Kettlebell Porusza Się Dla Sześciu Pack Abs

Kettlebell Porusza Się Dla Sześciu Pack Abs

Chcesz Zgrane Mięśnie Brzucha? Spróbuj Tych Siedmiu Ruchów Kettlebell

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Niektóre rzeczy w życiu przychodzą bez wysiłku. Na początek twoja naturalna zdolność do spożywania dziesiątek Doritos za jednym zamachem. Spanie w niedziele i utrata reszty dnia stracone w Netflix vortex. “Lubienie” zdjęć na Instagramie z udziałem dowolnej odmiany piwa / bekonu. Ale sześciopak abs? Nie bardzo.

Niestety, nadal są prawdopodobnie szczytowym celem męskiej sprawności. I podczas gdy wszyscy słyszeliśmy powiedzenie “abs są wykonane w kuchni,” około zillion razy, nie są one po prostu wyskoczy z lodówki, jeśli nie umieścić w czasie na siłowni, nawet jeśli są tankowania z wystarczająco grillowanego kurczaka i warzywa na parze służyć czteroosobowej rodziny. 

Wejdź do kettlebell. Często pomijany element wyposażenia, żeliwna waga opracowana w Rosji w 1700 roku, jest Twoim wkrótce sześciopakiem BFFL. Według Kenny ‘ ego Santucciego, dyrektora i założyciela body by Solace i trenera CrossFit level 2, to tajna broń, której prawdopodobnie brakowało podczas treningu.

“Kettlebell jest kulą niszczącą dla abs, jeśli jest prawidłowo wykonany”, mówi Santucci. “Wiele osób nie używa go tak często, ponieważ tak naprawdę nie wiedzą, jak przydatny może być do stabilizacji brzucha.”

Możesz nigdy nie patrzeć na kettlebell w ten sam sposób po tym, jak uporasz się z siedmioma ruchami Santucciego dla rozdrobnionego brzucha. Pod względem wagi, upewnij się, aby wybrać dzwon, który czuje się w zarządzaniu do pracy, ale także wyzwanie. Jeśli ledwo przebrniesz przez jeden zestaw od 10 do 12 powtórzeń, celujesz zbyt wysoko. 


Polecamy


FlexiMuscle Kettlebell

Kiedy wybierasz kettlebell, zacznij od wagi, która jest wszechstronna w różnych ruchach. Ten jest trwały żeliwny i ma płaskie dno, dzięki czemu łatwo spoczywa po odłożeniu. Również farba zapewnia lepszą przyczepność niż na każdym dzwonku z błyszczącym wykończeniem. 
39,90 zł (35 funtów) w Amazon.com

Kettlebell Kings Regulowany Kettlebell

Jeśli po prostu zakochasz się w treningu kettlebell, będziesz potrzebował swoich opcji. Regulowany kettlebell oszczędza ci kłopotów z przechowywaniem wielu ciężkich kettlebells w domu lub używaniem wielu KB podczas jednego treningu. Jest na droższym końcu, ale ten kettlebell oferuje siedem różnych opcji wagi do 40 funtów. Idealny, jeśli dopiero zaczynasz lub po prostu chcesz trochę wagi na rozgrzewkę. 
139,99 zł Amazon.com

Onnit 18-funtowy wyjec 

Może po prostu chcesz poczuć się jak bestia lub chcesz przestraszyć się wyciskając kilka powtórzeń. tak czy inaczej Onnit oferuje pierwotną linię, która dodaje warstwę lub beastmode do sesji treningowych. Niestandardowy dzwonek jest fajny, oczywiście, ale kettlebell pozostaje zrównoważony i wyposażony w powiększony uchwyt dla zwiększenia przyczepności.
54,95 zł Amazon.com


Kettlebell Abs Workout 


Cykl przez te siedem ruchów trzy razy, robi 10 do 12 powtórzeń każdego.

Rosyjski Twist

Mięśnie ukierunkowane: Skośne

Porada trenerska: Upewnij się, że masz oko na nagrodę. “Twoje spojrzenie powinno być skierowane do przodu, co pomoże Ci zachować neutralność kręgosłupa”, mówi Santucci.

Sit-Up Ważony

Mięśnie ukierunkowane: Dolny i górny abs

Porada trenerska: Masz możliwość przytrzymania dzwonu nad głową, aby uzyskać dodatkowe wyzwanie, lub trzymaj go mocno przy ciele. Upewnij się, że brace abs jak umowy ciała, które pomogą chronić kręgosłup przed niepotrzebnym stresem. 

Lonż napowietrzny dwuramienny 

Mięśnie ukierunkowane: Abs, pośladki, quady, zgięcia bioder

Porada trenerska: Im cięższy masz zamiar iść, tym bardziej będzie zmuszać mięśnie brzucha do pracy. Upewnij się, że trzymasz ręce tak prosto, jak to możliwe. “Jeśli jesteś zgięcia łokcia, moc się kończy,” mówi Santucci. “Trzymaj łokcie i ramiona tak prosto, jak to możliwe, przejedź przez ramię i pozwól, aby twój rdzeń wykonał pracę.” 

American Kettlebell Swing

Docelowe mięśnie: ścięgna ścięgna, pośladki, rdzeń

Porada trenerska: Upewnij się, że nie przeciążasz kręgosłupa lędźwiowego i utrzymujesz ciasny rdzeń, który pomoże ustabilizować kettlebell na szczycie huśtawki. Jeśli nie masz zasięgu ruchu, aby podnieść dzwon wysoko na huśtawkę w stylu amerykańskim, wybierz Rosjanina, który osiąga szczyty na wysokości oczu i tworzy kąt 90 stopni z tułowiem. 

Kielich Squat

Mięśnie ukierunkowane: Quady, pośladki, rdzeń

Porada trenerska: Ten ruch może znacznie otworzyć ścięgna ścięgna i pomóc w budowaniu większej mobilności bioder, jeśli zostanie wykonany poprawnie. Upewnij się, że Dzwonek jest blisko. Każde odchylenie od ciała pociągnie cię do przodu.  

Bell Plank

Mięśnie ukierunkowane: Abs, quady, pośladki, barki

Porada trenerska“Upewnij się, że pięta do buta do korony głowy są w tej samej płaszczyźnie”, mówi Santucci. Pozycja hollow body może dodać dodatkowy stopień trudności do tego ruchu. 

Wiatrak

Mięśnie ukierunkowane: Abs i ukośne

Porada trenerska“Odpowiednia forma tego ruchu jest bardzo ważna” – mówi Santucci. “Upewnij się, że prowadzisz dzwonek Nad głową i zawsze miej na niego oko. Co ważniejsze, nigdy nie idź dalej niż twoje ciało pozwoli Ci iść.”Jeśli czujesz napięcie w plecach, gdy jesteś w fazie obniżania, nie kontynuuj. Nadal masz wszystkie zalety ruchu, nawet jeśli masz ograniczony zakres ruchu. 
 


Podobne Lektury:
50 Ćwiczeń Kettlebell, Które Powinieneś Robić Teraz Dla Zabójcy Ciała
Przekształć Swoją Ramę Dzięki Temu 30-Dniowemu Programowi Treningowemu Kettlebell
Najlepsze Kettlebells Do Ćwiczeń W Domu


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts