Oszałamiająca transformacja: Steven Downer z kurczaka i plew

Steven Downer przed i po odchudzaniu.

Oszałamiająca transformacja: Steven Downer z kurczaka i plew

Stracił 85 funtów na Keto i zyskał całą społeczność

Kiedy Steven Downer Z Austin w Teksasie znalazł się na najwyższej wadze półtora roku temu, wiedział, że nadszedł czas, aby wprowadzić pewne zmiany w stylu życia. On i jego żona zostali niedawno rodzicami po raz pierwszy, co spowodowało, że myślał o własnym wychowaniu. Przy wadze 320 funtów Steven zdał sobie sprawę, że jest gotowy stać się bardziej sprawnym, nie tylko dla własnego zdrowia, ale także stać się pozytywnym wzorem do naśladowania dla swojego syna.

Powiązane: Jak pandemia kazała jednemu człowiekowi zrzucić 100 funtów

Wychowany przez dziadka, Steven podzielił się tym, że nie ma wzorca do prowadzenia aktywnego lub zdrowego stylu życia w jego kształtujących się latach. Więc kiedy sam został ojcem, zdał sobie sprawę, że musi dokonać pewnych zdrowych zmian. Ale, jak większość ludzi, którzy chcą schudnąć wiedzieć zbyt dobrze, okazało się, że to nie było tak proste, jak po prostu decydując, że tak. Skakał z aplikacji na aplikację, z których każda obiecywała, że będzie najlepszym przewodnikiem, który pomoże mu schudnąć, ale nie odnosił większych sukcesów. To znaczy, dopóki nie zdecydował się wejść all-in na keto.

Steven parał się dietą niskowęglowodanową i wysokotłuszczową w przeszłości i odniósł sukces w krótkim okresie. Ale kiedy postanowił w pełni zaangażować się w ketogeniczny styl życia około półtora roku temu, To właśnie wtedy znalazł największy sukces ze zrównoważoną utratą wagi. Nie zaszkodziło również to, że kilku jego przyjaciół było zainteresowanych uruchomieniem keto w tym czasie, więc wszyscy zdecydowali się zrobić to razem i zwiększyć motywację innych. Było to szczególnie ważne dla jego długoterminowego zaangażowania, jak zauważa Steven, czasami trudno jest połączyć życie społeczne z dietą ketonową.

“Naprawdę musisz planować z wyprzedzeniem”, radzi, zauważając, że wyjście na posiłek lub po prostu pójście na drinka z przyjaciółmi w locie może być trochę trudne. “Jestem do tego przyzwyczajony, ale zdecydowanie reprezentuje walkę.”

Dzięki diecie ketonowej celem jest uzyskanie większej ilości kalorii z białka i tłuszczu, a mniej z węglowodanów, co wprowadza twoje ciało w stan metaboliczny znany jako ketoza. Kiedy to nastąpi, ciało przełącza się od spalania cukru do spalania tłuszczu na paliwo, ostatecznie powodując utratę wagi. Ponieważ ketogeniczny styl życia często wiąże się z substytucjami, aby zwiększyć tłuszcz posiłku, minimalizując węglowodany, może to pociągać za sobą wiele kreatywności w kuchni. To jest jeden z powodów, dla których Steven założył własną stronę internetową, kurczak i plewy (są to przyjazne dla keto “gofry” z sera i jaj, dla tych, którzy nie wiedzą). 

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Steven Downer (@chicken_and_chaffles)

Chciał przestrzeni, aby podzielić się trochę o swojej podróży i przekazać pomocne zasoby zarówno początkującym keto, jak i weterynarzom. Ale był również bardzo zmęczony — jak wszyscy na pewno są-poszukiwania receptur, a następnie konieczności przewijania niekończących się komentarzy i reklam, aby znaleźć potrzebne informacje. Strona Stevena przecina cały ten hałas, aby dostarczyć sprawdzone przepisy-takie jak sernik Keto i Pizza Keto Cubano — które są prosto do punktu i łatwe do naśladowania, mówiąc dokładnie, czego potrzebujesz i jak to zrobić, bez całego puchu. Wygodnie zawiera również makra, które musisz znać, aby dopasować ten przepis do celów węglowodanów, tłuszczu i kalorii codziennej diety ketonowej.

Gdy Steven miał dobry uchwyt na żywności, które właściwie paliwa jego system w kierunku zdrowej utraty wagi, zaczął odebrać inne zdrowe nawyki, zbyt. Zaczął dodawać więcej aktywności fizycznej do swojej rutyny, wypróbowując programy ćwiczeń i różne wyzwania fitness, aby wypchnąć się ze swojej strefy komfortu. Przyznaje, że nigdy nie był świetny w cardio, więc chciał wyznaczyć sobie cel, aby przebiec milę poniżej ośmiu minut. 

“Pierwszy, który próbowałem, naciskał blisko 12 minut” – podzielił się. “[Ale] byłem w stanie się w tym czasie w ciągu następnych dwóch miesięcy i dotarłem do 7: 56. Stamtąd starałem się biec dalej i utrzymać stałe tempo.”

Powiązane: Najlepsze podcasty Fitness dla motywacji treningu

Steven radzi innym, którzy mają nadzieję, że wejdą na ścieżkę bardziej aktywnego stylu życia, aby zacząć od małego. Przyznaje, że tak naprawdę nie wiedział, od czego zacząć, jeśli chodzi o ćwiczenia, więc stworzył własne wyzwanie push-up. Zaczął od zaledwie pięciu pompek, a następnie dodawał kolejne dwa każdego dnia z rzędu, aż robił więcej niż 60. Po drodze, on warstw w Sit-up wyzwanie, jak również, i ostatecznie opracowała stałą rutynę treningu. Czasami jego młody syn będzie nawet przyłączyć się i zrobić kilka pompek z nim, potencjalnie uczenia się kilka zabawnych nawyków fitness, jak lubi spędzać czas z tatą.

Steven Downer

Utrata masy ciała Stevena zaczęła się dość szybko, gdy zaczął keto, co jest dość powszechne dla początkujących. Sztuką jest jednak utrzymanie tej straty w czasie. Większość utraty wagi Stevena wystąpiła w pierwszych ośmiu miesiącach, ale mówi, że od tego czasu był w stanie utrzymać tę wagę znacznie dłużej. Przypisuje część swojego ciągłego sukcesu znalezieniu wspierającej społeczności keto na Instagramie, a także jego podcast Just Add Butter, gdzie on i jego współgospodarz Brian omawiają keto, utratę wagi i jak pozostać na dobrej drodze, gdy życie próbuje zepchnąć cię z kursu. Przede wszystkim jednak wierzy, że jego sukces odchudzania jest wynikiem ostatecznego rozwiązania jego emocjonalnego związku z jedzeniem.

“Jadłem, gdy byłem zestresowany lub niezadowolony z tego małego uderzenia endorfiny” – przyznaje. “To było tymczasowe i ulotne i coś, za czym zawsze podążałem.”

Dzisiaj, Steven waży około 235 funtów-strata około 85 funtów ogólnie-i koncentruje się na podtrzymaniu swojego nowego stylu życia i zdrowych nawyków, które nabrał w ciągu ostatnich kilku lat. Uznaje również, że ogólny stan zdrowia jest o wiele ważniejszy niż tylko Liczba na skali. 

“Odchudzanie nie jest prostą linią”, przypomina każdemu, kto czuje się zniechęcony własną podróż odchudzającą. “Będziesz miał dni, w których przeciągniesz lub zyskasz, [ale] liczba na skali nie definiuje cię.”

Dla każdego, kto chce zacząć odchudzanie, sugestia Stevena jest dwojaka. Po pierwsze, zaleca znalezienie przyczyny, dla której chcesz schudnąć, ponieważ skupienie się na tym pomoże Ci pozostać zaangażowanym i ostatecznie odnieść większy sukces. A gdy już będziesz zaangażowany w swoje “dlaczego”, upewnij się, że planujesz z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli wypróbowujesz dietę taką jak keto, która wymaga precyzyjnej równowagi makroskładników każdego dnia. Śledzenie jedzenia przez tydzień przed rozpoczęciem-sugeruje użycie aplikacji takiej jak Carb Manager — pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie trzeba dostosować makra. Następnie możesz zaplanować menu z wyprzedzeniem, aby wziąć numer-chrupiąc z równania i mieć więcej czasu, aby skupić się na włączeniu aktywności do zdrowego stylu życia.

To powiedziawszy, dieta ketogeniczna nie musi być dla wszystkich. Ze względu na wysoką zawartość tłuszczu, nie jest to coś, co chcesz spróbować bez nadzoru lekarza, jeśli masz problemy zdrowotne, takie jak wysoki poziom cukru we krwi lub historię chorób serca. Jednak, jeśli jesteś w stosunkowo dobrym zdrowiu i twój doc daje go-ahead, to po prostu może być zrównoważone rozwiązanie odchudzania do własnych potrzeb.

Bez względu na to, jaką ścieżkę wybierzesz, Steven oferuje prostą mantrę, która pozwoli Ci zaangażować się i połączyć, gdy droga stanie się trudna: 

“Znajdź swoich ludzi, znajdź swoje wsparcie. Uwierz w siebie.”

Możesz Też Kopać:

  • Jak ustawić realistyczne cele odchudzania
  • “Jak mój Partner i ja Schudliśmy 100 funtów na Noom”
  • “Próbowałem: użyłem Noom dla zdrowia psychicznego”
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Proszek białkowy i miarka
Read More

Czy Proszek Białkowy Wygasa?

Czy Proszek Białkowy Wygasa? Czy Białko W Proszku Naprawdę Wygasa? Zapytaliśmy profesjonalistów Emily Abbate 5 sierpnia 2021 rok…