanowienia Każdy Facet Powinien W Tym Roku
  • Jak znaleźć związek w 2019 roku 
  • 9 cech, których kobiety szukają u mężczyzn (ile masz?)
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts