7 Błędów Pierwszej Daty, Aby Uniknąć

7 Błędów Pierwszej Daty, Aby Uniknąć

Siedem Błędów Na Pierwszej Randce, Które Musisz Przestać Popełniać

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Przyjaciele, prawdopodobnie spieprzyłem więcej pierwszych randek, niż wy kiedykolwiek byliście. Moje umiejętności randkowania nie zostały mi przekazane w łonie matki. Ale jestem dobry w uczeniu się na porażce. I co mogę zaoferować, po latach wściekle randki-z których wiele spędził konsekwentnie uderzające się-jest solidna lista rzeczy, których należy unikać na pierwszej randce. Wskakujmy.

Rozlewanie Smutnej Historii Życia

Chłopaki. Nie bądź przygnębiony. Pierwsza Randka To nie sesja terapeutyczna. Chcesz pokazać swojej randce, że jej życie będzie bardziej zabawne z Tobą w nim. (Czy to prawda, czy nie, to nie moja sprawa.) Jeden szybki, łatwy sposób, aby obalić tę hipotezę jest wlewając wszystkie swoje bóle serca bezpośrednio na głowie daty.

Nie oznacza to, że nie można pokazać żadnych emocji w ogóle, lub krótko wspomnieć sposoby, że Twoje życie było wyzwaniem. To macho nonsens. Jeśli nie jesteś stoikiem do tego stopnia, że jesteś robotem, próba ukrycia wszystkich swoich uczuć będzie po prostu wydawała się złym, drewnianym aktorstwem. Ale pamiętaj, że każdy ma swoją osobistą tragedię, a teraz nie jest czas, aby dzielić się swoją.

A konkretnie? Nie mów. Mniej więcej. Twój. Byli. Poważnie. Chyba, że musisz wyjaśnić, że twoje brwi są wypalone, bo właśnie wróciłeś z gaszenia pożaru w mieszkaniu, bo twój ostatni były oblał twoje łóżko benzyną i rzucił na nie zapaloną zapałkę. Rozmowa o twoich byłych wysyła dwa sygnały do Twojej randki: że jesteś zawieszony na swoich wcześniejszych związkach, i że ona będzie jedną z Twoich pierwszych randkowych historii pewnego dnia. Żaden z tych sygnałów nie jest dobry. Chcesz, żeby wiedziała, że umawiałeś się z gorącymi dziewczynami? Ona już to wie. Przyczaiła się do Twojego Instagramu. Nie stresuj się tym.

Zbyt Pijana

Jeden drink ma sposób na rozluźnienie języka i ożywienie czegoś, co może być sztywną, nudną rozmową. Dwa napoje mogą przełamać lęk społeczny w pozytywny sposób, do tego stopnia, że wyraźny flirt nagle wydaje się bardziej naturalny, a może nawet lekki dotyk. Po trzecim zaczynasz tracić spójność.

Chcesz zapamiętać swoją pierwszą randkę jako wieczór, w którym osiągnąłeś zaskakującą więź z nieznajomym, z lekką asystą od jakiegoś miłego Cabernet. To, czego nie chcesz, to słabo przypomnieć sobie swoje granice jest bezsensownie rozbite przez kufel wódki, ale nie pamiętam dokładnie, co powiedziałeś, że obraził swoją randkę tak bardzo, że śledziła z baru i zostawił cię z rachunku. Albo, co gorsza, obudzić się następnego dnia i żałować blackout Seks miał-który, w zależności od postawy swojej daty, może być scharakteryzowany jako niechlujny niedyskrecji lub Pełne napaści seksualnej.

Wiem, że łatwo się nawalić, bo nerwowość sprawia, że chce się robić rzeczy rękami. W razie wątpliwości Ustaw trzy drinki.

Rozmowa kwalifikacyjna

Nie ma nic bardziej irytującego i nieatrakcyjnego niż nudna rozmowa. A najbardziej nudna rozmowa to taka, w której spokojnie recytujesz spis swoich osobistych atrybutów. Tak, mam dwoje rodzeństwa. Nie, moi rodzice nie mieszkają w tym mieście. Tak, wolę być teraz w domu waląc konia niż znosić kolejną sekundę tej nudy.

Możesz uniknąć tego scenariusza. Zadawaj lepsze pytania. Zamiast pytać, czy Data ma jakieś hobby, zapytaj ich, co są pasjonatami – dlaczego wstają rano. Poproś ich, aby pokazali Ci swój ulubiony mem. Zapytaj nawet, jaka jest ich najbardziej kontrowersyjna opinia, jeśli nie masz nic przeciwko potencjalnie gorącej dyskusji. A jeśli coś im się naprawdę ożywia, użyj najbardziej niedocenianej sztuczki konwersacyjnej w książce: po prostu powiedz “opowiedz mi o tym więcej.”Ludzie uwielbiają mieć pozwolenie na mówienie o tym, co ich podnieca.

Ponadto, jeśli zadasz nudne pytanie, pokieruj je w interesującym kierunku. Jeśli zostaniesz zapytany o rodzeństwo, opowiedz najbardziej szaloną historię o swojej rodzinie. Rozmowy na pierwszej randce powinny być zabawne i kolorowe, a nie zimne i pouczające.

Być Nieprawdziwym

W tym samym czasie, to nie jest tak, że nie powinieneś się niczego dowiedzieć o swojej randce. Każdy chce być lubiany i lubiany za to, kim jest lub za kogo się uważa. Wiele moich przyjaciółek skarżyło się mi, po randce, że facet, z którym byli na zewnątrz, nie zadał im ani jednego pytania o siebie, ani nie wykazał zainteresowania ich życiem. To wysyła wiadomość, że jesteś po prostu zainteresowany rysami twarzy lub innymi cechami. Bądź zainteresowany.

Wybieramy się na fantazyjny obiad

Mówiłem to już wcześniej i powtórzę to jeszcze raz, bo to prawda: fantazyjna kolacja nie jest dobrym wyborem na pierwszą randkę. To zbyt wysokie ciśnienie i zbyt formalne. Blokuje cię do danego pokoju na godziny — nie ma możliwości chodzenia po barze, ani nagłego spaceru. A potem prawdopodobnie będziesz w śpiączce węglowodanowej. Wiem, że wydaje się, że to dobry pomysł, ponieważ jest to sposób na zasygnalizowanie Twojego statusu ekonomicznego, ale bądźmy szczerzy, twoja data prawdopodobnie wie, w jakim przedziale podatkowym już jesteś. Więc drink w miłej, wyluzowanej knajpie jest lepszy. Kręgle są lepsze. Randka na siłowni, a następnie picie w parku jest lepsze. Prawie wszystko jest lepsze.

Overdressing lub Underdressing

To naprawdę proste. Ubieraj się tak, jak zwykle w danym środowisku, tylko może z odrobiną większej troski niż zwykle. Idziesz do modnej winiarni, gdzie serwery noszą koszulki z dekoltem w serek? Nie ubieraj się w marynarkę i na miłość boską, nie ubieraj pełnego garnituru. Ale nie zakładaj też spodenek. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, załóż przyzwoite zapięcie na guziki i ładne buty. (Allen Edmonds, lub jakikolwiek inny but, który tak wygląda.) Ale upewnij się, że te buty są czyste, a koszula nie jest pomarszczona, a produkt do włosów jest prawidłowo nałożony.

“Not Going for the Kiss”

Zakończ swoją randkę pocałunkiem. Po prostu to zrób. Nie chcę więcej mówić, bo nie chcę, żebyście myśleli, że to skomplikowane równanie, które musicie rozwiązać. To może być niezręczne. Możesz dostać policzek. Życie bywa niezręczne. Nic Ci nie będzie.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Kobieta trzymająca twarz Spidermana do góry nogami i całująca go w usta.
Read More

Kiedy pocałować randkę

Kiedy pocałować randkę Kiedy całować swoją randkę, żeby nie schrzanić wszystkiego Priya-Alika Elias 29 listopada 2018 Podziel się…