Jak Rozmawiać O Wspólnej Przyszłości

Mężczyzna i kobieta leżący w łóżku wpatrujący się w siebie i uśmiechający się.

Jak Rozmawiać O Wspólnej Przyszłości

Jak rozmawiać o swojej wspólnej przyszłości we właściwy sposób

Czasami w związku nie wiesz, jak określić delikatny temat lub trudny temat. Jasne, mówienie nic nie jest łatwe, ale unikanie tematu nikomu nie pomoże. Awkward Conversations zawiera szablon, co powiedzieć-i co nie powiedzieć-i dlaczego, więc można mieć te trudne dyskusje bez ich przekształcania się w pełnowymiarowe walki.

W pewnym momencie w każdym związku przychodzi czas. Musisz usiąść i mieć kapitał-T Talk o waszej przyszłości jako pary. Brzmi to jak najgorsza perspektywa-zarówno nudna, jak i przerażająca-ale to jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czy jesteś po tej samej stronie!

Problem z rozmową polega na tym, że jest ona potencjalnie bolesna (łatwo zranić partnera nieostrożnym zwrotem zdania). Jest też niezręcznie. Na szczęście natknęliście się na pomocny przewodnik, jak poruszać się po rozmowie bez zbyt wielu ofiar!

1. Nie bądź niejasny, czego chcesz od Związku

“Nie jestem pewien przyszłości — myślę, że potrzebuję więcej czasu, aby się zdecydować. Nie wiem, kim chcę, żebyśmy byli.”

Dobrze jest być niejasnym i niezobowiązującym, jeśli tak naprawdę czujesz się w związku. Czy widzisz potencjał długotrwałego związku z tą osobą? A może jest to coś, co jest teraz dla Ciebie wygodne? Planujesz przeprowadzić się do Islandii za dwa miesiące bez ostrzeżenia? Czy w głębi serca jesteś przekonany, że to nie ona?

Jeśli tak, powiedz jej.. Nie udawaj, że zmienisz zdanie lub że potrzebujesz czasu, aby coś wymyślić! To tylko ją poprowadzi i wyciągnie nieszczęście.

Jeśli martwisz się, że ją zmiażdżysz, wyluzuj. Możesz być szczery, nie będąc brutalnym, obiecujemy (choć bądź Ekonomiczny z uczciwością!) Odrobina taktu i wdzięku przechodzi długą drogę. Upewnijcie ją, że pamiętacie o jej potrzebach.

“Chodzi o to, że za dwa miesiące muszę się przeprowadzić do pracy. Bardzo mi się podoba ten czas z tobą, ale nie jestem pewna, czy chcę związać się na odległość, biorąc pod uwagę okoliczności. Jak się czujesz? Gdzie masz głowę? Chcę być z tobą szczery, żeby nikomu nie stała się krzywda.”

I odwrotnie – jeśli myślisz, że może być tą jedyną, powiedz jej! Byłoby do bani, gdyby to ona została zraniona, bo nie widzi przyszłości z Tobą.

2. Hipotezy Są Dobrym Sposobem, Aby Rozmowa Była Lekka

Nie musisz pytać partnera wprost: “jaką przyszłość ze mną widzisz?”To dość stresujące sformułowanie dla niej.

Zamiast tego spróbuj: “Czy myślisz, że możesz chcieć małżeństwa pewnego dnia, jeśli spotkasz właściwą osobę? Z jaką osobą byś się ożenił? Chcesz, żeby Twój przyszły mąż nawrócił się na twoją wiarę, czy to nie jest zerwanie umowy?”

Powiedz to delikatnie-porozmawiaj o tym, co Ty lub ona byś zrobiła jeśli Wystąpił X lub Y. Mów o” mojej przyszłej żonie “lub” moim przyszłym partnerze ” w sposób pośredni, zamiast mówić o swoim partnerze. To wymaga dużej presji od was obu, jednocześnie pozwalając wam obojgu być szczerym! Teraz możesz dać sobie znać, jakiego rodzaju życia lub partnera chcesz w przyszłości.

3. Nie Świruj od razu, jeśli różnicie się w pewnych sprawach

Chce mieć dzieci, ale nie wierzy w Ślub. Jesteś gotowy się oświadczyć, ale nie chcesz mieć dzieci! UFF. Co to za koszmarny scenariusz, aby dowiedzieć się, że twój partner ma bardzo różne cele życiowe i ambicje od Ciebie!

Poczekaj chwilę. Oprzyj się bieganiu ustami ze strachu lub niepokoju. Staraj się nie reagować na jej słowa. Weź głęboki oddech, bądź cierpliwy i daj sobie przestrzeń do wyjaśnienia lub opracowania. Wygłaszaj zachęcające oświadczenia, a nie pstrykaj wyroki.

“Hmm. Myślę, że chcę różnych rzeczy, ale zdecydowanie chcę o tym porozmawiać więcej i zobaczyć, czy mamy miejsce na kompromis później! Zastanówmy się, gdzie jest miejsce do negocjacji.”

To, co teraz brzmi jak zerwanie umowy, może nie być w rzeczywistości-pary często zmieniają zdanie lub cele, aby dostosować się do swoich partnerów! Ludzie cały czas zmieniają zdanie: może marzyć o zamieszkaniu na Hawajach, ale ostatecznie stara się o pracę w zupełnie innym mieście. Przynajmniej poczekaj, aby zobaczyć, czy jest taka możliwość, zanim odpiszesz związek.

4. Omów Terminy

“Tak naprawdę nie jestem w miejscu, aby wziąć ślub w najbliższym czasie — nie sądzę, że jestem wystarczająco bezpieczny finansowo, przynajmniej nie przez kilka lat.”

Tak, to jest do bani i przerażające mówić o takich rzeczach jak małżeństwo i dzieci. Ale trzymanie głowy w piasku, styl strusia nie jest rozwiązaniem! Nie bój się powiedzieć, że nie jesteś jeszcze gotowy na X lub Y. (W przeciwnym razie zostawisz swoją dziewczynę od trzech lat, zastanawiając się, czy kiedykolwiek planujesz jej się oświadczyć.)

Złagodzić cios, zapewniając pewnego rodzaju oś czasu dla kamieni milowych relacji. Może pomyślisz o przeprowadzce do niej za pół roku. Może jesteś gotowy do dyskusji o dzieciach za dokładnie 1,7 roku! Cokolwiek to jest, Musisz zapewnić jej jasność w swoich postępach-i zrozumieć, skąd pochodzi.

5. Nie musisz wszystkiego rozgryzać w jednej rozmowie

Nie naciskaj na tę rozmowę! W porządku jest powiedzieć “porozmawiajmy o tym później” lub ” Hej, chciałbym wrócić do tej rozmowy za kilka miesięcy-jak się z tym czujesz?”

Gdy poruszysz temat przyszłości, to tak jakby pozbyć się tabu: każda rozmowa na ten temat będzie o wiele łatwiejsza. Tak długo, jak oboje słuchacie się nawzajem, jesteście uczciwi i komunikatywni oraz gotowi na kompromis, wszystko powinno pójść gładko! Powodzenia!

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Wybór pierścionka zaręczynowego
Read More

Jak kupić pierścionek zaręczynowy

Jak kupić pierścionek zaręczynowy Denerwujesz się wyborem odpowiedniego pierścionka? Zapewniamy Ci ochronę Caitlin McCormack 14 czerwca 2019 Podziel…
Spotkanie Z Rodzicami
Read More

Spotkanie Z Rodzicami

Spotkanie Z Rodzicami Osiem Rzeczy, O Których Koniecznie Musisz Pamiętać, Spotykając Się Z Rodzicami Danielle Page 27 listopada…
Różne Poziomy Oszukiwania
Read More

Różne Poziomy Oszukiwania

Różne Poziomy Oszukiwania Istnieje Pięć Poziomów Oszukiwania – Jak Daleko Się Posunąłeś? Brett Williams 30 października 2018 Podziel…