AskMen Grooming Awards najlepsze produkty do pielęgnacji ciała 2021

pięć Mens szyje zamknąć w górę obok siebie z zapytać mężczyzn grooming nagrody pieczęć w prawym górnym rogu

AskMen Grooming Awards najlepsze produkty do pielęgnacji ciała 2021

Jesteś z powrotem na zewnątrz, więc spraw, aby twoje ciało wyglądało i czuło się najlepiej

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Ten miniony rok na zawsze zostanie zapamiętany za Trendy zarostowe, do których zachęcał. Mężczyźni zasadniczo zrezygnowali z codziennej pracy związanej z goleniem, a zamiast tego zasłonili miejsce, w którym rosła maska i nazwali to dniem. Czasy kwarantanny i nowa rzeczywistość dały mężczyznom wymówkę i możliwość wycofania żyletki-przynajmniej na jakiś czas. 

Powiązane: Wszyscy laureaci konkursu AskMen Grooming Awards 2021

Po miesiącach znoszenia swędzenia brody i odcinania karków, a przy rozgrzewającej się pogodzie mężczyźni zaczęli ponownie decydować się na golenie. Niezależnie od kłującej ścieżki przed Twoim zarostem, mamy wszystkie produkty, których potrzebujesz, aby uzyskać wszystko, od gładkiego golenia po dobrze utrzymaną brodę, dzięki naszym wyborom dla najlepszych produktów do golenia i pielęgnacji brody 2021.  

Spis treści

 • 2021 Panel Ekspertów
 • Wypróbuj Nowe Produkty
 • Składniki i innowacje, które kochamy
 • Dowiedz Się Dlaczego Zanim Kupisz
 • Metodologia
 • Najlepsze produkty do pielęgnacji ciała 2021
 • Grooming Award Składnik Słowniczek

2021 Panel Ekspertów


Ci profesjonaliści dali nam specjalistyczny wgląd w to, co uważają za ważne w swoich ekspertyzach. Uważaj na to, co mówili podczas rozdania nagród. 

Dr Dhaval Bhanusali, dermatolog i założyciel, Hudson Dermatologii i chirurgii laserowej
Dr Matt Nejad, DDS, Stomatolog kosmetyczny i Biomimetyczny
Ian Michael Crumm, twórca treści do włosów, skóry i makijażu
Cassandra Bankson, Kosmetyczka, ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry, urody i stylu życia 
Siqi Mou, CEO i współzałożyciel, HelloAva
David Petrillo, chemik kosmetyczny i założyciel, Perfect Image


Wypróbuj Nowe Produkty


“Wypróbowując coś nowego, upewnij się, że robisz tylko jeden produkt na raz i daj mu co najmniej dwa tygodnie przed dodaniem [więcej]”, mówi certyfikowany dermatolog, badacz i chirurg Laserowy Dr Dhaval Bhanusali Z Hudson Dermatology and Laser Surgery. “Zwykle potrzebujesz czterech tygodni, aby zacząć widzieć wyniki, więc nie zniechęcaj się, jeśli zajmie to trochę czasu.”

“Rób zdjęcia przed i po”, mówi estetyk medyczny i ekspert ds. pielęgnacji skóry oparty na nauce, Cassandra Bankson, influencerka YouTube. “Trudno dostrzec zmiany, gdy każdego dnia polegamy na patrzeniu na nasze odbicie. Staraj się nie zmieniać rzeczy zbyt dramatycznie więcej niż raz w miesiącu i daj sobie dwa do trzech [miesięcy], aby naprawdę zobaczyć wyniki z aktywnych składników lub produktów leczniczych.”

“Wypróbowując nowe produkty, zwłaszcza te, które zawierają ostre substancje aktywne, takie jak [alfa-hydroksykwasy i beta-hydroksykwasy] i siatkówki, zawsze chcesz zacząć powoli, jedną noc w tygodniu i najpierw wykonać test łatkowy”, dodaje Siqi Mous, założyciel i dyrektor generalny spersonalizowanej witryny do pielęgnacji skóry zasilanej Sztuczną Inteligencją HelloAva.com. 

To nie tylko produkty do pielęgnacji skóry lub włosów, z którymi musisz być ostrożny, eksperymentując z najnowszymi produktami widzianymi w kanałach społecznościowych.

“Wiele produktów do pielęgnacji jamy ustnej jest niebezpiecznych i nieskutecznych”, mówi nam dr Matt Nejad, biomimetyczny i estetyczny dentysta i członek Akademii Stomatologii Biomimetycznej. “Co gorsza, wiele produktów i technik, które są hyped są niebezpieczne i szkodliwe dla zębów.” 

Tak jak my tutaj (lub nie po prostu tak jak my tutaj), jeśli masz zamiar próbować czegoś nowego, czego nie jesteś pewien, porozmawiaj z renomowanym i szanowanym dermatologiem lub dentystą.  


Składniki i innowacje, które kochamy


Jeśli nie jesteś maniakiem pielęgnacji skóry, takim jak my, możesz naprawdę przegapić kilka świetnych nowych składników i zaktualizowanych preparatów klasyki.

“Wracamy do podstaw”, mówi influencer, estetyk i twórca treści Ian Michael Crumm. “[Uwielbiam] cynk w mineralnym kremie przeciwsłonecznym, ponieważ ochrona skóry przed słońcem jest najlepszym zabiegiem przeciwstarzeniowym.”

Kolejny składnik preferowany przez naszych ekspertów? Niacynamid. “Lubię więcej składników przeciwzapalnych, takich jak kurkuma i niacynamid”, mówi Bhanusali, a Mou dodaje ” niacynamid-znany również jako witamina B3 — stał się bardzo popularny ze względu na wiele korzyści, w tym ochronę skóry przed szkodnikami środowiskowymi, zdolność do leczenia trądziku, poprawy tekstury i jej zdolności rozjaśniania.”

“[Niacynamid] jest niesamowity, ponieważ pomaga zmniejszyć zaczerwienienie skóry (świetny wybór po goleniu), zapewnia nawilżenie, zapobiega nadmiernej pigmentacji, a nawet wzmacnia barierę skóry poprzez stymulowanie produkcji ceramidów, niesamowitych substancji, które naturalnie wytwarza Twoja skóra”, dodaje Bankson. 

Mówiąc o rozjaśnianiu, nie ma nic lepszego niż witamina C, jeśli chodzi o rozjaśnianie wyglądu skóry. “Witamina C jest potężnym przeciwutleniaczem, który chroni komórki skóry przed wolnymi rodnikami przed promieniowaniem UV, które może przedwcześnie starzeć naszą skórę”, mówi Mou. “[Używam] witaminy C, aby blaknąć ciemne plamy i przebarwienia, jednocześnie stymulując produkcję kolagenu”, dodaje Crumm. 

Nie uwzględnilibyśmy tego, co Bankson nazywa “złotym standardem” w dermatologii: retinoidów.  

“Retinoidy są naprawdę terminem parasolowym, obejmują wszystko, od retinolu, który można zobaczyć w gabinecie partnera, po kwas retinowy, potężną receptę, którą może przepisać tylko lekarz.”, mówi o silnej i potężnej pochodnej witaminy A. 

“Retinoidy zostały opracowane, aby pomóc w trądziku, ale mogą również pomóc w odnowieniu blizn na skórze, wygładzić zmarszczki i pomóc skórze zbudować nowe naczynia krwionośne, które prowadzą do lepszej struktury skóry dzięki zwiększonemu kolagenowi. Jest to jeden z najbardziej zaufanych, dobrze zbadanych składników w medycznej pielęgnacji skóry.”


Dowiedz Się Dlaczego Zanim Kupisz


Jeśli zalogowałeś się do Amazon lub przejrzałeś swoją ulubioną stronę internetową (oczywiście AskMen), wiesz, że niektóre produkty do pielęgnacji skóry mogą mieć wysoką cenę, podczas gdy inne mogą kosztować prawie nic. Co sprawia, że cena wzrasta? Sprowadza się do tego: składniki i marketing. 

“Odwróć się i poznaj swoje składniki” – radzi Bankson. “Front to wszystko marketing, ale lista składników (i składników aktywnych) ujawnia, co tak naprawdę znajduje się w produkcie.” 

“Większość pielęgnacji skóry to marketing i ważne jest, aby upewnić się, że produkty działają”, dodaje Bhanusali. “Ogólnie lubię rzeczy, które są niższe w cenie, ale niektóre składniki mogą być drogie i cena odzwierciedla to. Ponownie ważne jest, aby oddzielić marketing od jakości.”

“Niektóre składniki kosztują znacznie więcej niż inne, więc nie wszystkie produkty o wysokiej cenie są taktykami marketingowymi”, zgadza się Mou. “Uważamy, że jest to bardzo osobista decyzja w oparciu o budżet i gotowość do wydawania.”

Bankson ma swoje mocne przekonania, jak uzyskać najlepsze uderzenie za dolara. “Medyczna i marketingowa strona pielęgnacji skóry może być inna, ale tak jak w przypadku wszystkiego, tak naprawdę nie ma” zawsze dobrze ” lub “zawsze źle”, po prostu szara przestrzeń na spektrum w środku”, mówi. “O ile produkt nie ma małych elfów, które wyskakują z pudełka i wydobywają moje zaskórniki, nie jest wart [więcej niż $100]. Wiem, że marketing w branży pielęgnacji skóry chce, abyś uwierzył, że wydanie 400 dolarów na produkt da ci najlepszą skórę na świecie, ale to po prostu nie jest prawda.”

Kontynuuje: “osobiście uwielbiam niezależne marki do pielęgnacji skóry. Tak, korporacje mogą oferować świetne badania i drogie produkty, ale czy chodzi o eksploatację ludzi, zwierząt lub zasobów?”

Po raz kolejny, Nejad waży się na stronie Nauki o pielęgnacji jamy ustnej, jak również. “Wiele małych, niezależnych marek poświęca odpowiednie badania i rozwój … Więcej razy niż Nie, produkty z małych marek są mniej skuteczne lub potencjalnie szkodliwe dla zębów. Nie jest to reguła, a jedynie obserwacja, co oznacza, że musisz być szczególnie ostrożny w badaniu i recenzowaniu produktów małych, niezależnych marek.”  

Więc co to jest? Mega marka czy mama i tata? Odpowiedź brzmi Jedno i drugie. Doświadczeni konsumenci wymagają dziś od marek więcej niż ładnego pakietu i wysokiej ceny. Chcemy wiedzieć o zrównoważonym rozwoju i skąd pochodzą nasze składniki. W rzeczywistości, my zasługują wiedzieć. A jeśli marka dobrze komunikuje nam swoje wartości i moralność, jesteśmy bardziej skłonni nie tylko kupować, ale być lojalni.

Oto, gdzie trafiają nasze nagrody pielęgnacyjne 2021. Przeczesaliśmy ponad 1000 nowych produktów z ostatnich 12 miesięcy i wybraliśmy te, które naszym zdaniem zasługują na trochę czasu w centrum uwagi. 


Metodologia


Wzór: Czy jest wykonany z wysokiej jakości składników? Czy jest przyjemny w użyciu? Robi to, co twierdzi?

Rodzaj opakowania: Jak łatwo jest go używać? Jak to się trzyma w czasie? Czy nadaje się do wielokrotnego użytku, recyklingu lub jest przyjazny dla środowiska? 

Wartość: Czy warto inwestować w porównywalne produkty? 

Marka: Co to oznacza? BIPOC-, AAPI -, LGBTQ -, czy kobiety-owned? Czy to mały biznes? Czy to się odwdzięcza? 

Wyróżnione atrybuty:

 • Wegańskie
 • Bez Okrucieństwa
 • U. S. A. Made 
 • Ekologiczny
 • Bipoc-Owned
 • Aapi-Owned
 • LGBTQ-Owned
 • Kobieta-Owned

Testowanie: Przejrzyj ponad 1000 nowych produktów 2021 i wybierz tylko najlepsze w oparciu o doświadczenie z pierwszej ręki, porady ekspertów i powyższe kryteria.


Najlepsze produkty do pielęgnacji ciała 2021


Best Body Wash

Cremo Palo Santo Reserve Collection Płyn Do Mycia Ciała

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sport20sunscreen20body20lotion20blue20lizard20australian20sunscreen20sheer20lotion20spf2050.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Jasny kardamon i suchy papirus dopełniają pobłażliwy, aromatyczny zapach palo santo tego luksusowego mycia ciała. Ta oferta z kolekcji Reserve Blend od Cremo oferuje charakterystyczny wybór zapachów z bogatym, tokarskim środkiem do mycia ciała i zapewnia zrównoważone nawilżenie. Twój prysznic nie powinien być zawsze gdzieś, z czego się spieszysz. Ten żel pod prysznic pozwala nie spieszyć się i cieszyć.

$9.99 w CremoCompany.com

Najlepsze Mydło W Kostce

CeraVe Pianka Czyszcząca

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20bar20soap20cerave20foaming20cleanser20bar.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Nie nazywaj tego mydłem. Ten bez mydła Baton oczyszczający CeraVe jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry, ponieważ oczyszcza bez naruszania bariery skórnej. Nadaje się zarówno do twarzy, jak i ciała, nie jest komedogenny i zawiera niacynamid, który pomaga uspokoić skórę, glinkę kaolinową absorbującą nadmiar oleju i trzy niezbędne ceramidy.  

6,99 zł przy CeraVe.com

Najlepszy balsam do ciała do skóry suchej

SOSS błogosławione masło do ciała

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20lotion20for20dry20skin20soss20blessed20body20butter.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: To masło do ciała jest naprawdę błogosławione. Łączy Surowe organiczne masło shea i kakao z organicznymi olejkami migdałowymi i kokosowymi, aby nawilżyć, zmiękczyć i rozświetlić nawet najbardziej szorstką i suchą skórę, nie pozostawiając tłustego po jej całkowitym wchłonięciu. 

$30 w Sossd.co

Najlepszy balsam do ciała dla zwykłej skóry

NIVEA Men Oddychający Balsam do ciała

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20lotion20for20common20skin20nivea20men20breathable20body20lotion.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: To nie jest balsam twojej mamy. Specjalnie opracowany dla mężczyzn, którzy chcą pozostać aktywni i czuć się świeżo przez cały dzień, ale chcą długotrwałego nawilżenia w tym samym czasie. Lekka konsystencja pozwala na odparowanie potu 3x szybciej niż NIVEA MEN ‘ s Maximum Hydration Lotion. 

5,79 zł na Amazon.com

Najlepszy zabieg na ciało dla szorstkiej skóry

 € Lord Jones Bump & Smooth CBD Body Serumâ€â€

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20treatment20for20rough20skin20c3a2c280c2aflord20jones20bump2020smooth20cbd20body20serumc3a2c280c2afc3a2c280c2af.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: CBD jest nadal składnikiem do pielęgnacji skóry do dyskusji wśród niektórych, ale jeśli zamierzasz go wypróbować, prawdopodobnie powinieneś zacząć od jednego z najlepszych. Lord Jones (zwycięzca 2020) wprowadził na rynek to nowe serum do ciała w tym roku i, cóż, to przełom. To potężne, odnawiające serum do ciała zostało specjalnie opracowane, aby zapewnić nieścieralne złuszczanie chemiczne dzięki silnej mieszance czterech kwasów: glikolowego, mlekowego, salicylowego i jabłkowego — najwyższej kombinacji w takich warunkach, jak rogowacenie pilaris. Ceramidy nawilżają i oczywiście pełne spektrum ekstraktu CBD uspokaja i koi. Używaj go tylko raz w tygodniu, aby zacząć dostrzegać wyraźną różnicę. 

60 zł przy LordJones.com

Najlepszy Balsam Do Ciała Skóra Wrażliwa

Cetaphil Kojący Krem Żelowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20lotion20sensitive20skin20cetaphil20soothing20gel20cream.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Ta klinicznie sprawdzona formuła z kojącym aloesem i unikalną mieszanką substancji nawilżających, w tym alantoiny i gliceryny, nawilża nawet najsuchszą wrażliwą skórę przez pełne 24 godziny. Alantoina działa również jako ochrona nadwrażliwej skóry przed agresorami środowiskowymi, takimi jak wiatr, zimno i suche warunki.

7,99 zł przy Amazon.com

Najlepszy Puder Do Ciała

Hiki Body Powder

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20powder20hiki20body20powder.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Ten półprzezroczysty, niezawierający talku proszek do ciała jest wykonany z probiotyków zwalczających zapachy i absorbującej wilgoć, bogatej w minerały gliny, aby wszystkie kawałki były suche i świeże przez cały dzień. Formuła bez talku wykorzystuje mieszankę trzech całkowicie naturalnych, pochłaniających wilgoć proszków, aby wchłonąć nadmiar potu, a formuła łatwo wciera się w każdy odcień skóry, od ciemnego do jasnego, bez pozostałości lub kredowego wykończenia.

$14 at Hiki.com

Najlepszy Peeling Do Ciała

Glinka Do Szorowania Cocokind

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20scrub20cocokind20scrubbing20clay.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Scrubs znalazł się ostatnio pod ostrzałem za prawdopodobnie zawierające mikrogranulki-małe plastikowe kule, które (nie) znikają w naszych drogach wodnych, powodując długotrwałe problemy. Ten nowy peeling jest jednak wykonany z gliny i upcyklowanych fusów kawy, które w przeciwnym razie poszłyby na marne. Powiedziałbym, że wygładza, klaruje i wspiera mikrobiom o wiele lepiej niż plastik.

$16 at Cocokind.com

Najlepszy Trymer Do Ciała

Meridian Pielęgnacja Trymer 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20trimmer20meridian20grooming20the20trimmerc382c2a0.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Jest to w pełni Wodoodporny Trymer, który został zaprojektowany do obsługi grubych, kręconych włosów bez szarpania, ciągnięcia lub nacięć. Zgadłeś-jest to trymer zbudowany dla Twoich piłek. Posiada odporne na rdzę, higieniczne, wymienne ostrze ceramiczne i wykorzystuje wyjątkowo czułą technologię, aby zapobiec zacięciom i przecięciom. Wszystko za mniej niż $100.

69,99 zł MeridianGrooming.com

Najlepszy Dezodorant

Dezodorant Tom ‘ s of Maine Natural Strength 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20deodorant20toms20of20maine20natural20strength20plastic-free20deodorantc382c2a0.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Dezodorant Tom ‘s of Maine Men’ s Natural Strength wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki i zapewnia mocną, 48-godzinną ochronę przed zapachem, ale to, co sprawia, że ta nowa wersja jest jeszcze lepsza, to fakt, że jest teraz dostępna wyłącznie w opakowaniu w 100% niezawierającym plastiku. Podczas gdy wiele naturalnych, zapakowanych w papier dezodorantów czuje się szorstko lub pociąga, to ślizga się gładko, pachnie świetnie i długo trwa. Ponadto przewiduje się, że przejście na to opakowanie bez plastiku pomoże zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych o ponad 60 ton tylko w tym roku. 

4,99 zł przy Amazon.com

Najlepszy Antyperspirant

Harry ‘ s Odor & Enhanced Sweat Control Extra-Strength antyperspirant

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20antiperspirant20harrys20odor2020enhanced20sweat20control20extra-strength20antiperspirant.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Antyperspirant Harry ‘ s Extra-Strength to biały, solidny sztyft, który działa płynnie i zapewnia 24-godzinny zapach i lepszą ochronę przed potem dzięki 20% soli aluminium — maksymalna ilość dostępna bez recepty. Zawiera korzeń imbiru i olej jojoba, aby uspokoić i uspokoić skórę po aplikacji, ten produkt jest odpowiedni dla skóry wrażliwej. 

$5 w Harrys.com

Najlepszy Dezodorant W Sprayu

OffCourt Performance Body Spray

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20spray20deodorant20offcourt20performance20body20spray.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Powitaj najnowszego członka swojego zespołu antyzapachowego dzięki wielofunkcyjnemu dezodorantowi performance-meets-cologne body spray. Opracowana z myślą o aktywnym stylu życia, wysoce skuteczna formuła zapewnia trwałą ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami przed lub po treningu Dzięki trzem niestandardowym zapachom opracowanym we współpracy z czołowym producentem zapachów i światowej sławy perfumiarzem.

$10 at OffCourt.com

Najlepsze Leczenie Stóp

Balsam Dr. Scholl do złamanych pięt

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20foot20treatment20dr.20scholls20severe20cracked20heel20balm

Dlaczego to nasz zwycięzca: Chłopaki, poprawcie stopy. Specjalnie opracowany dla grubej, twardej skóry i osób cierpiących na popękane pięty. Ten łatwy w użyciu aplikator sztyftu ślizga się płynnie, aby nawilżyć, nawilżyć i wypełnić pęknięcia, pozostawiając niewidoczną warstwę ochrony, aby utrzymać gojenie pięt.

6,99 zł przy DrScholls.com

Best Body Hair Remover

Sugar Sugar Wax Glow Goop

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20body20hair20remover20sugar20sugar20wax20glow20goop.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Jako pierwszy w domu, produkt do usuwania włosów wielokrotnego użytku Sugar Sugar Wax przybił go. W przeciwieństwie do większości domowych zestawów do wosku, które używają znanych ci patyczków i pasków (jeśli byłeś na tyle odważny, aby spróbować), Glow Goop to proces woskowania wielokrotnego użytku, który pozwala na wielokrotne użycie grudki wosku podczas aplikacji. Ten w pełni naturalny, organiczny wosk cukrowy zawiera tylko trzy składniki-cukier trzcinowy, wodę i sok z cytryny – i jest zapakowany w 100% nadający się do recyklingu szklany słoik, pozostawiając zerowy ślad węglowy.

$36 at SugarSugarWax.com

Najlepszy Żel Do Dezynfekcji Rąk

Lemyn Organics Organiczny Żel Do Dezynfekcji Rąk

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20hand20sanitizer20gel20lemyn20organics20organic20hand20sanitizer20gel.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Oh yeah, we used a Nr serii dezynfekcji rąk w ciągu ostatniego roku (a potem niektóre), więc poszliśmy głęboko, które z nich były najlepsze. Jeśli szukasz klasycznej aplikacji żelowej, ta nowa opcja od Lemyn Organics spełni Twoje oczekiwania. Zabija 99,9999% zarazków chorobotwórczych (te dodatkowe 9 robią różnicę) w zaledwie 15 sekund. Nawilżający i nigdy nie kleiący się żel jest bezpieczny dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, jest hipoalergiczny i jest klinicznie udowodniony, że nie podrażnia od 3 roku życia. Wzbogacony o środki nawilżające i naprawcze skóry, w tym organiczny aloes, żywokost, skórkę pomarańczową, awokado, jojoba i oleje słonecznikowe.

14,99 zł Lemyn.com

Najlepszy Spray Do Dezynfekcji Rąk

EIR NYC Pure EIR

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20hand20sanitizer20spray20eir20nyc20pure20eir.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Podczas gdy stężenie alkoholu 65,7% zapewnia dokładne oczyszczenie, oliwa z nagietka z oliwek działa zmiękczająco i koi skórę przy każdej aplikacji. W połączeniu z zachwycającymi olejkami eterycznymi o właściwościach przeciwwirusowych i przeciwdrobnoustrojowych, ten prosty, ale luksusowy spray do dezynfekcji zapewnia aromatyczny spokój z każdym spritzem o zapachu cytrusów.

$20 at EiRNYC.com

Najlepsze Chusteczki Do Dezynfekcji Rąk

Chusteczki Do Dezynfekcji Rąk Bravo Sierra

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20hand20sanitizer20wipes20bravo20sierra20hand20sanitizing20wipes.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Wykonane z biodegradowalnej wiskozy chusteczki do dezynfekcji są trwałe, a jednocześnie delikatne i wykorzystują połączoną formułę 65% alkoholu etylowego i wzbogaconego ekstraktu z aloesu i jądra owsa, aby skutecznie zabić 99,9% zarazków, jednocześnie chroniąc integralność skóry. Zapach to połączenie świeżego ogórka i uspokajającej lawendy.

$8 at BravoSierra.com

Najlepszy Balsam Do Dezynfekcji Rąk

Wazelina Pielęgnacja kliniczna Balsam do dezynfekcji rąk 2 w 1

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20hand20sanitizer20lotion20vaseline20clinical20care202-in-120hand20sanitizer20lotion.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Gdybyś nie wiedział, że to środek do dezynfekcji rąk, nie zdałbyś sobie sprawy, że to jego główne zadanie. Ten nietłusty krem nawilżający nawilża suchą skórę tak, jak można oczekiwać od wazeliny, jednocześnie oferując korzyści odkażające, nie wysuszające.

4,49 zł na Target.com

Najlepsze Pranie Ręczne

Baylis & Harding Elements Oud Wood & Bergamotka Mydło Do Rąk

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20hand20wash20baylis2020harding20elements20oud20wood2020bergamot20hand20soap.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Po co wychodzić i wydawać 40 $na mydło do rąk, kiedy to za 4 $czyści się równie dobrze, ładnie pachnie AF i nie wysusza rąk w trakcie. Co więcej, każda wysokiej jakości butelka z nowej kolekcji Elements od Baylis & Harding błaga o dumę w swojej łazience. 

3,97 zł na Walmart.com

Najlepszy Balsam Do Rąk

Nécessaire Krem Do Rąk

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20hand20lotion20nc383c2a9cessaire.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Co jest jednym z największych problemów dla facetów, jeśli chodzi o balsam do rąk? Mając tłuste uczucie rąk. Ale dłonie mogą oddawać wiek, bez względu na to, jak dobrze dbasz o swoją twarz, więc ważne jest, aby o nich pamiętać. Krem do rąk to codzienny, bezzapachowy krem peptydowy, który działa jak rękawica dla skóry, chroniąc ją przed uszkodzeniami środowiska.  Dodaj do tego potężną dawkę niacynamidu, który wzmacnia skórę i zatrzymuje wilgoć, a także olejek Marula bogaty w witaminy C i E oraz kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9, które pomagają odżywiać i balansować skórę.  

$20 at Necessaire.com

Najlepsza Maść Do Rąk

Caswell-Massey Heritage Healer Uniwersalna Maść Do Rąk

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20hand20salve20caswell-massey20heritage20healer20all-purpose20hand20salve.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Dla tych suchych, popękanych części dłoni, Ten gęsty balsam jest pełen olejków eterycznych do walki z szorstką, zrogowaciałą skórą. Rozprowadza się równomiernie na dłoniach bez pozostawiania resztek, dzięki czemu możesz od razu wrócić do pracy. Dodatkowo, Heritage Healer to kojący skórę wielozadaniowy krem, który może również służyć jako balsam do ust.

$14 at CaswellMassey.com

Najlepszy Samoopalacz

Bondi Sands Czysta Samoopalająca Się Woda

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20self20tanner20bondi20sands20pure20self-tan20foaming20water.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Uzyskiwanie dobrych wyników z opalarek bezsłonecznych polega na zastosowaniu … prawie. Musisz zacząć od dobrego produktu, a w tym roku firma Bondi Sands porzuciła świetną, szybkoschnącą, bezbarwną, bezzapachową formułę spieniającą. Ta woda łączy ten złoty odcień z kochającym skórę kwasem hialuronowym, aby pomóc utrzymać nawilżenie skóry zarówno podczas aplikacji, jak i po niej. Sucha skóra opala się i zanika nierównomiernie, więc używanie lekkiego opalacza, który nadal spływa całą wilgocią, będzie najlepszym rozwiązaniem. 

$27 at BondiSands.com

Best Active Sunscreen Balsam Do Ciała

Blue Lizard Australian Sunscreen Active Lotion SPF 50

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sport20sunscreen20body20lotion20blue20lizard20australian20sunscreen20sheer20lotion20spf2050.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Jest to mineralny krem przeciwsłoneczny, który łatwo wcierać w każdym odcieniu skóry. Ten rok był zdecydowanie najlepszym rokiem w historii dla niegdyś białych, wyrzuconych mineralnych filtrów przeciwsłonecznych. To nie tylko krem z tlenkiem cynku (najlepszy minerał zapewniający najlepszą ochronę) Ten aktywny krem do ciała odżywia skórę witaminą E i masłem shea. Nasza ulubiona część? Każda butelka marki zmienia kolor na niebieski, jeśli jest wystawiona na działanie promieni UV, co oznacza, że jeśli jest, ty też.

$29 at Amazon.com

Best Sport Krem Przeciwsłoneczny Do Ciała Spray

Coppertone Sport Mineral SPF 50 Spray

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20sport20sunscreen20body20spray20coppertone20sport20mineral20spf205020spray.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Jest to wypróbowany i zaufany sportowy Krem przeciwsłoneczny ze 100% naturalnie pozyskiwanym tlenkiem cynku, teraz w nowym formacie sprayu, który oferuje trwałą, wysokowydajną formułę do skutecznej ochrony przeciwsłonecznej SPF 50.

$9.99 w Target.com

Najlepszy Żel Do Tatuażu

Mad Rabbit Tattoo Repair Kojący Żel

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20tattoo20gel20mad20rabbit20tattoo20repair20soothing20gel.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Podczas gdy tatuaż może trwać wiecznie, dbanie o niego od pierwszego dnia jest tym, jak go zachować dobrze wyglądasz na zawsze. Ten kojący żel jest miękki i lekki i składa się tylko z czystych składników, zaprojektowany, aby natychmiast zmniejszyć swędzenie, blizny i uszkodzenia tkanek, gdy zostanie użyty w ciągu dwóch tygodni od nowego tatuażu.

29,99 zł Amazon.com


Najlepsze zapachy 2021 roku


Najlepszy Cytrusowy Zapach

Creed Citrus Bigarade Eau de Parfum

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20citrus20scent20creed20citrus20bigarade20eau20de20parfum.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Doskonały zapach transsezonowy, ten nowy luksusowy zapach od Creed otwiera się nutami cytryny i petitgrainu ze środkowymi nutami białego pieprzu i mandarynki oraz nutami bazowymi wetiweru, imbiru i mięty pieprzowej. 

315 zł przy CreedBoutique.com

Najlepszy Świeży Zapach 

Skandinavisk Kapitel 12 Eau De Toilette

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20fresh20scentc382c2a020skandinavisk20kapitel201220eau20de20toilette.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Kapitel 12 to świeży, zielony zapach, który przywołuje uczucia podróży w skandynawskie wyżyny otoczone ziołami i jagodami

65 zł przy Skandinavisk.com

Najlepszy Czysty Zapach

Maison Margiela zapachy replika Bubble Bath Eau de Toilette

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20clean20scent20maison20margiela20fragrances20replica20bubble20bath20eau20de20toilette.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Co może być czystsze niż kąpiel z bąbelkami? Ten najnowszy zapach z rodziny Margiela Replica otwiera się nutami czystych, mydlanych bąbelków i esencji bergamotki. Kiedy wysycha, ujawnia superessencję róży, lawendowy akord i jaśminowy absolutny ślad, z ostatecznym uwolnieniem kokosowego akordu, esencji paczuli i białego piżma.

135 zł przy Sephora.com

Najlepszy Woody Zapach

Mizensir Perfect Oud Eau de Parfum

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20woody20scent20mizensir20perfect20oud20eau20de20parfum.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Idealny oud rzeczywiście, ten zapach nie jest ciężki. Zamiast tego otwiera się skórzastymi i drzewnymi nutami, a gdy wysycha, ujawniają się bułgarska róża plus kolendra i bergamotka, a następnie spalone drewno z tlącym się oudem i betonem tęczowym. Zapach jest zakotwiczony przez ożywczy Olejek kadowy i nieuchwytne nuty kadzidła alaskańskiego cedru. 

260 zł przy Bloomingdales.com

Najlepszy Zapach Fougere

Jo Malone London Cypress & Grapevine Cologne Intense

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20fougere20scent20jo20malone20london20cypress2020grapevine20cologne20intense.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Górna nuta cyprysu to żywiczna nuta Drzewna, która nadaje zapachowi aromatyczną świeżość na otwartym powietrzu. Nuta serca winorośli to bogaty akord drzewny, z nieoczekiwaną mieszanką naturalnego drzewa cedrowego i wetiweru, uzupełnioną ciepłym bursztynem i soczystymi nutami winogron. Zieleń mchu amortyzuje podstawę zapachu w ziemistym, drzewnym cieple. Przywodzący na myśl podszycie wilgotne ze świeżym deszczem.

195 zł przy JoMalone.com

Najlepszy Pikantny Zapach

Krigler ABRAKAADABRA 221 Perfumy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20spicy20scent20krigler20abrakaadabra2022120perfume.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Ten ziemisty, korzenny zapach otwiera się nutami włoskiej bergamotki, Indyjskiego pieprzu i aldehydów. Serce osadza się w Francuskiej konwalii, szkockim głogu i drzewie sandałowym, a kończy się peruwiańskim balsamem, białym piżmem, fasolą tonka i miękką wanilią.

515 zł przy Krigler.com

Najlepszy Kwiatowy Zapach

Maison Francis Kurkdjian l ‘ homme À la rose Eau de Parfum

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20floral20scent20maison20francis20kurkdjian20lc3a2c280c299homme20c383c28020la20rose20eau20de20parfum.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: L ‘ homme a la rose jest interpretacją róży dla mężczyzn i zawiera różę damasceńską i różę centifolia, wraz z drzewnymi, bursztynowymi nutami bazy i jasnym akordem grejpfrutowym. Na otwartej przestrzeni zapach jest bardzo świeży i zielony z nutami grejpfruta i esencją bułgarskiej róży adamaszku. Następnie pojawiają się środkowe nuty różowego, bardzo drzewnego akordu, który przynosi pionowość zapachu, stopniowo zwiększaną przez drzewne nuty bazy bursztynowej.

275 zł przy FrancisKurkdjian.com

Najlepszy Aromatyczny Zapach

Diptyque Orphéon Eau de Parfum

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/best20aromatic20scent20diptyque20orphc383c2a9on20eau20de20parfum.html

Dlaczego to nasz zwycięzca: Wyobrażony jako hołd dla nocnego baru przylegającego do pierwszego butiku diptyque, celebruje miejsce, w którym zawiązała się przyjaźń założycieli. Klimat został odtworzony przez światowej sławy perfumiarza Oliviera Pescheux. Ponieważ noce i nuty orphéona NA rue de Pontoise dawno minęły, kluczowym wymogiem było ich wymyślenie na nowo. Orphéon to sen węchowy zdominowany przez cedr, wetiwer i paczulę.

188 zł przy DiptyqueParis.com


Grooming Awards Składnik Słowniczek


Jest tam wiele informacji, więc poprosiliśmy chemika kosmetycznego Davida Petrillo, aby pomógł nam zbadać niektóre z najczęściej omawianych składników do pielęgnacji skóry. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, co znajduje się w Twoim ulubionym produkcie.

Aloes: Znany ze swoich właściwości leczniczych, takich jak gojenie się oparzeń i ran, ponieważ zawiera setki aktywnych składników. Aloes jest soczystym (kserofitem), roślinami przyzwyczajonymi do życia w bardzo suchych i trudnych warunkach przy minimalnej ilości wody, więc naturalnie zatrzymują i przechowują znaczną ilość wody w tkankach. Dodatkowo zawiera składniki fito o właściwościach biologicznych, które mogą promować zdrowszą skórę. Roślina aloesu poprawia nawilżenie skóry i stymuluje proliferację komórek, zapewniając jednocześnie mieszankę naturalnych witamin, przeciwutleniaczy i właściwości przeciwzapalnych, aby koić, naprawiać i odżywiać skórę. 

Gliceryna: To naśladuje naturalne właściwości nawilżające skóry i działa na pobieranie wody do skóry, co pomaga nawilżyć i wzmocnić barierę nawilżającą skóry. Pomagając złagodzić suchość i zapobiec utracie nawilżenia, gliceryna jest ważna, aby wykorzystać jej potencjał, aby utrzymać skórę młodszą, gładszą i bardziej elastyczną.

Retinol: Pochodna witaminy A o właściwościach wzmacniających kolagen i redukujących zmarszczki. Witamina A przenika do zewnętrznych keratynocytów (komórki naskórka, która wytwarza keratynę) naskórka, powodując reakcję usunięcia martwych powierzchownych komórek siedzących na powierzchni, zwiększa przepływ krwi w skórze, prowadząc do replikacji nowych komórek i organizacji w skórze właściwej. Retinoidy okazały się również skuteczne w pomaganiu w przebarwieniach, takich jak pigmentacja i blizny, a także zmniejszaniu drobnych linii i poprawianiu tekstury skóry. Dodatkowo wykazano, że witamina A poprawia elastyczność skóry i spowalnia rozpad kolagenu. Jeśli używasz silniejszych złuszczaczy, musisz przerwać je przed użyciem retinolu, ponieważ może to znacznie zwiększyć wrażliwość skóry. 

Niacynamid: Jest to jedna z dwóch głównych form witaminy B3, która została wykorzystana do rozwiązania wielu problemów skórnych, takich jak trądzik różowaty, trądzik, zmarszczki i przebarwienia. Wykazano, że przyczynia się do zdrowszej warstwy lipidowej, która zwiększa retencję wilgoci. Działa kojąco i przeciwzapalnie, a także wzmacnia wiązania komórkowe w obrębie skóry. Pomaga to zapobiegać wypryskom, wygładzić wygląd skóry i zwiększyć jej blask.

Kwas Jabłkowy: Kwas alfa-hydroksy występujący naturalnie w wielu niedojrzałych owocach i warzywach, wspomaga odnowę komórek, zwalcza zmarszczki podczas złuszczania i nawilża. Wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza oznaki plam starczych i piegów, napina pory i może zmniejszyć wygląd melasmy i trądziku różowatego. Malic ma również możliwość regulacji pH lub równowagi kwasowo-zasadowej produktów. Produkty działają najlepiej, gdy mają określone pH, a dodatek kwasu jabłkowego znacznie ułatwia dostosowanie produktu do optymalnego pH. 

Kwas Salicylowy: Jest to kwas beta-hydroksylowy i wybitny głęboko oczyszczający najczęściej stosowany w leczeniu trądziku zaskórnikowego lub nie-zapalnego. Trądzik powstaje w wyniku nadmiernego wydzielania olejków z gruczołów łojowych w połączeniu z martwymi komórkami skóry (korneocytami), które blokują mieszek włosowy. Wydzieliny te gromadzą się pod zablokowanymi porami, tworząc idealne środowisko dla bakterii. Większy rozmiar cząsteczkowy salicylowy pozwala na generowanie mniej podrażnień niż alfa-hydroksykwasy (takie jak kwas glikolowy, kwas mlekowy itp.), dzięki czemu struktura dłużej przylega do powierzchni, co skutkuje skuteczniejszym oczyszczaniem porów. Salicylic niszczy również bakterie znajdujące się pod powierzchnią, pomagając odblokować pory poprzez złuszczanie, tworząc lepsze kanały oddechowe dla skóry.

Ekstrakt Z Zielonej Herbaty: Bardziej formalnie znany jako ekstrakt z liści Camellia sinensis, zawiera katechinę (przeciwutleniacz), znaną jako epigallokatechina (EGCG), która wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Zielona herbata pomoże zmniejszyć stan zapalny skóry i odeprzeć wolne rodniki, które powodują uszkodzenia komórek i tkanek w organizmie. Właściwości przeciwbakteryjne zielonej herbaty są w stanie również zabić Propionibacterium trądzik odpowiedzialny za trądzik. 

Octan Tokoferolu: Jako forma witaminy E, jest silnym przeciwutleniaczem i składnikiem odżywczym występującym w wielu produktach do pielęgnacji skóry dzięki swojej zdolności do walki z wolnymi rodnikami i szkodami środowiskowymi. Witamina E leczy zmarszczki, zwiększając produkcję kolagenu, tkanki, która utrzymuje elastyczność skóry. Przyspiesza również wzrost i regenerację komórek, jednocześnie nawilżając i wygładzając zewnętrzną powierzchnię skóry. 

Masło Shea: Jako środek zmiękczający i okluzyjny, mają większe rozmiary cząsteczkowe, więc nie wnikają bardzo dobrze w skórę, co pozwala im zachować poziom powierzchni i stworzyć warstwę ochronną, która zapobiega parowaniu wody. 

Kwas Hialuronowy: Naturalnie występujący cukier, który odgrywa niezwykle ważną rolę w zdrowiu, wyglądzie i funkcjonowaniu skóry. Macierz tkanki łącznej w skórze właściwej składa się z kolagenu i elastyny. Kwas hialuronowy (HA) zwiększa wchłanianie i utrzymuje wodę w macierzy zewnątrzkomórkowej, promując nawilżenie, zwiększoną objętość i gęstość. HA zawiera ponad 1000 mL wody na gram, co jest kluczowym czynnikiem w jego zdolności do zatrzymywania wody, dostarczania nawilżenia i zdrowego transportu niezbędnych składników odżywczych do żywych komórek. Ponieważ hialuron wnika w skórę właściwą, pomaga zwiększyć elastyczność, tworząc ochronną oddychającą warstwę na skórze, która blokuje wilgoć, promując bardziej młodzieńczy wygląd skóry.

Witamina C: Jest to silny przeciwutleniacz i niezbędny dla zdrowej skóry. Niektóre badania sugerują, że witamina C może zapobiegać i leczyć fotouszkodzenia wywołane promieniowaniem UV. Starzenie się powoduje spadek naturalnej zawartości witaminy C w naskórku i skórze właściwej, dlatego ważne jest, aby uzupełnić ją jako witaminę C, ponieważ pomaga tonować, rewitalizować i zwiększać nawilżenie. Ponadto służy jako inhibitor tyrozynazy, dzięki czemu pomaga zmniejszyć produkcję melaniny i zachęcać do rozjaśniania lub rozjaśniania skóry. Ponadto wykazano, że pomaga w naturalnym procesie regeneracji skóry i przyspiesza regenerację, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny. 

Olej Arganowy: Jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy i witamin A, E i F, niezbędnych kwasów tłuszczowych, w tym Omega 6 i Omega 9. Często określane jako “płynne złoto” jest produkowane z ziaren starożytnego marokańskiego drzewa arganowego. Zawiera również skwalen, olejki fenolowe i związki fitosterolu, które wspierają zdrową skórę. Olej ten jest uważany za “pożywienie” dla skóry ze względu na swoje właściwości lecznicze, nawilżające, przeciwzapalne i przeciwstarzeniowe

Kwas Mlekowy: AHA, które jest najlepsze do radzenia sobie z problemami pigmentacji. Jest to również silny środek utrzymujący wilgoć, który przyciąga wilgoć do skóry i poprawia ogólne nawilżenie i wchłanianie innych produktów do stosowania miejscowego. Otrzymywany z mleka, kwas mlekowy jest łagodniejszym środkiem złuszczającym stosowanym do wyrównania i rozjaśnienia kolorytu skóry oraz poprawy ogólnej tekstury skóry.

Kwas Glikolowy: Jest to głęboko penetrujący kwas najlepszy do odnowy komórkowej i stymulacji kolagenu. Jest to najmniejszy z kwasów AHAs, który pozwala mu łatwiej przechodzić przez skórę niż inne kwasy i zwalczać głębsze problemy. Pomaga poprawić ton, teksturę i gładkość poprzez zwiększenie kolagenu i elastyny. 

Ceramidy: Część rodziny lipidów, wraz z kwasami tłuszczowymi i cholesterolem, tworzą dwuwarstwę lipidową, która utrzymuje nasze komórki skóry razem. Ceramidy są również ważne, ponieważ utrzymują funkcję warstwy rogowej, a badania sugerują, że istnieje ważny związek między chropowatością warg a specyficznymi ceramidami,ponieważ wpływa na poziom warstwy rogowej. Opakowanie produktu zazwyczaj informuje o obecności składników ceramicznych. 

Olej Z Awokado: Może być jednym, aby spróbować, ponieważ może delikatnie penetrować warstwy skóry, aby nawilżyć, a także służyć jako warstwa ochronna, aby zablokować wilgoć. Oprócz zdolności do nawilżania, zawiera przeciwutleniacze, które mają właściwości zapalne i lecznicze.

Tlenek Cynku: To jest mineralny krem przeciwsłoneczny. Mineralne filtry przeciwsłoneczne wydają się być bezpieczniejsze, ponieważ nie wchłaniają się w skórę i odbijają promienie UV, tworząc barierę ochronną na skórze. Ponieważ składniki aktywne w większości chemicznych filtrów przeciwsłonecznych są wchłaniane przez skórę, aby przekształcić promienie w ciepło, mogą powodować stany zapalne, podrażnienia, możliwe reakcje skórne i dyskomfort dla bardziej wrażliwych typów skóry. Badania wykazały, że filtry przeciwsłoneczne opracowane z tlenkiem cynku “non-nano” są bezpieczniejsze dla RAF niż te z tlenkiem cynku nano. Non-nano oznacza wielkość cząstek musi być powyżej nanometrów 100 wielkości tak, aby nie być spożywane przez koral. Zawsze sprawdzaj etykiety i składniki pod kątem zawartości tlenku cynku w kremie przeciwsłonecznym. Tlenek cynku jest nadal lepszą opcją niż oksybenzon ze względu na uszkodzenia, które powoduje na rafach koralowych, ale non-nano będzie najbezpieczniejszą opcją dla zdrowia Oceanu.

Możesz Też Kopać:

 • 2021 AskMen Grooming Awards: Najlepsze Produkty Do Pielęgnacji Włosów
 • 2021 AskMen Grooming Awards: Najlepsze Produkty Do Pielęgnacji Jamy Ustnej i skóry
 • 2021 AskMen Grooming Awards: Najlepsze Produkty Do Golenia

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Letnie Artykuły Pielęgnacyjne
Read More

Letnie Artykuły Pielęgnacyjne

Letnie Artykuły Pielęgnacyjne Najlepsze Sportowe Materiały Pielęgnacyjne Na Lato Andrew Villagomez 20 lipca 2015 Podziel się RedTube Flip…
Read More

Geometria Doskonałej Brody

Geometria Doskonałej Brody Sekret Znalezienia Idealnego Kształtu Brody Dla Twojej Twarzy Ahmed Zambarakji 18 czerwca 2016 Podziel się…