8 Letnich Ćwiczeń Na Stole Piknikowym / Thrive Quick Tips

Ta Reklama Jest Częścią Misji, Aby Twój Ogród Był Najlepszym Pokojem W Twoim Domu Od AskMen & Scotts Sponsor Logo


8 Letnich Ćwiczeń Na Stole Piknikowym / Thrive Quick Tips

Te Osiem Ćwiczeń Na Stole Piknikowym Zostało Wykonanych Na Lato

Dzisiejszy Thrive jest o uzyskanie cię z siłowni tego lata i zachęcając do rozpoczęcia pracy na zewnątrz. 

To idealny czas na odkrywanie natury, grillowanie z przyjaciółmi, mieszanie koktajli i cieszenie się słońcem. Ale dlaczego nie skorzystać z okazji, aby uzyskać lepszą formę ? Nasz ekspert od fitnessu i odżywiania , Dr Patrick Owen, wymyślił zestaw ośmiu fantastycznych ćwiczeń, które możesz wykonać używając tylko stołu piknikowego. W rzeczywistości stworzył całą rutynę treningu na świeżym powietrzu, opartą na stole piknikowym, którą możesz zrobić w każdej chwili, nie wydając ani grosza. 

Trening przy stole piknikowym Patricka Owena gwarantuje, że twoje ciało przejdzie przez Tempo. Po prostu obejrzyj powyższy film, aby zobaczyć go w akcji lub przeczytaj poniżej, aby uzyskać przydatny podział wszystkich ośmiu ćwiczeń. Ale zanim zaczniesz, upewnij się, że trawa pod stołem piknikowym jest w świetnej formie, albo może skończyć się robi swoje przyszłe treningi w zjeżdżalni błotnej. Zalecamy pokarm dla trawników Scotts ® Turf Builder®, który pomoże nawozić trawę substancjami odżywczymi, których potrzebuje, aby rosła mocna i gęsta.

Stock Up: Scotts ® Turf Builder® Lawn Food, $15.97 w Amazon.com

Tak więc, oto jak to się robi: spróbuj zrobić jak najwięcej powtórzeń każdego ćwiczenia, jak można w trzydzieści sekund, bez robienia żadnych przerw, dopóki nie wykonasz wszystkich ośmiu ruchów. Cała rutyna zajmie ci tylko cztery minuty, a następnie możesz zrobić 30-sekundową przerwę, aby złapać oddech. Ale jeszcze nie skończyłeś. O nie. Teraz powinieneś powtórzyć cały obwód jeszcze cztery razy. 

PODZIAŁ: 

#1. Pompki

Można to zrobić w pozycji pochylonej lub odrzuconej w zależności od tego, jak silny jesteś. Celem jest zaszaleć i spróbować zrobić jak najwięcej, jak można w trzydzieści sekund.

#2. Skośne Chrupki

Podczas wykonywania tych chrupnięć ważne jest utrzymanie pozycji deski i podniesienie kolan do góry, aż dotrą do łokci… albo jak najbliżej!

#3. Dipy Tricep

Na triceps w końcu usiądziesz. Tak jakby. Pamiętaj, aby rozłożyć ręce na szerokość ramion. Powoli zginaj łokcie, aby zacząć opuszczać się na ziemię. Zatrzymaj się, gdy łokcie są pod kątem 90 stopni i wróć do góry. Ponownie powtórz te zanurzenia tyle razy, ile możesz w ciągu trzydziestu sekund. 

#4. Przysiady Bokserskie

Wykonując przysiady bokserskie, powinieneś wypychać kolana i tyłek Na zewnątrz, jednocześnie utrzymując plecy, ramiona i rdzeń napięty. Pochyl się od bioder, aż usiądziesz na ławce stołu piknikowego, a następnie podnieś się z powrotem. Spłucz i powtórz!

#5. Scyzoryki

Wykonaj przysiady w pudełku za pomocą 30 sekund intensywnych scyzoryków. Pamiętaj, aby nogi były wyciągnięte i uniesione pod kątem około 35-40 stopni, jednocześnie utrzymując ręce równolegle do nóg. Wykonaj to ćwiczenie na stole piknikowym.

#6. Bulgarian Split Squats

Teraz w tej części, będziesz chciał odpocząć górną część stopy na ławce i rozpocząć opuszczanie ciała, aż tylne kolano prawie uderza o ziemię. Celuj, aby ukończyć piętnaście sekund na nogę.

#7. Step-Up With Knee-Up

Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej oczywistych ruchów treningu stół piknikowy można zrobić. Połóż lewą nogę na ławce i ugnij prawe kolano i biodro, aby podnieść kolano tak wysoko, jak to tylko możliwe. Naprzemiennie między nogami przez trzydzieści sekund, a następnie przejdź do ostatniego ćwiczenia.

#8. Box Jumps

Ostatnie ćwiczenie w tym letnim treningu pomoże Ci sprawić, że J. J. Watt będzie dumny. Najlepiej zacząć od skakania na ławce. Ale jeśli jesteś doświadczonym bokserem, spróbuj wskoczyć na stół. 

Podobne: odzież, która może poprawić wydajność

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy ręczniki treningowe, neonowy zielony, czarny i szary na ciemnoszarym tle
Read More

Najlepsze Ręczniki Treningowe

Najlepsze Ręczniki Treningowe Odśwież w połowie treningu i rozkoszuj się potem tymi topowymi ręcznikami Mackenzie Shand 8 czerwca…