AskMen wybiera: Echelon Connect EX-7s

Niebieski i fioletowy projekt graficzny za https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20connect20ex-7s20bike.html z AskMen wybiera pieczęć w lewym górnym rogu

AskMen wybiera: Echelon Connect EX-7s

Najwyższej klasy rower Echelon przeniesie Twoje domowe treningi na wyższy poziom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Przyszłość fitness jest tutaj. Poznaj Echelon Connect EX-7s, rozwiązanie fitness, na które wszyscy czekaliśmy.

Świat fitness zmienia się wraz ze stałą migracją z siłowni do salonu. Pandemia wywołała gwałtowny wzrost sprzedaży sprzętu do domowej siłowni, który nie jest relegowany do tradycyjnych ławek i bieżni z przeszłości. Największy wzrost zakupów dotyczy rowerów treningowych. The Washington Post w styczniu poinformowano, że sprzedaż rowerów stacjonarnych potroiła się od marca do października ubiegłego roku.

Powiązane: Co kochać w Echelon sprzęt do ćwiczeń

Ale to nie są rowery treningowe twojego taty. Są o wiele więcej. Te nowoczesne rowery treningowe zostały zaprojektowane z wbudowanymi ekranami uzupełnionymi aplikacjami, które odtwarzają wrażenia z treningu grupowego pod kierunkiem instruktora, nie wspominając o wielu innych funkcjach, które sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał dojeżdżać do siłowni.

Wyścigi w górę liderów tego szaleństwa Rower treningowy siedzi Echelon. Przejechaliśmy się Echelon Connect EX-7s, topowym modelem marki i jednym z czołowych konkurentów rowerów Peloton. Nasz werdykt: wytrzymały rower treningowy tworzy wspaniałe wrażenia w domu i powinien być na szczycie listy, gdy rozważasz zakup domowego roweru treningowego i spinowego.

Oto, co musisz wiedzieć.


Montaż Echelonu


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20connect20ex-7s20bike.html

Echelon ma wymiary 54 na 20 cali i waży 125 funtów. Nie trzeba dodawać, że przybywa w dużym, ciężkim pudełku, a przeniesienie go do domu lub mieszkania powinno być pracą dla dwóch osób.

Uwaga: dostawa na EX-7s wynosi około 2-3 tygodni, co jest opóźnieniem od normalnych oczekiwań z powodu COVID-19. Inne modele Echelon są obecnie dostępne do natychmiastowej dostawy.

Rower jest bezpiecznie dostarczany w niestandardowej wyściółce, która przechowuje wszystkie elementy, które później przymocujesz do ramy głównej-siedzisko, pedały, kierownicę, uchwyt na hantle, uchwyt na kubek i otwory na ramię monitora wbudowane w opakowanie ze styropianu. Rama i koło zamachowe są wstępnie zmontowane.

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, rowery Echelon wymagają własnego montażu, ale nie pozwól, aby to odstraszało, ponieważ szczegółowe instrukcje są dostępne i proste do naśladowania. Powinieneś być w stanie ukończyć montaż w 15-20 minut. Zdecydowanie zalecamy montaż roweru w tym samym miejscu, w którym planujesz go używać, ponieważ rower jest bestią do poruszania się po złożeniu.

Większość kroków może wykonać jedna osoba, za pomocą kluczy i śrubokręta dostarczonych przez Echelon. Podłączenie monitora wymaga dodatkowego zestawu rąk: jedna do trzymania monitora w miejscu, a druga do mocowania śrub i przewodów. Uwaga: rzeczywiste kroki różnią się nieco od zdjęć przedstawionych w instrukcji Echelona, prawdopodobnie ze względu na różnice w modelach.

Istnieją porty zarówno z przodu, jak iz tyłu roweru, aby podłączyć wtyczkę, przemyślana funkcja, która daje elastyczność w zakresie miejsca, w którym można wystawić EX-7S i zapobiega konieczności przeciągania przewodu na rowerze.

Po podłączeniu EX-7S monitor włączy się i możesz połączyć się z Wi-Fi lub podłączyć przewód ethernet bezpośrednio z routera do roweru. Nie uważamy, że bezpośrednie połączenie jest konieczne, chyba że sygnał WiFi jest bardzo słaby.

Po połączeniu zostaniesz poproszony o podpisanie lub utworzenie nowego konta. Pamiętaj, że założenie konta na komputerze jest łatwiejsze niż dotknięcie poszczególnych liter i cyfr za pomocą Monitora Echelon.


Komponenty Echelon EX-7S i ich porównanie


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20connect20ex-7s20bike.html Pedal

Echelon EX-7s to w pełni naładowany model linii rowerowej Echelon. Oto zestawienie cech roweru i ich porównanie do obu innych modeli Echelon i głównego konkurenta firmy, Pelotona.

  • Seat: Proste zakręty pokrętła i dźwigni umożliwiają przesuwanie fotela i kierownicy w pionie i poziomie. Regulacje pozwalają każdemu, kto ma od 4 Stóp, 5 cali do 6 stóp, 8 cali, wygodnie jeździć na rowerze przy użyciu odpowiedniego formularza. Fotelik jest konkurencyjnym modelem Echelona, który jest ulepszeniem w stosunku do najtańszego modelu Echelona. Podobnie jak większość fotelików rowerowych, hartowanie tyłka może zająć trochę czasu, zanim poczujesz się na nim komfortowo. W międzyczasie możesz podnieść swój poziom komfortu, kupując Pokrowiec na siedzisko Echelon Gel ($19.99) lub sprawdź inne opcje pokrowca na siedzisko lub Wyściełane Spodenki/Spodnie.
  • Pedały: Pedały w rowerach Echelon są klasy komercyjnej i mają łatwo regulowaną klatkę na palce, aby zablokować stopy w miejscu podczas jazdy. Jeśli używasz korków SPD, możesz zablokować drugą stronę pedału za pomocą dowolnego buta rowerowego kompatybilnego z SPD, takiego jak ten model Echelon ($99.99) (obecnie w sprzedaży za $99.99). Kompatybilność SPD jest bardziej uniwersalna niż pedały Peloton, które wymagają specyficznego modelu korbki rowerowej.
  • Kierownice: Model EX-7s zawiera system kierownicy aero z wieloma lokalizacjami uchwytu, które zapobiegają poślizgnięciu się, co jest pomocne w intensywnych zajęciach podczas ciągłego dostosowywania pozycji. Kierownice są standardowe w modelach EX-5 i porównywalne pod względem konstrukcji z peletonem.
  • Koło: Koło zamachowe Echelon jest napędzane z tyłu i umieszczone z tyłu wszystkich rowerów, w przeciwieństwie do przedniego koła umieszczonego na peletonie. Zaletą tylnego koła zamachowego jest to, że nie znajduje się ono w strefie, w której pot spływa z rowerzysty, zapobiegając w ten sposób korozji.
  • Regulacja Oporu: Na środku roweru przed i pod kierownicą znajduje się duże czerwone pokrętło (takie samo we wszystkich modelach Echelon i podobne do peletonu), które wymaga łatwego skręcania i naciskania, aby dostosować opór od 1 do 32 (peleton ma 100 poziomów oporu). Pokrętło jest łatwe w użyciu, ale regulacje nie zapewniają słyszalnego wskaźnika, gdy zwiększasz lub zmniejszasz opór, więc potrzeba było kilku przejażdżek, aby to wyczuć.
  • Monitor: 22-calowy monitor jest centralnym elementem modelu EX-7S. użyj go, aby uczestniczyć w zajęciach na żywo lub na żądanie za pośrednictwem członkostwa Echelon United. Możesz obracać monitor o 180 stopni, gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do ćwiczeń innych niż rowerowe, takich jak joga, pilates, rozciąganie i inne, również dostępne w ramach członkostwa Echelon United. Monitor, który jest standardowo wyposażony w modele Ex-5s i EX-7s Echelon, ma porty HDMI, słuchawki i audio jack. Inne opcje mają miejsce, aby zabezpieczyć swój własny tablet. Monitor Echelon jest nieco większy niż peleton i nieco mniejszy niż peleton +.
  • Przechowywanie: Wytrzymałe, stalowe uchwyty na butelki na wodę znajdują się po prawej i lewej stronie za drążkiem uchwytu i pod monitorem, co ułatwia dostęp. EX-7s ma zaczep z tyłu do przechowywania małych ciężarów, które nie są dostarczane, ale są potrzebne do niektórych tras innych niż rowerowe. Uchwyty są dostępne zarówno w większości modeli Echelon, jak i w rowerach Peloton.

Programy Echelon United


Workout screen open on https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20connect20ex-7s20bike.html

Jedną z największych pułapek domowych urządzeń do ćwiczeń jest brak różnorodności w porównaniu do siłowni. Echelon United rozwiązuje ten dylemat, oferując szeroki asortyment klas, zarówno spin-based, jak i innych.

Członkostwo Echelon United daje Ci dostęp do treningów na żywo z energicznymi instruktorami, sporej kolekcji sesji na żądanie, które są w większości tworzone z nagrań sesji na żywo i malowniczych przejażdżek przez ponad 50 różnych miejsc, takich jak Góry Skaliste lub tropikalna Tajlandia. Członkostwo Echelon United daje również dostęp do FitPass, zajęć fitness na żądanie, prowadzonych przez instruktorów, które obejmują jogę, medytację, pilates i inne.

Strona główna na Twoim monitorze zawiera listę nadchodzących kursów z zakresu jazdy na rowerze, siły, tonu i rozciągania. Możesz również uzyskać dostęp do wyzwań Echelon i niektórych klas dla początkujących. W dolnej części ekranu głównego przejdź do listy kursów na żądanie, zapisz się na sesje na żywo i sprawdź swoje postępy.

Możesz filtrować zarówno kursy na żądanie, jak i kursy na żywo, aby zawęzić rodzaj zajęć, długość, ulubionych instruktorów i gatunek muzyki. W momencie pisania tego tekstu Echelon zbliżał się do 5000 dostępnych klas.

Echelon oferuje około 30 zajęć na żywo każdego dnia, z których wszystkie zaczynają się w górnej części godziny lub w 30 minut. Energiczni instruktorzy zazwyczaj używają pięciu poziomów energii-łatwego, umiarkowanego, wymagającego, trudnego i całego – co pozwala wybrać trening na podstawie poziomu sprawności.

Podczas treningu monitor wyświetla rytm i poziom oporu, które łączą się, aby uzyskać wydajność. Wynik będzie dyktować, gdzie siedzisz na tablicy wyników, która znajduje się po lewej stronie ekranu.

Interfejs pokazuje również dystans, prędkość, kalorie i całkowitą wydajność. W prawym górnym rogu interfejsu możesz monitorować tętno, jeśli masz podłączony monitor tętna (nie jest dołączony), synchronizować Słuchawki Bluetooth i regulować głośność.


Koszty


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20app20screenshots.html

Wyposażenie: EX-7s to najwyższej klasy model Echelona, a zatem najwyższej klasy sprzęt w ekwipunku Echelona, który obejmuje również odbicia, wioślarze i bieżnię. Koszt roweru to 2039 dolarów, około 150 dolarów więcej niż najtańszy rower peleton i 500 dolarów mniej niż peleton +.

Echelon oferuje Miesięczne opcje finansowania w wysokości 170 USD za 12 miesięcy, 95 USD za 24 miesiące lub 52 usd za 48 miesięcy. Opcja 12-miesięczna jest nieoprocentowana; opcje 24-i 48-Miesięczne mają APR 9,99 proc. Wszystkie opcje finansowania zależą od Twojego kredytu.

Echelon zapewnia 30-dniową Politykę Zwrotów (która obejmuje opłatę za zarybianie) i roczną ograniczoną gwarancję na zakup, porównywalną z polityką zwrotów Peloton. Echelon oferuje również opcje rozszerzonej gwarancji.

Członkostwo: Po zakupie roweru musisz zarejestrować się w programie Echelon United, aby uzyskać dostęp do kursów na żywo i na żądanie Echelon. Koszty członkostwa zmniejszają się im dłużej angażujesz: możesz zdecydować się na miesięczne członkostwo za $39.99 miesięcznie, roczne za $399 ($33.33 miesięcznie) lub zarejestrować się na dwa lata za $699 ($29.99 miesięcznie). Dla porównania, subskrypcja Peloton kosztuje 39 USD miesięcznie.

Roczne i dwuletnie opcje członkostwa Echelon mogą być również dołączone do twojego finansowania i obejmują bezpłatną wysyłkę na sprzęt, co odpowiada około 200 usd więcej oszczędności. Możesz dodać do konta maksymalnie 5 profili.


Gdzie kupić EX-7S


Jeśli ta recenzja przekonała cię, że Echelon EX-7s to odpowiedni rower treningowy do domowej siłowni, możesz go kupić bezpośrednio w Echelon. EX-7s jest nowym dodatkiem do rodziny Echelon i w związku z tym jest ograniczony w dostępności u Sprzedawców W porównaniu z innymi modelami Echelon.

2039 zł na EchelonFit.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Opcje Sprzętu Do Treningu W Domu
  • Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń Pod $100
  • Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts