Best Men ‘ s Body Wash 2018

Best Men ‘ s Body Wash 2018

AskMen Grooming Awards: najlepsze myjnie do Ciała 2018

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli jesteś facetem, który nadal używa tego ostrego mydła z apteki do mycia od stóp do głów, pozwól nam zasugerować Ci przejście na coś nieco mniej agresywnego. Mydła batonowe mogą być dobre — nie nienawidzimy ich — ale dla codziennych potrzeb Twojego ciała są trochę za duże. Jeśli mielibyśmy się założyć, że nie jesteś największym fanem balsamu do ciała, więc prysznic jest jedyną szansą na uzyskanie odrobiny wilgoci lub przynajmniej zapobieganie jej utracie.

Istnieje wiele różnych rodzajów mycia ciała tam, aby pomóc radzić sobie z niezależnie od konkretnych problemów może być. Poszukując składników, takich jak aloes, gliceryna, olej kokosowy, oliwa z oliwek i jojoba, aby pomóc nawilżyć, a delikatne składniki oczyszczające i złuszczające, takie jak kwasy salicylowe i mlekowe, Koraliki Jojoba i łodyga bambusa wykonają brudną robotę. Kiedy możesz, staraj się unikać siarczanów, silikonów, parabenów i ftalanów i zawsze unikaj testów na zwierzętach.

W ciągu ostatniego roku przetestowaliśmy tysiące produktów i wymyśliliśmy absolutnie najlepsze. Oto Laureaci Nagrody AskMen Grooming Awards 2018 w kategorii Best Body Wash.

Najlepszy Płyn Do Mycia Ciała Dla Skóry Suchej

Dziedzictwo NubijskieOlej Abisyński Chia Seed Body Wash

Ten Bezsiarczanowy, certyfikowany organiczny płyn do mycia wykorzystuje etycznie pozyskiwany olej abisyński i ekstrakt z amarantusa do głębokiej wilgoci i naprawy oraz nasiona Chia do kwasów tłuszczowych Omega – 3.
12,99 zł Amazon.com

Best Body Wash For Body Acne

SLMDTrądzik Mycie Ciała 
Ten orzeźwiający środek do mycia piany pomaga zapobiegać wypryskom na plecach, klatce piersiowej i ramionach przy użyciu wysokiego stężenia kwasu salicylowego bez nadmiernego wysuszenia lub podrażnienia skóry.
$35.00 at SLMDSkincare.com

Najlepszy Płyn Do Mycia Ciała Do Codziennego Użytku

Fitonutrienty NasionBody Cleanser

Ten delikatny, lekki pieniący środek czyszczący nie zawiera siarczanów, ostrych chemikaliów ani złuszczaczy, dzięki czemu usuwa zanieczyszczenia bez pozbawiania skóry naturalnego nawilżenia.
22,00 zł przy Amazon.com

Najlepszy Płyn Do Mycia Ciała 2 W 1

Clark ‘ s Botanicals Oczyszczanie Skóry Mycie Twarzy I Ciała

2-w-1 są ryzykowne, ale ten jest naprawdę prawdziwy. Kwas salicylowy złuszcza, minimalizując wypryski, wrastające włoski i widoczne oznaki starzenia, a algi łagodzą zaczerwienienia i zmiękczają skórę.
46.00 zł Nordstrom.com

Najlepszy Złuszczający Płyn Do Mycia Ciała

Jo MalonePeeling Do Ciała Lime & Basil

Oczyść i złuszczaj skórę w jednym aromatycznym kroku za pomocą koralików Jojoba, drobno zmiażdżonej skórki pomarańczowej i bambusowej łodygi, które współpracują ze sobą, aby wyeliminować suchą skórę i pozostawić ją nawilżoną.
40,00 zł przy JoMalone.com

Best Value Body Wash

Method MenPłyn do mycia ciała jałowiec i szałwia

To zielne pranie jest ftalan -, Paraben-i okrucieństwo wolne i pachnie świeżo pokrojonych zieleni. Pochodzi z natury, szybko się pieni, spłukuje i pozostawia męski zapach.
$5.99 at Target.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Pióro Styptyczne
Read More

Najlepsze Ołówki Styptyczne

Najlepsze Ołówki Styptyczne Czym jest ołówek Styptyczny i dlaczego go potrzebujesz w swoim życiu Alex Bracetti 27 kwietnia…